خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 324
    1. Top | #166
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مهم ترین کارایی که باید بکنین

آهسته اما پیوسته پیش برین !

آموزش صحیح مهم ترین ابزار جنگی یک کنکوری و تست زیاد هم یک سپر قوی برای یک کنکوری

هر مبحث بی اهمیت الان ممکن بشه یک تست کنکور در سال 96 ( پس از هیچ قسمتی از دروس چشم پوشی نکنین )

تست های هر فصلو چن قسمت کنید و لزوما نباید همه ی تستای یک فصلو یکبار حل کنید

اگه نمیدونین چه جوری پیش برین از مشاور حتما کمک بگیرین ( مشاور خوب نه لزوما معروف پول خور)

از انباشتن منابع زیاد دور خودتون پرهیز کنید ( چن منبعی شدن فقط وقتی خوبه ک یک کتاب خوب بخونید یکبار ا چن بار بعد برین سراغ منبع دیگ

تغذیه مناسب از غذاهایی چرب - غذاهای خیلی گرم - پرهیز کنید

از اضاف وزن در دوران کنکور جلوگیری کنید ( کسالت و بی حوصلگی به دنبال داره ) البته نه این که افراد چاق اینطورن منظورم کسایی هستن که تو این مدت از وزن خودشون خیلی بالاتر میرن

ورزش کردن خیلی مهم ( این حرفا سوسول بازی نیست تجربه نشون میده ورزش با خوب خوندن و با کیفیت خوندن رابطه مستقیم داره ( نه هر ورزشی ) بهترین ورزش تو این دوران پیاده روی

از چیزایی که بهش وابسته هستین یهویی دوری نکنید ( مثل نت -گوشی - تی وی و ....)

تفریح رو کنار نزارین ملاقات با دوستان ب خصوص دوستانی که مثل خودتون کنکوری هستن و میخوان بخونن خیلی خوب و تشویق میشین به درس خوندن و رقابت کردن

تمام نکات مبهم و گنگ که تو کتابا و دروس مختلف به چشمتون میخوره تو یک دفتر جدا یادداشت کنید به در اولین فرصت که به یک معلم و استادی دسترسی یافتین اون ابهاماتو برطرف کنید

تو اتاق گرم درس نخونید ! چرتی میشین و همچنین گیج و سردرد !
      تو اتاق خیلی تاریک درس نخونین نور اتاق باید نرمال باش تا چشماتون خیلی اذیت نشن
      دراز کشیده درس نخونین !

بیشتر از 45- تا 1 ساعت پشت سر هم درس نخونید هر 45 تا 1 ساعت حداقل 10 دقیقه استراحت کنید

تو هر 1 ساعت مطالعه یک لیوان آب بنوشید خیلی خوبه !

بین استراحت مطالعاتی سراغ تی وی -گوشی و ... اینا نرین

پیشنهاد ویژه : سراغ برنامه هایی تلویزیونی از قبیل کارنامه 20 - فرصت برابر و .... اینا نرین این برنامه ها سالای اخیر به جای کمک کردن به بچه ها شده تیغ زدن بچه ها !!

خیلیا با دیدن این برنامه ها تمایل پیدا میکنن تا برن سراغ اون دی وی دی هاشنو ..... دغدغه ای میشه که نگو ! اگر روزی خدایی نکرده خواستین دی وی دی بخرین از تجربه ی بچه های فروم استفاده کنید نه تبلغات سودجویانه برنامه ها و سایتای خودشون

پ ن :
      آموزش صحیح و خوندن دقیق و درست ====> تست زیاد

کمک گرفتن از مشاور در صورت هر گونه سردرگمی و گم شدن تو دنیای کنکور ( میتونین از سایت استاد افشار و تاپیک ایشون همینجا کمک بگیرین یا رتبه برترایی که تو همین انجمن هستن )

تغذیه و ورزش
      دوری از حواشی کنکور و بازار داغی هایی که موسسات مختلف انجام میدن و حرف از معجزه میزنن!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

ویرایش توسط Dayi javad : 01 مرداد 1395 در ساعت 21:09

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بحث دیگه ب نظر من خودارضاییه ک تقریبا ۹۰ درصد بچه ها بهش معتادن

3. Top | #168
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه چیزی میگیم
      اینترنت مثل شمیشیر دو لبه است
      خیلی ها 90 درصد معتاد میشن یا به تلگرام و فیس بوک و انجمن و ....
      بعضی باهوش هستن از اینترنت فقط استفاده مفید میکنن
      اینکه اینترنت رو کلا قطع کنین من مخالفم
      ولی اگه نمیتونید خودتون رو کنترل کنید بهتره قطع کنید
      چون وقتتون رو میگره

4. Top | #169
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      مهم ترین مشکل نا امیدیه و فکر کنین که هی هیچی وقت نیست..................

5. Top | #170
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی از مشکلات مهم اینه که ....

طبق کنکور گذشته فکر نکنید ! اهل تغییر پذیری باشید .... تا سر جلسه خیلی کم شوکه بشید ...

6. Top | #171
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلی ترین مشکل من وقت هدر دادن با dvd های کنکور آسان و آفبا بود. به هیچ وجه سراغ این dvd هایی که همشون تله پول هستن نرین هم پولتون هم وقتتون حروم میشه. متاسفانه تو فروم کم نیستن کسایی که با هزار ترفند و حقه دارن بچه ها رو میکشونن به سمت این چیزا تا پول های کلفت به جیب بزنن.
      دومین مشکل من هم کتابهای بی ارزش بودن که وقت و تمرکزم رو اشغال کردن فاگوزسیت و عمارلو و کتابهای زیست مهروماه ازین موارد بودن.

7. Top | #172
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان تا کنکور 96 وقت زیاده ولی اگه هر روز بخوایم این حرف رو به خودمون بزنیم نابودیم

8. Top | #173
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1.اشتباه من این بود که فک میکردم هرچی بیشتر بخونم بهتره . روزای مدرسه ام پیش اومده بود 10ساعت بخونم . همین باعث شد یکم جلوتر واقعا خسته بشم . هممون این فازو داریم که من میتونم من خسته نمیشم هدف دارم ولی خیلی از بچه ها با شرایط شما با این مشکل رو به رو شدن پس حتما قابل بررسیه! مثل خیلیا اون پسرفت و تنبلی نزدیک کنکورو داشتم ولی خب جمع و جورش کردم ولی بازم خیلی میشد بهتر از این بشه . حسرتش میمونه فقط ..

2.بچه ها اصلا خودتونو از مطالعه دور نکنین
      روزی 5ساعت خوندن خیلی آسون تر و پربازده تر از یکی در میون 13ساعت خوندنه . اگه یه هفته نخونین روز 8م واقعا سخته خوندن . حسش میکنین دیر یا زود.

3.برنامه تونو با توجه به تواناییتون بچینین . ندین مشاور واستون برنامه بریزه ، از مشاور فقط مشورت بگیرین واسه برنامه و همیشه ام این جلو چشتون باشه که برنامه تون باید در حد توانتون باشه چون شما باید انجامش بدین نه مشاورتون . برنامه ای که تا حد زیادی انجام نشه بدونین یا برنامه ی مناسبی نیست یا واسه شما مناسب نیست

4.کیفیت و تداوم مطالعه خیلی خیلی مهم تر از کمیتشه

5.برنامه بلند مدت بریزین که مثلا این 1ماه نصف این کتابارو میخونم . اول هر هفته برنامه کوتاه مدتو ریزشو بنویسین و اگه نتونستین برنامه کوتاه مدتو انجام بدین حتما راجع بهش فکر کنین . رد نشین از بقلش ... . یا ساعت مطالعه کمه یا شیوه یا ترتیب دروس یا زمانی از روز که گذاشتین یا دلایل دیگه که باید پیداش کنین . به هر حال عاقلانه درس بخونین که هم اذیت نشین هم به امید خدا بهترین نتیجه رو بگیرین

6.دیگه اینکه تو انتخاب منابع مشورت بگیرین و معمولا 2 ، 3 تا کتاب بیشتر پیشنهاد میشه . یه مبحثی که بلدینو خودتون برید از هر 3 کتاب بخونین ببینین با کدوم ارتباط برقرار میکنین و سطحش مناسبه . شما قراره کتاب بخونین نه پشتیبان یا مشاور یا معلمتون . منبع و درست انتخاب کنین دیگه همونو بخونین فقط . چون این شاخه اون شاخه پریدن خیلی وقتا باعث میشه یه نکته ای که شاید تو هر 3تا منبعتون بوده رو نبینین تو این جا به جاییا یا گیج بشین به خاطر تفاوت تو روشای تدریس .

7.درگیر مسائل حاشیه ای نشین ... . کاشان هرسال حداقل 25 - 20 تا 3رقمی تو ریاضی داره که واسه یه شهر منطقه 2 واقعا خوبه به نظرم . معلمای مام با همین بچه ها یکی بودنو باور کنین حتی 1نفرشونم نه از دی وی دی استفاده کردن نه آن چنان از کلاس کنکورای بیرون نه جزوه های جادویی ( مگه اینکه معلمتون افتضاح باشه یا معلم نداشته باشین و تو بعضی درسا مجبور بشین که آلا رایگان و عالیه !!

8. تو چنتا از بندای دیگه ام گفتم . همیشه در نظر بگیرین که خودتون قراره درس بخونین نه معلم نه پشتیبان نه مشاور . فقط ازشون مشورت بگیرین و برنامه تونو در حد توانتون بچینین . سعیم کنین ماهانه یا هفتگی ساعت مطالعتون زیاد بشه. در توانتونم یعنی ایده آلی که میتونین بهش برسین نه چیزی که مطمئنین همین هفته ام بهش میرسین ! مثلا همه میتونن روزی 4ساعت بخونن ولی شما میتونی روزی 7ساعت مفیدم داشته باشیو اینجا توانتون میشه 6 7 ساعت نه اون 4ساعت

معلم دیفرانسیلمون همیشه این جمله رو میگفت و واقعنم راست میگفت : درستونو بخونین که جای دیگه هیچ خبری نیست . جای دیگه کجاست ؟ هرجا جز اینجا ( کلاس درس ) !

طولانیم شد ولی ارزش خوندن داره . نوشتم چون خیلیا ممکنه آدمای آگاه اطرافشون نباشنو اینارو نگفته باشن بهشون یا مثل من بی توجهی کرده باشن و الان فقط حسرتش میمونه که چرا نباید منتظر رتبه زیر 400 باشم ...

اینا تجربه های شخصی خودم توصیه های کسایی مثل :
      استادمحمدی رتبه 1 ریاضی 91 از کاشان
      پویا همدانیان 1 زبان و زیر 20 ریاضی 94 از کاشان
      امیرحسین قرآنی زیر 200 ریاضی 94 کاشان
      و علی عدالتی زیر 50 امسال از کاشانه

امیدوارم مفید باشه واستون

.Human, Developer, Innovator

9. Top | #174
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از نظرمن

همین الآن اون مودمی که گوشه ی خونتون داره چشمک میزنه رو اول ریستش کنین

بعد هم بدین مامان جونتون یه جایی گم و گورش کنه به جان خودم حداقل ۵۰۰ تا افزایش تراز

دارین

10. Top | #175
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بزرگترین اشتباه من این بود که فکر میکردم بقیه میتونن اما من نه...فکر میکردم اونا خارق العادن من هیچی نیستم...90 درصد این فکرم بخاطر یه سری معلما بود و توجهشون به یه سری افراد این باور توی من بوجود اومده بود که نمیتونم..مثلا من ریاضی ضعیفی داشتم فکر میکردم هر کار بکنم همینم...2 هفته قبل کنکور خوندم.......فقط تفکرم این بود همه میتونن غیر از خودم....دیر فهمیدم...حداقل اگه پشت کنکور موندم خیلی تلاشمو بیشتر میکنم...و میگم از بقیه هم بیشتر میتونم....خودتونو دست کم نگیرید....
      <br>

11. Top | #176
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از همین الان مفهومی بخون
      نت رو تو سال کنکور بذار کنار

12. Top | #177
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      1.اشتباه من این بود که فک میکردم هرچی بیشتر بخونم بهتره . روزای مدرسه ام پیش اومده بود 10ساعت بخونم . همین باعث شد یکم جلوتر واقعا خسته بشم . هممون این فازو داریم که من میتونم من خسته نمیشم هدف دارم ولی خیلی از بچه ها با شرایط شما با این مشکل رو به رو شدن پس حتما قابل بررسیه! مثل خیلیا اون پسرفت و تنبلی نزدیک کنکورو داشتم ولی خب جمع و جورش کردم ولی بازم خیلی میشد بهتر از این بشه . حسرتش میمونه فقط ..

2.بچه ها اصلا خودتونو از مطالعه دور نکنین
      روزی 5ساعت خوندن خیلی آسون تر و پربازده تر از یکی در میون 13ساعت خوندنه . اگه یه هفته نخونین روز 8م واقعا سخته خوندن . حسش میکنین دیر یا زود.

3.برنامه تونو با توجه به تواناییتون بچینین . ندین مشاور واستون برنامه بریزه ، از مشاور فقط مشورت بگیرین واسه برنامه و همیشه ام این جلو چشتون باشه که برنامه تون باید در حد توانتون باشه چون شما باید انجامش بدین نه مشاورتون . برنامه ای که تا حد زیادی انجام نشه بدونین یا برنامه ی مناسبی نیست یا واسه شما مناسب نیست

4.کیفیت و تداوم مطالعه خیلی خیلی مهم تر از کمیتشه

5.برنامه بلند مدت بریزین که مثلا این 1ماه نصف این کتابارو میخونم . اول هر هفته برنامه کوتاه مدتو ریزشو بنویسین و اگه نتونستین برنامه کوتاه مدتو انجام بدین حتما راجع بهش فکر کنین . رد نشین از بقلش ... . یا ساعت مطالعه کمه یا شیوه یا ترتیب دروس یا زمانی از روز که گذاشتین یا دلایل دیگه که باید پیداش کنین . به هر حال عاقلانه درس بخونین که هم اذیت نشین هم به امید خدا بهترین نتیجه رو بگیرین

6.دیگه اینکه تو انتخاب منابع مشورت بگیرین و معمولا 2 ، 3 تا کتاب بیشتر پیشنهاد میشه . یه مبحثی که بلدینو خودتون برید از هر 3 کتاب بخونین ببینین با کدوم ارتباط برقرار میکنین و سطحش مناسبه . شما قراره کتاب بخونین نه پشتیبان یا مشاور یا معلمتون . منبع و درست انتخاب کنین دیگه همونو بخونین فقط . چون این شاخه اون شاخه پریدن خیلی وقتا باعث میشه یه نکته ای که شاید تو هر 3تا منبعتون بوده رو نبینین تو این جا به جاییا یا گیج بشین به خاطر تفاوت تو روشای تدریس .

7.درگیر مسائل حاشیه ای نشین ... . کاشان هرسال حداقل 25 - 20 تا 3رقمی تو ریاضی داره که واسه یه شهر منطقه 2 واقعا خوبه به نظرم . معلمای مام با همین بچه ها یکی بودنو باور کنین حتی 1نفرشونم نه از دی وی دی استفاده کردن نه آن چنان از کلاس کنکورای بیرون نه جزوه های جادویی ( مگه اینکه معلمتون افتضاح باشه یا معلم نداشته باشین و تو بعضی درسا مجبور بشین که آلا رایگان و عالیه !!

8. تو چنتا از بندای دیگه ام گفتم . همیشه در نظر بگیرین که خودتون قراره درس بخونین نه معلم نه پشتیبان نه مشاور . فقط ازشون مشورت بگیرین و برنامه تونو در حد توانتون بچینین . سعیم کنین ماهانه یا هفتگی ساعت مطالعتون زیاد بشه. در توانتونم یعنی ایده آلی که میتونین بهش برسین نه چیزی که مطمئنین همین هفته ام بهش میرسین ! مثلا همه میتونن روزی 4ساعت بخونن ولی شما میتونی روزی 7ساعت مفیدم داشته باشیو اینجا توانتون میشه 6 7 ساعت نه اون 4ساعت

معلم دیفرانسیلمون همیشه این جمله رو میگفت و واقعنم راست میگفت : درستونو بخونین که جای دیگه هیچ خبری نیست . جای دیگه کجاست ؟ هرجا جز اینجا ( کلاس درس ) !

طولانیم شد ولی ارزش خوندن داره . نوشتم چون خیلیا ممکنه آدمای آگاه اطرافشون نباشنو اینارو نگفته باشن بهشون یا مثل من بی توجهی کرده باشن و الان فقط حسرتش میمونه که چرا نباید منتظر رتبه زیر 400 باشم ...

