خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

شهریه جدید رشته های پزشکی دانشگاه آزاد دیروز تصویب شد

قبلا در لینک زیر اطلاع داده بودیم که دکتر میرزاده خواهان چند برابر شدن شهریه رشته های پزشکی هست که خواسته اینو با هییت امنا مطرح کنه.
      http://forum.konkur.in/thread14640.html

در جلسه دیروز هیئت امنا دانشگاه ازاد حداقل افزایش شهریه رشته های پزشکی برای دانشجویان موجود تصویب شد

دکتر میرزاده به مصوبه افزایش نرخ شهریه دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی اشاره و اظهار داشت: در جلسه امروز، برای نرخ شهریه داشجویان رشته پزشکی دانشگاه آزاداسلامی(مشغول به تحصیل) نیز مانند سایر رشته های علوم مهندسی و ... افزایش حداکثر 15 درصدی در نظر گرفته شد.
      رییس دانشگاه آزاداسلامی با بیان اینکه رشته های پزشکی بسیارپرهزینه هستند، افزود: شهریه ای که از دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اخذ می شود، یک سوم شهریه پردیس های دولتی است و ما مجبوریم برای ادامه حیات دانشکده های پزشکی از منابع مالی رشته های دیگر مانند علوم مهندسی استفاده کنیم.
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا
      ویرایش توسط Alfredo : 14 شهریور 1393 در ساعت 12:53

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      برای ورودی های 93 هم همین میشه؟ این خبر میگه ورودی های قبلی و مشغول به تحصیل هرچی می دادن امسال باید 15٪ بیشتر بدن.برای ورودی های جدید هم میشه 92 با 15٪‌اضافه یا بیشتره؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      برای ورودی های 93 هم همین میشه؟ این خبر میگه ورودی های قبلی و مشغول به تحصیل هرچی می دادن امسال باید 15٪ بیشتر بدن.برای ورودی های جدید هم میشه 92 با 15٪‌اضافه یا بیشتره؟
      در حال حاضر هزینه یه ترم پزشکی یا داروی آزاد چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگر در زندگی به ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد
      آهنگ زندگی را آنچنان بنواز که هیچ کس نداند برتو چه گذشت......

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ای بابا... من شنیده بودم سال قبلیا هرچی میدادن همون رو امسال هم میدن..شهریه ثابتشون همونیه که سال ورودیشون ازش گرفتن...
      حالا کدوم درسته پاسخگو و راهنما ؟؟؟ خخخ :yahoo (4):

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayda.gonbadi نمایش پست ها
      ای بابا... من شنیده بودم سال قبلیا هرچی میدادن همون رو امسال هم میدن..شهریه ثابتشون همونیه که سال ورودیشون ازش گرفتن...
      حالا کدوم درسته پاسخگو و راهنما ؟؟؟ خخخ :yahoo (4):
      این حرفت درست بود قبلا نیمه فعال..ولی امسال زیاد میشه به همشون فکر کنم d:

نقل قول نوشته اصلی توسط parastuu نمایش پست ها
      در حال حاضر هزینه یه ترم پزشکی یا داروی آزاد چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای سال 92 شهریه ثابت 1و 800 بود + متغییر هاکه برای علوم پایه ترمی حدودا 2.5 در میومد و برای بعد علوم پایه یعنی فیزیو پاتولوژی و کارورزی بیشتر از 4.5

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا دولتی نمیاین که حتما برید ازاد این همه هزینه بدید؟
      فقط با یک کم زحمت

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      فقط با یک کم زحمت
      آخه واسه بعضیا مثل من دولتی هزینه ش بیشتر از آزاد میشه!!
      اگر در زندگی به ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد
      آهنگ زندگی را آنچنان بنواز که هیچ کس نداند برتو چه گذشت......

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      فقط با یک کم زحمت
      چون قانون مذخرف معدل برامون گذاشتن..من با دیپلم سال 88 خودم که 15 بود رتبم شده 2400..در حالی که درصدام از رتبه 800 کنکور امسال بهتر بوده...خیلی ها زحمتی که من کشیدم رو نکشیدن..تو کانون بالای 400 نرفتم.ولی معدل 15 اونم 5سال پیش خراب کرد..100 سال دیگه هم کنکور بدم و درصد 70 و 80 رو بکنم 100 هم باز معدل گندش میزنه
      ویرایش توسط Alfredo : 14 شهریور 1393 در ساعت 14:05

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظر من معدل و کتاب کنکور نداشتم و این ها بهانه است

دوست عزیز وقتی درصد های کنکورت انقدر خوب بزنی سازمان سنجش نمی تونه رتبه ات اگه 700 شدی بکنه 5000

متاسفانه دوستان چون نمیخوان زحمت بکشن دنبال راحت ترین راه ممکن هستن

................................................

من خودم ورودی 85 هستم زمان ما نه کتاب انچنانی کنکوری بود نه کلاس های کنکور مثل شماها

فقط کتاب دوست عزیز شما اگه مطلب درسی رو خوب یاد بگیری مطمین باش کمتر نیاز به منبع غیر درسی داری

متاسفانه بیشتر دوستان ما فقط یاد گرفتن مثل طوطی وار چیزی رو حفظ و یاد بگیرن اما نمیتونن خلاقیت ایجاد کنن و فرمول های جدید کشف کنن

موفق باشید به هر حال

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من معدل و کتاب کنکور نداشتم و این ها بهانه است

دوست عزیز وقتی درصد های کنکورت انقدر خوب بزنی سازمان سنجش نمی تونه رتبه ات اگه 700 شدی بکنه 5000

متاسفانه دوستان چون نمیخوان زحمت بکشن دنبال راحت ترین راه ممکن هستن

................................................

من خودم ورودی 85 هستم زمان ما نه کتاب انچنانی کنکوری بود نه کلاس های کنکور مثل شماها

فقط کتاب دوست عزیز شما اگه مطلب درسی رو خوب یاد بگیری مطمین باش کمتر نیاز به منبع غیر درسی داری

متاسفانه بیشتر دوستان ما فقط یاد گرفتن مثل طوطی وار چیزی رو حفظ و یاد بگیرن اما نمیتونن خلاقیت ایجاد کنن و فرمول های جدید کشف کنن

موفق باشید به هر حال
      شما خرت چند سال پیش که نتایج کنکور مهم بود و آسون ترین کنکور ها رو داشت از پل گذشته دوست من و تو کنکور جدید و تراز ها نبودی و اطلاع نداری پس لطف کن نظر نده.معدل 15 من درصد هایی مثل زیست 70 و فیزیک 86 و ..اینای منو کرده 2400..من تک تک دروس کنکورم جز عربی از تک تک دروس کسی که امسال شده رتبه 800 بیشتر بوده و اینو خودم دیدم.ولی معدل اون دوست عزیز بوده 19.80 ولی من بودم 15...دیگه دروغ ندارم بزنم که..به کی دروغ بزنم.به شما؟ خوشبختانه ذره ای برای من مهم نیستین که دروغ بزنم بهتون یا نظرتون برای من مهم باشه...تو کانون من رتبه کشوریم بالای 400 نیومده..هیچکس باور نمی کنه این شده باشه رتبم با این درصد ها.حالا شما بیا بگو معدل اینقدر نیست اونقدر نیست.حالا شما هرجوری می خوای فکر کن.اون چیزی که خودم می دونم برام مهمه نه تفکر مردود شما
      ویرایش توسط Alfredo : 14 شهریور 1393 در ساعت 14:23

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما هم که هی داری می نازی به کنکور سال 85..ادعای سال کنکورت رو نداشته باش..شما اگه الان بیای کنکور بدی 10000 هم نمیاری.آسفالت کردی ملت رو از بس گفتی ورودی 85 ام.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      :yahoo (21): داداش گلم منظورم از گفتن سال این که این همه امکانات که بچه های الان داشتن نداشتیم

قبول شدنم الان با گذشته فرق نکرده خودت بخوای میشه

بچه های جدید از بس تنبل بار اومدن که طرف هنوز کتاب نیگاه نکرد ه میره سراغ کلاس کنکور

یا زیاد خوندن مثل طوطی و نفهمیدن مطلب هم دردی دوا نمیکنه شما روزی 100 بار یک کتاب دوره کن وقتی اصل مطلب نمیفهمی چی

ان موقع رتبه من 722 بود بدون امکانات

حالا شما چرا ناراحتی مدام نمیدونم
      .................................................. ..............................

قبول شدن تو هر رشته ای اسونه یک کم همت میخواد همین و یا علی گفتن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      شما خرت چند سال پیش که نتایج کنکور مهم بود و آسون ترین کنکور ها رو داشت از پل گذشته دوست من و تو کنکور جدید و تراز ها نبودی و اطلاع نداری پس لطف کن نظر نده.معدل 15 من درصد هایی مثل زیست 70 و فیزیک 86 و ..اینای منو کرده 2400..من تک تک دروس کنکورم جز عربی از تک تک دروس کسی که امسال شده رتبه 800 بیشتر بوده و اینو خودم دیدم.ولی معدل اون دوست عزیز بوده 19.80 ولی من بودم 15...دیگه دروغ ندارم بزنم که..به کی دروغ بزنم.به شما؟ خوشبختانه ذره ای برای من مهم نیستین که دروغ بزنم بهتون یا نظرتون برای من مهم باشه...تو کانون من رتبه کشوریم بالای 400 نیومده..هیچکس باور نمی کنه این شده باشه رتبم با این درصد ها.حالا شما بیا بگو معدل اینقدر نیست اونقدر نیست.حالا شما هرجوری می خوای فکر کن.اون چیزی که خودم می دونم برام مهمه نه تفکر مردود شما
      امكانش هست كارنامتونو رو براي من پ خ كنيد؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      :yahoo (21): داداش گلم منظورم از گفتن سال این که این همه امکانات که بچه های الان داشتن نداشتیم

قبول شدنم الان با گذشته فرق نکرده خودت بخوای میشه

بچه های جدید از بس تنبل بار اومدن که طرف هنوز کتاب نیگاه نکرد ه میره سراغ کلاس کنکور

یا زیاد خوندن مثل طوطی و نفهمیدن مطلب هم دردی دوا نمیکنه شما روزی 100 بار یک کتاب دوره کن وقتی اصل مطلب نمیفهمی چی

ان موقع رتبه من 722 بود بدون امکانات

حالا شما چرا ناراحتی مدام نمیدونم
      .................................................. ..............................

قبول شدن تو هر رشته ای اسونه یک کم همت میخواد همین و یا علی گفتن
      اگه امکانات نبیوده کنکور سال 85 هم نیاز به انکانات نداشته.
      الان طوطی وار خوندن چه ربطی به تاثیر معدل داره؟؟؟؟؟؟ عزیز....دارم میگم تاثیر معدل 15 من که تراز شده باعث شده رتبه من حدود 1500 تا افت کنه.بودن کسانی که با 16 تازه بیشترم افت کردن. افت رتبه توسط معدل چه ربطی طوطی وار خوندن داره؟ شما اصن نحوه یتاثیر معدل رو میدونی؟ اصلا تفاوت ترازی که سازمان سنجش بین نمره 20 و19.75 ایجاد کرده می دونی؟؟ بین 20 و 19.75 حدودا 1000 تا اختلاف ترازه.اینو می دونی یعنی چی؟ حالا 20 رو 15 من مقایسه کن.می دونی اختلاف 10 تا تو تراز کل باعث میشه رتبه 100 تا تغییر کنه؟؟؟ به خدا اگه بدونی اینا رو.لطف کن شما در مورد کنکور 85 که الان دیگه همه عالم و آدممی دونن شما ورودی 85 هستی نظر بده نه 93

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بله درسته همت می خواد و تلاش..ولی منی که تلاش کردم خیلی زیاد..بیش از حد تلاش کردم..درصد هام هم برای رسیدن به اون چیزی که میخواستم کافی بود..زورم میاد رتبم به خاطر معدل 5 سال پیشم این باشه..و بیشتر از همه زورم میاد که شما که کنکورتون سال 85 بوده بیاین بگین اینا بهانست.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن