خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات

ديگه نميكشم...زود خسته میشم....

سلام بچه ها...
      مدتيه كه وقتي يه ساعت يه درسيو ميخونم احساس ميكنم مغزم ديگه نميكشه و الان از شدت خستگي منفجر ميشه....
      ديگه نميتونم اون جوري كه بايد درس بخونم! خييييليييييي زود خسته ميشم!
      احساس ميكنم از نظر روحي رواني خيلي خسته م... حتما ميگين خوب چند روز استراحت كن! من بين دو هفته ي آزمون تا پنج روزي استراحت ميكنم! من از بچگي خيييلي خر خون بودم و تو اين سالاي أخير خيلي به خودم فسار آوردم و حالا تو اين دو ماه آخر واااااقعا احساس خستگي شديدي ميكنم و اصلا نميتونم خوب درس بخونم! به نظرتون چيكار كنم؟ بيش از حد از درس زده و خسته شدم!!! :-(
      خواهش ميكنم راهنماييم كنين :-(
      ویرایش توسط Tia : 11 اسفند 1396 در ساعت 21:26 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah B نمایش پست ها
      سلام بچه ها...
      مدتيه كه وقتي يه ساعت يه درسيو ميخونم احساس ميكنم مغزم ديگه نميكشه و الان از شدت خستگي منفجر ميشه....
      احساس ميكنم از نظر روحي رواني خيلي خسته م... حتما ميگين خوب چند روز استراحت كن! من بين دو هفته ي آزمون تا پنج روزي استراحت ميكنم! من از بچگي خيييلي خر خون بودم و تو اين سالاي أخير خيلي به خودم فسار آوردم و حالا تو اين دو ماه آخر واااااقعا احساس خستگي شديدي ميكنم و اصلا نميتونم خوب درس بخونم! به نظرتون چيكار كنم؟ بيش از حد از درس زده و خسته شدم!!! :-(
      یک نصفه روز، یا نهایت نهایت نهایت یک روز کامل به خودت استراحت بده و هر کاری دوست داری بکن
      برو بیرون، تی وی ببین یا هر کار دیگه ای
      به کنکورم فکر نکن
      برمیگردی
      یک روز بخ خودت استراحت بدی یک روز از دست دادی ولی اگه تمام هفته حس نداشته باشی و روزی 3-4 ساعت طفره بری تا کنکور نتنها حلت خوب نمیشه بلکه 180 ساعت یعنی حدود 6 روز از دست میدی

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها...
      خب اینجوری به قضیه نگاه کنین:
      منی که 9 ماه(صرفا برای مثال) درس خوندم الانم وضعیتم خوبه یک 2دوماه رو تحمل کنم ارزششو نداره؟! پ برا چی خوندم اصن!
      یکم برنامه سبک تر تنظیم کنید تا زودتر تموم شه بره بعد که ردیف شدین ساعت مطالعه رو ببرین بالا!!
      اصلا شما که این همه زحمت کشیدین یه نگاه به این بندازین
      تا آخر بخونین به خودتون میاین!
      دیگه چیزی نمونده که بخاین خسته بشین! دوران جمع بندیه کمتر درس بخونین خو! بیخیااال

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      یه مسافرت 2-3 روزه برین باور کنید از این رو به اون رو میشین ! شاید بگین تو این بازه مسافرت رفتن اشتباهه ولی دگرگونتون میکنه. من هروقت خسته روحی روانی میشم تنها چیزی ریکاوریم میکنه فقط مسافرته.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      کاری و تفریحی که دوس دارن انجام بدین البته برای چند روز به صورتی که خیلی از دروس دور نیوفتید
      مثلا من از بازی کامپیوتری لذت میبرم
      بعد از اون خودتون و قانع کین که تفریحتونو کردن حالا موقع ادامه کاره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم برو به یه کتابخونه عمومی تلاش بچه ها رو میبینی توهم انگیزه پیدا میکنی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها...
      سعی کنید درس ها رو بخش بخش تو روز تقسیم کنین و اونارو مطالعه کنین تا خسته نشین ...
      یه سوال قبلنا شبا تا دیر وقت درس میخوندی ؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها...
      سلام دوست عزیز...
      حیف نیست واقعا ... این همه راهی که اومدین کم نیست ها
      شما اگه تو تمام عمرتون هم خرخون بودین به دردتون نمیخوره اصل این دو ماه با قی موندست...
      اولا که اصلا عجیب نیست که شما خسته اید....همه خسته ان...حتی خسته تر از شما
      اول باید ببینید قبلا هم اینطوری بودید یا نه
      ولی خب تو مواردی که من بین دوستام باهاشون مواجه میشم چند مورد خیلی محسوسه:
      1-خستگی....یعنی پدر آدمو درمیاره البته این خستگی یک خستگی نسبتا کاذب هست که اونم دلایل زیادی داره
      2- نبود انگیزه...نبودن انگیزه فقط یه معنی میده= فاجعه...شما اگه انگیزه نداشته باشید سوخت مورد نظر برای رسیدن به
      اهدافتون تامین نمیشه و طبیعیه که کم میارین
      3-استرس:شاید فکر کنین این یه مورد رو ندارین...اگه احساس کردین استرس ندارین مطمئن باشید استرستون در حد خطرناکی بالاست
      داشتن استرس از یک کوه نوردی طولانی هم خسته کننده تره...چون تمام سیستم های عصبی انسان رو فلج میکنه و خود به خود باعث
      بروز موارد بالا میشه
      4- ترس از شکست در ضمیر ناخود اگاه...به یاد داشته باشید هیچ عاملی برای شکست خوردن شما وجود نداره غیر از خودتون
      و 5- تغذیه: دو تا حالت بیشتر نداره یا تغذیه نامناسب باعث بروز موارد بالا میشه یا موارد بالا باعث عدم تغذیه درست میشن
      در هر صورت باید بدونین که یکی از مهمترین وشاید مهمترین عامل در نداشتن انرژی همین تغذیه است
      مطمئن باشید که خیلی ازافراد تغذیه شون افتضاست وشاید با در نظر گرفتن همین یک مورد زیرو رو شن
      شما ممکن یک چند یا همه ی موارد بالارو داشته باشین یا مواردی غیر از این رو که همشونم راه دارن
      دلیل نمیشه از هدفتون چشم پوشی کنین اصلا یعنی چی این حرفا...
      یادتون باشه اگه خستگیتون به دلیل مسائل فیزیولوژیک باشه تغذیه عامل اصلیشه
      اما اگه نشات گرفته از مسائل ذهنی و روحی باشه موارد1تا4 دلایل اصلیشن
      پس به جای تحلیل کردن و زوم کردن روی مشکل به راه حلش فکر کنین
      مشکلات نیومدن که بمونن اومدن که ما حالشونو بگیریم
      بد نیست به تایپیک زیر هم یه سر بزنین
      http://forum.konkur.in/thread23272.html

9. Top | #9
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها...

من نمیدونم چطوری باید مشکل شما رو حل کرد ولی میتونم پیش بینی کنم که اگه به خودتون نیاید رقیباتون رتبه به رتبه ازتون جلو میزنن ... زحمت این چند سالتون بهدر میره و نهایتا دچار سرخوردگی و یاس میشید
      ولی نه ... اگر تونستین به خودتون کمک کنید و از این حالت پریشانی بیرون بیاید نتایج درخشانی رو میشه دید ....

فرق شما با رتبه 1 کنکور نه در هوش و نه در استعداده ... فرقتون اینکه اون بلده چطور این حالات رو کنترل کنه ... هر 5 روزی که استراحت میکنید اون در حال درس خوندنه ... از نظر من استعداد و هوش و اینا تعیین کننده نیستن ... تلاش و زمان سنجی کلید موفقیتن ....

کسی نمیتونه بهتون کمک کنه غیر از خودتون ... یکم تامل کنید مشکل رو پیدا کنید ... وقت اندک است ای همسفر

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اتفاقا منم از اول اولش خر نخون بودم!!!!!
      امسال با روزی 2 ساعت شروع کردم و این هفته رسیدم به روزی 9.5 ساعت
      هر روز همه درسها تو برنامه ام هستن
      مثلا دو ساعت زیست میخونم یه ساعت ادبیات 40 دقیقه عربی نیم ساعت زبان انگلیسی 90دقیقه ریاضی 90 دقیقه فیزیک 100دقیقه شیمی
      تا آخر هفته بعد برسونم به روزی 12 ساعت عالی میشه:yahoo (3):
      شما هم ب خودت تلقین نکن
      همه خسته شدن
      ولی چاره ای نیست
      باید رفت
      موندن آدم رو خسته میکنه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      من نمیدونم چطوری باید مشکل شما رو حل کرد ولی میتونم پیش بینی کنم که اگه به خودتون نیاید رقیباتون رتبه به رتبه ازتون جلو میزنن ... زحمت این چند سالتون بهدر میره و نهایتا دچار سرخوردگی و یاس میشید
      ولی نه ... اگر تونستین به خودتون کمک کنید و از این حالت پریشانی بیرون بیاید نتایج درخشانی رو میشه دید ....

فرق شما با رتبه 1 کنکور نه در هوش و نه در استعداده ... فرقتون اینکه اون بلده چطور این حالات رو کنترل کنه ... هر 5 روزی که استراحت میکنید اون در حال درس خوندنه ... از نظر من استعداد و هوش و اینا تعیین کننده نیستن ... تلاش و زمان سنجی کلید موفقیتن ....

کسی نمیتونه بهتون کمک کنه غیر از خودتون ... یکم تامل کنید مشکل رو پیدا کنید ... وقت اندک است ای همسفر

یعنی اتیشم دادی

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها

خيلي ممنونم! واقعا حرفاتون منو به خودش آورد!!! خيلي حرفاتون كمكم كرد ممنون

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      اتفاقا منم از اول اولش خر نخون بودم!!!!!
      امسال با روزی 2 ساعت شروع کردم و این هفته رسیدم به روزی 9.5 ساعت
      هر روز همه درسها تو برنامه ام هستن
      مثلا دو ساعت زیست میخونم یه ساعت ادبیات 40 دقیقه عربی نیم ساعت زبان انگلیسی 90دقیقه ریاضی 90 دقیقه فیزیک 100دقیقه شیمی
      تا آخر هفته بعد برسونم به روزی 12 ساعت عالی میشه:yahoo (3):
      شما هم ب خودت تلقین نکن
      همه خسته شدن
      ولی چاره ای نیست
      باید رفت
      موندن آدم رو خسته میکنه
      ممنون! اتفاقا من اگه هروز همه درسا رو بخونم خيلي خسته ميشم! :-)

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsaghaderi نمایش پست ها
      سعی کنید درس ها رو بخش بخش تو روز تقسیم کنین و اونارو مطالعه کنین تا خسته نشین ...
      یه سوال قبلنا شبا تا دیر وقت درس میخوندی ؟
      نه اصلا!!! هميشه تا از مدرسه ميومدم ميدرسيدم اما حالا.... :-(

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-ss1 نمایش پست ها
      خب اینجوری به قضیه نگاه کنین:
      منی که 9 ماه(صرفا برای مثال) درس خوندم الانم وضعیتم خوبه یک 2دوماه رو تحمل کنم ارزششو نداره؟! پ برا چی خوندم اصن!
      یکم برنامه سبک تر تنظیم کنید تا زودتر تموم شه بره بعد که ردیف شدین ساعت مطالعه رو ببرین بالا!!
      اصلا شما که این همه زحمت کشیدین یه نگاه به این بندازین
      تا آخر بخونین به خودتون میاین!
      دیگه چیزی نمونده که بخاین خسته بشین! دوران جمع بندیه کمتر درس بخونین خو! بیخیااال
      اخه بدبختي اونه كه اون قده درسا زيادن كه ادم اصلا نميتونه برنامه سبك بزاره!!!! :-(

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)