اینا تجربه های شخصی خودم توصیه های کسایی مثل :
      استادمحمدی رتبه 1 ریاضی 91 از کاشان
      پویا همدانیان 1 زبان و زیر 20 ریاضی 94 از کاشان
      امیرحسین قرآنی زیر 200 ریاضی 94 کاشان
      و علی عدالتی زیر 50 امسال از کاشانه

امیدوارم مفید باشه واستون

خیلی ممنون

خوب بود

13. Top | #178
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر اتفاقی هم که افتاد توی این چند ماهه...

ناامید نشید به هیچ عنوان؛ حتی اگه دنیا براتون به آخر رسید با اون اتفاق!

حرفم شاید خیلی خنده دار باشه واسه کسی ک تو چنین شرایطیه و داره این پست رو میخونه...

ولی فقط یه لحظه بشین با خودت فکر کن...

زندگی هیچ وقت با کسی مدارا نمیکنه، هیچ وقت منتظر کسی نمیمونه!

بعد یه مدت چشم باز میکنی میبینی زندگی ادامه داره، و تو هم مجبوری که ادامه بدی!

پس :"هرگز" تسلیم نشو

14. Top | #179
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      2 تا توصیه دارم، مخصوصا برا اونایی امسال میخوان برم دوم:

اول اینکه برخلاف توصیه های دوستان دیگه، تحت هیچ شرایطی نت و گوشی و ... رو کنار نذارین، مخصوصا تو پیش دانشگاهی که خیلی از لحاظ روحی بهتون ضربه میزنه، ازشون استفاده بکنین، ولی عاقلانه و در حد تعادل و در زمان هایی که برای استراحت تعیین کردین، این یکی از عوامل شکست خودم بود واقعا.

دوم اینکه بیخود و بی جهت خودتون رو تو دوم و سوم خسته نکنین، تو دوم و سوم فقط و فقط برا تشریحی و مدرسه بخونین و به هیچ وجه آزمون ثبت نام نکنین و حتی 1 تست هم نزنین، چون هرچقدر هم که تست کار کرده باشین، بازم همش تو پیش یادتون میره و مجبورین همشو از اول بزنین، برا همین بیخود خودتون رو تو دوم و سوم خسته نکنین و از تابستون قبل پیش شروع کنین به خوندن جدی و تست کار کردن و ... و تو پیش دانشگاهی هم کلا تشریحی خوندن رو بذارین کنار، اصلا بذارین معدلتون 10 بشه، بیخود خودتون رو درگیر نمره کلاسی و پایان ترم و اینا نکنین و فکرتون رو مشغولش نکنین، حتی نهایی هایی که تو کنکور تاثیر داره، اونارم همون طوری و با دانسته های قبلی برین امتحان بدین، اینم یکی از عوامل شکست خودم بود، من خودم دوم و سوم رو خیلی خیلی خوب خوندم، ولی تو پیش دیگه بریدم، یعنی جایی که باید میخوندم، دیگه نخوندم، در ضمن، موقعی که مثلا میخواستم پایه رو بخونم، میدیدم که همه خونده هام یادم رفته و هیچی یادم نمونده، مجبور شدم دوباره بشینم همشونو از اول بخونم.

اینا حرفای کسین که تا قبل پیش، میانگین ترازش 7600 بود، ولی تو پیش یهو سقوط کرد به 6700، اونم فقط به خاطر اشتباهات بالا، یکی اینکه تو پایه خودمو خسته کرده بودم، دیگریشم اینکه نت رو جمع کردم، درسته که وقتم آزاد شده بود، ولی فکرم مشغول تر شده بود و دلم همش میخواست بیام نت، برا همین ....
      ویرایش توسط masood2013 : 02 مرداد 1395 در ساعت 12:35

15. Top | #180
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      2 تا توصیه دارم، مخصوصا برا اونایی امسال میخوان برم دوم:

اول اینکه برخلاف توصیه های دوستان دیگه، تحت هیچ شرایطی نت و گوشی و ... رو کنار نذارین، مخصوصا تو پیش دانشگاهی که خیلی از لحاظ روحی بهتون ضربه میزنه، ازشون استفاده بکنین، ولی عاقلانه و در حد تعادل و در زمان هایی که برای استراحت تعیین کردین، این یکی از عوامل شکست خودم بود واقعا.

دوم اینکه بیخود و بی جهت خودتون رو تو دوم و سوم خسته نکنین، تو دوم و سوم فقط و فقط برا تشریحی و مدرسه بخونین و به هیچ وجه آزمون ثبت نام نکنین و حتی 1 تست هم نزنین، چون هرچقدر هم که تست کار کرده باشین، بازم همش تو پیش یادتون میره و مجبورین همشو از اول بزنین، برا همین بیخود خودتون رو تو دوم و سوم خسته نکنین و از تابستون قبل پیش شروع کنین به خوندن جدی و تست کار کردن و ... و تو پیش دانشگاهی هم کلا تشریحی خوندن رو بذارین کنار، اصلا بذارین معدلتون 10 بشه، بیخود خودتون رو درگیر نمره کلاسی و پایان ترم و اینا نکنین و فکرتون رو مشغولش نکنین، حتی نهایی هایی که تو کنکور تاثیر داره، اونارم همون طوری و با دانسته های قبلی برین امتحان بدین، اینم یکی از عوامل شکست خودم بود، من خودم دوم و سوم رو خیلی خیلی خوب خوندم، ولی تو پیش دیگه بریدم، یعنی جایی که باید میخوندم، دیگه نخوندم، در ضمن، موقعی که مثلا میخواستم پایه رو بخونم، میدیدم که همه خونده هام یادم رفته و هیچی یادم نمونده، مجبور شدم دوباره بشینم همشونو از اول بخونم.

اینا حرفای کسین که تا قبل پیش، میانگین ترازش 7600 بود، ولی تو پیش یهو سقوط کرد به 6700، اونم فقط به خاطر اشتباهات بالا، یکی اینکه تو پایه خودمو خسته کرده بودم، دیگریشم اینکه نت رو جمع کردم، درسته که وقتم آزاد شده بود، ولی فکرم مشغول تر شده بود و دلم همش میخواست بیام نت، برا همین ....
      بله دقیقا نت حکم استیل کولینو داره

صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

sms، فقط، فیزیک، قلمچی، قبل، كنكور، لان، لطفا، مفید، من، منم، منتظر، مهم، موبایل، مورد، میکنم، میکردین، میتونم، میتونه، میخام، میده، میشه، مانع، مجازی، محدود، مرور، مربوط، مسایل، مطالب، نمونه، چند، چه، چی، چیز، نکنید، چت، ندارم، نسبت، نظر، نظرتون، هفته، همه، های، هایی، هدر، هر، هستم، هستش، وقت، ولی، ویژه، واسه، ورزش، ینی، یه، کلی، کمک، کنیم، کنکور، کنکور93، کنکوری، کنکوریها، کنار، که، کار، کاری، کتاب، کردم، کسانی، گرفتم، پیدا، پس، پست، آموزشی، آخر، آزمون، آزاد، افزایش، الکی، انجمن، انجمن کنکور، انجام، اول، این، اینکه، اینا، اینترنت، اینجا، اگه، اگر، ادغام، از، استفاده، استارت، اشکال، اشتباهات، اصلا، بلوتوث، بچه، به، بودم، بودن، بیخیال، بیشتر، بکنم، بگید، با، باید، بار، باشه؟، باشید، بخوانید، بد، بدین، بدید، بذارید، بر، برنامه، برنامه ریزی، برای، بزارم، بزارید، تمام، تکرار، تا، تایپیک، تاپیک، تاسف، تجربه، تجربیات، تحصیلی، تراز، تست، جواب، جوری، جزوه، حل، حاشیه، حتما، حداقل، حذف، حسابی، خلاصه، خوب، خوبی، خودم، خودتون، خوردن، خیلی، دوستان، دیگه، دانشگاه، دادن، داره، داشته، در، درس، درسی، درست، دست، رفیق، رفع، رقابت، رو، روی، روحیه، روز، روزی، ریزی، رشته، زمان، زیاد، زبان، زدم، زدن، سوال، سوالات، سال، ساز، ساعت، سرنوشت، سراغ، شلوغ، شما، شمام، شدن، شده، شروع، شرایط، عمل

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن