خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 115
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      یه کتابی که خیلی هوادار داره و همه هم میشناسیدش و من نمیگم اسمشو به طور صریح تو متنش نوشته اگه همه ی مطالبو کتاب درسی بگه که نون ما آجر میشه راستم میگه

نزدیک 60 درصد کنکور خارج از کتابه

تو کتاب درسی هندسه 2 نوشته از برخورد نیمساز های داخلی مستطیل مربع به ضلع فلان به وجود میاد

حالا تو کنکور امسال دادن از برخوزد نیمساز های داخلی ذوزنقه چی بدست میاد تازه مساحتشو بگو

یکی نیس بگه آخه گورخر تو ذوزنقه تدریس کردی ذوزنقه میخای ؟

آقا باشه تدریس نکردی میخای آخه تو کدوم کتاب کمک آموزشی انو نوشته ؟

بعد یکی مثل مسعودی میاد یه تکنیک میده بعد ما میگیم به به به نوعی آدمو سوق میدن به همچین مراکزی

از این لحاظ به این موسسه حق میدم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahee نمایش پست ها
      یه کتابی که خیلی هوادار داره و همه هم میشناسیدش و من نمیگم اسمشو به طور صریح تو متنش نوشته اگه همه ی مطالبو کتاب درسی بگه که نون ما آجر میشه راستم میگه

تو کتاب درسی هندسه 2 نوشته از برخورد نیمساز های داخلی مستطیل مربع به ضلع فلان به وجود میاد

حالا تو کنکور امسال دادن از برخوزد نیمساز های داخلی ذوزنقه چی بدست میاد تازه مساحتشو بگو

بعد یکی مثل مسعودی میاد یه تکنیک میده بعد ما میگیم به به به نوعی آدمو سوق میدن به همچین مراکزی

گورخر رو انصافاً به موقع اومدی

تازه سوال غلطم بلدن بدن هم تو ادبیات هم تو دینی.

جناب آقای توکلی با مفهومی خوندن میشه تست غلط دینی رو جواب داد دیگه؟

این سوال رو از سازمان سنجش پرسیدم هنوز جوابشو ندادن و فکرم نمی کنم هیچ جوابی داشته باشن:

چرا باید "چهل و چهارمین کنکور سراسری سازمان سنجش عالی کشور" همچنان غلط و ابهام داشته باشه؟

جناب آقای توکلی، چرا همه جوره از دانش آموزان انتظار دارید اما از طراحان محترم انتظار طرح سوالات مناسب ندارید؟

چرا فکر می کنید آینده من و سایر بچه ها ، وسیله سرگرمی و لهو لعب شماست؟

هنوز هم معتقید سوالات غلط رو با مفهومی خوندن کتب درسی میشه پاسخ داد؟

بنده در کمال احترام و با واژگان مناسب سوالاتم رو پرسیدم و انتظار پاسخ مناسب و احترام متقابل رو دارم.

این سوالات رو هم تا پاسخ نگیرم بارها و هر جا که بتونم خواهم پرسید.

باشد که حق به حق دار برسد و عده ای سر پل صراط گیر کنند. (خطاب به طراحانی که خدا رو قبول دارند :yahoo (1)

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط elahee نمایش پست ها

این سوال رو از سازمان سنجش پرسیدم هنوز جوابشو ندادن و فکرم نمی کنم هیچ جوابی داشته باشن:

چرا باید "چهل و چهارمین کنکور سراسری سازمان سنجش عالی کشور" همچنان غلط و ابهام داشته باشه؟

جناب آقای توکلی، چرا همه جوره از دانش آموزان انتظار دارید اما از طراحان محترم انتظار طرح سوالات مناسب ندارید؟

بنده در کمال احترام و با واژگان مناسب سوالاتم رو پرسیدم و انتظار پاسخ مناسب و احترام متقابل رو دارم.

باشد که حق به حق دار برسد و عده ای سر پل صراط گیر کنند. (خطاب به طراحانی که خدا رو قبول دارند :yahoo (1)

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من به عنوان کسی که از دی وی دی های کنکور آسان است-ونوس-فرهیختگان شریف-بهار دانش موسسه دکتر رحمانی و... استفاده کردم میگم اونجور که پول میگیرنو تبلیغات میکنن بدرد نمیخورن.(حتی توی اکثر درسا معلمای مدرستون ازشون بهترن)نمیشه بطور مطلق آوزدشون بالا یا ردشون کرد.ولی صد در صد میشه گفت این پول ووقتی که آدم واسه این چیزا میذاره رو اگه بده کتاب خوب بخره هم از وقتش صرفه جویی میکنه هم پولهای هنگفت بالای این چیزا نمیده...
      تورو خدا اگه میخواید یه کنکور سالم وبدون استرس بدید وخیالتون از این راحت باشه که سر کنکور آیا کدوم تکنیک میاد؟واااای حالا اگه من این تکنیکا رو قاطی کردم چیکار کنمو اینا سراغتون نیاد قشنگ وخوب بشینید خودتون درستونو بخونید.واز کتابای خوب استفاده کنید.احیانا اگه توی درسی هم صفر هستید ومیخواید از اول شروع کنید.ومیخواید کلاس برید یا دی وی دی بخرید حتما حتما حسابی تحقیق کنیدوفوقش توی چند تا مبحث خاص نه این که همه رو بخرید. تا دچار اشتباهات دیگران نشید
      واز این فکرم بیاید بیرون که اره من اگه 800هزار تومن بدم تموم فیزیک رو دی وی دیشو بخرم دیگه حتما فول میشم(کتاب خوب دو چند بار بخونی میشی نه این چیزا)
      بهترین اساتید کنکور ایران 99درصدشون زیر بار نمیرن بیان دی وی دی بدن بیرون. یکم حقایق روببینید.حقیقت همیشه اون چیزی نیست که جلوی چشم ماست

من به عنوان کسی که از دی وی دی های کنکور آسان است-ونوس-فرهیختگان شریف-بهار دانش موسسه دکتر رحمانی و... استفاده کردم میگم اونجور که پول میگیرنو تبلیغات میکنن بدرد نمیخورن.(حتی توی اکثر درسا معلمای مدرستون ازشون بهترن)نمیشه بطور مطلق آوزدشون بالا یا ردشون کرد.ولی صد در صد میشه گفت این پول ووقتی که آدم واسه این چیزا میذاره رو اگه بده کتاب خوب بخره هم از وقتش صرفه جویی میکنه هم پولهای هنگفت بالای این چیزا نمیده...
      تورو خدا اگه میخواید یه کنکور سالم وبدون استرس بدید وخیالتون از این راحت باشه که سر کنکور آیا کدوم تکنیک میاد؟واااای حالا اگه من این تکنیکا رو قاطی کردم چیکار کنمو اینا سراغتون نیاد قشنگ وخوب بشینید خودتون درستونو بخونید.واز کتابای خوب استفاده کنید.احیانا اگه توی درسی هم صفر هستید ومیخواید از اول شروع کنید.ومیخواید کلاس برید یا دی وی دی بخرید حتما حتما حسابی تحقیق کنیدوفوقش توی چند تا مبحث خاص نه این که همه رو بخرید. تا دچار اشتباهات دیگران نشید
      واز این فکرم بیاید بیرون که اره من اگه 800هزار تومن بدم تموم فیزیک رو دی وی دیشو بخرم دیگه حتما فول میشم(کتاب خوب دو چند بار بخونی میشی نه این چیزا)
      بهترین اساتید کنکور ایران 99درصدشون زیر بار نمیرن بیان دی وی دی بدن بیرون. یکم حقایق روببینید.حقیقت همیشه اون چیزی نیست که جلوی چشم ماست

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloufar abi نمایش پست ها
      معلمای خودمونم کلی فرمول بلدن.برو از معلم شیمی و فیزیک و ریاضیتون بپرس ببین واقعا چندتا فرمول بلدن که باهاش میشه تستو توی 30 ثانیه جواب داد.
      این آقا تنها شگردش اینه که اول میاد روش تشریحی سوالو میگه.خب طبیعیه که روش تشریحیش خیلی طولانیه.بعد میاد میگه پیر میشید سر جلسه.فسیل میشید.دکتر نمیشید و فلان
      بعد حالا میاد فرمولای عهذ دقیانوسو به بچه ها میگه.هر آدم بی اطلاعی فکر می کنه این مسعودی داره معجزه می کنه.
      بابای من میشینه پای برنامه ش میگه می خوای اینو خصوصی بگیرم؟؟؟؟؟
      ببین توی 30 ثانیه تست 5 دقیقه ای رو حل کرد

بله ... متاسفانه ...
      واقعا این طوری هست ...
      من تقریبا توی فامیل درسخون ترم ...
      هر فامیلی من رو میبینه به من میگه ، برو این دی وی دی ها رو بگیر و خیلی عالی دزس میده و ..... <هزار تا حرف دیگه > ///
      من هم بهشون میگم شما پشت پرده رو ندیدی و هیچ کدومشون بدرد نمیخوره ... .

خدایی اگه هرکس مفهومی هر درس رو بخونخ 100 % موفق میشه ..
      سر انجام که باید در خاک رفت / خوش آن کس که پاک آمد و پاک رفت

ویرایش توسط tahha : 10 تیر 1393 در ساعت 17:21

5. Top | #35
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان من تمام فیلم های مسعودی رو دارم حدود یک ترابایت حجمشه،اگر قراره بابتش پولش بدید،به هیچ وجه ارزش نداره و عملا پولتون رو دور میریزید.اما اگر قراره رایگان از کسی تهیه کنید،تو بعضی از مباحث تا حدودی به درد میخوره اما بازم ارزش پولش رو اصلا نداره.اگر خیلی روی فیلم اموزشی اصرار دارید پیشنهادم سایت دبیرستان صنعتی شریفه،سال تحصیلی جدیدشم از دیروز شروع شده و بدون هیچ منتی فیلم های کلاس درس ـشون رو برای دانلود میزارن . یکی از دوست های خود من از فیزیک سایت صنعتی شریف استفاده کرد و فیزیک امسال رو حدود 70% زد.

راستی یه سایت هم هست فیلم های موسسه کنکور اسان است رو برای دانلود گذاشته، میتونین از اونجا یه چند قسمت ـش رو دانلود کنین تا از کیفیت فیلم ها مطلع شین.

یا حق.
      وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ

بر خدا توکل کنید،او به شما روزی میدهد از جایی که گمان نمیبرید

ویرایش توسط sina3656355 : 10 تیر 1393 در ساعت 21:38

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بعد از این همه بحث هیچ کس به سوالات به صورت تکنیکی جواب نداد.................
      Math & Physics are fun

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ♣TaHa Eb♣ نمایش پست ها
      بله ... متاسفانه ...
      واقعا این طوری هست ...
      من تقریبا توی فامیل درسخون ترم ...
      هر فامیلی من رو میبینه به من میگه ، برو این دی وی دی ها رو بگیر و خیلی عالی دزس میده و ..... <هزار تا حرف دیگه > ///
      من هم بهشون میگم شما پشت پرده رو ندیدی و هیچ کدومشون بدرد نمیخوره ... .

خدایی اگه هرکس مفهومی هر درس رو بخونخ 100 % موفق میشه ..
      متاسفانه! از تکنیک های روان شناسی پیچیده ای استفاده میکنن! از اون مبحثی تست حل میکنن که کاملن بهش مشرفن!

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من شک دارم مسعودی تو کنکور خودش فیزیک رو بالای 40 زده باشه
      چون آزاد ارومیه بوده
      اسم تکنیک رو هم نیارین که اینا روش بلد نیستین و هرچی هم که بلدند کپی از دیگران هست
      فیزیک هرچی بلده از روی اندیشه سازان قدیم میگه
      لطفا این فیلم رو نگاه کنید
      چون عددعا صحیح نمیشن جواب نمیده
      روش تصاعدشم که برای سوال اول جواب نمیده
      تصاعد برای مهندس حیدری هست و سکه هم مال اندیشه سازانه
      چون مساله خاص بود روشش سکه جواب نمیده
      سوتی مسعوی که تکنیک سکه جواب نمیده

9. Top | #39
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      چون آزاد ارومیه بوده
      اولا بگم من خودم هم با این موسسه کاملا مخالفم
      ثانیا اگر میخواید انتقاد کنید باید فقط از روش تدریسش انتقاد کنید
      نه این که بگید دانشگاه آزاد خونده
      شما همش میگی دانشگاه امیرکبیر درس خوندی خب مگه هرکی توی دانشگاه امیر کبیر درس میخونه حتما دانشمند میشه !!؟؟؟!؟
      یا هرکی توی این دانشگاه درس نخونده هیچی بلد نیست؟؟!؟!؟!!؟
      دانشگاه آزاد هم درسته که سطح علمیش شاید پایین تر باشه اما دیگه صفر که نیست شما خودت بدتر از همه داری توهین میکنی
      این که شما دم به دیقه اس ام اس میدی که مسعودی و یزدانی فلان جا درس خونده کار درستی
      نیست باز هم میگم من خودم هم با این موسسه کاملا مخالفم
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

10. Top | #40
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      چون آزاد ارومیه بوده
      اسم تکنیک رو هم نیارین که اینا روش بلد نیستین و هرچی هم که بلدند کپی از دیگران هست
      فیزیک هرچی بلده از روی اندیشه سازان قدیم میگه
      لطفا این فیلم رو نگاه کنید
      چون عددعا صحیح نمیشن جواب نمیده
      روش تصاعدشم که برای سوال اول جواب نمیده
      تصاعد برای مهندس حیدری هست و سکه هم مال اندیشه سازانه
      چون مساله خاص بود روشش سکه جواب نمیده
      سوتی مسعوی که تکنیک سکه جواب نمیده
      ممنون میشم توهین نکنید و از شماره هایی که دستتون هست سو استفاده نکنید , میدونید مسعودی قانون میتونه از شما شکایت کنه ??

Sent from my Apple Ipad Air Using Tapatalk
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

11. Top | #41
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موضوع اصلی موند تو حاشیه.
      سوالا حل نشد.

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط allisool نمایش پست ها

حالا اینم در نظر داشته باشین مخ های کشور ما دو سه ماه تو قرنطینه بودن که واسه سوال دینی یه سوالی بدن که هر مسلمونی اگه قران هم نخونده باشه یه دور فیلم یوسف پیامبرو ببینه جواب میده بعد اینا با دوسه ماه قرنطینه اینطور دادن سوالو

خدایا ما رو با کی کردی 75 میلیون

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به عمل کار براید به سخن دانی نیست!
      چرا کسی با تکنیک های موجود سوال هارو حل نمیکنه؟
      من خواهش میکنم بحث رو ادامه ندید.بذارید هر کسی سی خودش بره !
      من خودم شیمی یزدانی رو داشتم!(هنوزم دارم!)اصلا نمیدونستم کتابی به نام مبتکران وجود داره!اگر میدونستم هیچ وقت طرف این سی دی های بیخود نمیرفتم!
      اشغال ترین چیزی بود که براش پول دادم.
      خواهشا بحث نکنید.حرف که فایده ای نداره.اصلا کنکور اسان است بهترین موسسه ولمون کنید بابا.ما که گند زدیم تو کنکورمون.(من از این موسسه استفاده نکردم حتی از سی دی هایی که خریدم(فقط شیمی))
      بقیه چشم داشته باشن،تو دام نیوفتن.

14. Top | #44
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilord نمایش پست ها
      من خودم شیمی یزدانی رو داشتم!(هنوزم دارم!)اصلا نمیدونستم کتابی به نام مبتکران وجود داره!اگر میدونستم هیچ وقت طرف این سی دی های بیخود نمیرفتم!
      خواهشا بحث نکنید.حرف که فایده ای نداره.اصلا کنکور اسان است بهترین موسسه ولمون کنید بابا.ما که گند زدیم تو کنکورمون.(من از این موسسه استفاده نکردم حتی از سی دی هایی که خریدم(فقط شیمی))
      علی جان این بحث ها هم برای اینه که کنکوریهای 94 توی دام نیفتند!!!!!!
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilord نمایش پست ها

میشه حدود درصد شیمی تونو بدونم اگه مشکلی نیست ؟

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن