خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 91 از 101 نخستنخست ... 81909192 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,351 به 1,365 از 1507
    1. Top | #1351
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      بالاخره قبل از ورود به انجمن قوانینشون رو خوندید و وقتی در یک برهه ای تاپیک میزنید ، یعنی قطعا براتون سوال بوده و بقیه وقت گذاشتند به سوالتون جواب دادند.
      تاپیکهایی که توش پاسخی داده نشده و فقط پست شماست رو میتونید برام بفرستید تا حذف کنم . سایر موارد، به دلیل احترام به همه کاربران و وقتی گذاشتند، حذف نخواهد شد

کاربرانی هم که قصد مسدود شدن اکانتشون دارند، میتونند به بنده پیام خصوصی بدهند تا اخراج دائم و بدون بازگشت رو براشون انجام بدهم. امکان حذف کامل اکانت و از بین رفتن تمام اطلاعاتتون با توجه به توضیحات بالا ، نیست

بهترین کاربر تابستان 99 کی اجرا میشه؟ منتظر 50 هزارتومن ناقابلیم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #1352
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      بالاخره قبل از ورود به انجمن قوانینشون رو خوندید و وقتی در یک برهه ای تاپیک میزنید ، یعنی قطعا براتون سوال بوده و بقیه وقت گذاشتند به سوالتون جواب دادند.
      تاپیکهایی که توش پاسخی داده نشده و فقط پست شماست رو میتونید برام بفرستید تا حذف کنم . سایر موارد، به دلیل احترام به همه کاربران و وقتی گذاشتند، حذف نخواهد شد

کاربرانی هم که قصد مسدود شدن اکانتشون دارند، میتونند به بنده پیام خصوصی بدهند تا اخراج دائم و بدون بازگشت رو براشون انجام بدهم. امکان حذف کامل اکانت و از بین رفتن تمام اطلاعاتتون با توجه به توضیحات بالا ، نیست

ممنون که برای حل شدن مشکلی که دارم اخراج رو پیشنهاد دادین
      ممنونم واقعا از لطفتون و وقتی که گذاشتین
      ویرایش توسط Lullaby : 05 مهر 1399 در ساعت 14:24

3. Top | #1353
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      هر چند وقت یه بار مسابقه بذارید 😅 با مضمون شعر و داستان خوانی و ازین حرفااا
      همراه با جوایز ارزنده 😅🤨
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

4. Top | #1354
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      یکی به من بگه امتیازا، رای های موافق و تشکرها دقیقا به چه دردی میخوره؟
      باتشکر

5. Top | #1355
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم در کنار اون تیترهای بالای باکس اصلی که اینا هست: دانش آموزی دانشجویی عمومی و تفریحی و اینا، قسمتی رو تحت عنوان تو رو خدا کمک کنین بذارین، یا حالا بهترش این: کمک های فوری.
      البته جوری باشه که همیشه باشه و همه ببینن، نه با کلیک کردن بریم روش،
      این طوری این بحث ها از بحث های درسی جدا میشن.

البته به نظرم شکل سایت تغییر کنه خیلی خوبه، ساده تر و مدرن تر شه
      @Araz
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

6. Top | #1356
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یکی از مشکلات اینه که نمیشه نام کاربری رو تغییر داد مشکل دیگه ای هم که هست اینه که دوست من ثبت نام کرده اما نمیتونه به پنلش وارد بشه میگه شما با نام کاربری خود وارد نشدید یه همچین چیزی

7. Top | #1357
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دردسر شده هر وقت پستی رو حذف میکنی تو قسمت ویرایش پست اون صفحه ای که توش هستی رو نمیاره پیشفرض میره صفحه اول تاپیک.اصلا چرا پستی رو حذف میکنی کل صفحه باید رفررش بشه؟بعد چرا همون صفحه رو نمیار؟ قشنگ میره صفحه اول تاپیک
      2_ موضوع تاپیک فقط ابتدای تاپیک نوشته شده انتهای صفحه تاپیک نوشته نشوده باید بری بالا تا بدونی تاپیک چی هست اسمش
      پ ن من ویرایش نمیکنم پست هامو حذف میکنم دوباره میفرستم که زیرش ننویسه آخرین ویرایش در تاریخ فلان.اینطوری طرف نمیگع خودشم نفهمیده چی میخواسته بگه
      رسیدگی کنید
      @Araz

8. Top | #1358
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      @Araz

سلام
      عرض کنم که ۲تا چیزو همیشه میخواستم که بگم ولی هردفعه نمیشد
      یکی این گزینه اطلاع رسانی تشکره که بصورت پیش فرض تیک نداره
      یعنی هروقت میخوایم تنظیماتو تغییر بدیم باید حواسمون باشه که این گزینه تیکشو بزنیم
      img_20200928_170734.jpg

البته الان تا اینجا اومدم بازم بگم دکمه تشکر بگیر نگیر داره
      میدونم چند بار گفتم ولی خب آخه هنوزم مشکل داره

دومیشم که مربوط به تگه
      احتمالا خودتون میدونین
      نمیشه اول پست یه نفرو تگ کرد
      دلیلشم عدم فاصله بین @ و تگ هاست
      مخصوصا کاربرانی مثل من که فونتشونو تغییر میدن این تگ ها اضافه میشه و دیگه فرد مورد نظر تگ نمیشه
      من الان شما رو تگ کردم بخاطر اینه که تو ویرایش بین علامت @ و اون تگ ها یه اسپیس زدم

img_20200928_172149.jpg
      این بدون فاصله س که پیش فرض فرومه

img_20200928_172331.jpg
      اینم فاصله ای که من تو ویرایش میذارم بین کد B و @

این امکان برای کسایی که با گوشی وصل میشن هست
      اما با pc دیگه نمیشه این طور ویرایش زد چون تگ ها رو نشون نمیده
      اگه بشه بصورت پیش فرض این هم درست کرد
      یعنی بین نوشته و تگ ها یه فاصله گذاشت خیلی خوب میشه
      ویرایش توسط Narvan : 07 مهر 1399 در ساعت 18:26

9. Top | #1359
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها
      دردسر شده هر وقت پستی رو حذف میکنی تو قسمت ویرایش پست اون صفحه ای که توش هستی رو نمیاره پیشفرض میره صفحه اول تاپیک.اصلا چرا پستی رو حذف میکنی کل صفحه باید رفررش بشه؟بعد چرا همون صفحه رو نمیار؟ قشنگ میره صفحه اول تاپیک
      2_ موضوع تاپیک فقط ابتدای تاپیک نوشته شده انتهای صفحه تاپیک نوشته نشوده باید بری بالا تا بدونی تاپیک چی هست اسمش
      پ ن من ویرایش نمیکنم پست هامو حذف میکنم دوباره میفرستم که زیرش ننویسه آخرین ویرایش در تاریخ فلان.اینطوری طرف نمیگع خودشم نفهمیده چی میخواسته بگه
      رسیدگی کنید
      @Araz

این مورد هنوز برطرف نشده بعد یه چیزی
      یه قابلیت به کنترل پنل کاربری اضافه کن علاقه مندی ها یا پربازدید ها که بشه تاپیک هایی که بیشتر باهاشون سر وکار داریم ویا مثلا دوس داریم هر چن وقتی یه سر بزینیم رو اونجا وارد کنیم کهععی مجبور نباشیم دنبالشون بگردیم واس من که 10-15 تاپیک اینطوری ان

10. Top | #1360
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها

این مورد هنوز برطرف نشده بعد یه چیزی
      یه قابلیت به کنترل پنل کاربری اضافه کن علاقه مندی ها یا پربازدید ها که بشه تاپیک هایی که بیشتر باهاشون سر وکار داریم ویا مثلا دوس داریم هر چن وقتی یه سر بزینیم رو اونجا وارد کنیم کهععی مجبور نباشیم دنبالشون بگردیم واس من که 10-15 تاپیک اینطوری ان

http://forum.konkur.in/thread9755.html

11. Top | #1361
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      حجم تبلیغات تو انجمن خیلی زیاده خیلی خیلی زیاد

12. Top | #1362
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اگه میشه یه کلید واژه ی خاص برای up کردن تاپیکا بذارین تا وقتی مینویسیمش جزو پست هامون حساب نشه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #1363
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      @Araz

اگه بتونید چت باکس رو ارتقا بدید و امکانات جدید بهش اضافه کنید خیلی خوب میشه
      مسابقه هایی ک بین بهترین راهنما و پاسخگوها بود هم اگه دوباره برگزار شه فضای اینجارو زنده تر میکنه ..
      آقا آراز سایتت رو دریاب خرج بیشتر .. کیفیت بهتر

14. Top | #1364
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      @ @Faraz@
      سلام حضرات رهبر @Araz@
      در ارتباط با رای مخالف نمیدونم در جریانید یا نه ولی قشنگ در تاپیک هر چی دوست داری به اعضای انجمن بگو زخممون کردن من باب اینکه کی به کی منفی میده کی به قباش برمیخوره و ....
      تا اینجاش مسئله ای نیست ولی خب چون بحث رو میکشونن تو تاپیک های درسی و اونجا هم جدل میشه صرفا بخاطر رای منفی
      و پلاس و مهمتر اینکه
      دوستانی که کار میکنن و دم بچه ها رو میبینن و راهنمایی میکنن هر از گاهی بخاطر عناد های بچهگانه فله ای از یه نفر رای منفی میگیرن دلسرد میشن واسه ادامه فعالیت

از طرف دیگه با وجود امتیاز منفی دیگه نیازی به این کار نبود .
      یک واسه امتیاز منفی دادن محدودیت هست و یکی نمیتونه صرفا بخاطر لوس بودنش پشت سرهم یکی رو ببنده به منفی
      دو تو امتیاز منفی طرف مجبوره واسه امتیاز منفی دلیل بنویسه.تایپ کنه
      شاید خیلی وقته بیس رو ریختین یادتون نیس ولی حتی نقل قول گرفتن هم هست .از منشن کردن که نگم براتون عالی (ایده پرفکت ،براوو)

و در نهایت یبـس بودن این ماجرا اینکه ادم اگه ی چیزی رو قبول نداره میتونه از کنارش رد بشه .اینا اینجا یاد میگیرن بعدا میرن تو جامعه سر هرچیزی میگردن یه چی رو انگشـت کنن که اعلام مخالفت و جدل داشته باشن بعدا گناهش می افته گردن شما
      .

you can't kill spirit even if you try too​

15. Top | #1365
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      @ @Faraz@
      سلام حضرات رهبر @Araz@
      در ارتباط با رای مخالف نمیدونم در جریانید یا نه ولی قشنگ در تاپیک هر چی دوست داری به اعضای انجمن بگو زخممون کردن من باب اینکه کی به کی منفی میده کی به قباش برمیخوره و ....
      تا اینجاش مسئله ای نیست ولی خب چون بحث رو میکشونن تو تاپیک های درسی و اونجا هم جدل میشه صرفا بخاطر رای منفی
      و پلاس و مهمتر اینکه
      دوستانی که کار میکنن و دم بچه ها رو میبینن و راهنمایی میکنن هر از گاهی بخاطر عناد های بچهگانه فله ای از یه نفر رای منفی میگیرن دلسرد میشن واسه ادامه فعالیت

از طرف دیگه با وجود امتیاز منفی دیگه نیازی به این کار نبود .
      یک واسه امتیاز منفی دادن محدودیت هست و یکی نمیتونه صرفا بخاطر لوس بودنش پشت سرهم یکی رو ببنده به منفی
      دو تو امتیاز منفی طرف مجبوره واسه امتیاز منفی دلیل بنویسه.تایپ کنه
      شاید خیلی وقته بیس رو ریختین یادتون نیس ولی حتی نقل قول گرفتن هم هست .از منشن کردن که نگم براتون عالی (ایده پرفکت ،براوو)

و در نهایت یبـس بودن این ماجرا اینکه ادم اگه ی چیزی رو قبول نداره میتونه از کنارش رد بشه .اینا اینجا یاد میگیرن بعدا میرن تو جامعه سر هرچیزی میگردن یه چی رو انگشـت کنن که اعلام مخالفت و جدل داشته باشن بعدا گناهش می افته گردن شما

سلام
      رای موافق و مخالف برای این ایجاد شده که اگر کسی با محتوای پستی موافق یا مخالف هست با این قابلیت اعلامش کنه و نیاز نباشه حتما ریپلای کنه و بگه منم موافقم یا مخالفم. بازدید کنندگانی که چه الان و چه آینده تاپیکها و پستهای انجمن رو میبینند، میتونن با همین تعداد رای های موافق و مخالف هر پست، به درستی یا نادرستی آن مطلب پی ببرند.
      فلسفه امتیاز منفی و مثبت به طور کامل با این موضوع فرق داره

اگر کاربری رو میبینید که بی دلیل به تعداد زیادی از کاربران و پستها، رای مخالف و دیسلایک میده، معرفی کنید تا باهاش برخورد لازم انجام بشه

صفحه 91 از 101 نخستنخست ... 81909192 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن