خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بعد از این فاگوزیست می خرید ؟!!

رأی دهندگان
    1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • می خریم !!!!!

0 0%
    • نمی خریم!

1 100.00%
    صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 209
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      dadash@
      اول اون فصل مورد نظر +فصولی که با اون مرتبط هستن رو از روی کتاب درسی میخونی.به صورت کلی نه دقیق بعد میری اون فصل مورد نظر رو از روی فاگو میخونی!اونجا تمام مطالب مرتبط و ترکیبی با اون فصل جمع شده!
      وقتی اون رو خوندی بعدش ذوباره برمیگردی روی کتاب درسی و نکاتی که از روی درسنامه یاد گرفتی رو یک بار دیگه مرور میکنی!اینبار با ادبیات کتاب درسی! این مرحله آخری مطالعه زیست خیلی مهمه!مخصوصاً توی فصول تحلیلی و مفهومی!
      در آخر هم میری تست های اون فصل رو میزنی!(میکرو طبقه بندی گاج).سعی کن تست هارو پوششی بزنی!

گـوش کن:
      نحوه مطالعه زیست و برقراری ارتباط با کتاب درسی
      حل تست دوره ای (پوششی)

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من کتاب عالی هست...من به دوستام معرفیش میکنم...من خودم زیستم اصلا جالب نبود چون حفظ کردن برام سخته و ازش نتیجه ای نمیگیرم...قبول کنیم کتاب درسی کامل توضیح نداده...بعضی موقعا خیلی سرسری گذشته....و باعث میشه که فرد عمیقا زیستو نفهمه اینجور موقعا کتابی مثل فاگوزیست میاد و خیلی عالی اون موضوع رو برات باز میکنه و میفهمونه...کاری که تو هیچ کتاب آموزشی به این خوبی انجام نشده....من به زیست خیلی علاقه نداشتم اما از وقتی که میفهممش لذت میبرم...درسته حجمش زیاده و باید براش وقت گذاشت اما ارزششو داره...موفق باشین
      چقدر زود دیر میشود...

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayda76zz نمایش پست ها
      به نظر من کتاب عالی هست...من به دوستام معرفیش میکنم...من خودم زیستم اصلا جالب نبود چون حفظ کردن برام سخته و ازش نتیجه ای نمیگیرم...قبول کنیم کتاب درسی کامل توضیح نداده...بعضی موقعا خیلی سرسری گذشته....و باعث میشه که فرد عمیقا زیستو نفهمه اینجور موقعا کتابی مثل فاگوزیست میاد و خیلی عالی اون موضوع رو برات باز میکنه و میفهمونه...کاری که تو هیچ کتاب آموزشی به این خوبی انجام نشده....من به زیست خیلی علاقه نداشتم اما از وقتی که میفهممش لذت میبرم...درسته حجمش زیاده و باید براش وقت گذاشت اما ارزششو داره...موفق باشین

خیلی سبز و الگو هم درسنامه هاش توضیح دادن اینجوری الته اونام تست دارن که این نداره
      با این حجمش که نمیشه فقط زیست خوند
      در کل تا وقتی خیلی سبز گاج و الگو هست جایی برای بقیه جزوات و کتب متفرقه نمیمونه
      مشاور

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      خیلی سبز و الگو هم درسنامه هاش توضیح دادن اینجوری الته اونام تست دارن که این نداره
      بله تا وقتی نشر الگو هست کتاب دیگه چرا ؟ کتاب نشر الگو حسابشو پس داده و بهترینه.آموزش هاش هم مفهومیه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      آره خب...اما شما این رو هم در نظر داشته باشین برای همه ی مباحث لازم نیست فاگوزیست رو خوند....الگو هم توضیحاتش خیلی خوبه اما از لحاظ مفهومی بودن به پای فاگوزیست نمیرسه...این هایی که میگم برای فاگوزیست سال سومه بقیشو ندارم
      چقدر زود دیر میشود...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayda76zz نمایش پست ها
      آره خب...اما شما این رو هم در نظر داشته باشین برای همه ی مباحث لازم نیست فاگوزیست رو خوند....الگو هم توضیحاتش خیلی خوبه اما از لحاظ مفهومی بودن به پای فاگوزیست نمیرسه...این هایی که میگم برای فاگوزیست سال سومه بقیشو ندارم
      دوست عزیز انیکه فاگو خوبه شکی توش نیست ولی باید با یه کتاب دیگه کار بشه . خب همه { از جمله خود من} که پول کتاب اضافی نداریم.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi1377 نمایش پست ها
      دوست عزیز انیکه فاگو خوبه شکی توش نیست ولی باید با یه کتاب دیگه کار بشه . خب همه { از جمله خود من} که پول کتاب اضافی نداریم.
      مطمعن باشید ماهم نداریم...اونم با حقوق بازنشستگی!!! اما خب من از اول هم گفتم تو زیست در چه سطحی هستم...به خاطر همین لازم دونستم فاگوزیست هم در کنار الگو داشته باشه باشم....اهمیت زیست هم خب بالا...بالاخره باید مشکلم با زیست حل بشه
      چقدر زود دیر میشود...

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام واسه دوم خیلی سبز بهتره یا الگو با توجه به اینکه خیلی سبز ویرایش شده؟

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      سلام واسه دوم خیلی سبز بهتره یا الگو با توجه به اینکه خیلی سبز ویرایش شده؟
      درصت زیست دومت چند درصده؟
      مشاور

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پنجاه یا شصت

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پنجاه یا شصت
      از الگو استفاده کن
      مشاور

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از بچه های فروم سمپاد که زیست 86% زده بود حسابی این کتاب رو شسته بود و پتهاش رو روی آب ریخته بود.
      منم باهاش موافق بودم به هیچ وجه نباید به چیزی جز کتابهای واقعی اعتماد کرد کتابهایی مثل گاج و الگو و در درجه بعد کتابهای خیلی سبز و مهروماه و تخته سیاه

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز فقط اینو بگم شما کتابو خوب بخونید و از الگو تست بزنید شما درصدتون عالی میشه من خودم الان آزمونارو با همین روش بالای ۸۵ میزنم شما برید فاگو بگیرید اصلا همون فصل یک رو بخونید فک میکنید نکاتش همش یادتون میمونه تازه باید مرورش کنید و کلی کار خودتون بسنجید اگه دوست دارید مثل من یه سال بمونید خودتونو درگیر حاشیه کنید دیگه فک کنم آریا جان هم توضیح کامل دادن جای بحث و ''' نمیمونه موفق باشید
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

ویرایش توسط Mersad95 : 31 مرداد 1394 در ساعت 22:53

14. Top | #44
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از نظر درسنامه الگو بهتره یا خیلی سبز؟ واسه دوم؟

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از نظر درسنامه الگو بهتره یا خیلی سبز؟ واسه دوم؟
      هر دو خوبن برا الگو پسندیده تره
      مشاور

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)