خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 89
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نوشته آخرين رتبه فرد قبولي 742

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ديديد؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      نوشته آخرين رتبه فرد قبولي 742
      عزیز من 100 بار توضیح دادم شما هنوزم فک میکنی اون رتبه کل یا منطقه س؟چرا اول اطلاعاتتو درست نمیکنی بعد انتقاد کنی؟
      ببین اون رتبه یعنی مثلا 1000 نفر پزشکی همدان رو زدن بعد این 1000 نفر رو بر اساس نمره آزمونشون رتبه بندی میکنن حالا آخرین قبولی از بین این 1000 نفری که پزشکی همدان رو زدن نفر 742 بوده نه رتبه کل!!

شما رتبتو بگو من بگم چی قبول میشدی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سپاس از توضيحاتتون پست اصلاح شد اما احساسم نسبت به سنجش عوض نميشه.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سپاس از توضيحاتتون پست اصلاح شد اما احساسم نسبت به سنجش عوض نميشه.
      اگه انتقادی دارین یا اعتراضی دارین باید با اطلاعات درست باشه تا تحویلتون بگیرن.جای اینکه برین بگین یه نفر!با فلان رتبه قبول شده برین بگین چرا ظرفیتها کم شده.بگین بر گردونن ظرفیتها رو.با دلیل و منطق

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها
      94 هم وضعیت اینه ؟ امیدی هست بهتر شه ؟
      تجربه ثابت کرده اینجا هیچ چیزی بهتر نمیشه
      ..
      ..
      ..

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگارش اشکال داره خیلی بد نوشتی اصلا متوجه نشدم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hackbook نمایش پست ها
      نگارش اشکال داره خیلی بد نوشتی اصلا متوجه نشدم
      نگارش کی اشکال داره؟من؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سنجش وقتي اين كاهش سهميه رو داد اشتباهش رو نپذيرفت و حالا ادعا داره 40 درصد كاهش رو درست كرده من نميدونم ظرفيتها چرا و كجا رفته چون نه صندلي دانشگاه كم شده نه استاد پس چرا كم شده در حاليكه ميتونستند به ظرفيت ها اضافه كنند خود وزارت بهداشت چندي پيش مصاحبه كرد در مناطق محروم كمبود پزشك داريم و قراره به پزشكهايي كه مناطق محروم رو انتخاب كنند به عنوان جايزه حقوقي بالاي 10 ميليون بپردازيم(كه البته واقعا كار در مناطق محروم سخته به خاطر امكانات ،برخورد مردم.....)

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سنجش وقتي اين كاهش سهميه رو داد اشتباهش رو نپذيرفت و حالا ادعا داره 40 درصد كاهش رو درست كرده من نميدونم ظرفيتها چرا و كجا رفته چون نه صندلي دانشگاه كم شده نه استاد پس چرا كم شده در حاليكه ميتونستند به ظرفيت ها اضافه كنند خود وزارت بهداشت چندي پيش مصاحبه كرد در مناطق محروم كمبود پزشك داريم و قراره به پزشكهايي كه مناطق محروم رو انتخاب كنند به عنوان جايزه حقوقي بالاي 10 ميليون بپردازيم(كه البته واقعا كار در مناطق محروم سخته به خاطر امكانات ،برخورد مردم.....)

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

شما فک میکنی اصلا میشه اینا ظرفیتها رو کم کنن بعد برش گردونن؟گفتن برگردوندیم تا سروصدا بخوابه وگرنه پزشکی تبریز پارسال تا 940 ورداشته امسال 700 دختر و 800 پسر بومی قبول نشدن پزشکی تبریز!!بهترین راهکار اینه که رتبه ای بیارین که جای اما و اگر و لب مرزی نباشه!

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله ولي كي ميدونه آخرين رتبه پذيرش دندان يا دارو يا پزشكي امسال چند بوده؟يعني دندان كه پارسال ميگفتن زير 500 بيار قبولي امسال واقعا شده ؟رتبه مطمئن يعني چند وقتي بچه هاي همين انجمن گفتن با 1400 (دختر)پزشكي سراسري همه جا زدن و قبول نشدن يعني درست همون حدود كاهش 40 درصد اتفاق افتاده.پس براي سال بعد حكما بايد زير 1000 رتبه بياريم تا اگر خدا بخواهد و دولت اجازه دهد و سنجش دبه نكند و ...پزشكي بيارند.هيچ كس پارسال فكر نميكرد 40 درصد كاهش داشته باشيم خدايا اين يك عدد نيست حكم نابوديه .فقط آرزو ميكنم سال بعد بدتر نشه متوجهيد بدتر نشه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله ولي كي ميدونه آخرين رتبه پذيرش دندان يا دارو يا پزشكي امسال چند بوده؟يعني دندان كه پارسال ميگفتن زير 500 بيار قبولي امسال واقعا شده ؟رتبه مطمئن يعني چند وقتي بچه هاي همين انجمن گفتن با 1400 (دختر)پزشكي سراسري همه جا زدن و قبول نشدن يعني درست همون حدود كاهش 40 درصد اتفاق افتاده.پس براي سال بعد حكما بايد زير 1000 رتبه بياريم تا اگر خدا بخواهد و دولت اجازه دهد و سنجش دبه نكند و ...پزشكي بيارند.هيچ كس پارسال فكر نميكرد 40 درصد كاهش داشته باشيم خدايا اين يك عدد نيست حكم نابوديه .فقط آرزو ميكنم سال بعد بدتر نشه متوجهيد بدتر نشه
      رتبه آخر قبولی که به صورت تقریبی قلمچی میذاره رو سایتش و دقیقشو جز سنجش کسی نمیدونه.اون 1400 منطقه چند بوده؟این خیلی مهمه
      بعدش هم واسه دندون کی گفته زیر 500؟من 1600 منطقه 2شدم توو کارنامم نوشته دندون ایلام و یاسوج و بجنورد و بوشهر و زاهدان قبول میشدم

ویرایش توسط I M P : 23 شهریور 1393 در ساعت 02:23

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولندش اون دختر بود و گمونم منطقه دو بود.خودتون توي انجمن سرچ كنيد پيداش ميكنيد توي تايپيكهاي جديد بود چند روز پيش ديدمش .ضمنا مشاورم توي كانون اين رتبه رو به من ميگفت تا بگه زير اين صد در صد قبولي حالا اگه رتبه دخترها رو ميدوني نظر بده

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولندش اون دختر بود و گمونم منطقه دو بود.خودتون توي انجمن سرچ كنيد پيداش ميكنيد توي تايپيكهاي جديد بود چند روز پيش ديدمش .ضمنا مشاورم توي كانون اين رتبه رو به من ميگفت تا بگه زير اين صد در صد قبولي حالا اگه رتبه دخترها رو ميدوني نظر بده
      اگه منطقه 2 هستی تا 1500 پزشکیت قطعیه
      ایشون هم یا منطقه 1 هستن که خیلی ماجرا فرق میکنه یا انتخاب رشتش غلط بوده یا هم زمین زده و زیرگروه یکش افتضاح بوده چون رفیق من با 2400 پزشکی بم قبول شد زیرگروه 1ش 2200 بود

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ديگه اين بحث رو تمام كنيم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ديگه اين بحث رو تمام كنيم
      بحثی نیس دارم اطلاعات دقیق میدم بهتون