خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه حقیقت در مورد دبیر شدن :

یک دبیر در بهترین حالت اگه همه ی بیمه ها و قرض ها و صندوق هاشو ببری زیر رادیکال باز هم میگم در بهترین شرایط 1/5 میلیون حقوق میگیری !

تا بخوای دبیر کنکوری هم بشی کنکورو برداشتن

پس به نظر من دنبال پزشکی رو بگیر (البته اگه در توانته) که هندونه آبه(هیچ ربطی نداشت ولی سجع زیبایی داشت )
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش مزخرف محض هست دروغه

من یکی از دوستام توی بیمارستان کار میکنه رشتش بیهوشی بوده میگه هیچکسی توی دانشگاه به اندازه دانشجو های پزشکی حال نمیکنن
      از دانشجوی پزشکی مشهد هم پرسیدم روزی چقدر میخونی گفت روزی ۲-۳ ساعت

در ضمن عزیز من شما گیریم دبیر بشی درست تموم باید بشه با کلی بدبختی استخدامت کنن بعد ماهی اخرش ۲ ت بزارن کف دستت اونوقت سنت میشه چند؟!
      ولی توی رشته ی پزشکی اگه بخوای در حین تحصیل کار هم میکنی میتونی تدریس و کار مشاوره انجام بدی یا هر مهارت دیگه ای که داری و تا زمان تمام شدن درست ادامه میدی بعد روزی ۲-۳ تا عمل انجام بدی روزی ۶-۷ ت کاسبی حداقل گول این حرفا رو نخور البته من خودم پزشکی دوس ندارم دارو دوست دارم ولی پزشکی بهترین رشته هست شک نکن

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaMeD.DeljoO نمایش پست ها
      یه حقیقت در مورد دبیر شدن :

یک دبیر در بهترین حالت اگه همه ی بیمه ها و قرض ها و صندوق هاشو ببری زیر رادیکال باز هم میگم در بهترین شرایط 1/5 میلیون حقوق میگیری !

تا بخوای دبیر کنکوری هم بشی کنکورو برداشتن

پس به نظر من دنبال پزشکی رو بگیر (البته اگه در توانته) که هندونه آبه(هیچ ربطی نداشت ولی سجع زیبایی داشت )
      دلش کنکور رو ب این زودیا بر نمیدارن بردارن چه بهتر! معدلی بشه دانش اموز بیشتر دنبال نمرس ! بحث نهایی هم بشه بازم کلاس تقویتی و کلاس تست و... در ضمن واس پزشکی و رشته های خوب عمرا برش دارن

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fardin javadi نمایش پست ها
      عزیز اول اینکه از الان به رشته فکر نکن شما. هدف شما باید کسب یک درصد و تراز خوب توی تک تک دروست باشه تا یک رتبه ی خوب انشاء ا... کسب کنی بعد از اون بیافت دنبال اینکه می خوای آینده ت چجوری رقم بخوره. بنده هم مثل شما هم به رشته ی پزشکی علاقه داشتم هم به تدریس. و شاید بگم تدریس رو بیشتر از پزشکی دوست دارم اما علاقه صرفا عامل قاطع برای انتخاب یک چیز یا یک رشته نیست شما باید همه ی جوانب رو بسنجید. ببینید الان تو کشور امریکا کشیش بودن خیلی کلاس داره و از طرفی درآمد بالایی هم داره و به عبارتی جزء رشته های تاپ اون کشور محسوب میشه در صورتی که همین موضوع در کشور ما حالت عکس داره ینی اون جایگاه رو نداره. در مقابل تو کشور ما پزشکی شده یک قول! یک رویا! برای همه ی دانش آموزان! حتی دانش آموزان رشته ی انسانی و ریاضی! اون مقام و منزلتی که یک پزشک در کشور براش قائل می شن برای یک دبیر قائل نمی شن. تو هر رشته ای که وارد بشین اگه زرنگ باشین می تونین پول دربیارین از دبیری بگیر تا رشته های بهتر و حتی بدتر! اما می دونی پول در اوردن تا یک مقطع خاصی به آدم لذت میده بعدش دیگه کسل کننده س براتون. اون موقع شما دنبال یه موضوع جدیدی دنبال یک جنجال تازه هستی. ما آدما معمولا بعد یه مدت پول برامون عادی میشه. مثل این می مونه روزی 3 وعده کباب بخوری! دیگه بعد یه مدت حالت به هم می خوره
      چیزی که مهمه موقعیت شما در جامعه هستش. دبیری رشته ای بسیار پر منزلت هستش اما یک چیزی رو فراموش نکنیم. کسانی که برای یک دبیر احترام قائل می شن با کسانی که برای یک پزشک احترام میزارن زمین تا آسمون فرق دارن. مثل این می مونه به شما شاگرد تنبل کلاستون بگه « صادق تو خیلی باهوشی» و همین حرف رو شاگرد زرنگ کلاستون برگرده به شما بگه! خوب چقدر تفاوت هست بین اینا؟ اگه شاگرد زرنگ بگه تو خیلی باهوشی این لذتش بیشتر از اونیه که شاگرد تنبل به شما بگه خیلی باهوشی.
      دوست خوبم الان به بنده از آموزشگاه های مختلف پیشنهادهای خیلی خوبی میشه که حتی درآمد یک روزم با درآمد یک پزشک متخصص برابری می کنه اما من همچنان به رشته ی خودم ادامه می دم چون آینده ی بهتری داره. آینده ی بهتر توی پول خلاصه نمیشه. شما باید به این هم فکر کنی که خانواده ای که شما تشکیل میدی تحت تاثیر شغل شما قرار می گیره. معمولا(نه همواره! قیدا مهمه بچه ها!) فرزند یک پزشک پزشک میشه!
      سرتونو در آوردم مخلص کلوم این که پزشکی خیلی رشته ی خوبیه و با اینکه سختیای خودشو داره اما وقتی لبخند رو چهره ی یک بیمار میبینی و ازت تشکر می کنه خستگی از تنت در میره.
      شرمنده منظورتون از یک دبیر چیه؟؟اگه استاد هستش باید بگم مث یک دکتر باهاش رفتار میکنن.
      زندگی پانتومیم است

حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای...

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      دلش کنکور رو ب این زودیا بر نمیدارن بردارن چه بهتر! معدلی بشه دانش اموز بیشتر دنبال نمرس ! بحث نهایی هم بشه بازم کلاس تقویتی و کلاس تست و... در ضمن واس پزشکی و رشته های خوب عمرا برش دارن
      طی صحبت حضوری که خرداد 93 با معاون وزیرعلوم داشتم ایشان عرض کردند:
      اگر نوع گزینش تغییرکنه یعنی معدل پایه های تحصیلی مانند دوم و ..نیز اضافه شود،تعداد کتاب های کمک آموزشی بیشتر می شود.
      تعداد کسایی که کلاس فوق العاده می روند بیشتر می شود.
      چون این رقابت دیگر از 15 سالگی شروع می شود.
      الان از یک دبیرستان 500نفره، 150 نفر کلاس کنکور میرن،اونموقع 400 نفر میرن!
      درمورد مقایسه ی دبیری با پزشکی بگم:
      یک پزشک خوب میتونه مدرس خوب زیست شناسی کنکور نیز باشه.(از همان سال اول دانشجویی وارد تدریس میشه)
      ولی یک دبیرزیست نمیتونه مریض معاینه کند.

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      درمورد مقایسه ی دبیری با پزشکی بگم:
      یک پزشک خوب میتونه مدرس خوب زیست شناسی کنکور نیز باشه.(از همان سال اول دانشجویی وارد تدریس میشه)
      ولی یک دبیرزیست نمیتونه مریض معاینه کند.

کــــــــــــــــــــــــ املا موافقــــــــــــــــــــ ــــم
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با تشکر از همه ی دوستان
      بگذارید ی کم درباره خودم توضیح بدم
      من به درسای زیست خیلی علاقه دارم زود هم مطلبو میگیرم اما متاسفانه از درس خوندن لذت نمیبرم شاید هفته ای 15 ساعت مفید بخونم البته اینم بگم که با همین مدت کم درسم خوبه
      از نظر مالی، درآمد خونوادمون متوسطه
      به خاطر اینکه پزشکی طولانیه و تا 30 سالگی نمیشه پول درآورد میخواستم اصلا بهش فکر نکنم
      من قصد دارم حداکثر 22 سالگی تشکیل خونواده بدم واسه همین هدفم دبیری بود که از همون روز اول هم ی چیزی حقوق گیرم بیاد هم خودم بتونم در زمان دانشجویی کار کنم
      به نظرتون اگه برم رشته پزشکی میتونم این کار هارو بکنم؟(کار کردن و ازدواج)
      به نظرتون اصلا با این شرایطی که دارم پزشکی به دردم می خوره؟
      سطح توقعم هم متوسطه(نه بالا نه پایین)
      به قول یکی از دوستان که گفت درس میخونم که زندگی کنم نه اینکه زندگی میکنم که درس بخونم به نظرتون میشه زندگی معمولی ای داشت؟؟
      با تشکر از جواباتون

