خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 22 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 325
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ازمون های گاج چجوریه؟به پای قلمچی میرسه؟

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم عربی افتضآح میزنم بعد هر ازمون خونمون سر عربی دعواس خخخ هی میگن بیا برو کلاس . ولی من مشکلم کلاس نیست مشکلم اینکه عربی نمی خونم خوب . درکل خیلی عوضین اینکارو می کنن.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      نبابا...انقدر گگوگولیههههههههه...ببینیش کلا نظرت عوض میشه.....
      دیدمش قیافش شبیه بابا بزرگ خدابیامرزمه میبینمش ..الانم اشک توی جفت چشام اومد

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      http://*******/card49
      بگوشین یکم اروم بگیرین رفقا
      این نیز بگذرد!!!!!!!!!!!

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گاج ی اس مس واسه من اومد که اگه معدل تون بالا فلان می تونید ی ازمون بدید واگه تراز تون فلان شد سه ازمون متوالی رایگانه. ولی من جدیش نگرفتم دی ماه بود فک کنم. البته راسته من دوم گاج بودم 1قرونم نداد فقط به حاطر معدلم از طرف مدرسه بورس کردن

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ازمون دادن برای امادگی و مشابه سازی کنکوره که بتونید بهترین روش هارو چه از لحاظ تکنیکی چه از لجاظ روحی انتخاب کنید...
      وگرنه تراز قلمچی یه چیز جدا از کنکوره...چه تراز 4 هزار هایی که رتبه زیر ده هزار اوردن و چه شش هزارهایی که بالای ده هزار...

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      والا خانواده من که خیلی به تراز گیر میدن طوری شده که واسه قلم می خونم نه کنکور

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      والا خانواده من که خیلی به تراز گیر میدن طوری شده که واسه قلم می خونم نه کنکور

هدف کنکوره........کنکور.....سطحشم زمین تا سدره المنتهی فرق داره با قلم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استرس گرفتم هر چی برا فردا خونده بودم یادم رفت

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      https://www.instagram.com/p/ufSslWCVH8/

یکی از پیجای خرید سوالات قبل از ازمون!
      بخرید و تست بزنید ولی اصراف نکنید !

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gogoli نمایش پست ها
      استرس گرفتم هر چی برا فردا خونده بودم یادم رفت

نبابا منو نیگا ..ریلللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللکککککککسسسسسس سسسسسس

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میدونم . وای روز قبل ازمون واسه من ...باید عمومیا بخونم حالا اگه به خودم بود روز قبل ازمون اختصاصی مرور می کردم و عمومیا تفریحی می خوندم ولی واسه اینکه ترازم پایین نیاد

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gogoli نمایش پست ها
      سلام بچه ها

دیدین که توی اینستاگرام سوالات قلمچی رو دو روز قبل ازمون ها میفروشن؟

چرا قلمچی هیچ کاری نمیکنه فقط از دفتر برنامه ریزی که خودش پر کرده عکس میگیره میزاره؟؟؟

من با کلی زحمت میشم 5900(مثلا) پسر داییم مدرسشون میخره میشه رتبه 5 کشور
      ضایع تر از همه کله مدرسشون رتبه میارن

خدایا منو بکش

بعد من سر کوفت میخورم
      امسال مدرسشون 28 تا معدل 20 داد بیرون

یدونه قبولی هم ندارن
      همه ازاد
      اصلا تحمل اینارو ندارم
      اتفاقا من اگه جای تو بودم خوشحال می شدم از این موضوع چون بعدا وقتی نتایج کنکور بیاد همه میفهمن که چی شده
      اگرم خیلی سرکوفت میخوری اول حقیقت رو بگو که سوالای قلم چی رو میرن میخرن ( البته اگه مطمئنی چون نباید الکی تهمت بزنی ) اگر حرفت رو باور نکردن بشین با انرژی بیشتر بخون تا تو کنکور خیلی بهتر از طرف عمل کنی

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      بهتر.. اعتماد ب سقف الکی میگیرن سر جلسه کنکور ک قهوه ای کنن اونوخ اونایی ک عادلانه رفتن بالا رتبه میان.. تو ازمونا با خودمون رقابت میکنیم ن با بقیه

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کار خودتو بکن بابا بیخیال درعوض تو اطمینان داری ترازت واقعیه

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

صفحه 3 از 22 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فروم، فروش، فروش سوالات قلم چی، فردا، قلم، قلم چی، قلمچی، قیمت، قبل، قبول، قبولی، قراره، قشنگ، قضیه، لو، لینک، من، منو، منتظر، موقع، میگم، میگن، میگه، میگیره، میاد، میارن، میخواستم، میخوره، میدم، میدونن، میره، میشم، میشه، مبنی، مثلا، مستمر، مشاهده، معدل، نفر، نمیکنه، چه، چون، چی، چت، چجوری، ندارم، ندارن، نریم، نظر، نظرتون، همه، همین، همگی، هنگام، هیچ، ها، های، هایی، هاش، هست، هستن، وی، واقعیت، واقعا، واسه، وصل، یه، یا، یعنی، کله، کلی، کلید، کلاسی، کمتر، کنیم، که، کانون، کانال، کاری، کردم، کردن، کرده، کشور، گفتن، ۲۰، پول، پیگیری، پیام، پایه، پر، پسر، پشتیبان، yahoo، ؟؟؟، آزمون، آزمونا، اومده، اون، اونجا، این، اینکه، اینارو، اینستاگرام، اگه، اخیر، ادعای، از، ازمون، اساس، اعلام، اعتماد، اعتراض، بچه، به، بهت، بود، بیا، بیرون، بیست، بکنم، با، بازاری، باشید، ببین، ببینم، ببینی، ببینیم، بدون، بدونم، بدبخت، بر، برنامه، برنامه ریزی، برام، برای، بستن، بعدش، بعضی، بعضیا، تو، تومن، توی، تا، تاپیک، تبلیغاتی، تحمل، تراز، تعداد، جواب، حقیقت، حالا، حدود، خودش، خودشون، دفتر، دم، دو، دوست، دوستان، دیگه، دیدم، داد، دادم، دارن، داره، داستان، داشتن، داشتی، در، دروغ، رفتن، رو، روز، ریزی، راه، راست، رتبه، رشته، زحمت، سه، سوال، سوالای، سوالات، سی، سایت، سر، شما، شور، شب، شدید، شروع، ضمن، عکس، عجیب

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن