خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 85
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام مهسا جون.تو زندگیت مثل منه. فکر کنم همه ی بانکیا عادت کردن از پشتیبانی مالی و عاطفی جا بزنن خخخخ. من خودم قول شرف بهت میدم پشتیبان عاطفیت باشم. منم معدلم زیر 14 هست.بازم فکر کنم همه ی بانکیا زیر 14 هستن.خخخخخ.من اعتقاد دارم اگه تا الان هم هنوز هیچی نخونده باشی میتونی پزشکی بیاری. میدونی چطوری؟؟؟؟؟ وقتی تو یک درسو میخونی تمرکزت رو صفحه صفحه ی کتاب باشه نه رو زمان باقی مونده. تمرکزت رو این باشه که اون درسو خوب یاد بگیری اون وقته که تو همین یک ماه هم به تست زدن میرسی هم به خوندن هم به دوره کردن.منم بابام همش منو با دختر همکارش مقایسه میکنه بهم میگه تو هیچی نمیشی منم اولا خیلی گریه میکردم . ولی بعدش یه دوست بهم گفت بی توجه باش هر چی میگه تو فقط بخند.شرایط من مثل توه چون فشار زیادی روم هست.چون اگه قبول نشم خیلیا ذوق میکنن.ما باید قبول بشیم پزشکی میفهمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اشتباهي که چهارسال انجام دادم نکن اينکارو پشيمون ميشي بخداوندي خدا ميشه تو همين يه ماه هم ميشه اما با درست خوندن اشتباه نکن همين الان بشين با تمام وجودت بخون فرصت از دست نده حيفه حيفه
      بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن.
      مارک تواین

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      سلام مهسا جون.تو زندگیت مثل منه. فکر کنم همه ی بانکیا عادت کردن از پشتیبانی مالی و عاطفی جا بزنن خخخخ. من خودم قول شرف بهت میدم پشتیبان عاطفیت باشم. منم معدلم زیر 14 هست.بازم فکر کنم همه ی بانکیا زیر 14 هستن.خخخخخ.من اعتقاد دارم اگه تا الان هم هنوز هیچی نخونده باشی میتونی پزشکی بیاری. میدونی چطوری؟؟؟؟؟ وقتی تو یک درسو میخونی تمرکزت رو صفحه صفحه ی کتاب باشه نه رو زمان باقی مونده. تمرکزت رو این باشه که اون درسو خوب یاد بگیری اون وقته که تو همین یک ماه هم به تست زدن میرسی هم به خوندن هم به دوره کردن.منم بابام همش منو با دختر همکارش مقایسه میکنه بهم میگه تو هیچی نمیشی منم اولا خیلی گریه میکردم . ولی بعدش یه دوست بهم گفت بی توجه باش هر چی میگه تو فقط بخند.شرایط من مثل توه چون فشار زیادی روم هست.چون اگه قبول نشم خیلیا ذوق میکنن.ما باید قبول بشیم پزشکی میفهمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اصن نتيجه ميگيرم هرچي بد بختي ميكشيم تقصير بانكه !:دي
      خانوم دكتر پايه اي امسالو با هم ادامه بديم؟
      اگه نشد ميموني ي سال؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت نمایش پست ها
      مهسااااااااااااااااااااا

آدمای ضعیف دنبال راه های فرارن هیچی این همینی ک الان مارو درگیرش کرده یعنی اونقدر ب تدریج تاثیر بالا میره ک کنکور حذف

مهسا من نمیتونم باور کنم این همون آجی مهسامه

مطمئن باش این 27 روزو نبری دیگه هیچ وقت نمیتونی جبران کنی چون وقتت کمه و داری میپیچونی چ برسه ب وقت زیاد

عزیزکم این مشکل همست استارتشو مقاومتش فقط 4 روز سخته

مهسا 4 روز سختی ب ی عممممممممممممرررر زندگی با احترام نمیرزه؟؟؟؟

ت رو خدا آجی

بسه

برو چشم؟

منم با نظر طراوت موافقم ،این 27روز نهایت تلاشت رو بکن و روزی12-13ساعت یا بیشتر بخون ،احتمال90درصد به هدفت میرسی
      از سال بعد که کسی خبر نداره ،تاثیر معدل 10درصد هم که بیشتر بشه جبرانش خیلی سخت میشه برات...
      ه بشه 35درصد 65درصد برات میمونه...

راستی امروز تولد امام حسین عزیزه،از امام حسین بخواه حاجتت رو حتما کمکت میکنه...دوست دارم کولاک کنی مهسا ..اواسط مرداد منتظر شنیدن رتبه فوق العادت هستم
      پدرم وقتی مرد
      اسمان ابی بود...
      ویرایش توسط باران23 : 10 خرداد 1393 در ساعت 22:51

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      سلام خوبين؟
      اغا گفتم دلو بزنم به دريا بيام از شما ها بپرسم چه كاري بهتره
      فقط قضيه يك عمر زندگي ي ادم در ميونه لطفا جوابي كه ميديد واقعا از روي حس انسان دوستيتون باشه و خواهشا هر چي ميدونيد دريغ نكنيد
      چند روزيه دارم به ي موضوعي فكر ميكنم اونم اينه :
      ببينيد من سال ٧٤ بدنيا اومدم-شهريور!
      سال ٩٢مدرسه ام تموم شد و كنكور شركت كردم رتبه ام در حد پرستاري بم بود(خودمم كرماني ام)
      من با تمام وجود عاشق داروسازي ام اونم نه هر دانشگاهي فقط علوم پزشكي شيراز
      و خب رتبه پارسال من خيلي فاصله داشت با اين رشته!
      خواستم بمونم پشت كنكور نذاشتن! بابا از ي طرف قُر ميزد مامان كه ديگه بدتر! از اونطرف با داييم كه مشورت كردم گفت بار سنگيني روي دوشت ميمونه و اگه داروسازي قبول تشي بعد از يك سال خيلي بد ميشه و همش سركوفته! خب راست هم ميگفت .بابامم رسما اعلام كرده بود كه هيچگونه پشتيباني مالي و عاطفي نخواهد كرد!(حق هم داشت سال اول اينهمه خرج كرد جوابش چي شد؟!)
      خلاصه اينكه من وفتم رشته زبان و تصميم گرفتم ي سال ديگه بخونم براي كنكور (همزمان) اما رشته زبان واقعا سنگين بود و هر روز حتي پنج شنبه ها بايد ميرفتم دانشگاه و درسهاي اختصاصي همه ٤واحدي!!(اونايي ك رفتن دانشگاه ميدونن جهار واحدي چقدر سخت و سنگينه و اجثر رشته ها فقط دو واحدي ان) و خلاصه بگم نشد!
      اين ترم رو مرخصي گرفتم از ارديبهشت شروع كردم خوندن همه دوستام و همكلاسيام خيلي ميگفتن نميشه نكن و اينا
      راستش حالا مامانم ك در جريانه به پرستاري رفتن من راضيه!يعني همون رتبه رو بيارم و ي دانشگاه سطح پايين توي شهرستان مدرك بگيرم
      حالا يچيزايي ك هست اينه كه
      ١-من همه فاميلامون دكتر-دندون پزشك-ماما-پرستارن يعني من اونا مقايسه ميشم و اين زبان اصلا ب چشم نمياد و همه با ي چشم حقارت نگام ميكنن و من از اين حس متنفرم!
      ٢-من مادرم همزمان با من كنكور داد براي ارشد و دولتي علوم پزشكي كرمان قبول شد و خودتون ببينين چه انتظارايي از من داشت و من براورده نكردم
      ٣-بابامم از رشته اي ك ميخونم خيلي راضي نيست!
      ٤-من ي خواهر دارم كه مطمعنم با اين همه تلاشي ك داره حتما پزشكي مياره و خونوادمم گفتن اشكال نداره تو دكتر نشدي بجاش خواهرت دكتر ميشه(يني انتظاراتشونو براورده ميكنه) چون الان ك سال اوله دبيرستانه روزاي تعطيل ١٠-١٢ساعت ميخونه و معدلشم ١٩.٩٠و خورده ايه
      من سال اول معدلم ١٧ و خوردي شد!
      هوش من از خواهرم بهتره و اين اثبات شده است و همه ميدونن اينو ولي اون فقط پشتكار داره

