خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سوت نیمه ی دوم کنکور زده شد

برنامتون برای مدت باقی مونده چیه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برنامه خاصی که فعلا نیست همونطور ولی با انرژی بیشتر میریم ایشالله!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هنوز شروع نشده كه؟!؟!؟١١بهمن شروع ميشه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداروشکر از 4400 رسوندم به 5500 و فکر کنم این ازمون هم ک ازمون اخر نیم سال اول هست حداقل 5800 بشه ترازم و راضیم با توجه به اینکه یه آدم شکست خورده با معدل 12 بودم, با توجه به اینکه نیم سال اول به مراتب تو اکثر درسا سخت تر از نیمسال دومه و با توجه به نقاط قوتم که تو نیم سال دومه به امید خدا شروع می کنم برای تراز 6500 به بالا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جمع بندی خوبی نداشتم. میخوام علاوه بر مباحث آزمون مرور و جمع بندی این مباحث رو دوباره انجام بدم.
      از وسواسم کم کنم و برنامه رو برا خودم فشرده تر کنم.
      باورها و ذهنیت های اشتباه و تلقین های مخرب رو کاملا حذف کنم و از تک تک ثانیه ها استفاده ی مفید کنم.
      ترازم رو که روی 6700 یا 6800 هست رو برسونم خیلی بالاتر از 7000!
      همه ی اینایی رو که گفتم فقط اراده و پشت کار میخواد. پس در یک کلام اراده و پشت کارم رو ببرم بالا...
      به امید موفقیت همگی.
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میخوام مرور کنم روزی 1 کتاب تا کنکور

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها توی سایت یه قسمتی داریم به اسم بیشتر بدانید. این یکی از بیشتر بدانید هاست که یکی از مشاورامون نوشته گفتم شاید دوست داشته باشین بخونین :
      هر چی به کنکور نزدیک تر میشیم استرس و اضطراب بچه ها بیشتر میشه خیلیا نا امید میشن و انگیزشونو از دست میدن. خیلی ها انقدر استرس دارن که کیفیت مطالعشون میاد پایین

اما بچه ها فراموش نکنین توی یک مسابقه ی دو مهم نیست اوایل مسابقه کی چندمه این آخرای مسابقه هست که رقابت شدید تر میشه و مهم تر میشه. پس این فرصت طلایی رو از دست ندین. از نقطه ضعف رقیباتون استفاده کنین. رقیباتون تو این بازه ی زمانی سست میشن توی درس خوندن اگه شما میخواین ازشون جلو بزنین نه تنها نباید سست بشین بلکه باید تخته گاز برین جلو و بیشتر هم بخونین.
      توی یک مسابقه ی فوتبال همیشه میگن نیمه ی دوم نیمه ی تاثیرگذاره. حالا شما در نیمه ی دوم بازه ی آمادگی برای کنکور هستین پس سعی کنین تمام تلاشتون رو بکنین و با تمام قوا پیش برین.
      اونچیزی که انسان های بزرگ دارن و اونارو از بقیه جدا میکنه اراده و پرهیزشون از چیزایی که توی کوتاه مدت خوبن اما بلند مدت نه. شما هم اگه میخواین جزء انسان های بزرگ باشین اراده ی خودتون رو قوی کنین و مصمم به راهتون ادامه بدین. از چیزهایی که کوتاه مدت خوبه اما به کنکورتون ضرر میزنه پرهیز کنین.
      الان دیگه وقت سریال های ۵۰۰ قسمتی دیدن نیست این سریالارو بعد از کنکور هم میشه دید. توی این مدت باقی مونده به کنکور تمام تلاشتون رو بکنین که روز اعلام نتیجه خوشحال باشین و از خداتون باشه ازتون بپرسن رتبتون چند شده ! نه خدای نکرده خراب کرده باشین و بترسین یوقت یکی ازتون بپرسه.
      سعی کنین توی این مدت باقی مونده تنش ها رو از زندگیتون دور کنین به هیچ چیز دیگه به جز کنکور فکر نکنین. به هیچ چیز دیگه ای اهمیت ندین اونچه که اهمیت داره فقط کنکورتونه والسلام. رسالت شما فعلا اینه که توی کنکور موفق بشین پس تمامی افکار مزاحم و تنش های احساسی و یا فیزیکی رو از خودتون دور کنین. حتی اگه باعث بشه بقیه ازتون دلخور بشن. توی صفحه ی ایسنتاگرام آکادمی یه عکس نوشته ای گذاشتیم که خیلی هم ازش استقبال شد نوشته بود که سعی کنین مثل رهبر یک ارکستر رفتار کنین پشتتون رو به مردم بکنین و کارتونو بکنین وقتی کارتون تموم شد همون مردم تشویقتون میکنن. شاید نرین خونه ی عمو و خاله توی عید از دستتون ناراحت بشن اما وقتی نتیجه ی خوب کنکورتون رو دیدن خودشون متوجه میشن و بهتون افتخار میکنن
      هر چیزی یه قیمتی داره بچه ها و باید قیمتشو پرداخت کرد. رتبه ی برتر بدست آوردن و رشته ی مورد علاقتون در دانشگاه مورد علاقتون قبول شدن هم قیمتی داره آیا حاضرین قیمتشو بپردازین؟
      جواب این سوال همون جوابیه که سازمان سنجش یک ماه بعد از کنکور بهتون میده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)