خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 35 از 83 نخستنخست ... 2534353645 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 511 به 525 از 1245
    1. Top | #511
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      زیست منتشران رو دهمش رو که برای کنکور 1400 بود کار کردمش از روی پی دی اف برای قسمتهایی که حف نشده بودند / کتاب بسیار خوبی هستش به نظرم برای کسایی که زود میخوان سر ته زیست رو هم بیارن مناسبه درسنامه اصولی و کم حجم مناسب برای دوره / تستهای اسان متوسط و سخت / بعضی تستهاش نکات خیلی خوبی داشت طوری که میگفتی wow عجب بببببب چیزی گفته چرا به ذهن من نرسید و .... / در کل میشه ازش به خوبی استفاده کرد و کامل اشراف پیدا کرد رو متن و اشکال کتاب درسی

در مورد باقی سوالاتتون
      زیست شناسی نسل جدید نشر الگو فقط دهمش ویژه 1401 تغییرات داره و از نو تالیف شده یازدهم و دوزادهم ش هیچ تفاوتی با چاپ 99 ندارن
      شیمی مبتکران دهمش که ویزه 1401 باشه فقط تستهای کنکور جدید اضافهشده + حذفیات دهم اعمال شده
      شیمی یازدهم مبتکران ویزه 1401 هم نسبت به چاپ قبلی تغییری نکرده و فقط تستهای کنکور بهش اضافه شده
      فیزیک دوزادهم خیلی سبز رو در جریان تغییراتش نیستم ولی همون کنکور ها به تستهای کتاب اضافه شده و فکر کنم تستهای قلمچی هم از کتاب حذف شده باشه تو پی دی اف که نشده بودند ولی شاید تو چاپ شده باشه ون کانون استفاده از تستهاش رو تو کتابا ممنوع کرده { کتاب قبلی تستهای قلمچی رو هم داشت }

دینی سفیر خرد تستهای قلمچی حذف شده ازش و به جاش تستهای ماز قرار داده شده + یه سری تست جدید مفهومی هم بهش اضافه شده / کلا سفیر خرد سوالاتش متن کتابی هستش و سوالات مفهومی چالشی نداشت ولی این کتاب سوالات مفهومی هم بهش اضافه شده
      در کل از باقی تغییراتشون جز اینایی که گفتم خبری ندارم
      دمت گرم جوزف
      مرسی هستی

2. Top | #512
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AR.F نمایش پست ها
      جامع منتشران رو من بشدت میپسندم... یه مولف فوق‌العاده باهوش و باسواد... نکات مشترک با آیکیو هم در عین روون تر بودن زیاد داره( من هم آیکیو رو دیدم هم پینوکیو ولی این کتاب با این حجم کم بشدت محشرتره)... یه کتابه تک جلدیه( مث پینوکیو دوجلدی هم حتی نیست) تستای عالی درسنامه نموداری داره که راست کار خودته( چون اون زیست11و12هم که گفتی تغییر داره و نیاز داری یه منبع بروز درسنامه دار داشته باشی)منتشران بگیر کنار اون 3تا... خیییییلی من این کتابو دوست دارم( بشدت بهینست. مث آیکیوهم نیومده خفت کنه از بس یه نکته احمقانه رو بهش پیله کنه. کلی ایده خفن فقط یبار هم ازش تست اورده... مثلا200nmبودن مقیاس پوشینه باکتری گریفیت که از همین آیکیو 3 تا تست داده ولی مثلا منتشران یبار گفته...یا کلی نکته جذاب که فقط یبار میگه و نفستو بالا نمیاره( مولفان آیکیو اینطوری بودن تا یه نکته جدید به ذهنشون میرسیده از شدت ذوق زدگی کلی تست تکراری با همون ایده اوردن پشت هم که جلب توجه کنن به چه نکته به اصطلاح خفنی رسیدن ولی مخاطب خفه میشه از شدت تکراری بودن... پینوکیوهم که من دیگه از رده خارجش میدونم. بجز غلط های زیاد و تناقضات و نکات بشدت خارج از کتاب حتی یه طبقه بندی ساده مثل آیکیو رو نیومدن بکنن. نه پوشش 100درصدی کتاب داره نه رعایت ترتیب مطالب نه نکته بروز. فقط یه تعداد تست منسوخ اوردن ریختن کنار هم... حداقل مشخصه برای آیکیو اومدن باز کردن کتاب های درسی و به ترتیب و باطبقه بندی سعی کردن کامل پوشش بدن. ولی پینوکیو اصلا همون کتاب درسی هم پوشش نمیده.آیکیو رو من بخاطر ناشیگری توی تالیف پاسخنامه و کلییییییییی تست با یه ایده خیلی کم بهینه از منتشران میدونم. منتشران ایده تکراری نداره.(کلا من بنظرم کتاب تست زیست همه چی تموم باید باشه.هم درسنامه درست هم تست. چون شما اقتصادی میخوای باشه منتشران فقط وگرنه3تا مهروماه جامع ها رو پیشنهاد میکردم بهت)
      تک پایه های مهروماه سطحشون چطوره؟

3. Top | #513
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehiyy نمایش پست ها
      تک پایه های مهروماه سطحشون چطوره؟
      کتابای چندان جالبی نیستن و تک پایه های خیلی سبز بهتر هستش نکات خارج کتاب دارن متاسفانه / بعضی تستهاش رو عمرا اگه بفهمی چی شده توش چون بعضی تستهاش خیلی دیگه زده تو جاده خاکی و سختش کرده ماجرا رو
      من زیادی ازشون خوشم نیومد و تقریبا مثل نشر الگو هستش
      البته شاید یکی باهاشون عالی باشه و ارتباط خوبی بگیره ولی من نپسندیدمشون
      و مثل همیشه در زیست شناسی حتما کتاب رو خودتون بررسی کنید و طبق نظرات صرفا کتاب نخرید
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

4. Top | #514
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان در مورد سفیر خرد یه چیزی که میتونم بهتون بگم اینه که این کتاب رو سعی کنید منبع اول نزنید و آخرین کتاب برید سمت این کتاب ولی حتما سعی کنید این کتاب رو کار کنید چون به شدت توی کنکور ازش تست خواهید دید که دقیقا مطابق این کتاب و یا 90 درصد شبیه تستهای این کتاب باشه . اگه کتاب رو منبع اول بزنید نکاتش یادتون میره تا کنکور هر چقدر نزدیک کنکور این کتاب رو بزنید توی جلسه کنکور لذت دینی رو خواهید چشید .

اگر نمیرسید این کتاب رو بزنید ازمونها و تستهای دور تند سفیر خرد روئ کار کنید که چکیده تره
      ویرایش توسط _Joseph_ : 26 شهریور 1400 در ساعت 22:59

5. Top | #515
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابای چندان جالبی نیستن و تک پایه های خیلی سبز بهتر هستش نکات خارج کتاب دارن متاسفانه / بعضی تستهاش رو عمرا اگه بفهمی چی شده توش چون بعضی تستهاش خیلی دیگه زده تو جاده خاکی و سختش کرده ماجرا رو
      من زیادی ازشون خوشم نیومد و تقریبا مثل نشر الگو هستش
      البته شاید یکی باهاشون عالی باشه و ارتباط خوبی بگیره ولی من نپسندیدمشون
      و مثل همیشه در زیست شناسی حتما کتاب رو خودتون بررسی کنید و طبق نظرات صرفا کتاب نخرید
      مچکرم

خودم بیشتر بین خرید منبع جامع یا تک پایه یکم دو دلم.(میترسم نشه تک پایه رو کنار آی کیو کار کرد)

6. Top | #516
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehiyy نمایش پست ها
      مچکرم

خودم بیشتر بین خرید منبع جامع یا تک پایه یکم دو دلم.(میترسم نشه تک پایه رو کنار آی کیو کار کرد)
      من خودم از ایکیو هم خوشم نیومد و نخریمدمش و به جاش میکرو جامع رو میخوام بخرم که همو آیکیو های سال به سال هستش
      تک پایه هم بستگی داره به خودت اگه زیست رو در مرحله آموزش مشکلی نداری نیازی نیست /
      اگه هنوز داری آموزش میبینی بهتره بری سمت تک پایه ها

7. Top | #517
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون بابت توضیحاتتون

فکر میکنم با توجه به حرفاتون،تک پایه ها مناسبت تره برای من

8. Top | #518
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      کاربر @Naznk در مورد زیست شناسی نسل جدید پرسیدند

من از این سری دهم 1400ش رو دیده ام و گوارش و تنفس و کلیه اش رو قسمتهاییش رو کار کرده ام و مال دوستم بود که دست بهش نزده بود بنده خدا و داده بود به من + یازدهمش رو هم چاپ 99ش رو داشت که اون رو هم داد به من

راستش من از ادبیات ش خوشم نیومد و به نظرم اشکان هاشمی زیادی پیچیده اش کرده و نیازی نیست به این جور پیچیدگی . علتش هم شاید این باشه که ایشون دوست دارن مثل نظام قدیم برخورد کنن با زیست نظام جدید

یک مثل بزنم فرض کنید که یه بطری آب معدنی دارید و خیلی سبز میخواد این بطری آب معدنی رو توی تک پایه هاش توصیف کنه
      خیلی سبز میاد میگه این بطری که از جنس پلاستیک ساخته شده است از ماده ای پر شده است که از مواکولهای دواتمی تشکیل شده اند و بیشترین مولکول بدن انسان رو تشکیل میدهند .

حالا نشر الگو میاد میگه : بطری که صاف نیست و از ماده ای تشکیل شده است که بیشترین جرم بدن انسان رو یکی از اتم های ان داراست و این اتم در گروه 16 جدول تناوبی و در دوره دوم جا میگیرد

بعضا هم تو این توصیف های نا همگون خودش میزنه جاده خاکی و تو ویسهاش هم زدن به این جاده خاکی اش رو توجبح میکنه

ولی سوالی که پیش میاد این است که در چند درصد تستها این اتفاق می افتد : به نظر من در کمتر از 10 درصد تستها شاید
      و 90 کتاب باز هم قابل استفاده است به خصوص اینکه کتاب تستهای کنکور و قلمچی رو هم دارد و میشه ازشون به خوبی استفاده کرد .

پس زیاد وسواس به خرج ندهید کتاب رو خودتون بررسی و انتخاب کنید و استفاده کنید ازش

ولی....... به هیچ عنوان به عنوان منبع اول و یادگیریتون نروید سمت این کتاب نشر الگو حتما منبع اولتون خیلی سبز باشه برای یادگیری اگه خیلی سبز رو کار کردید میتونید برید سمت نشر الگو و اگر غلطی و یا نظر مخالف و دیدگاه جدید دیدید میتونید نقد کنید و با استدلال نکته نشر الگو نسل جدید رو قبول و یا رد کنید .
      ویرایش توسط _Joseph_ : 26 شهریور 1400 در ساعت 23:30

9. Top | #519
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کاربر @Naznk در مورد زیست شناسی نسل جدید پرسیدند

من از این سری دهم 1400ش رو دیده ام و گوارش و تنفس و کلیه اش رو قسمتهاییش رو کار کرده ام و مال دوستم بود که دست بهش نزده بود بنده خدا و داده بود به من + یازدهمش رو هم چاپ 99ش رو داشت که اون رو هم داد به من

راستش من از ادبیات ش خوشم نیومد و به نظرم اشکان هاشمی زیادی پیچیده اش کرده و نیازی نیست به این جور پیچیدگی . علتش هم شاید این باشه که ایشون دوست دارن مثل نظام قدیم برخورد کنن با زیست نظام جدید

یک مثل بزنم فرض کنید که یه بطری آب معدنی دارید و خیلی سبز میخواد این بطری آب معدنی رو توی تک پایه هاش توصیف کنه
      خیلی سبز میاد میگه این بطری که از جنس پلاستیک ساخته شده است از ماده ای پر شده است که از مواکولهای دواتمی تشکیل شده اند و بیشترین مولکول بدن انسان رو تشکیل میدهند .

حالا نشر الگو میاد میگه : بطری که صاف نیست و از ماده ای تشکیل شده است که بیشترین جرم بدن انسان رو یکی از اتم های ان داراست و این اتم در گروه 16 جدول تناوبی و در دوره دوم جا میگیرد

بعضا هم تو این توصیف های نا همگون خودش میزنه جاده خاکی و تو ویسهاش هم زدن به این جاده خاکی اش رو توجبح میکنه

ولی سوالی که پیش میاد این است که در چند درصد تستها این اتفاق می افتد : به نظر من در کمتر از 10 درصد تستها شاید
      و 90 کتاب باز هم قابل استفاده است به خصوص اینکه کتاب تستهای کنکور و قلمچی رو هم دارد و میشه ازشون به خوبی استفاده کرد .

پس زیاد وسواس به خرج ندهید کتاب رو خودتون بررسی و انتخاب کنید و استفاده کنید ازش

ولی....... به هیچ عنوان به عنوان منبع اول و یادگیریتون نروید سمت این کتاب نشر الگو حتما منبع اولتون خیلی سبز باشه برای یادگیری اگه خیلی سبز رو کار کردید میتونید برید سمت نشر الگو و اگر غلطی و یا نظر مخالف و دیدگاه جدید دیدید میتونید نقد کنید و با استدلال نکته نشر الگو نسل جدید رو قبول و یا رد کنید .

سلام . من تو کنکورای نظام قدیم فقط با کتاب درسی و تستای کنکور زیست رو یبار 80 زدم یه بار 75 و اصلا کمک درسی نداشتم(عمل به توصیه های رضا امیر بزرگ) برای نظام جدید متاسفانه کم کاری کردم و زیستم خیلی کم شد و مجبور شدم پشت کنکور بمونم (45 درصد) الان دیگه حالم از کتاب بهم میخوره و میخام برای تنوع کتاب تست بگیرم . با توجه به اینکه هییچ مشکل اموزشی و یادگیری ندارم و مطالب رو بلدم و بیشتر دنبال تست خوب میگردم این کتابای نسل جدید رو توصیه میکنی یا چی؟
      یه سوال دیگه اینکه برای دینی نمیدونم چیکار کنم چون واقعا حالم ازش بهم میخوره از وقتی که ندانم گرا شدم . بنظرت کتاب درسی بعلاوه دور تند خوبه یا سفیر خرد جامع یا میکرو طلایی ؟ کلا لطفا یه راهی چیزی برای زدن این درس منحوس راهنمایی بنمای

10. Top | #520
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      سلام . من تو کنکورای نظام قدیم فقط با کتاب درسی و تستای کنکور زیست رو یبار 80 زدم یه بار 75 و اصلا کمک درسی نداشتم(عمل به توصیه های رضا امیر بزرگ) برای نظام جدید متاسفانه کم کاری کردم و زیستم خیلی کم شد و مجبور شدم پشت کنکور بمونم (45 درصد) الان دیگه حالم از کتاب بهم میخوره و میخام برای تنوع کتاب تست بگیرم . با توجه به اینکه هییچ مشکل اموزشی و یادگیری ندارم و مطالب رو بلدم و بیشتر دنبال تست خوب میگردم این کتابای نسل جدید رو توصیه میکنی یا چی؟
      یه سوال دیگه اینکه برای دینی نمیدونم چیکار کنم چون واقعا حالم ازش بهم میخوره از وقتی که ندانم گرا شدم . بنظرت کتاب درسی بعلاوه دور تند خوبه یا سفیر خرد جامع یا میکرو طلایی ؟ کلا لطفا یه راهی چیزی برای زدن این درس منحوس راهنمایی بنمای
      سلام والا شما که خودت یه پا استادی توی زیست من چی باشم که بخوام پیشنهادی بدم
      به نظرم میتونی با همون توصیه های رضا امیر پیش بری توی نظام جدید و یدونه کتاب منتشران بزنی . این کتاب تست بی راهه نداره و حجمش هم الحق خوب و مقوی هستش / البته این رو هم بگم که منتشران درسنامه نداره
      نسل جدید ها رو پیشنهاد نمیکنم بری سمتش مخصوصا اینکه از پیروان رضا امیر بودی
      دین و زندگی رو میکروطلایی سنگینه و پیشنهاد نمیکنم برات / خیلی سبز بگیر و یا میکرو طبقه بندی / دور تند رو خودت باید بخونی ببینی میتونی باهاش از اول جلو بری یا نه
      همه اینهایی که گفتم نظر شخصی بود و وحی منزل نیستن

11. Top | #521
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بزرگوار
      امروز با رفیقم داشتم حرف میزدم ظاهرا رتبش از سال قبل خیلی بدتر شده (نگفت ولی حدیم دور و بر نه هزاره)
      خواست بمونه و منبه بگیره منم چند تا پیشنهاد دادم
      ادبیات هفت خان + تیزشیم
      عربی جامع خیلی سبز
      دینی جامع خیلی سبز
      زبان جامع مبتکران +موج ازمون
      ریاضی موج ازمون +خیلی سبز
      زیست خیلی سبز+۱۵ ازمون کانون+فصل ازمون
      فیزیک نردبانم+موج ازمون (فیزیکش قوی بود ۷۸ زده بود )
      شیمی خیلی سبز پایه به پایه + موج ازمون+فصل ازمون
      چطوریه این لیست
      ممنون

12. Top | #522
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط momahmudi نمایش پست ها
      سلام بزرگوار
      امروز با رفیقم داشتم حرف میزدم ظاهرا رتبش از سال قبل خیلی بدتر شده (نگفت ولی حدیم دور و بر نه هزاره)
      ادبیات هفت خان + تیزشیم
      عربی جامع خیلی سبز
      دینی جامع خیلی سبز
      چطوریه این لیست
      ممنون
      موج زبان رو بیخیال شو کلا ۵تا آزمون تالیفی داره بقیش کنکوره

13. Top | #523
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام بزرگوار
      ادبیات هفت خان + تیزشیم
      عربی جامع خیلی سبز
      دینی جامع خیلی سبز
      چطوریه این لیست
      ممنون
      ادبیات خوبه . اما تست کم میاره به نظرم . در کنارش ادبیات آزمونای ماز پارسال رو کار کنه . ( به صورت آموزشی )
      عربی میتونه از موضوعی جامع میکرو هم استفاده بکنه . اگه سطحش ضعیف باشه بهتر جواب میده . بعد جامع میکرو هم میتونه از نردبام یا مهروماه استفاده بکنه .
      دینی جامع میکروطلایی به نظرم بهتره . ( یا دینی بهمن آبادی ) ( یا هر دو )
      زبان جامع آی کیو یا جامع خیلی سبز ( آی کیو درسنامش بهتره )
      موج آزمون زبان هم اضافه اس .
      ریاضی خوبه . میتونه آی کیو رو هم کار کنه .
      ترکیب فیزیک رو دوس دارم . فقط رو نردبام دهم احتیاط کنه چون مطلب خارج از کتاب توش بیشتر دیده میشه .
      البته اگه وقتشو داره به جای موج آزمون ، پایه و دوازدهم سری تست الگو رو کار کنه و بعدش نردبام .
      شیمی در وهله اول اگه میتونه برسونه مبتکران کار کنه . اگه نه که همین ترکیب مناسبه . البته میتونه به جای موج آزمون یه منبع سخت تر مثل آی کیو جامع یا نردبام رو کار کنه .
      ویرایش توسط Hadi.Z : 27 شهریور 1400 در ساعت 20:54

14. Top | #524
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام..میشه تاپیکهایی که برای دروس اختصاصی‌سوالات کنکورای ۸۰ به بعد رو داشته باشه آپ‌کنین یا کانالی که گذاشته باشتشون ایدیشو بدید ممنون

15. Top | #525
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام بزرگوار
      ادبیات هفت خان + تیزشیم
      عربی جامع خیلی سبز
      دینی جامع خیلی سبز
      چطوریه این لیست
      ممنون
      زبان مبتکران خوب نیست و خیلی سبز چاپ جدید اش رو بگو بگیره اگه میتونه
      فیزیک رو نشر الگو پایه که جدید چاپ شده + دوزادهمش رو کار کنه موج آزمون با اینکه سخت هستش ولی تیپ تستی ش ناقصه برای طول سال و آزمونی زدن مناسبه میتونه از عید بره موج بزنه / نردبام به درد نمیخوره الکی گنده اش نکنید و خارج از محدوده قدم گذاشته برای اوقاتی
      شیمی رو حتما میتکران اگر نتوانست دیگه مجبوره بره خیلی سبز کار کنه

صفحه 35 از 83 نخستنخست ... 2534353645 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)