خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 101 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 1515
    1. Top | #16
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N a v i d نمایش پست ها
      تراز پزشكي هاي دانشگاه آزاد را ميخواستم
      تهران، تبريز و نجف اباد اصفهان
      سلام خوب می دونی که در اصل با توجه به حذف کنکور آزاد دیگه تراز اهمینی نداره و مطابقت رتبه سراسری در سهمیه ملاک سنجش هست
      برای پزشکی این سه واحد که الحق جز بهترین ها هستن حداکثر تا 2200 منطقه دو رتبه نیاز هست . البته اگر بازم ظرفیت های پزشکی دولتی دست خوش تغییرات بشه مثل سال گذشته ، پس فشار میاد به دانشگاه آزاد و از اینی که گفتم هم باید بهتر باشی .

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #17
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaDJoon نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال داشتم.
      من این روزا تستای کنکور 88 به اینورو دارم میزنم نکاتشم یادداشت میکنم. به نظر شما همین نکاتو هفته اخر دوره کنم خوبه!؟
      ممنون
      سلام
      این حداقل کاری هست که میشه انجام داد
      وگرنه کافی نیست .؛ بیشتر توضیح بده که قبلش چیکار کردی و چه مدلی جمع بندی داشتی با بگم بهترین کار الان چیه برات

www.alirezael.ir

3. Top | #18
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اقای دکتر نمایش پست ها
      کنکور 93 داخل و خارج را الان بزنیم یا هفته قبل کنکور ؟
      مرسی سوال خیلی خوبی بود . خیلی بچه ها میذارن 93 روزهای آخر که به نظر من و خیلی از مشاوران کارشون اشتباه هست و چون سوالات 93 اغلب در کتاب های تست هم نبوده و با اون مواجه نشدی ، اگر وقت مناسبی برای پاسخگویی و مهمتر از آن تحلیل و بررسی آزمون اختصاصی ندی خیلی خوب به ذهنت نمی شینه نکات علمی
      پیشنهاد اینه اینکار الان سر فرصت انجام بدی و اگر هم کنکور تمام کردی هفته آخر از تالیفی های جامع آزمون هایی مثل سنجش و گزینه دو استفاده کنی

www.alirezael.ir

4. Top | #19
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paria_7 نمایش پست ها
      سلام
      من تا الان فقط ترجمه ی عربی خوندم به نظرتون ارزش داره رو مبحث های دیگه ام وقت بزارم؟
      درمورد سهمیه ی هیات علمی ام اگه میشه یه توضیح مختصر بدین
      اگه پشت کنکور بمونیم برا سال بعد نمرات نهایی پیش دانشگاهی ام قراره تاثیر داشته باشن؟
      متشکرم
      سلام
      برای عربی میشه ی قدری هم مصوبات خواند که ساده هست و کم ارتباط با درس های دیگه (حال . تمییز . مستثنی و منادا)
      ساده بگم اگر پدر یا مادر شما هیات علمی دانشگاهی باشن (مثلا شهیبد بهشتی) شما در آن دانشگاه اگر انتخاب رشته کنی سهمیه داری برای قبولی ؛ حق السهم حدودا شبیه فرزتدان جانبازان زیر 50 درصد هست ؛ حتی دیده شده برای گرفتن انتقالی هم بعدا به همان دانشگاهی که پدر و مادر هست بازهم شما سهمیه داری .
      معدل سال چهارم (پیش) از نظر قانون و شرایط که قابل توضیح هم هست در کنکور95 تاثیری نخواهد داشت (حتی دروس نهایی) و بهتره بجای داشتن دغدغه روی اصل کنکور و درس خواندن تمرکز کنید .

www.alirezael.ir

5. Top | #20
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      سلام مرسی که میخواین برامون وقت بزارين

سوالم اينه
      من ریاضیم خوبه
      الان 60 میتونم بزنم
      اما از سوالاي هندسه پایه کلا رد میشم به نظرتون اگه خط ویژه بخونم میتونم 4 تاشو جواب بدم??
      چون 4 تا واقعا رتبه جابجا میکنه.7 درصد ریاضی!!!
      سلام
      بارها گفتم در کلاس ها که اگر جایی تا حالا نخواندی وسوسه نشی بری فقط کتاب کم حجم جمع بندی کار کنی
      منابع جمع بندی اگرچه خیلی چکیده و جامع به نظر می رسن برای برای پاسخ گویی به تست های کنکور (از جمله درسی مثل هندسه) مهارت قبلی لازمه و با یکسری فرمول و قلق نمیشه طوطی وار کار کرد و مطمئن بود

www.alirezael.ir

6. Top | #21
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      توی این مدت میشه حداقل چند درصد به درصدامون اضافه کنیم ؟؟؟؟؟؟
      چقدر میشه رتبه رو ارتقا داد ؟
      سلام
      اگر کم تسلطی داشته باشی و سعی کنی آنها خوب شناسایی کنی ؛ یهنی با یک انتختب گزینشی عالی یک سراست بری سراغ بخش های تست خیز و روان تر میشه رو ارتقا هم حساب باز کرد . البته الان بیشتر درس ها و قسمت های توصیفی و حفظی بالا میان
      مثل متن دینی و تاریخ ادبیات و معنی واژگان عربی و ادبیات و بخش های حفظی شیمی دو و زیست و اکثر دروس اختصاصی انسانی ها

www.alirezael.ir

7. Top | #22
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darkman نمایش پست ها
      بااجازتون من 2تا سوال میپرسم
      1.تو اخرین ارمون سنجش تخمین رتبم 700شد ایا شانس داریم که تا کنکور اینو به 300 تبدیل کنم
      2.با توجه به این که من همه کنکورهای داخل و خارج88تا 93 رو تموم کردم الان سر در گم شدم که تاکنکور باید چیکار کنم ؟؟؟ایا سراغ تست تالیفی برم
      سلام
      نمیخوام کلیشه ای بگم اگر همه تلاشت کنی میشه و فلان و بهمان ....
      بذار یک مثال بزنم ، فکر کن کسی میخواد نمره 19/75 رو به 20 برسونه ؛ آدم دیگه ای هم میخواد نمره 6 رو 10 کنه ک پاس بشه . بنظرت کار کدوم ساده هست ؟
      اگرچه اون 0/25 میخواد و این 4 نمره ، اما کار اولی خیلی سخت تره . چون باید خوب تحلیل کنه و شرایط بشناسه و ارزیابی کنه و بدونه چی رو کار کنه
      الان شما هم باید یک آنالیزور قوی و دقیق باشی و زوم کنی رو نقاط ضعف های خودت و سیستم میدیریتی آزمون . فکر کنم در آبان 93 در یکی از کلاس ها که در سایتم الانم هست راجب مدیریت قبل از آزمون بحث کردم .

اما در مورد سوال دوم ات مسلما الان جامع تالیفی کار کن از آزمون های آزمایشی و اون قلق های مدیریتی که نقاط ضعف و قوت شما بودن ، مثل ترتیب پاسخگویی دروس مختلف ، چقدر زمان برای چندتا تست در مرحله اول ، سکوهای پرتاب انگیزشی با حل تست از مباحث مسلط تر در شرایط بحرانی آزمون و .... تمرین کنی

www.alirezael.ir

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دکترمن فارغ التحصیلم ...تجربی...ولی یک سال اصلا نخوندم....اصلا ک میگم ینی واقعاهیچی...مطالب فراموش شدن ولی بخونم یادم میادزودچون درسم خوب بوده دبیرستان...معدلم 19/15 اگه این 15روزوبخونم میتونم ب 30000منطقه دوامیدی داشته باشم یا ب فکربدون کنکورازادبایدباشم؟ خیلی ناراحتم...

9. Top | #24
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersad نمایش پست ها
      1¦¦استاد من ریاضی از پایه مشکل دارم برا کنکورم خوندم ولی یادم رفته الان نمیدونم ولش کنم نزنم یا بخونم این مدت در کل راهکارتون برا شروع ریاضی حالا سال بعد چیه چطوری ریاضیمو قوی کنم'سوال ۲¦¦الان امتحانات شروع شده من فقط وقت کردم تو فرجه برا امتحان بخونم از جمع بندی عقب افتادم چیکار کنم خیلی درسا یادم رفته از تابستونه دارم میخونم برا یه رتبه ۵۰۰۰ یا ۶۰۰۰ منطقه سه چه درصداییو باید زنده کنم ۳¦¦امسال ۵ تا کلاس ور داشتم که مانع ساعت مطالعه بالام شد البته میدونم اشتباه کردم ولی گذشته ها گذشته استاد من توانایی خوندن و قبولی تو رشته پزشکیو تو خودم میبینم اما دلایلی نذاشت امسال میخواستم ببینم آیا اگه مشکلاتمو درست کنم ارزش داره دوباره برا هدفم بجنگم۴¦¦¦مشکل خواب دارم تو این یک سال خیلی وزنم زیاد شده ت یه سری ساعات خاص خوابم میگیره هر سری هم با خوانواده سر خواب جرو بحث داریم خواستم ببینم سال بعد میتونم باشگاه برم?5¦¦بعد ۳ ساعت خوندن مثلا مقرر میکنم ۱۵ مین استراحت کنم میام از اتاق بیرون بیشتر استراحت میکنم با این که حواسم نیست۶¦¦ برا قبولی داروسازی چه حدود درصدایی تو منطقه ۳ لازمه آیا رشته ی خوبیه درآمد خوبی داره ممنون میشم پاسخگو باشید ببخشید سرتونو درد آوردم'
      سلام
      برای دکترای پیوسته در رشته تجربی حالا در هر شرایط و منطقه ای هم که باشی باید اون جون مایه بذاری و فقط به خودت اتکا کنی و زیاد تو حاشیه انتخاب کتاب و کلاس و سی دی و ... نباشی
      اما میشه آخرش در هر شرایطی هم خودت نشون بدی و تهش به موفقیت بزرگ برسی
      اگر برای سال 95 میخوای بخوانی از الان شل نگیر ، همه تلاشت کن درست بخوان ... یعنی فکر نکنی وقت زیاده و الان دست گرمی ورق بزنی درس هات رو
      از طرف دیگه هم برای شدن رتبه خوب چیزی که مهم اینه که بیشتر اهدافت عملیاتی نشون بدی تا در فکرت نگه داری و نامامی های گذشته خودت به واسطه آنها تسکین بدی

بحث مطالعه موثر درس زیادی خیلی طولانی هست و همچنین بحث خوای
      اگر حوصله داشتی 15 دقیق آخر این همایش ارتباط اولیا با دانش آموزان بحث درس ریاضی باز کردم از صفر که چجوری کار کنی

صحبت های استاد افشار با اولیا کنکوریها و دانش آموزان سال سوم دبیرستان

در مورد کاهش علمی و منظم کردت خواب هست لا به لا این کارگاه مشاوره تحصیلی حرف زدم

دوران جمع بندی کنکور۹۴

www.alirezael.ir

10. Top | #25
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n1ma نمایش پست ها
      سلام
      برای دارو سازی ازاد با سهمیه خاص میانیگین درصد ها باید چه جوری باشد؟؟؟
      سلام
      دارو آزاد الان سه واحد بیشتر ندارم و چون دامغان و آمل سال قبل اضافه کرده اطلاعاتی در مورد قبولی های سهمیه خاص اش ندارم
      ولی علوم دارویی تهران که قبلا تنها واحد داروسازی بود برای دانشگاه آزاد با رتبه های خیلی خیلی تاپ قبولی بر می داشت و از این نظر میشه گفت با داروی شهرستان های غیر مراکز استان فرقی نداره
      پس روی میانگین بالای 35 برای اختصاصی و بالای 50 عمومی حساتب باز کن با سهمیه

www.alirezael.ir

11. Top | #26
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1376 نمایش پست ها
      سلام استاد

میخواستم چن تا سوال بپرسم

کنکورهای خارج کشور ارزششو داره که حلشون کنیم؟

من سومین ازمون سنجش ترازم 8000و خرده ای شد گزینه ام 7000 و خرده ای شدم با این تراز میتونم سه رقمی بیارم امسال؟تربیت معلم قبول شم؟

برای کاهش استرس چیکار کنیم؟نمیشه استرس نداشت..

شما میگین دروس اقتصاد و روان شناسی ک تک درس هستند دوباره ی مرور بکنم یا نه فقط تست؟

ممنون میشم جواب بدین.مرسی
      سلام . خازج کشور حل کنی خیلی بهتره
      با تراز فعلی سه رقمی نمیشه آورد ولی بهت امید بدم که در رشته انسانی ارتقا خیلی زود اتفاق میفته و خیلی از درس ها از جنس خواندنی ها هستند .
      برای کاهش استرس روی آدم قبلی حساب باز نکن و خود جدیدت در این دو هفته نشان بده
      دزس های تک کتاب رو کلی (حجمی ) و فشرده با تستن زیاد جمع کنی بهتره

www.alirezael.ir

12. Top | #27
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HANA199665 نمایش پست ها
      من ابتدای سال چون وقتم ازادتر بود زمین میخوندم در اوایل ازمونا میانگین درصدام عالی بود (حدودا70-80%)اما از بهمن کاملا کنار گذاشتمش. چند وقت پیش از یه مشاور شنیدم که رتبه رو خیلی جابه جا میکنه خاستم بدونم بنظرتون ارزش وقت گذاشتن داره تو این زمان؟مثلا تو یه درسی مثه ریاضی که ضعیفم میتونم با درصد زمین رتبمو تغییر بدم؟
      سلام
      یک قانون در مورد زمین وجود داره . دارو میخوای که بخوان حداقل در حد 30 و 40 . اگر نمیخوای بازم صفر نزن و در حد 4 یا 8 درصد بهش جواب بده تا در بدترین حالت مممکن که الان نمیخوام راجبش فنی و انتخاب رشته ای حرف بزنم ، دستت باز باشه . از کتاب های خلاصه و چکیده و از بخش های پر تست مثل سنگی و کانی و صفحات و زلزله بخوانی بهتره (البته می دونم سخته)

www.alirezael.ir

13. Top | #28
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M3hr4N نمایش پست ها
      سلام استاد. برای کسی که تو آزمون آخر سنجش به دلایل مختلف مثل استرس و .. نتیجه خوبی نگرفته امیدی هست تو کنکور به اون چیزی که واقعا حقشه برسه؟ منظورم اینه که وقتی بر میگردم و نگاه می کنم می بینم که تو هیچ أزمون قلم چی حالا یا به علت متفاوت بودن برنامه یا حذف یک سری بخش ها یا اصلا اهمیت ندادن به آزمون ها اصلا تراز بالای 6500 نداشتم، می تونم نرم افزار تهران بیارم؟! تقریبا تو دوره های مختلف رو 70-80 درصد مطالب فیزیک و شیمی تسلط خوب پیدا کردم (که الان دیگه اون تسلط کامل نیست) ولی همیشه لنگ ریاضی بودم طوری که نهایتا تا 40 تو کنکور بتونم برسونم. تو رو خدا بگید مجبورم بمونم سال دیگه یا میشه امسال کلکشو کند؟ عمومی ها همه بالا 70.
      پ.ن: منو میشناسید تا عید مشاوره داشتیم با هم تا قلق کار دستم اومد کم کم. مهران ماندگار البرز
      سلام بله می شناسم مهران خان عزیز
      ببین بحث اینه که کم تسلطی هات رو بذاری جلوی روت و بین آنها انتخاب کنی که چی میتونی الان ظرف دو هفه احیا کنی
      الحق شرایط فعلی در حد نرم افزار تهران نیست ؛ اما می تونه در شرایطی که خیلی بی خیال فقط به اصل و محتوای تلاش حداکثری خودت فکر کنی ، برات اتفاق بیفته
      چون از بچه های بهترین دبیرستان های تهران هستی حتما خودت هم دیدی بین همون دویستانت در البرز هم کسی هست که مثل رودخانه کم عمق ولی پر تلاطم و پر سر و صدا هست
      و کسی که مثل دریا عمیق هست و ساکت ؛ فقط روی امسال تمرکز کن و با قبل کنکور اسم 95 نیار که باعث میشه همتت برای کنکور دو هفته دیگه کم بشه
      موفق باشی

www.alirezael.ir

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دکتر همه رو راهنمایی کردیدجزمن..

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      سلام
      این حداقل کاری هست که میشه انجام داد
      وگرنه کافی نیست .؛ بیشتر توضیح بده که قبلش چیکار کردی و چه مدلی جمع بندی داشتی با بگم بهترین کار الان چیه برات
      سلام مجدد.
      والا کنکورای داخل تا 93 رو زدم. کنکورای عمومی هم دارم میزنم.تسلطم نسبتا بد نیست توی گزینه دو اخر 230 کشور شدم.البته سنجش قبلی رو یکم خراب کردم که نگرانم کرده!
      ولی دغدغم اینه که نکته های کنکورا رو کامل بلد نباشم.ضمنا هدفم داروسازی بهشتیه و منطقه یک هستم.
      ممنون از شما که وقت میذارید.

صفحه 2 از 101 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن