خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 22 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 325
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این کار حماقته ! طرف پول داده برا آزمون که سطح خودش رو بسنجه بعد میره جوابا رو میخره اینجور افراد رو بی خیال شو اینا خودشون هم نمیدونن با هودشون چند چندن !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پسر خوب قراره کنکور بدی...اینا برای آمادگیه...
      طرف تو این 1 بشه تو کنکور بشه 100هزار به چه دردش میخوره...
      بعد کنکور میخوان بگن ای بابا این که 100هزار آورده همونی نیست که تو قلم چی 1 میشد؟! کی به این چیزا کار داره؟!! مهم نتیجس...
      کسیم گفت بگو کنکور مشخص میکنه...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      فایدش چیه آخه؟؟؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینا به کنار چجوری سر کوفت اینو اونو دو سال دیگه تحمل کنم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اول قلمچی شورشو دراورده دوم کسی که بشه رتبه حتی 50 کشورم هفته بعدش پنجشنبه ازش ازمون ی جور دیگه میگیرن ببینن راست گفته بعدا اسمشو توی سایت میزنن ولی توی دادن تراز صدق نمیکنه ولی ی مشخکله که تراز بچه ها خیلی میاره پایین که میشه گفت ترازی که بدست میاری تراز واقعیت نیست!

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حرف شما ها درست ولی رتبه ماهم تو ازمون به خاطراونامیاد پایین دیگه تو روحیه تاثیر نداره؟؟؟

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا مگه کنکور میشه تقلب کرد که انقدر حرص میزنی...بشین خوب درساتو بخون ....ولللشششش بقیه...اتفاقا خوشحال باش........90 درصد کنکور که واسه کیک میان تو تجربی البته ها اینم روش میشه 95 درصد........والا...

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ازمون دادن برای امادگی و مشابه سازی کنکوره که بتونید بهترین روش هارو چه از لحاظ تکنیکی چه از لجاظ روحی انتخاب کنید...
      وگرنه تراز قلمچی یه چیز جدا از کنکوره...چه تراز 4 هزار هایی که رتبه زیر ده هزار اوردن و چه شش هزارهایی که بالای ده هزار...

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درسته نمیشه تقلب کرد کنکورو ولی تراز ازمونات مهمه یکی مثه من که خانوادش خیلی به قلم چی گیر میده کلی تو روحیش تاثیر داره حالا من بگم سوالا می خرن باور شون نمیشه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم اصلا اعتنا نمیکنم اینو اون بس نمیکنن معلم های شیمی ما مشترکه اون تموم نمیکنه مثلا یه بار درسشو میشم 17 گیر میده میگه چند زدی مثلا میگم زدم 53
      میگه پسر داییت زده 100 بچه ها فرقو ببینین!!!
      خب خورد میشه ادم جلوی دوستاش

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همیشه میگن بهترین خودت باش....کلا بقیه رو بریزییییدددددددددددد دووووووووووووووووووور

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      من عمو کاظمو میبینم سلامتو میرسونم
      از خیرشم گذشتم
      دیگه نمیتونم دو سالم حبس بکشم
      قلمچی بادیگاردم داره؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب توام بگو100زدم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کارنامه میگیرن دوست عزیز

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پسر آریایی نمایش پست ها
      از خیرشم گذشتم
      دیگه نمیتونم دو سالم حبس بکشم
      قلمچی بادیگاردم داره؟
      نبابا...انقدر گگوگولیههههههههه...ببینیش کلا نظرت عوض میشه.....

صفحه 2 از 22 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فروم، فروش، فروش سوالات قلم چی، فردا، قلم، قلم چی، قلمچی، قیمت، قبل، قبول، قبولی، قراره، قشنگ، قضیه، لو، لینک، من، منو، منتظر، موقع، میگم، میگن، میگه، میگیره، میاد، میارن، میخواستم، میخوره، میدم، میدونن، میره، میشم، میشه، مبنی، مثلا، مستمر، مشاهده، معدل، نفر، نمیکنه، چه، چون، چی، چت، چجوری، ندارم، ندارن، نریم، نظر، نظرتون، همه، همین، همگی، هنگام، هیچ، ها، های، هایی، هاش، هست، هستن، وی، واقعیت، واقعا، واسه، وصل، یه، یا، یعنی، کله، کلی، کلید، کلاسی، کمتر، کنیم، که، کانون، کانال، کاری، کردم، کردن، کرده، کشور، گفتن، ۲۰، پول، پیگیری، پیام، پایه، پر، پسر، پشتیبان، yahoo، ؟؟؟، آزمون، آزمونا، اومده، اون، اونجا، این، اینکه، اینارو، اینستاگرام، اگه، اخیر، ادعای، از، ازمون، اساس، اعلام، اعتماد، اعتراض، بچه، به، بهت، بود، بیا، بیرون، بیست، بکنم، با، بازاری، باشید، ببین، ببینم، ببینی، ببینیم، بدون، بدونم، بدبخت، بر، برنامه، برنامه ریزی، برام، برای، بستن، بعدش، بعضی، بعضیا، تو، تومن، توی، تا، تاپیک، تبلیغاتی، تحمل، تراز، تعداد، جواب، حقیقت، حالا، حدود، خودش، خودشون، دفتر، دم، دو، دوست، دوستان، دیگه، دیدم، داد، دادم، دارن، داره، داستان، داشتن، داشتی، در، دروغ، رفتن، رو، روز، ریزی، راه، راست، رتبه، رشته، زحمت، سه، سوال، سوالای، سوالات، سی، سایت، سر، شما، شور، شب، شدید، شروع، ضمن، عکس، عجیب

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن