خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 115
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      همیشه میدونستم معلم ها خیلی تجربه دارن!!! ولی نمیدونستم اینقد تجربه دارن که خیلی هارو سر جاشون بشونونن!

راستی بچه ها اینو بلد مینوسیم!

چرا مسعودی نمیاد بعد کنکور 93 چند تا از سوال هارو با تکنیکاش حل کنه تو رادیو و تلوزیون!؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      همیشه میدونستم معلم ها خیلی تجربه دارن!!! ولی نمیدونستم اینقد تجربه دارن که خیلی هارو سر جاشون بشونونن!

راستی بچه ها اینو بلد مینوسیم!

چرا مسعودی نمیاد بعد کنکور 93 چند تا از سوال هارو با تکنیکاش حل کنه تو رادیو و تلوزیون!؟؟؟؟؟؟؟؟
      بنده طرفدار شخصی نیستم اما ایشون چند ساعت بعد کنکور 93 هم ریاضی هم تجربی بصورت زنده از شبکه دو امد و سوالات فیزیک رو حل کرد

3. Top | #18
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aviation نمایش پست ها

5.دوست عزیز اسم کوچیک بنده هم امیر هست حالا اگر نام کاربریم با امیر شروع میشد یعنی طرفدار مهندس مسعودی هستم(برادر عزیز قضاوت به این شکل اصلا عادلانه نیست)
      6.دوست عزیز صادقانه بهت بگم من خیلی وقته ایشون رو میشناسم ولی خودم برای کنکور94 با محصولات مهندس مسعودی میخوام پیش برم ضمنا برای موفقیت بخشی از کار با یک دبیر خوبه من هم که نگفتم بهترین دبیر ایران مهندس مسعودیه و بقیه ش با تلاش و کوشش خود فرد هست و بس
      7.دوست عزیز مهندس مسعودی کم شاگرد نداشته که 100 زدن چه برسه به خودشون
      8.مشاور مستقیم رتبه1 کنکور 90 جناب آقای یزدانی بود اتفاقا ایشون یک درصد100 داشت و اون هم درس شیمی بود(کسی که سالهاست داره در یک درس به صورت مستمر کار میکنه حتما میتونه صد بزنه چه مهندس مسعودی باشه چه یزدانی و چه هر دبیر دیگری)
      9.من با موسسه کنکور آسان است پیش میرم ولی هیچ دلیلی نداره بخوام قدرت آموزشی سایر موسسات رو رد کنم و بگم فقط کنکور آسان است
      10.شما هم مختاری با هر موسسه ای که صلاح میدونی در موفقیتتون نقش تاثیر گذار تری داره پیش بری
      موفق باشی
      راجع به مورد 5 باید بگم که من نمیدونستم اسم شما چیه؟؟ من گفتم اونها با این اسم میومدن تایپیک ها رو به هم میریختن
      منظور من شما نبودی
      راجع به مورد 6 من دلم براتون میسوزه که دارم میگم طرف این موسسه نرو
      اجع به مورد 7 و 8 این مورد که نوشتی برای من از فحش هم دردناک تره باور کن همین چند روز پیش همین آقای یزدانی توی یکی از برنامه ها بلد نبود 0.3 ضربه در 22400 رو حساب کنه ، جواب رو حفظی نوشت
      راجع به مورد 9 و 10 فقط باید بگم برو توی اینترنت درباره این موسسه تحقیق کن
      ان‌شاالله موفق باشی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa. نمایش پست ها
      بنده طرفدار شخصی نیستم اما ایشون چند ساعت بعد کنکور 93 هم ریاضی هم تجربی بصورت زنده از شبکه دو امد و سوالات فیزیک رو حل کرد
      بله تخصص ایشون حرکت شناسی و دینامیکه
      توی درس ریاضی آیا شما تا حالا دیدید که درس نظریه اعداد و تحلیلی و هندسه پایه رو درس بدن ؟؟؟
      اصلا در این دروس امکان ساخت فرمول برای انسانی که علم اللهی نداره تقریبا غیر ممکنه
      اونوقت ایشون میان میگن
      کاری میکنم که ریاضی و فیزیک کنکور رو 100 بزنید!!!!!!!!!!
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************
      ویرایش توسط sbr : 10 تیر 1393 در ساعت 01:41

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sbr نمایش پست ها
      ایشون میان میگن کاری میکنم که ریاضی و فیزیک کنکور رو 100 بزنید!!!!!!!!!!
      ایشون نمیگه !‌این حرفو احمدی میزنه که اصلا حسابش جداس(خودتون میشناسین دیگه )
      مسعودی توی اکثر دی وی دی هاش میگه که من نمیتونم به شما آمپولی تزریق کنم که 100٪ بزنی بلکه اون چیزایی رو که برای 100 زدن لازم داری در اختیارت میزارم
      ریاضی تخصص اکبریه اما جدیدا ایشون هندسه پایه هم تدریس کرده ( خودم ندارمش )
      ویرایش توسط Amin ZD : 10 تیر 1393 در ساعت 01:58

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      نمیدونم یادتون میاد یا نه
      یکی دو ماه پیش مجله ی سنجش یه مطلب زده بود کلیتش این بود که سوالای کنکورای قبلی با این تکنیکا حل میشن و کنکورای مفهومی به هیچ عنوان با تکنیک حل نمیشن
      هفته ی بعد مسعودی تو تلویزیون تستای سال 92 رو با تکنیک حل کرد
      مطمئن باشین اینارم حل میکنه !
      در ضمن ایشون یه معلمه نه غول چراغ جادو که هر چیزی بخوای بتونه انجام بده
      من نمیدونم تو چی دیدی که اینقد طرفداریشون رو میکنی!
      ولی مهم نیست خود مسعودی بتونه حل بکنه!مهم اینه که اون دانش آموزی که دی وی دی ها رو نگاه کرده بتونه حل بکنه!وگرنه خودش میتونه با یه تغییر جزئی یا حتی کلی تو تکنیک سوالا رو حل کنه.چرا چون ایشون میدونه وقتی میگه دمای تعادل یعنی چی!ولی یه دانش آموزی که این دی وی دی هارو دیده نمیدونه دمای تعادل یعنی چی!چون به گفته ی مسعودی کتاب درسی رو گذاشته کنار و عوضش رفته سکه خریده و حفظ کرده وقتی یخ میخاد ذوب بشه 80 تومن برمیداره!(درست گفتم؟!!)
      کلا بگم سبک سوالات رو یه طوری میکنن که مسعودی بیچاره مجبور بشه هی تکنیک بده بیرون!
      وگرنه واسه کشورم متاسف میشم که به جای سواد واسه کنکور باید پول پرداخت کنی!یعنی قبولی در کنکور یا بهتر بگم درصد بالای فیزیک=پول الکی خرج کردن!
      مسعودی غول چراغ جادو نیست ولی زیاد من من میکنه!پس باید بتونه انجام بده!
      یعنی تو این انجمن یکی پیدا نمیشه که با این تکنیک ها بتونه این سوالارو حل کنه؟!!!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

ویرایش توسط ali761 : 10 تیر 1393 در ساعت 21:14 دلیل: یه سوئ تفاهمی شده بود یه بار دیگه دقیق بخونید!میدونم رو کردم نمیدونم!اشتباه تایپی بود!

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم این ایرانیا چرا انقدر حسودند؟ تا یکی شهرت پیدا می کنه و داره کار انجام میده میخوان سنگ بندازن جلو پاش..

آقا هر کی خواست استفاده می کنه هر کی خواست استفاده نمی کنه..
      زحمت کشیده مسعودی سر این درس ها و کارها و داره سی دی هاشو میفروشه. نصفش ممکنه جواب بده نصفش ممکنه جواب نده.

دیگه چرا انقدر حسودی می کنین. دوست نداری استفاده نکن دیگه این شیپور چیه دستتون گرفتید هی اینور اونور مسعودی بده!

7. Top | #22
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      من نمیدونم این ایرانیا چرا انقدر حسودند؟ تا یکی شهرت پیدا می کنه و داره کار انجام میده میخوان سنگ بندازن جلو پاش..

زحمت کشیده مسعودی سر این درس ها و کارها و داره سی دی هاشو میفروشه. نصفش ممکنه جواب بده نصفش ممکنه جواب نده.

دیگه چرا انقدر حسودی می کنین. دوست نداری استفاده نکن دیگه این شیپور چیه دستتون گرفتید هی اینور اونور مسعودی بده!
      ای بابا حالا ما هر چی بگیم شما قبول نمیکی و از حرف های ما منظور بد برداشت میکنی
      باور کن من هم با ایم موسسه دشمنی ندارم و حسودی تمیکنم فقط من از این ناراحتم که توی تبلیغاتشون خیلی اغراق مبیکنن
      من و دوستم دو سال پیش دی وی دی های فیزیک مسعودی رو گرفتیم فیزیک چهارم رو تا موج بیشتر درس نداد و گفت بقیه‌ش مطالب حفظی خودتون بخونید!!!!!!!!!!
      باور کن باور کن فقط از روی دلسوزی دارم میگم سمت این موسسه نرو وگرته من که دشمنی ندارم
      اصلا شما اگه حرف من رو قبول نداری برو سمت این موسسه ولی قبلش برو به این لینک و این فیلم رو ببین

http://mahi-sk.blogfa.com/post/77

توی این فیلم یکی از رتبه های برتر هم از این موسسه انتقاد میکنه و میگه کنکور آسان نیست
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مسعودی اصن بلد نیس درس بده به نظرم.همه رو رو هوا یه چیزی می سازه میگه.
      خودم که اصن از درسش هیچی نمی فهمم.هر سوالی رو یه جوری حل می کنه.خودشم نمی فهمه داره چی کار می کنه.
      یه جوری از خودشون تعریف می کنن که انگار هیچ وعلمی به پاشون نمی رسه.
      آنقدر زمین خورده ام که بدانم
      برای برخاستن نه دستی از برون
      که همتی از درون لازم است
      حالا اما
      نمی خواهم برخیزم
      می خواهم اندکی بیاسایم
      فردا بر می خیزم
      وقتی که فهمیده باشم
      چرا زمین خورده ام

9. Top | #24
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بحث حسادت نیست!
      بحث تبلیغات الکیه.
      بحث گرانفروشی و گمراه کردن دانش‌آموزه.
      بحث کور کردن استعداده.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالم از کنکور و تبلیغات وکلا هرکی میگه زیر چند ثانیه سوالارو رو هوا میزنین بهم میخوره ایرانم یه کشور جهان سوم اینجور کلاه برداری ها هم خیلی رایج اینارو اصلا نمیشناسیم هرکی اومد گفت دکترم مهندسم اوکی میشه همه چی نه آقا اصلا اینا دیگه گندشو در اوردن نه مدرک نشون میدن نه چیز دیگه فقط اغرق که کنکور باروش تشریحی حل نمیشه و باید با یه روش مخصوص باید سوالارو حل کرد اگه اینا این کاره بودن خوشون یه دانشگاه خوب قبول میشدن یزدانی آزاد گرمسار وای آزاد هم شد دانشگاه اونم گرمسار دستم بهش برسه خفش میکنم حالا اینا به کنار ادم عاقل واقعا واقعا به حرف اینا گوش میده که تو 20 ثانیه هر تست وهمه تستا توی 1.5 ساعت کل کنکور تجربی رو جواب بدی پس چرا رتبه 1 همشو صد نمیزنه یا اون بچه هایی رو که با پول میارن واسشون تبلیغ میکنه چرا پس صد نزدن
      بی خیال بابا هرکی دنبال یه لقمه نونه چه حلال چه حرام یه کم فکر کنین از رتبه های شهر تون بپرسین چجوری زحمت کشیدن

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      بحث حسادت نیست!
      بحث تبلیغات الکیه.
      بحث گرانفروشی و گمراه کردن دانش‌آموزه.
      بحث کور کردن استعداده.
      چرا گران فروشی؟ همین آدم داره ساعتی 400 تومان واسه تدریس میگیره... انقدر هم شاگرد داره که از الان واسه سال بعد وقتش پر باشه.
      همین معلم های معمولی میان 4 تا درس عادی رو خصوصی درس میدن بین ساعتی 50 تا 150 تومان.
      حالا یه دی وی دی که توش نکات و روش های کنکوری ابداعی هست 50 تومان نمیارزه؟؟
      من اصلا کار به این حرفا ندارم اما زحمت کشیده و نوع تدریسش با بقیه فرق داره و قیمتش هم مقطوع.
      همین الان بخوای 4 جلسه خصوصی با یکی برداری و 4 تا چیز یادت بده خدا تومان پول میگیرن...

قیمتش نمیگم ارزون یا گرون اما فرق آنچنانی با بقیه تدریس ها نداره... دی وی دی هاش به درد خیلی ها خورده

به خاطر اینکه یه همکار از شما قوی تره و مشهور تر و بهتر لازم نیست انقدر حسادت کنید بهش که بیاریدش پایین.
      اگه بحث تبلیغ الکی باشه همه جا هست همین تبلیغات بالای همین سایت و خیلی جاهای دیگه و موسسات و مدرسه ها همش الکی ولی شما کلاً گیر دادین به مسعودی جالبه! دلیلش اینه که فیزیک تدریس می کنه و من فکر کنم تنها دلیلش حسادت

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سوالای امسالو از خودش امتحان بگیره تو زمان خودش بعد بگی با همون تکنیکای خودش باید جواب بده حالا بنظرتون چن میزنه ؟ 100 ؟ من که فک نکنم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معلم فیزیک ما می گفت یه بی سوادی هست تو تلوزیون میاد میانبر به بچه ها یاد میده.اصلا فکر اینو نمی کنه که بچه قرار نیست بی سواد بره بالا.می خواد دکتر بشه پس فردا ما رو جراحی کنه.
      خب اینی که بی سواد داره پزشک میشه و تنها با چهارتا راه حل الکی و مسخره و رو هوا داره رتبه ی خوب کنکورو می گیره می خواد با جون مردم بازی کنه.
      راس می گفت به نظرم.
      می گفت فکر می کنید معلمای خودتون میانبر بلد نیستن؟
      چرا فکر می کنید هر معلمی که بیشتر فرمولای الکی می گه بهتره؟؟؟؟؟
      معلمای خودمون وجدان کاری دارن که دائم فرمول نمی گن.
      این آقا وجدان نداره.کیسه دوخته برا پول ما
      که همتی از درون لازم است
      حالا اما
      نمی خواهم برخیزم
      می خواهم اندکی بیاسایم
      فردا بر می خیزم
      وقتی که فهمیده باشم
      چرا زمین خورده ام

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه بحث علمی باشه نمیگم بده اینا فقط مسعودی نه بقیه تکنیک میگن یعنی واسه هر تیپ سوالی یه نکته حالا نمیدونم واسه مشتق چند صدتا نکته دارن یا واسه سقوط آزاد چند تا
      حالا شانس شما گرفت و همه سوالا تو اون تیپ سوالایی بود که اون تو اونهمه نکته گفته اومده باشه و شما اونهارو قاطی نکرده باشین و از همه مهم تر 17 فصل فیزیک چند تا تکینک داره شنیدم میگن خازن 6-8 دی وی دی هست چند ساعت میاد تو کلتون نکته میریزه اونارو شما چند بار میتونید مرور کنید تا فراموش نکنید یا قاطی همهتون هم می دونید که با یه بار نگاه کردن اصلا نمیشه چند ماه تو ذهنتون بمونه واقع بین باشین
      راجع به قیمت هم بگم که هدفشون پول در آوردن پس باید گرون بدن ولی بهمن بازرگانی رو همه تون میشناسید مدرس شیمی مولف کتابای مبتکران شیمی رو تدریس کرده هر سه سالو قیمتش چنده به نظر شما هان هر کدوم 7200تومن وای تفاوت قیمت و داشته باش

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا گران فروشی؟ همین آدم داره ساعتی 400 تومان واسه تدریس میگیره... انقدر هم شاگرد داره که از الان واسه سال بعد وقتش پر باشه.
      همین معلم های معمولی میان 4 تا درس عادی رو خصوصی درس میدن بین ساعتی 50 تا 150 تومان.
      حالا یه دی وی دی که توش نکات و روش های کنکوری ابداعی هست 50 تومان نمیارزه؟؟
      من اصلا کار به این حرفا ندارم اما زحمت کشیده و نوع تدریسش با بقیه فرق داره و قیمتش هم مقطوع.
      همین الان بخوای 4 جلسه خصوصی با یکی برداری و 4 تا چیز یادت بده خدا تومان پول میگیرن...

قیمتش نمیگم ارزون یا گرون اما فرق آنچنانی با بقیه تدریس ها نداره... دی وی دی هاش به درد خیلی ها خورده

به خاطر اینکه یه همکار از شما قوی تره و مشهور تر و بهتر لازم نیست انقدر حسادت کنید بهش که بیاریدش پایین.
      اگه بحث تبلیغ الکی باشه همه جا هست همین تبلیغات بالای همین سایت و خیلی جاهای دیگه و موسسات و مدرسه ها همش الکی ولی شما کلاً گیر دادین به مسعودی جالبه! دلیلش اینه که فیزیک تدریس می کنه و من فکر کنم تنها دلیلش حسادت
      معلمای خودمونم کلی فرمول بلدن.برو از معلم شیمی و فیزیک و ریاضیتون بپرس ببین واقعا چندتا فرمول بلدن که باهاش میشه تستو توی 30 ثانیه جواب داد.
      این آقا تنها شگردش اینه که اول میاد روش تشریحی سوالو میگه.خب طبیعیه که روش تشریحیش خیلی طولانیه.بعد میاد میگه پیر میشید سر جلسه.فسیل میشید.دکتر نمیشید و فلان
      بعد حالا میاد فرمولای عهذ دقیانوسو به بچه ها میگه.هر آدم بی اطلاعی فکر می کنه این مسعودی داره معجزه می کنه.
      بابای من میشینه پای برنامه ش میگه می خوای اینو خصوصی بگیرم؟؟؟؟؟
      ببین توی 30 ثانیه تست 5 دقیقه ای رو حل کرد
      که همتی از درون لازم است
      حالا اما
      نمی خواهم برخیزم
      می خواهم اندکی بیاسایم
      فردا بر می خیزم
      وقتی که فهمیده باشم
      چرا زمین خورده ام

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن