خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 89
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقيق نيست چون اطلاعاتت پسرونه هست نه جامع.همين

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

پسرونه دخترونه نداریم 55 45 هس قبولیها.سعی کنین واسه ناکامی ها دلیل تراشی نکنین.از خودتون مایه بذارین مثلا مث من بگین کم کاری کردم کم خوندم رتبم بد بوده

ویرایش توسط I M P : 23 شهریور 1393 در ساعت 02:43

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I M P نمایش پست ها
      اگه منطقه 2 هستی تا 1500 پزشکیت قطعیه
      ایشون هم یا منطقه 1 هستن که خیلی ماجرا فرق میکنه یا انتخاب رشتش غلط بوده یا هم زمین زده و زیرگروه یکش افتضاح بوده چون رفیق من با 2400 پزشکی بم قبول شد زیرگروه 1ش 2200 بود
      مگه منطقه یکیا شانس قبولیشون بیشتر نیست؟؟؟یعنی با1500 منطقه2 پزشکی میشه منطقه1 نمیشه؟؟؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      مگه منطقه یکیا شانس قبولیشون بیشتر نیست؟؟؟یعنی با1500 منطقه2 پزشکی میشه منطقه1 نمیشه؟؟؟
      بیشتر کاربرای این سایت گویا اساس اطلاعاتشون داغونه عزیز منطقه 2 بیش از 60 درصد شرکت کنندگان رو شامل میشه و بیشترین تعداد شرکت کننده رو داره و تعداد قبولی به نسبت تعداد شرکت کننده واسه تمامی مناطق یکسانه اما تعداد قبولی از منطقه 2 بیشتر از منطقه 1 و مطنقه 1 هم بیشتر از منطقه 3 هس مثلا من با 1600 منطقه 2 زنجان قبول شدم دوستمون با 1200 منطقه 1 و خیلی هم طبیعی هس چون رتبه کشوری من از ایشون خیلی بهتر هس

ویرایش توسط I M P : 23 شهریور 1393 در ساعت 03:16

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بیشتر کاربرای این سایت گویا اساس اطلاعاتشون داغونه عزیز منطقه 2 بیش از 60 درصد شکرت کنندگان رو شامل میشه و بیشتری تعداد شرکت کننده رو داره و تعداد قبولی به نسبت تعداد شرکت کننده واسه تمامی مناطق یکسانه اما تعداد قبولی از منطقه 2 بیشتر از منطقه 1 و مطنقه 1 هم بیشتر از منطقه 3 هس مثلا من با 1600 منطقه 2 زنجان قبول شدم دوستمون با 1200 منطقه 1 و خیلی هم طبیعی هس چون رتبه کشوری من از ایشون خیلی بهتر هس
      برا زیر گروه 1 رتبه کشوری تو پذیرش تاثیر داره؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      برا زیر گروه 1 رتبه کشوری تو پذیرش تاثیر داره؟
      نه منظورم اصلا این نبود منظورم این بود که رتبه های منطقه 1 و 2 اصلا با هم قابل مقایسه نیستن هرکس باید تووی منطقه خودش با هم منطقه ای هاش رقابت کنه و قبولیای منطقه 1 به منطقه من ربطی نداره چون مثلا منطقه من در هر صورت 20 نفر پذیرش داره.مثلا گفتما و قراره بهترینها رو از منطقم انتخاب کنن فقط رتبه منطقه مهمه و زیرگروه ها

7. Top | #37
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه انتقادی دارین یا اعتراضی دارین باید با اطلاعات درست باشه تا تحویلتون بگیرن.جای اینکه برین بگین یه نفر!با فلان رتبه قبول شده برین بگین چرا ظرفیتها کم شده.بگین بر گردونن ظرفیتها رو.با دلیل و منطق
      آخه مسئله فقط ظرفیت ها نیست! هر چقدر هم ظرفیت رو کم کرده باشن مگه میشه رتبه دو رقمی کشوری - تاکید میکنم کشوری - پزشکی هیچجا قبول نشه؟ یا اینکه چجوری آخرین رتبه قبولی رو برای دو نفر با شرایط کاملا یکسان ، دو تا رقم متفاوت نشون میده؟!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نه منظورم اصلا این نبود منظورم این بود که رتبه های منطقه 1 و 2 اصلا با هم قابل مقایسه نیستن هرکس باید تووی منطقه خودش با هم منطقه ای هاش رقابت کنه و قبولیای منطقه 1 به منطقه من ربطی نداره چون مثلا منطقه من در هر صورت 20 نفر پذیرش داره.مثلا گفتما و قراره بهترینها رو از منطقم انتخاب کنن فقط رتبه منطقه مهمه و زیرگروه ها
      سپاس دوست عزیز..ممنون

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      آخه مسئله فقط ظرفیت ها نیست! هر چقدر هم ظرفیت رو کم کرده باشن مگه میشه رتبه دو رقمی کشوری - تاکید میکنم کشوری - پزشکی هیچجا قبول نشه؟ یا اینکه چجوری آخرین رتبه قبولی رو برای دو نفر با شرایط کاملا یکسان ، دو تا رقم متفاوت نشون میده؟!
      کدوم رتبه 2 رقمی پزشکی هیچجا قبول نشده؟کارنامشو داری؟اسمش؟فامیلیش؟نتیجه کنکورشو داری؟

10. Top | #40
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کدوم رتبه 2 رقمی پزشکی هیچجا قبول نشده؟کارنامشو داری؟اسمش؟فامیلیش؟نتیجه کنکورشو داری؟
      نه برای این شخص سند ندارم. ولی اون متفاوت نشون دادن آخرین رتبه قبولی رو خودم دیدم. من فکر میکنم برای دو شخص همشهری و همجنس با شرایط سهمیه ای کاملا یکسان باید آخرین رتبه قبولی رو یکسان نشون بده ، اینطور نیست؟

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه برای این شخص سند ندارم. ولی اون متفاوت نشون دادن آخرین رتبه قبولی رو خودم دیدم. من فکر میکنم برای دو شخص همشهری و همجنس با شرایط سهمیه ای کاملا یکسان باید آخرین رتبه قبولی رو یکسان نشون بده ، اینطور نیست؟
      پس دوست عزیز بدون مدرک اینا رو نگو چون یک کلاغ چهل کلاغ میشه اینا همش حرف بی اساسه که شما باور کردی
      راجع به اون 2 نفر.رتبه زیرگروههاشون هم یکسانه؟نه به هیچ وجه.پس قبولیاشون هم یکی نخواهد بود

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      فقط ميتونم بگم:دستتون طلا.همين و بس.اتفاقا داشتم به اين فكر ميكردم كه ينفر مرد پيدا ميشه اينجا حرف دل مارو بنويسه ؟؟ كه ييهو اين تاپيك جلو چشام سبز شد . ما هم كه تازه وارد . چيزي بنويسيم حذف ميشه .....

اما ، اين يك سريال از پيش طراحي شدست كه از سالها پيش استارت خورده و با شيبي ملايم دارند جووناي مملكت رو فنا ميدن . اولين سال استارتش هم جريان يكي شدن كنكور دانشگاه هاي سراسري و آزاد توسط سازمان سنجش بود . بعد هم تاثير مثبت معدل،تاثير مستقيم معدل،كاهش ظرفيت ها و ... / كه گواهش نتايج عجيب غريب امسال بود . قطعا كنكور 93 جزو سياه ترين كنكورهاي چند سال اخير و شايد هم در طول تاريخ كنكور بود
      اينطور كه پيش ميره سال بسال با وضع قوانين جديد و البته بيخود و بيخود تر (به زبون خودموني چرت!) كنكور و قبولي در كنكور براي جوون ايراني تبديل به يك رويا ميشه

مسئولين هم كه ماشاا... خودشون رو علامه دهر ميدونند و در حالي كه دنيا روز به روز داره پيشرفت ميكنه ، دوستان مدارك مجازي از معتبر ترين دانشگاه هاي دنيا كه در تمامي كشور هاي جهان از آمريكا و بريتانيا گرفته تا تانزانيا و افغانستان داراي اعتبار هستند رو هم غير معتبر ميخونند . با پيشرفت روزانه علوم و تكنولوژي دنيا داره پيشرفت ميكنه ، ما بجاي اينكه راه رو براي دانشجو ها باز كنيم ، قبولي دانشگاه هاي داخل هيچ ، اونها رو داريم به عهد بوق و مكتب و تركه برميگردونيم

حرفهاي دل ما ادامه دارد اما حيف اينجا براي درد دل ما خيلي كوچك است ......

پـسـر زمـسـتـان

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس دوست عزیز بدون مدرک اینا رو نگو چون یک کلاغ چهل کلاغ میشه اینا همش حرف بی اساسه که شما باور کردی
      راجع به اون 2 نفر.رتبه زیرگروههاشون هم یکسانه؟نه به هیچ وجه.پس قبولیاشون هم یکی نخواهد بود
      خیر رتبه زیر گروهشون یکسان نیست اما من در مورد رتبه و قبولی این دو شخص صحبت نمیکنم ، من میگم برای دو شخص با شرایط یکسان باید "آخرین رتبه قبولی" در اون رشته محل رو یکسان نشون بده !

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیر رتبه زیر گروهشون یکسان نیست اما من در مورد رتبه و قبولی این دو شخص صحبت نمیکنم ، من میگم برای دو شخص با شرایط یکسان باید "آخرین رتبه قبولی" در اون رشته محل رو یکسان نشون بده !
      دارید کارنامشونو منم ببینم؟

15. Top | #45
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دارید کارنامشونو منم ببینم؟
      به کد رشته 10744 دقت کنید :

کارنامه اول

کارنامه دوم

اینو هم از فرد دیگه ای نقل قول میکنم که البته خودم کارنامشو ندیدم :

من يه رشته با دوستم كه شرايط يكساني داشتيم چك كردم براي من زده بود آخرين رتبه قبولي ٣٦ و براي دوستم زده بود ٥٤مگه ميشه!!!

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن