خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 18 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 263
    1. Top | #61
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فکر میکردم که فقط من دیوانه ام....

2. Top | #62
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درود.

چی شنیدم؟

یکی بیاد منو با تیپا بزنه بینم درست میشنوم؟

برادر من بدن توی 24 ساعت حد اقل به 8-6 ساعت خواب احتیاج داره. تو که نابود میشی اینطوری

موفق باشی

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش توصیه مشاور به منی که میخوام در همون حدودایی که تو گفتی رتبه بیارم.....16 ساعت مطالعه است...نه 20 ساعت،برای اینکه بریم دانشگاه سلامتی هم نیاز داریم دیگه!!!!!!!!!!!!
      اكثر دانه ها هرگز رشد نمي كنند پس اگر واقعا مي خواهيد چيزي اتفاق بيفته بهتره بيش از يكبار تلاش كنيد

4. Top | #64
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . مرسی بابت پاسخاتون دوستای خوبم .

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط در راه کنکور نمایش پست ها
      سلام دوستان . خوبید ؟ خسته نباشید . دوماه مونده . فرصتی بسیار کم برای کم کارها و بسیار بسیار زیاد برای پر کار ها !!!
      راستش من هدفم توی کنکور رتبه ای زیر 250 منطقه سه هستش و با این رتبه به تمام اهدافم میرسم . دیگه هیچی از خدا نمیخوام .
      اما ! منم مثل خیلی از کنکوری ها یک سری وقت هایی رو از دست دادم و یا یک سری تراز های بسیار پایین اوردم . بد ترین رتبه ای که کانون برام زده 500 بوده و بهترینش 90 و میانگین کل رتبه ها 240 !
      تراز هام هم حدود 6200 هستن . واقعا و واقعا کاری به فرصت هایی که در گذشته از دست دادم نیستم . فقط به این دوماه نگاه میکنم . از طرفی فارغ التحصیلم این دوماه خالص خالص هستش و به راحتی میتونم خودمو بکشونم بالا . دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم بگید داوطلبی با شرایط زیر میتونه رتبه زیر 250 منطقه سه بیاره ؟ خودم که مطمئنم میارم اما میخوام نظر شما رو بدونم ...

1 _ معدل کتبی 19.30
      2 _ میانگین تراز 6200
      3 _ هدف برای این دوماه روزی 20 ساعت ( نگید نمیتونی که الان تقریبا 3 روزه تونستم و خسته هم نمیشم چون عاشق هدفم هستم )
      4 _ امیدواری بسیار زیاد

نمیدونید چه قدر جوابتون برام مهمه و میتونه بهم روحیه بده . من ساعت 16 ، استراحت 30 دقیقه ایم هستش دیگه با ناهار میام یه سری میزنم !
      دوست عزیز میشه 3 دقیقه از وقتت رو به من (این ویدیئو) اختصاص بدی؟
      فرصت برابر: مشاور
      از دقیقه 12 تا14 رو گوش کن(درضمن ویدیئو رو میتونی جلو بزنی چون نیازی به اپلود و صبر کردن نداره)
      کاسه ی بزرگی برداشتی ولی دستت تحمل ندار

6. Top | #66
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلامی دوباره . دوستای خوبم اشتباه من این بود که نگفتم چرا میخوام انقدر زیاد بخونم . یه کنکوری چقدر وقت داره ؟ اگه از تیر شروع کنه میشه 12 ماه !
      من فارغ التحصیل هستم . بنابراین تیر و مرداد و شهریور رو نخوندم . از طرفی اواخر برام یه مشکلی پیش اومد اسفند رو نخوندم و 10 روز اول فروردین . انقدر وقت از دست دادم ولی نا امید نشدم . چون معتقدم هر چی تو این 2 ماه بخونم صد در صد میتونم جوابشون بدم . خب با این شرایط این ساعت مطالعه فکر نمیکنم غیر منطقی باشه ...

7. Top | #67
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نترکی دادا
      اگه اینجوی که تو میگی باشه
      فشار بهت زیاد میاد حتما 2 هفته اخرو استراحت کن
      اما جواب میده اونم چجورش
      موفق باشی

8. Top | #68
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلامی دوباره . دوستای خوبم اشتباه من این بود که نگفتم چرا میخوام انقدر زیاد بخونم . یه کنکوری چقدر وقت داره ؟ اگه از تیر شروع کنه میشه 12 ماه !
      من فارغ التحصیل هستم . بنابراین تیر و مرداد و شهریور رو نخوندم . از طرفی اواخر برام یه مشکلی پیش اومد اسفند رو نخوندم و 10 روز اول فروردین . انقدر وقت از دست دادم ولی نا امید نشدم . چون معتقدم هر چی تو این 2 ماه بخونم صد در صد میتونم جوابشون بدم . خب با این شرایط این ساعت مطالعه فکر نمیکنم غیر منطقی باشه ...
      به جای کیفیت میتونی کمیتتم ببری بالا اینجوری بهتره

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عزیز حتما جواب زحمتاتو میگیری.
      اونی که می‌گه نمیشه بلانسبت جمع حرف مفت می‌زنه... همه‌چیز به خودت بستگی داره

10. Top | #70
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      عزیز حتما جواب زحمتاتو میگیری.
      اونی که می‌گه نمیشه بلانسبت جمع حرف مفت می‌زنه... همه‌چیز به خودت بستگی داره
      رشتت چیه دادا ؟

11. Top | #71
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      ریاضی
      پس شرایط رو واسه تجربیا درک نمکنی دادا ... سخته که بشه تو این دو ماه پزشکی قبول شی ولی این دوستمون با این کارش اگه کیفیتم داشته باشه احتمال قبولیش زیاده ... به امید رتبه برتر شدن همه

12. Top | #72
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدایا خودت داری تلاش های شبانه روزیمو میبینی . خودت کمکم کن که جز تو کسیو ندارم ...

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ابنا همش حرفه
      نهایت نهایت بشه روزی 12 13 ساعت خوند
      همون هم کفایت میکنه

14. Top | #74
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      انشالا موفق میشین. . .

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      20 ساعت ماشالا
      ایشالا که به رویاهات دس پیدا کنی

صفحه 5 از 18 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 8 مهمان)