خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718
    نمایش نتایج: از 256 به 263 از 263
    1. Top | #256
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAhUR_1400 نمایش پست ها
      من با حرفتون کااملا مخالفم.یعنی چی میگید اشتباه کردید ،بپزیرید ،قبول کنید.همچین حرف می زنید انگار آدم گناهکاره،الان باید اعدامش کنند.آدم های زیادی رو دیدم که چند سال دارن تلاش می کنند ولی هنوز پشت کنکورند.چرا؟چون در کنار اینکه تلاش می کنند هنوز به باور قلبی به هدفشون نرسیدند،اینهمه آدم مبتکران می خونند،زست گاج و خیلی سبز می خونند چرا قبول نمیشن؟پون فقط دارن می خونند ،نه ماه دارن می خونند .ولی اسمش روشه خوندن ،هیچی پشت این خوندن نیست.تنها چیزی که آدم رو به هدفش می رسونه اعتماد و ایمان وعلاقه است.وگرنه همه می تونند کتاب کمک درسی داشته باشند ،همه می تونند فیلم داشته باشند که خداروشکر تو کانالا پره.آدمی که تو یه سال درس می خونه ولی پشت کنکور می مونه شاهکار نکرده.آدمی که دقیقه نود بهترین عملکرد رو انجام میده شاهکار کرده،یه پزشک یه بیمار میاد پیشش و احتما ل 99 درصد میمیره و 1 درصد زنده می مونه ،آیا نباید به خاطر اون یک درصد تلاش کنه؟
      اعتماد و ایمان و علاقه
      معلومه ویدیو های انگیزشی زیاد میبینید .
      موفق باشید .
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

2. Top | #257
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Grace نمایش پست ها
      این همه عصبی شدن واسه یه تاپیک طبیعیه؟!ملت باید از شما اجازه بگیرن واسه پست گذاشتنشون؟
      شما چیکار داری به نظر من دوست عزیز، اگه فکر میکنی این تاپیک خوبه خب بگو به فلان دلیل خوبه، عجبا..
      ضمنا این دوستمون پست نذاشته، فقط آپ کرده، خودشم کامنتا رو میبینه و جواب میده، کاسۀ داغتر از آش...؟
      تازه اون بنده خدایی هم که این پست رو گذاشته داشته میپرسیده بنظرتون میشه یا نه و ...؟ و اصن تو فاز انگیزه دادن نبوده حالا حساس نشو شما

اونی که یقین داره میتونه انجامش بده، انجامش میده و منم هیچ بحثی سر غیرممکن بودنش نکردم و ذهن هیچکسی رو محدود نکردم، و اتفاقا من از جمله کسایی ام که اعتقاد دارم هیچ غیرممکنی وجود نداره، مگه اینکه آدم جوگیر بشه. 20 ساعت درس خوندن و 4 ساعت استراحت در مجموع میتونه سلامتی رو برای عموم دانش آموزا به خطر بندازه. ولی کسی که عاشق هدفشه به حرف من و شما توجه نمیکنه، حتی سلامتیشم در وهله دوم قرار میگیره براش. مخاطب من کسی بوده که اینهمه روز و هفته درس نخونده، اومده دنبال این تاپیکا میگرده و یهویی همچین تاپیکی رو میبینه و جوگیر میشه (انگیزه نه! جَو خالص!) و سلامتیشو به مخاطره میندازه و در 90 درصد موارد هم عامیانه بخوام بگم میترکه. بهتره تاپیکایی آپ بشن که حتی به اون دسته از عزیزان هم کمک کنن و سلامتیشون رو هم به خطر نندازن؛ چون نه تنها با تاپیکای خارق العاده مسیرشون هموار نمیشه که تازه با مشکلات بیشتری هم روبرو میشن
      ویرایش توسط _pariya.sh_ : 06 اردیبهشت 1400 در ساعت 18:52

3. Top | #258
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      20ساعت:/ بخونید بعد نتیجه اومد بیایین به ما هم بگید

4. Top | #259
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایول درگیر شدن دو روزتون رو بحث "هیچ" را عشق است ✓
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را
      ویرایش توسط be_quick : 07 اردیبهشت 1400 در ساعت 01:18

5. Top | #260
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفاً با این تاپیکا رو مغز کنکوری ها راه نرید ۲۰ ساعت میخونی لازم نیست بگی اگه تو هدفت غرق شدی یه نگاه بنداز وسط درس رویا بافی نکرده باشی دوست عزیز ۲۰ ساعت کم نیست قراره زندگی کنی نه که خودکشی تاثیراتش بعدا میبینی

6. Top | #261
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _pariya.sh_ نمایش پست ها

شما چیکار داری به نظر من دوست عزیز، اگه فکر میکنی این تاپیک خوبه خب بگو به فلان دلیل خوبه، عجبا..
      ضمنا این دوستمون پست نذاشته، فقط آپ کرده، خودشم کامنتا رو میبینه و جواب میده، کاسۀ داغتر از آش...؟
      تازه اون بنده خدایی هم که این پست رو گذاشته داشته میپرسیده بنظرتون میشه یا نه و ...؟ و اصن تو فاز انگیزه دادن نبوده حالا حساس نشو شما

اونی که یقین داره میتونه انجامش بده، انجامش میده و منم هیچ بحثی سر غیرممکن بودنش نکردم و ذهن هیچکسی رو محدود نکردم، و اتفاقا من از جمله کسایی ام که اعتقاد دارم هیچ غیرممکنی وجود نداره، مگه اینکه آدم جوگیر بشه. 20 ساعت درس خوندن و 4 ساعت استراحت در مجموع میتونه سلامتی رو برای عموم دانش آموزا به خطر بندازه. ولی کسی که عاشق هدفشه به حرف من و شما توجه نمیکنه، حتی سلامتیشم در وهله دوم قرار میگیره براش. مخاطب من کسی بوده که اینهمه روز و هفته درس نخونده، اومده دنبال این تاپیکا میگرده و یهویی همچین تاپیکی رو میبینه و جوگیر میشه (انگیزه نه! جَو خالص!) و سلامتیشو به مخاطره میندازه و در 90 درصد موارد هم عامیانه بخوام بگم میترکه. بهتره تاپیکایی آپ بشن که حتی به اون دسته از عزیزان هم کمک کنن و سلامتیشون رو هم به خطر نندازن؛ چون نه تنها با تاپیکای خارق العاده مسیرشون هموار نمیشه که تازه با مشکلات بیشتری هم روبرو میشن
      ظاهرا علاوه بر عصبی بودن،بی ادب وپر حرف هم هستی.من دیگه حرفی ندارم وترجیح میدم بیشتر از این با شما بحث رو ادامه ندم چون بی احترامی به خودمه ادامه ی این بحث

7. Top | #262
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      :/

8. Top | #263
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حالا هی میگید ۲۰ساعت ۲۰ ساعت
      بزارید اینو بگم که یکی بود نسبتا رفیقم بود میگفت
      یه مدتی بود روزی ۲۰ساعت درس میخوندم
      میگفت چون مجبور بودم چاره ی دیگه ای نداشتم
      اینکه امریکا هم زندگی میکنه فک کنم بی ثاثیر نیس-_-

والا دیگه نمیدونم

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)