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghwh نمایش پست ها
      با سلام خدمت شما
      من سال چهارم رشته تجربي هستم
      به رشته پزشكي علاقه دارم ولي تا به حال شناخت درستي نداشتم
      چند وقت پيش مقاله اي خواندم كه مي گفت پزشكي طوريه كه بايد روزي 6 ساعت بري كلاس بقيه وقتت هم درس بخوني ميگفت خيلي خسته كننده هست
      همون قدر كه به پزشكي علاقه دارم به دبيري زيست هم علاقه دارم
      توي مقاله نوشته بود تا متخصص شدن توي پزشكي حدود15-20 سال بايد درس بخوني و هر شب انگار داري واسه كنكور مي خوني
      واسه همين دودل شدم كه كدوم برم
      از يه طرف ميگم درسته درآمد دبيري از پزشكي كمتره ولي 4-5 سال بيشتر نيست و بعد از 4-5 سال شغل دارم(در ضمن در طول تحصيل هم ميتونم كار كنم و ازدواج و... اما در رشته پزشكي امكانش نيست)
      از يه طرف هم ميگم با اينكه درآمد پزشكي زياده ولي وقتي 35 سالم شد درآمد زياد رو مي خوام چكار
      در ضمن ميگن خيلي درساي پزشكي پيچيده هست و اصلا وقت سر خاروندن هم نداري
      حالا ازتون مي خوام يه كمك و راهنمايي بكنيد كه چيكار كنم؟
      مرسي
      سلام
      عزیزم اگه میتونی پزشکی بری حوصله زیاد درس خوندنو داری و فکر میکنی که امکانش هست که ۷ سال بکوبی تا عمومی بشی و اخرش کنکور بدی باز تا بتونی برای تخصص بری و از اون موقع بتونی درامد واقعی داشته باشی برو !‌
      اگه با درس زیست مثل من مثلا حال میکنی هم اگه پزشک شدی میتونی درس بدی و هم دبیری بری
      ولی دبیری بری استادی !‌ چراکه ۴ سال میخونی بعدش میری تدریس میکنی و حوصله داشته باشی میتونی یه رشته علوم آزمایشگاهی هم بزنی تو همون شهری که تدریس میکنی ۲ مدرکه بشی که بسیار درامد قابل توجهی نسبت به دکترای عمومی داری (‌ خودم به اندازه موی سرتون دکتر بیکار میشناسم ! دیگه خود دانید !‌)‌
      + اینکه حداقل تا ۲۰ سال دیگه علم زیست شناسی در همین سطح هست توی ایران اگه بیشترش رو بخونی (‌مثلا الان اقای دادگستری که فکر کنم مدرک بیهوشی داره الان حسابش میلیاردی پره تازه فقط تهرانی هارو درس میده) شما حساب بکن از یه شهرستان که الان توی پیشرفت درسیه شروع بکنی به زندگی اونجا مشغول به خدمت بشی تقریبا نونت توی روغنه !‌
      نکته بعد اینکه به افراطیون رشته پزشکی توجه نکن !‌
      Some ones even doesn't know which way is right , By the way they push on it because of which things they heard ! Right?d
      مرسی
      امید به آینده را هیچ گاه از دست نده، چون نمی دانی فردا برایت چه به ارمغان خواهد آورد.

If you wanna know me simply click here to see my personal site
      ویرایش توسط presents : 13 اسفند 1393 در ساعت 14:32

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط presents نمایش پست ها
      سلام
      عزیزم اگه میتونی پزشکی بری حوصله زیاد درس خوندنو داری و فکر میکنی که امکانش هست که ۷ سال بکوبی تا عمومی بشی و اخرش کنکور بدی باز تا بتونی برای تخصص بری و از اون موقع بتونی درامد واقعی داشته باشی برو !‌
      اگه با درس زیست مثل من مثلا حال میکنی هم اگه پزشک شدی میتونی درس بدی و هم دبیری بری
      ولی دبیری بری استادی !‌ چراکه ۴ سال میخونی بعدش میری تدریس میکنی و حوصله داشته باشی میتونی یه رشته علوم آزمایشگاهی هم بزنی تو همون شهری که تدریس میکنی ۲ مدرکه بشی که بسیار درامد قابل توجهی نسبت به دکترای عمومی داری (‌ خودم به اندازه موی سرتون دکتر بیکار میشناسم ! دیگه خود دانید !‌)‌
      + اینکه حداقل تا ۲۰ سال دیگه علم زیست شناسی در همین سطح هست توی ایران اگه بیشترش رو بخونی (‌مثلا الان اقای دادگستری که فکر کنم مدرک بیهوشی داره الان حسابش میلیاردی پره تازه فقط تهرانی هارو درس میده) شما حساب بکن از یه شهرستان که الان توی پیشرفت درسیه شروع بکنی به زندگی اونجا مشغول به خدمت بشی تقریبا نونت توی روغنه !‌
      نکته بعد اینکه به افراطیون رشته پزشکی توجه نکن !‌
      Some ones even doesn't know which way is right , By the way they push on it because of which things they heard ! Right?d
      مرسی
      مرسی بابت پاسختون
      ببخشید من متوجه منظورتون نشدم
      منظورتون اینه که وقتی 4 سال دبیری تموم شد برم دوباره کنکور بدم واسه علوم آزمایشگاهی؟؟امکانش هست؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      .................................................. ..

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مرسی بابت پاسختون
      ببخشید من متوجه منظورتون نشدم
      منظورتون اینه که وقتی 4 سال دبیری تموم شد برم دوباره کنکور بدم واسه علوم آزمایشگاهی؟؟امکانش هست؟
      بله
      یک مدرک دوباره برای یه رشته دیگه
      مثلا شما الان دبیر شدی بعد یه رشته پژوهشی بری که بعد ۴ سال دیگه بتونی روی یه مبحث دیگه کار بکنی (‌اینطور دوبل پشتت گرمه )
      امید به آینده را هیچ گاه از دست نده، چون نمی دانی فردا برایت چه به ارمغان خواهد آورد.

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط presents نمایش پست ها
      بله
      یک مدرک دوباره برای یه رشته دیگه
      مثلا شما الان دبیر شدی بعد یه رشته پژوهشی بری که بعد ۴ سال دیگه بتونی روی یه مبحث دیگه کار بکنی (‌اینطور دوبل پشتت گرمه )
      هر رشته ای دلم خواست میتونم برم؟
      مثلا بعد از دبیری زیست برم رشته زیست سلولی و ملکولی؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هر رشته ای دلم خواست میتونم برم؟
      مثلا بعد از دبیری زیست برم رشته زیست سلولی و ملکولی؟
      بلههه

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش من خودم سرباز معلمم و برخورد زیادی با معلما دارم و در جریان وضعیت معیشتیشون هستم.اکثر غریب ب اتفاقشون مشکلی مالی دارن.تو هنرستان ما دکترای علوم دینی داره ۱۶۰۰ حقوق میگیره.معلم فیزیک و زیست و ریاضی با مدرک لیسانس و فوق لیسانس حدود ۱۴۰۰ با حق اولاد و غیره برای ۲۴ ساعت تدریس موظف در هفته.
      اکثرشون ۲ شغله هستن و حق التدریس برمیدارن یا تو مدرسه(پول حق التدریس خیلی بد پرداخت میشه ب حدی که چند روز پیش اعتصاب کردن و..) یا تو دانشگاه.ااونم ساعتی ۱۰هزار تومن حداکثره.مگر اینکه شما ادم با برنامه ای باشی و بتونی تو این آشفته بازار موسسه برای کنکور بزنی تا پول خوبی گیرت بیاد
      اللهم اخرجنی من الظلمات الوهم

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوب حالا چرا دبیری؟
      هدفت تشکیل خانوادست؟
      این روزا برای تشکیل خانواده باید یا یه جیب پر پول داشت یا یه رشته ی توپ
      چون باید خدا خدا کنی یه وقت یه پزشک ( مثلا ) ط**** شکار نکنه
      پیشنهاد من پیراپزشکیاس
      اتاق عمل
      پرستاری
      هوشبری
      اینا اگه اهل کار باشی میتونی ماهی 4 تومنم دراری
      تازه اگ بری بیرون از کشور میشه ماهی پونزده
      دایی من فوریت پزشکی خونده
      فقط دوسال
      کاردانی
      الان ماهی دو تومن میگیره / تازه اگ بخواد بیشترم کار کنه بیشترم میگیره.
      15 روز سر کاره 15روز تو خونه
      یه حقیقتی رو باید بدونی
      متاسفانه تو این جایی که ما هستیم بین ( طرف معلمه ) و ( طرف پزشکه ) یه دنیاااااا فرقه
      فک کن تشکیل خانواده بدی
      بعد بچت بگه بابا من اون تبلته رو میخوام دوستم داره
      اگه پزشک باشی میگی بیا بابا
      اگه معلم باید چهار ماه نصف حقوقتو جمع کنی بعد بگی بیا بابا
      البته بازم میگم پیراپزشکی ها هم درامدشون خوبه روبه بالاست فقط باس زرنگ باشی
      تو دوران دانشجویی هم ترم پنج به بعد میتونی کار کنی /
      پرستار ارشد ویژه میشناسم ماهی شیش تومن درمیاره
      پرستارم دیدم ماهی 1500 .
      الان ارشد پرستاری اورژانس یه رشته ی تاپ و فوق العاده پرکاربرده
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم
      ویرایش توسط sawyer : 13 اسفند 1393 در ساعت 16:30

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)