حالا با اين شرايط به نظر شما رشته داروسازي -هدفم - ديد جامعه و فاميلامون به من - براورده كردن ارزوي مادري ك حاضر بود منو بين الملل بفرسته ولي قبول نشدم!- رفتن به شيراز بخاطر ادمايي ك دوسشون دارم و اونجان و....
      ارزشه اينو داره كه من يك سال ديگه بمونم و كنكور ٩٤شركت كنم اينبار جلو خونوادم وايسم و براي گرفتن حقم از زندگي از خودم دفاع كنم؟يعني انقد قُر بزنم تا راضي بشن انصراف بدم و از اول بخونم برا كنكور
      يا نه ؟
      هرچي امسال اوردم برم؟ (مهندسي بهتداشت حرفه اي هم دوست دارم)
      -----
      مشكل من انتخاب زبان يا داروسازي نيس منظورم اينه كه انسال برم همون پرستاري بم و از هدفم و ادمايي ك دوست دارم دور باشم يا اينكه بمونمو بجنگم و بخونم و داروسازي شيراز بيارم؟
      ببخشيد وقتتونو گرفتم ولي خدايي جواب بدين از اين دوگانگي در بيام

من فقط یه جمله میگم! مهم نیست که بهترین شغلو داشته باشی، مهم اینه که تو شغلت بهترین باشی!

و یه چیز دیگه: با یکی دوتا هدف به جایی نمیرسی! هدفاتو بیشتر کن! همون پرستاریم عالیه اگه براش تلاش کنی!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

6. Top | #36

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      من فقط یه جمله میگم! مهم نیست که بهترین شغلو داشته باشی، مهم اینه که تو شغلت بهترین باشی!

و یه چیز دیگه: با یکی دوتا هدف به جایی نمیرسی! هدفاتو بیشتر کن! همون پرستاریم عالیه اگه براش تلاش کنی!
      آخه داداش من تو پرستاری اونم تو ایران چقد میشه پیشرفت کرد؟
      این حرف درسته ولی نه واسه پرستاری!!
      اصن پرستاری کیو ارضا میکنه؟
      در شرایط فعلی پرستاری واسه ی جوون 18/19 ساله= مرگ آرزوها

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      mahsa khanom shoma baraye inke az in doganegi dar biayn aval ghashang ba khanevadatun sohbat konid va javanebo dar nazar begirid va alave bar in ba ye moshavere khub sohbat bokonid aage kesio nemishansid man aghay soleymanyo bhetun pishnahad mikonam chun ke ba harfe ma bacheha bishtar dochare dogangi mishid va inke in dorane baghi mande ro ali kar konid hatman ghabul miishid montazere elame robe shoma va ghabulitun tu darusazishriazz hastam
      ویرایش توسط mahyar2012 : 10 خرداد 1393 در ساعت 23:37

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar2012 نمایش پست ها
      mahsa khanom shoma baraye inke az in doganegi dar biayn aval ghashang ba khanevadatun sohbat konid va javanebo dar nazar begirid va alave bar in ba ye moshavere khub sohbat bokonid aage kesio nemishansid man aghay soleymanyo bhetun pishnahad mikonam chun ke ba harfe ma bacheha bishtar dochare dogangi mishid va inke in dorane baghi mande ro ali kar konid hatman ghabul miishid montazere elame robe shoma va ghabulitun tu darusazishriazz hastam
      دوست عزیز فینگیلیش نتایپید
      والا کیبورد فارسی هم نداشته باشید کیبورد مجازیش پیدا میشه

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ziad ared nistam mishe zahmate farsi kardanesho bekeshid?

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با مادرم صحبت كردم گفت اگه نتيجه كنكورت رضايت بخش بود اونوقت ي تصميم ميگيريم
      ولي كلا فهميدم راضي فقط گفت اگه تاثير معدل رو زياد كردن اونوقت ميخواي چيكار كني بد بخت ميشي!
      راستم ميگهتنها دغدغه ام همينه

11. Top | #41

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      با مادرم صحبت كردم گفت اگه نتيجه كنكورت رضايت بخش بود اونوقت ي تصميم ميگيريم
      ولي كلا فهميدم راضي فقط گفت اگه تاثير معدل رو زياد كردن اونوقت ميخواي چيكار كني بد بخت ميشي!
      راستم ميگهتنها دغدغه ام همينه

غمت نباشه!!!
      فوقش میشه 30 درصد مستقیم! شما هم حتی اگه درسارو 14 گرفته باشی( قطعا همه رو 14 نشدی! مثلا دینی و ادب بیشتر شدی!) با ی تناسب ساده از 30 درصد 21 درصدو کسب میکنی!
      فقط 9 درصد ناقابل!شما ک نمیخاید رتبه یک کنکور بشید؟!
      اگه خوب کار کنی کاملن قابل جبرانه....واسه دارو شیراز فک کنم همه درسارو باید حدود 60 زد- ک این 9 درصد تاثییری نداره.....

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      آخه داداش من تو پرستاری اونم تو ایران چقد میشه پیشرفت کرد؟
      این حرف درسته ولی نه واسه پرستاری!!
      اصن پرستاری کیو ارضا میکنه؟
      در شرایط فعلی پرستاری واسه ی جوون 18/19 ساله= مرگ آرزوها

میتونی دکتر بشی بعد بری مسافرکشی و حداکثر ماهی یه تومن در بیاری یا میتونی بری پرستاری و حداقل ماهی یه تومن در بیاری! تازه وقتی ذهنت آماده شد میتونی درستو با پزشکی ادامه بدی!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ب نظرم تنها کسی ک می تونه ب شما کمک کنه فقط و فقط خودتونید.

ب یاد بیار ک سال گذشته چ قول های ب خودتون دادید واسی کنکور93 والان چند درصد اونا رو انجام دادید؟!!!

قرار بود ک چ رتبه ی بیارین والان چقد بهش نزدیکین!!!

5 مین تو خلوت خودتون بشین و دو دوتا چهار تا کن ک واسی سال آینده قصد خوندن دارید یا واقعا می خواید بخونید.

سال آینده هیچ فرقی باسال امسال نداره فقط ی 3 میشه4 فقط!!

همه چیز دست شماستـــ!

ب امید موفقیت دوستان و خودم

یـــــــا حـــــــق

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پشت کنکور موندن خیلی سخته اوایل آدم یک هدف مشخص داره و می خواد بهش برسه اما بعد از مدتی دلسرد میشه و نمیتونه ادامه بده این در مورد همه نیست در مورد اکثر دانش آموزانه.
      دوران عید و بعد عید همونطور که میدونید خیلی مهم و سرنوشت سازه و اگه مطمئن هستین به خودتون که عمرا کم نمیاری و خوب و عالی ادامه میدی و نوع خوندن درست و حرفه ای رو بلدی و میتونی به یک درصدهای بالایی تو کنکور برسی و موفق بشی و هم چنین این رشته رو با جون و دل قبول داری و خودتو بسنج بعد انتخاب کن.
      من ازسال سوم از مدار و...خوشم اومده بود و دوست داشتم این مباحثو بخونم و زمان کنکورم کتابهای دانشگاهی مدار رو میدیم خوشحال میشدم واس همین برام فرقی نداشت سنگین ترین درس دانشگاه هست و رشته ای هست که خیلی ها نمی تونن تا آخر برن جلو ولی اراده ای که تو این رشته داشتم باعث شده تا اینجای کار خوب ادامه بدم و بیام جلو
      فقط به شخص خودت بستگی داره.اینم در نظر داشت باش شاید برای پزشکی ساخته نشدی مثال یکی از دوستان من رشته ریاضی بود و صنایع میخوند اما تو دانشگاه خوب درس نمی خوند چون خوشش نمیومد و به خاطر خانواده می خوند.تو همون دوران فلسفه و منطق رو دوست داشت و همه چی رو میخواست از این دید نگاه کنه.بعد کارشناسی نشست خودش واس ارشد فلسفه خوند و تو دانشکاه علامه با رتبه خوب قبول شد.با اینکه خودشم میگه بقیه فکر می کنن رشته ما خوب نیست اما کل شخصیت و زندگی افراد تو همین درس هست.هرکسی نکاه و عقیده خودشو داره.اینم در نظر بگیر کسی بهت چیزیو تحمیل نکنه.
      موفق باشی و تصمیم درست بگیری

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من یه تناقصی برام پیش اومده ، شما میگی هدفت داروسازیه ( که البته دلایلی که برای داروسازی نوشتی همش برای خوشحال کردن دل پدر و مادر و اطرافیان بود و این خودش مشکل بزرگیه ) و الان داری زبان میخونی که به دلیلی که من نمیدونم چیه ازش راضی نیستی ولی از اون طرف هم میپرسی که آیا
      هرچي امسال اوردم برم؟
      حوب این هرچی ( از جمله بهداشت محیط که خودت نوشتی ) تفاوتش با زبانی که الان داری میخونی چیه ؟ آیا علاقه هست ، بازار کاره یا .... یا نه شما فقط می خوای یه رشته ای از زیر مجموعه های علوم پزشکی ( هالا هرچی شد ) رو تو دانشگاهی که اسم علوم پزشکی رو یدک میکشه بخونی ؟ که چندان در مقابل فامیل شرمسار نباشی؟
      بیشتر توضیح بده .

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن