خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

احتمال 4 برابر شدن شهریه رشته های پزشکی دانشگاه آزاد

هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، افزایش ۱۵ درصدی نرخ شهریه دانشجویان تمامی رشته محل‌ها و واحدهای استان تهران دانشگاه آزاد را تصویب کرد.
      به گزارش ایسنا، دکتر حمید میرزاده در این باره گفت: با تورم بالای چند سال گذشته، افزایش شهریه دانشگاه آزاد اسلامی ضروری است و به همین دلیل، هیأت امنای مرکزی، افزایش میانگین 15 درصدی شهریه دانشگاه آزاد در سال تحصیلی 94-93 را تصویب کرد.
      وی ادامه داد: رشته‌های پزشکی در زمینه افزایش شهریه وضعیتی کاملاً متفاوت با دیگر رشته‌ها دارند زیرا میزان شهریه رشته‌های پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی، یک‌چهارم دانشگاه‌های دولتی است و همین موضوع تمامی واحدهای پزشکی دانشگاه آزاد را در چند سال گذشته زیان‌ده کرده است.
      میرزاده با بیان اینکه به زودی موضوع افزایش شهریه رشته‌های پزشکی را در هیأت امنای مرکزی مطرح خواهیم کرد، افزود: با توجه به پایین بودن شهریه رشته‌های پزشکی در دانشگاه آزاد و هزینه بسیار بالای این رشته‌ها، شهریه این رشته‌ها به صورت مجزا و جداگانه در هیأت امنای مرکزی دانشگاه آزاد مطرح خواهد شد تا
      حداقل میزان شهریه‌های دانشگاه آزاد در رشته‌های پزشکی برابر با دانشگاه‌های دولتی شود.
      رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر این موضوع که ظرفیت دانشگاه‌های کشور برای مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد بسیار پایین است، ادامه داد: در سال 92 از 331 هزار نفر متقاضی دکتری تنها شش درصد موفق به جذب در دانشگاه‌های مختلف کشور شدند و در مقطع کارشناسی نیز از مجموع یک میلیون متقاضی تنها 260 هزار نفر موفق به حضور در دانشگاه‌ها شدند که 140 هزار نفر آنها در دانشگاه آزاد ثبت‌نام کردند.

پ ن = بین الملل برا پولدار ها ...آزادم برا پولدار ها..ظرفیت روزانه ها هم هر روز کمتر از دیروز
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ظرفیت روزانه کاهش پیدا نکرده

3. Top | #3

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      4 برابر

باز میگفت 20 درصد قابل هضم بوده

دانشگاه آزادم فیلمیه واسه خودش
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amn1 نمایش پست ها
      ظرفیت روزانه کاهش پیدا نکرده
      چرا کاهش پیدا کرده عزیز.. تو اصلاحیه اول 257 نفر به روزانه اضافه شد و تو اصلاحیه بعدی 10٪ به کل پذیرش اضافه کردن بنا به دستور وزیر که در کل پذیرش رو به 3200 نفر رسوند..با احتساب 10 یا 15 درصد رتبه مشترک که بر طبق گفته ی معاون اموزشی وزارت بهداشت 400 نفر میشه پذیرش پزشکی به 3600 نفر میرسه که این مقدار نزدیک (‌نه برابر ) به ظرفیت خام ( نه اصلی ) سال قبله
      ویرایش توسط Alfredo : 24 مرداد 1393 در ساعت 01:21

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faster نمایش پست ها
      4 برابر

باز میگفت 20 درصد قابل هضم بوده

دانشگاه آزادم فیلمیه واسه خودش
      امیدوارم 4 برابر نشه..چون در این صورت عملا نظام فئودالیسم تو کشور اجرا میشه..هرکی باباش پولداره بیاد بره پزشکی..اگه اینجوری بشه بچه پولدار های عزیز دیگه نیاز نیست درس بخونن اصن..فقط بیان کنکور بدن..ظرفیت براشون به اندازه کافی هست

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      متاسفم
      اخه پزشکی با بقیه رشته ها فرق داره. بازی با جون انسانها هست و دولت با این کارش.....
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

7. Top | #7

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      امیدوارم 4 برابر نشه..چون در این صورت عملا نظام فئودالیسم تو کشور اجرا میشه..هرکی باباش پولداره بیاد بره پزشکی..اگه اینجوری بشه بچه پولدار های عزیز دیگه نیاز نیست درس بخونن اصن..فقط بیان کنکور بدن..ظرفیت براشون به اندازه کافی هست
      فکر میکنی بالا تا پایین مردم دارن

بازم فرقی نمیکنه

با یارو 2 دقیقه حرف بزنی فکر میکنی بدبخت 2 عالمه

فرداش پشت جنسیس نشسته

همه دم از نداری میزنن ولی میبینی 4 تا خونه 10 تا زمین دارن
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      باید متظر موند و دید قراره چقدر اضافه بشه

9. Top | #9

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من راضیم بیشتر بشه چون به نفعه منه:yahoo (4):صداقت رو کیف کردید؟:yahoo (4):

هیچوقت 4 برابر نمیشه یه درصدی اضافه میشه هر ساله تا برسه به 4 برابر

اینکارو بکنن این خبرنگار های حیثیت نمیذارن براشون که
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولا اینکه این خبر یه کوچولو قدیمی هست ثانیا شاید منظورش رشته های کارشناسی پزشکی مثل پرستاری و .. اینا که شهریش پایینه بوده ثالثا به هیچ وجه نمیان شهریه رو یهو 4 برابرش کننن رابعا همین که یه خبری خوندی یهو تاپیک نزن دل ملت رو بلرزون خامسا من تا سال 94 اگه سرو کارم به آزاد کشید فوقش پیه شهریه 4/5 تومن رو به تن خودم مالیدم اگه بیشتر از این شه فحش میدم سادسا یه منبع ریاضی خوب به من که ریاضیم رو 10% هست  معرفی کن تا برم بخونم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      اولا اینکه این خبر یه کوچولو قدیمی هست ثانیا شاید منظورش رشته های کارشناسی پزشکی مثل پرستاری و .. اینا که شهریش پایینه بوده ثالثا به هیچ وجه نمیان شهریه رو یهو 4 برابرش کننن رابعا همین که یه خبری خوندی یهو تاپیک نزن دل ملت رو بلرزون خامسا من تا سال 94 اگه سرو کارم به آزاد کشید فوقش پیه شهریه 4/5 تومن رو به تن خودم مالیدم اگه بیشتر از این شه فحش میدم سادسا یه منبع ریاضی خوب به من که ریاضیم رو 10% هست  معرفی کن تا برم بخونم
      در جواب اولت این خبر برای 29 تیر هستش...ثانیا مطمئن باش منظورش اون نیست...ثالثا فعلا خبر این رو میگه و فرقی نمی کنه تو چند سال 4 برابر بشه..رابعا به شما فکر نکنم مربوط باشه کی تابیک میزنه یا نه..شما می تونی نخونی تا دلت نلرزه..خامسا خب چیکار کنم الان؟؟ سادسا می تونی جاهای دیگه بگردی دوست عزیز

پ ن = شهریه ترم های قبل علوم پایه ازاد برای سال 92 2.5 تومن بوده که بعد علوم پایه و آغاز فیزیوپاتولوژی شهریه ها به شدت بالا میره تا 4.5 و بیشتر هم میرسه.الان 4.5 هستش..حالا باید دید با این حرف رئیس ازاد چقدر میخواد بشه
      ویرایش توسط Alfredo : 24 مرداد 1393 در ساعت 02:24

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      کسانی که دلشون می لرزه از خوندن این خبر می تونن خبر رو نخونن !!!

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نمیدونی اظهار نظر نکن بچه ...اگه تو الان این خبر رو خوندی من همون 29 تیر خوندم و پیگیری که کردم از خود سازمان مرکزی دانشگاه آزاد گفتش که امکان نداره بیشتر از 15% بیشترش کنن پیام قبلیمم شوخی گفتم که یوووو جدی گرفتی...جهت اطلاعتم بگم شهریه ترم های قبل از علوم پایه 3 تومنه...اول یچیزی رو بفهم بعد شروع کن به نوشتن

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      نمیدونی اظهار نظر نکن بچه ...اگه تو الان این خبر رو خوندی من همون 29 تیر خوندم و پیگیری که کردم از خود سازمان مرکزی دانشگاه آزاد گفتش که امکان نداره بیشتر از 15% بیشترش کنن پیام قبلیمم شوخی گفتم که یوووو جدی گرفتی...جهت اطلاعتم بگم شهریه ترم های قبل از علوم پایه 3 تومنه...اول یچیزی رو بفهم بعد شروع کن به نوشتن
      نه عزیز سن بالا..منم همون موقع خوندمش ولی نیاز ندیدم تاپیک بزنم براش..الان که بحث ازاده اومدم تاپیک زدم البته نمی دونستم دست و دل بعضی ها میلرزه..شهریه ترم قبل علوم پایه رو برای سال 92 با واحد های نظری و عملی می تونی بری تو سایت مرکزی دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران جامع و کامل فایل رو دانلود کنی شما ببینی..هرچند بستگی به انتخاب های بعدی داره که می تونه تا 3 یا 3.5 هم بشه قبل علوم پایه..شما زنگ زدی گفتن بیشتر از 15 نمیشه؟؟باشه..دم شما گرم..منم امیدوارم همین باشه..آرزومه اصلن
      من برای اینکه تاپیک بسته نشه جواب نمیدم تا کل کل ادامه پیدا نکنه
      ویرایش توسط Alfredo : 24 مرداد 1393 در ساعت 02:45

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ای بابا این چه کاریه خوب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      نمیدونم امسال چه سالیه که شانس ما اینا هر لحظه یه قانون جدید میارن !!!!!!
      با این افزایش شهریه کسی طرف آزادم پر نمیزنه... خوب همون بین ال که بهتره

شورشو در آوردن دیگه .... یه اعتراضیم واس این باید بکنیم :yahoo (4):
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن