خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 130
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ZAPATA_ نمایش پست ها
      کاربری :نجاری , ساختمانی , تراشکاری

نخندن بهمون بگيم از اينا ميخوايم؟؟

نچ..خیلیا هستن که ازین گوشیا استفاده میکنن.. اصن به حرف مردم چیکار دارین اونم تو موردِ به این مهمی

گوشی خوبیه.

با دلام*_*

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه پیشنهاد دیگه دارم نمیدونم برای کنکوری های امسال شاید دیر شده باشه عادت کردن به این موضوع..

من بعضی وقتا ازین گوشی جهت تنوع استفاده میکنم..ولی اگر تو اتاقم باشمو بیرون شلوغ باشه آهنگ با صدای بلند گوش میدم.موسیقی لایت و بی کلام. این موسیقی با صدای بلند باعث میشه صدای بیرونو نشنوم.به تمرکز هم کمک میکنه که اگر جای شلوغی بودین،یه مقدار به سروصدای بلند عادت داشته باشین...
      این روشو فکر کنم الان کلاس دوم-سوم یا حتی اول دبیرستانی ها باید امتحان کنن..وگرنه یه چند وقت باید عادت کرد.ولی روش بدی نیست.من خودم به شخصه خیلی قبول دارم خیلیم راحتم ایجوری.
      .

با دلام*_*

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      نچ..خیلیا هستن که ازین گوشیا استفاده میکنن.. اصن به حرف مردم چیکار دارین اونم تو موردِ به این مهمی

گوشی خوبیه.
      سنگين كه نيستش؟؟

گردن درد نگيريم بد تر؟؟
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

4. Top | #34
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نه بابا..پلاستیکیه..اغلب هم از همین پلاستیکای بازیافتیه.. 3-4 بار اول یه مقدار ممکنه به سر فشار بیاد از لحاظ اینکه عادت ندارین..ولی بعد درست میشه.
      1.حواستون باشه مدت زیادی رو سر نگه ندارین استراحت بدین تا فشار مغزتون بالا نره
      2.افرادی که از سمعکِ یک طرفه استفاده میکنن نمیتونن ازین گوشیا استفاده کنن
      3.خیلی هم موقع رو سر گذاشتن نکشیدش(بازش نکنین) مثل هدفون موزیکمون. چون یکوقت میشکنه.خب پلاستیکه خشکه دیگه.مورد اینجوری هم داشتیم...
      4.تو مغازه یک دقیقه امتحانش کنین اگر مطابق میلیتون بود بعد بخرین

با دلام*_*

5. Top | #35
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      نه بابا..پلاستیکیه..اغلب هم از همین پلاستیکای بازیافتیه.. 3-4 بار اول یه مقدار ممکنه به سر فشار بیاد از لحاظ اینکه عادت ندارین..ولی بعد درست میشه.
      1.حواستون باشه مدت زیادی رو سر نگه ندارین استراحت بدین تا فشار مغزتون بالا نره
      2.افرادی که از سمعکِ یک طرفه استفاده میکنن نمیتونن ازین گوشیا استفاده کنن
      3.خیلی هم موقع رو سر گذاشتن نکشیدش(بازش نکنین) مثل هدفون موزیکمون. چون یکوقت میشکنه.خب پلاستیکه خشکه دیگه.مورد اینجوری هم داشتیم...
      4.تو مغازه یک دقیقه امتحانش کنین اگر مطابق میلیتون بود بعد بخرین
      ببخشید این که میگن اگه بذارین عادت میکنین درسته ظ/ اگه گذاشتیم عادت کردیم اون موقع تو کنکور چه خاکی به سرمون کنیم ؟

6. Top | #36
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      ببخشید این که میگن اگه بذارین عادت میکنین درسته ظ/ اگه گذاشتیم عادت کردیم اون موقع تو کنکور چه خاکی به سرمون کنیم ؟

:troll (20):

:troll (9):

:troll (6):
      انقد لوس نباش دیگه....خخخ:troll (5):

با دلام*_*

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      انسان توانایی هر کاری رو داره...از جمله کنترل کردن ذهنش!
      پس این کارو انجام بدید...
      خودتونو عادت بدید که تو هر شرایطی بتونید با تمرکز بالا مطالعه کنین...
      وقتی که صدای زیاد باعث میشه متوجه نشین مطلب رو...پیشنهاد میکنم 1دقیقه دست از مطالعه و نفس عمیق بکشید...بعد از اون مطالعه ی خودتونو از چند خط قبل تر!جایی که فهمیدنش براتون مشکل نبوده و هنوز تمرکز داشتید شروع کنید...
      بالا بردن سرعت مطالعه هم راه کار خوبیه...چند بار سریع خوندن بهتره تا قفل موندن چند دقیقه ای روی 2 3 خط....
      با تمرین, افزایش اعتماد به نفس و خودباوری و ایجاد تمرکز میتونین کم کم به ذهنتون مسلط بشید و در هر شرایطی مطالعه کنید...

8. Top | #38
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دنبال حذف همه صداهای مزاحم نباشید یه کم عادت هم بد نیس!!! ممکنه صندلیتون سر جلسه کنکور نزدیک کولری باشه که یاطاقانش!!! خرابه صدای تراکتور میده! خلاصه از ما گفتن بود!!!
      ویرایش توسط mmn : 13 خرداد 1394 در ساعت 20:11

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه هدفون میخری وصل گوشی میکنی بعد میری تو قسمت رادیو گوشی موجی رو تنظیم کن که خش خش کنه بعد راحت درس بخون
      اولش خیلی اذیت میشی اما بعدش راحتی درست مثل خودم

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تحمل سر و صداي محيط

سلام
      دوستان من مشكلي كه خيلي وقته دارم ولي اين روزها شديدتر شده يه سري صداهاست كه نميتونم تحمل كنم، مثلا اين كه كسي موقع راه رفتن دمپايي ش يا كفش رو روي زمين بكشه و بيني كشيدن و موقع غذا خوردن سر و صدا كردن و پچ پچ بقيه موقعي كه دارم درس ميخونم، قبلا تحمل ميكردم ولي اين روزها به جنون مي رسوندم، از طرفي نميخوام رفتارم با اطرافيان بد بشه و ميخوام تحمل خودم رو بالاتر ببرم ولي نميدونم چطور؟ متوسل شدم به گياه هاي دارويي و قرص هاي صعيف اعصاب ولي ج نميده، اين وصعيت درس خوندن هم تو كتابخونه و هم خونه رو برام سخت كرده، كسي از شما تجربه مشابه داره يا راه حلي اگه ميدونيد ممنون ميشم كمك كنيد

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      این مشکلتو من دارم و شایدم بیشتر...

ولی چه کنم مجبورم بسازم....

توهم بساز...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایکاش مشکل منم در حد صداهایی مثل پچ پچ بود .
      اینقدر سر و صدا تو فضای اطراف من هست که واقعا نمیدونم چه جوری درس بخونم ! بعضی وقتها با صدای بلند میخونم که صدای بقیه رو نشنوم ولی اینقدر سر و صدا هست که نمیتونم تمرکز کنم . وقتی بهشون میگم انگار لج میکنن .

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه مشکلتون خیلی حاده میتونید به روان شناس مراجعه کنید .
      ولی قبلش یه نکته اینه که شما خودتون رو زیادی حساس کردید.
      من یه وقتایی قبل خواب اگه بمب هم منفجر کنن میخوابم.
      یه وقتایی یه حساسیت های بی دلیل نمیذاره راحت بخوابم حتی راه رفتن یکی
      شما باید سعی کنید تمرکزتون رو متوجه درس کنید .
      دفعات اول سخته ولی باید به سروصداهای عادی اطرافتون بی توجه باشید.
      برای افزایش تمرکز میتونید توی اتاق کاملا جدا درس بخونید و با استفاده از یه چراغ مطالعه توجهتون رو به کتاب زیاد کنید.
      اگه صدایی میشنوید سعی کنید فکرتون رو مشغول نکنید به و سریع درس برگردید.(حتی یه لحظه هم بهش فکر نکنید که اه این صدا چی بود )
      دم کرده های آرامش بخش هم هستن که میتونید استفاده کنید ولی سراغ داروهای شیمیایی تا جای ممکن نرید.
      اصل موضوع حساسیت بیش از حد شماست که با هر صدای کوچیک حواستون پرت میشه ، شما باید تمرکز و توجهتون روی درس باشه و با علاقه هم درس رو بخونید. اگه خوب تمرین کنید یه وقتی به یه جایی میرسید که خیلی از صداهای اطرافتون رو هم نشنوید یهو وقت درس خوندن و مامانتون بیاد بگه مگه با تو نیستم (همون حالتی که موقع سریال دیدن پیش میاد یا فوتبال دیدن برای پسرا تمرکز اینقدر روی ماجراست که از بقیه چیزا غافل میشن)
      . اگه مشکلتون رفع نشد و نتونستید به روانشناس یا مشاور مراجعه کنید.
      ویرایش توسط AmirMansour : 21 دی 1394 در ساعت 20:45

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهار عزیزم منم این مشکلو داشتم حتی بدتر از تو...برای اینه یذره خسته شدی...
      به جیزای خوب فکر کن...
      یا آهنگی که دوست داری بذار توی اتاق با صدای کم بعد یه مدت گوشت کم کم عادت میکنه به سر و صدا من خودم وقتی میخوام درس بخونم یه آهنگی که بار ها و بار هتا مروروش کردم رو میذارم و اینجوری حواسم دیگه پرت جیزی نمیشه
      نمیدونم این باری تو هم کار ساز باشه یا نه ولی امیدوارم اینم زودتر و راحت پشت سر بذاری
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      حتی اگه امسال نتونم به اونی که ارزوشو دارم برسم تهش میدونم تا هستی نباید از ارزوم دست بکشم
      حتما یه دلیلی داشته که این ارزو تو من هست...این هدف...
      مطمعنم پشتمو خالی نمیکنی...
      محکم محکم دستمو بگیر خدا...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)