خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قرابت هامون سبطی بگیرم یانه؟

سلام...چهارم تجربی هستم .......با درصد ادبیات پنجاه......زبانفارسی تا الان نخونم...املا بلد نیستم...تاریخ ادبیات بگی نگی......با توجه به اینکه تستای قرابت زیاده....میخاستم بدونمذایا کتاب قرابت هامون سبطی خوبه یانه؟؟؟؟؟
      و مهمتر اینکه ایا اصن وقت میکنم بخونمش یانه؟؟؟...راستی این کتاب سال نود وسه واسه اولین بار چاپ شد یا نه چاپ سالهای قبل رو هم داره؟؟؟؟؟؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      سلام...چهارم تجربی هستم .......با درصد ادبیات پنجاه......زبانفارسی تا الان نخونم...املا بلد نیستم...تاریخ ادبیات بگی نگی......با توجه به اینکه تستای قرابت زیاده....میخاستم بدونمذایا کتاب قرابت هامون سبطی خوبه یانه؟؟؟؟؟
      و مهمتر اینکه ایا اصن وقت میکنم بخونمش یانه؟؟؟...راستی این کتاب سال نود وسه واسه اولین بار چاپ شد یا نه چاپ سالهای قبل رو هم داره؟؟؟؟؟؟
      ممنون
      این کتاب برای الان نیست به نظر من نگیر گاج بگیر همشو بخون عالیه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظرم اون کتاب مال الان نیست که 3 ماه مونده به کنکور
      قرابت معنایی نشر الگو بگیر هر روز وقتی یه درس مثل ریاضی رو تموم کردی بعدش 10 دقیقه تست قرابت بزن اینطوری میتونی رو قرابت بالای 80%حساب وا کنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کتاب هامون سبطی رو گرفتم
      خیلی کتاب خوبیه. عالی هست
      350 صفحه هست. اما در هنگام خواندن اینقدر بهش علاقه پیدا میکنید که یه لحظه میبینید 30 صفحه جلو رفتید و متوجه نشدید
      در کمتر از 30 روز میتونید کتاب رو تموم کنید (با مطالعه 40 تا 60 دقیقه در روز)

ارزش خرید رو داره (بعد از خرید کتاب رو فنری کنید)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب قرابت معنایی اندیشه فائق هم کتاب خوبیه میتونید اونم در اولویت قرار بدید ولی نشرالگو رو هم کارکنید به نتیجه ای که میخواهید میرسید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قبلا سبطی خریده بودم اما بدرد کنکور نمیخوره وقت گیره خیلی,تازه اون کلی نکته رو باید دوره هم بکنی که وقتش نیست.
      شما برو قرابت نشرالگو رو بگیر روزی نیم ساعت وقت بذاری حله قرابت.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام به هرررررررررچي كنكوري

من هنوز معتقدم به كتاب هامون سبطي - شك نكن بهترين هستش فقط بايد بلد باشي روش خوندش رو .
      اين روشه منه كه خلاصه بهترين روش هاي موجوده دوس داشتي استفاده كن
      1-كتاب هامون سبطي داراي دو فصل آموزشي هست كه همه ميگن فصل اول مهم تر از فصل دومه ولي منو وشما ميگيم تو كنكور فصل دوم مهمتر از فصل يك هستش - پس تاكيد بيشتر روي فصل دوم ميكنيم و وقت بيشتر روي اين فصل ميزاريم
      2-فصل اول رو روزنامه وار ميخوني و نكات مهمش رو خلاصه مينويسي (اگه بخواي روش تاكيد كني - مثل باطلاق توش گير ميكني و بايد بيخال قرابت بشي)
      3-فصل دوم رو هر 10الي 15 عنوان رو تو يه بخش گذاشتي و توي يه پارت مطالعاتي ميخوني و هر عنوان يه توضيحاتي داره پس دور نكات مهم اون رو خط ميكشي(نياز به حفظ كل مطلب نيست)
      4-نيازي نيست همه مثال ها و شعر ها رو بخوني فقط مثال هايي رو ميخوني كه عنوان اصلي تيتر خوب برات جا نيوفتاده و متوجه نشدي(اگه بخواي تمام شعر ها رو بخوني تا كنكور 95 تموم نميشه :دي)
      5-اينجوري مي بيني بعد يك ماه خيلي راحت و ساده كتاب و بدون هيچ فشار و استرسي خوندي پس ميري سراغ تست ها - تا كنكور سعي كن شبي الي يه شب در ميون 10-20 تا تست بزني
      خود هامون يه روش هاي تست زني خوبي گفته كه در حقيقت روش خاصي ديگه اي نيستش
      فقط من اينو اضافه ميكنم - موقع خوندن تست ها و گزينه هاش حتما با صدا بخون و فقط تست ها رو نگاه نكن . خيلي خيلي كمكت ميكنه
      پس از همين الان شروع كن
      انشالله با سعي و كوشش تمام تست ها رو ميزني
      غــــم کـــشیدن کـــار هــــر نـــقـــاش نــــیست

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      این کتاب برای الان نیست به نظر من نگیر گاج بگیر همشو بخون عالیه
      وقت گیر نیست؟؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      وقت گیر نیست؟؟؟؟؟؟
      منظورشون تسته.تست وقت گیرهه؟معلومه نه فقط تمرین زیاد کنید تا قلق دستتون بیاد

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      به نظرم اون کتاب مال الان نیست که 3 ماه مونده به کنکور
      قرابت معنایی نشر الگو بگیر هر روز وقتی یه درس مثل ریاضی رو تموم کردی بعدش 10 دقیقه تست قرابت بزن اینطوری میتونی رو قرابت بالای 80%حساب وا کنی
      قرابت نشر الگو تست هم داره؟؟؟؟تست قرابت؟؟؟؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اوووو بابا کی میخونه اینو...
      همایش نشر دریافت جلد دوم خلاصه همه ی موضوعات و تست های هر قسمتو داره..نوشته هامون سبطیه...خیلی خوبه....راحت میشه تمومش کرد تستاشم البته ن همه دشواره...
      خیلی هم کمه...حتما یه نگاه بهش بنداز...
      باید خودتون یاد بگیرین با معنی کردن مفهوم هر بیت چیه...با تست کنکور زدن می فهمید چه مفاهیمی تو کنکور مهمه و ازش سوال میاد...

A SONG OF ICE AND FIRE
      ویرایش توسط namkarbary : 17 اسفند 1393 در ساعت 19:39

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیر - خیر - خیر اشتباه منو تکرار نکنید
      برای قرابت فقط تت بزنید اونم سراسری و سنجش
      مثلا از کتاب نقره ای ادبیات موضوعی گاج که فوق العادس

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من دارمش ببین خوبه خوب ولی الان بدرد نمی خوره چون نمی تونی یاد بگیری زمان میبره من ازش استفاده کردم خوب ج داد ولی نمیشه بخونیش وقتی نمونده
      34

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali0095 نمایش پست ها
      سلام به هرررررررررچي كنكوري

من هنوز معتقدم به كتاب هامون سبطي - شك نكن بهترين هستش فقط بايد بلد باشي روش خوندش رو .
      اين روشه منه كه خلاصه بهترين روش هاي موجوده دوس داشتي استفاده كن
      1-كتاب هامون سبطي داراي دو فصل آموزشي هست كه همه ميگن فصل اول مهم تر از فصل دومه ولي منو وشما ميگيم تو كنكور فصل دوم مهمتر از فصل يك هستش - پس تاكيد بيشتر روي فصل دوم ميكنيم و وقت بيشتر روي اين فصل ميزاريم
      2-فصل اول رو روزنامه وار ميخوني و نكات مهمش رو خلاصه مينويسي (اگه بخواي روش تاكيد كني - مثل باطلاق توش گير ميكني و بايد بيخال قرابت بشي)
      3-فصل دوم رو هر 10الي 15 عنوان رو تو يه بخش گذاشتي و توي يه پارت مطالعاتي ميخوني و هر عنوان يه توضيحاتي داره پس دور نكات مهم اون رو خط ميكشي(نياز به حفظ كل مطلب نيست)
      4-نيازي نيست همه مثال ها و شعر ها رو بخوني فقط مثال هايي رو ميخوني كه عنوان اصلي تيتر خوب برات جا نيوفتاده و متوجه نشدي(اگه بخواي تمام شعر ها رو بخوني تا كنكور 95 تموم نميشه :دي)
      5-اينجوري مي بيني بعد يك ماه خيلي راحت و ساده كتاب و بدون هيچ فشار و استرسي خوندي پس ميري سراغ تست ها - تا كنكور سعي كن شبي الي يه شب در ميون 10-20 تا تست بزني
      خود هامون يه روش هاي تست زني خوبي گفته كه در حقيقت روش خاصي ديگه اي نيستش
      فقط من اينو اضافه ميكنم - موقع خوندن تست ها و گزينه هاش حتما با صدا بخون و فقط تست ها رو نگاه نكن . خيلي خيلي كمكت ميكنه
      پس از همين الان شروع كن
      انشالله با سعي و كوشش تمام تست ها رو ميزني
      ولی ب نظر من فصل اول مهمتره ........اخه من فصل دوم نخونده رفتم فصل دوم بعضی ابیات رو واقعا نمیتونستم بخونم حتی.....بعدم ادبیات عاشقانه رو ک خوندم شبی بیست تا تست ازش زدم....عملکردم اصلا خوب نبود

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیگه الان وقت قرابط سبطی نیست
      با جمع بندی باید کارکنین مباحث ادبیات رو
      مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)