خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مهم***مشاور کنکور***

این تاپیک رو زدم تا اطلاع رسانی بشه
      مهمترین نکته تو گم کردن راه عدم اطلاع رسانیه

کسی از شماها اگه خواست مشاور انتخاب کنه به این نکات توجه کنه
      1- الان هر کسی تا پاشو میذاره دانشگاه حالا هر دانشگاهی میشه مشاور و یسری چیزهایی که برای خودش پیش اومده و یا از چند نفر بدست اورده رو با هزینه کمی به عنوان مشاوره به بچه ها میگه پس به این جور افراد تکیه نکنین اصلا

2- سراغ کسی که حق مشاورش از همه ارزان تره به دلیل کمی مبلغ اش اکتفا نکنین

3- درصورتی که مشاور شما دانشجو بوده یا هست حتما رزومه او رو ازش بخواین و بصورت مسند خودتون ببینین که واقعا فلان دانشگاهه و....

4- حتما و حتما از مشاورتون بخواین که رتبه های سال های پیشش رو حداقل یک الی دو نفر به شما معرفی کنه و شما با اون فرد صحبت کنین

اینا لازم بود گفته شن چون تو سیاه بازار کنکور همه دارن مشاور میشن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله کاملا درسته مشاورینی که دانشجو هستن ویا حتی اصلا پزشکی مهندسی قبول شدن روشهای خودشونو میگن نه سبکهای شمارو بعضیاشون امکان داره قلق های مشاوره وروانشناسیرو ندونن که خیلی مهمه.خیلی از داوطلبان به مسئله ریزه کاری روانشناسی اشنایی ندارن وتوجه نمیکنن که مهم وحیاتیه.روش کسیرو قبول کنید که باهاش راحتید ومیتونید باهاش پیش برید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بدبختی پشتیبان های کانون تقریبا همه همینن لا اقل اونایی که من میشناسم . نه دانشگاه درستی درس میخونن نه رشته خوبی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بدبختی پشتیبان های کانون تقریبا همه همینن لا اقل اونایی که من میشناسم . نه دانشگاه درستی درس میخونن نه رشته خوبی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها

خب بله اکثرا بیکار بودن اومدن پشتیبان شدن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصن من در مقایسه با بقیه موسسات قلم چی رو قبول ندارم،چه برسه به پشتیباناش

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      همیشه هم این طور نیست...(در مورد قیمت ارزان)
      یه نفر توی قلم چی میاد...فامیلیش رو نمیدونم...7 میلیون میگیره مشاوره میگنه..میخوام صد سال سیاه مشاوره نکنه!!!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali47 نمایش پست ها
      بله کاملا درسته مشاورینی که دانشجو هستن ویا حتی اصلا پزشکی مهندسی قبول شدن روشهای خودشونو میگن نه سبکهای شمارو بعضیاشون امکان داره قلق های مشاوره وروانشناسیرو ندونن که خیلی مهمه.خیلی از داوطلبان به مسئله ریزه کاری روانشناسی اشنایی ندارن وتوجه نمیکنن که مهم وحیاتیه.روش کسیرو قبول کنید که باهاش راحتید ومیتونید باهاش پیش برید
      از کجا میدونین که رتبه های برتر کنکور فقط روش های خودشونو بلدن؟؟؟؟ از کجا میدونین قلق های مشاوره ای بلد نیستن؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezairanpur نمایش پست ها
      از کجا میدونین که رتبه های برتر کنکور فقط روش های خودشونو بلدن؟؟؟؟ از کجا میدونین قلق های مشاوره ای بلد نیستن؟
      پیرو تکمیل صحبت های رضا! باید بگم! عزیز من تنها کسی که صلاحیت مشاوره رو داره یک دانشجوی با تجربه برتره!

نه اون کسی که سال 60 دیپلمش رو از مدرسه نظامی گرفته و با پارتی بازی استخدام آموزش پرورش شده!!!

کی آپدیت تره؟ معلم دهه هفتاد؟ یا دانش آموز دهه نود؟

شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ یکی که مثلا یه درسو اینقد زده و به شریف رسیده!

یا یکی که تو آموزشگاه فلان در فلان جا درس تدریس میکنه!!!!!

اصلا مشاوره یه چیزیه که به نظرم فقط دانشجوی خوب میتونه انجام بده! کسی که تو اون شرایط بوده و تجربش کرده!

شما بیا به مشاور مدرسه هییی بگو! بابا زیست سخت شده پدر آدمو در میارن! اون نمیفهمه! چون سوالای دهه هفتادی رو جواب داده که واقعا آدم خندش میگیره!

مدرس و مشاور فقططط دانشجو های برتر والسلام!!!

من واسه مدرس یا مشاوری که به غیر از تهران درس خونده باشه تره هم خورد نمیکنم!))

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      پیرو تکمیل صحبت های رضا! باید بگم! عزیز من تنها کسی که صلاحیت مشاوره رو داره یک دانشجوی با تجربه برتره!

نه اون کسی که سال 60 دیپلمش رو از مدرسه نظامی گرفته و با پارتی بازی استخدام آموزش پرورش شده!!!

کی آپدیت تره؟ معلم دهه هفتاد؟ یا دانش آموز دهه نود؟

شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ یکی که مثلا یه درسو اینقد زده و به شریف رسیده!

یا یکی که تو آموزشگاه فلان در فلان جا درس تدریس میکنه!!!!!

اصلا مشاوره یه چیزیه که به نظرم فقط دانشجوی خوب میتونه انجام بده! کسی که تو اون شرایط بوده و تجربش کرده!

شما بیا به مشاور مدرسه هییی بگو! بابا زیست سخت شده پدر آدمو در میارن! اون نمیفهمه! چون سوالای دهه هفتادی رو جواب داده که واقعا آدم خندش میگیره!

مدرس و مشاور فقططط دانشجو های برتر والسلام!!!

من واسه مدرس یا مشاوری که به غیر از تهران درس خونده باشه تره هم خورد نمیکنم!))
      دقیقا
      اصلا واقعا بهترین مشاور کسیه که این راه پر پیچ و خم کنکورو یه بار رفته باشه
      نه کسانی که همیشه پشت میز بودن و میگن اینقد کتاب و بخون و ...
      جریان مشاوری بود که فصل 8 سال سوم زیست شناسی رو توی 2 تا 3 ساعت داده بود برا خوندن و تست زدن
      عجیب هست ...
      امید به آینده را هیچ گاه از دست نده، چون نمی دانی فردا برایت چه به ارمغان خواهد آورد.

If you wanna know me simply click here to see my personal site

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط presents نمایش پست ها
      دقیقا
      اصلا واقعا بهترین مشاور کسیه که این راه پر پیچ و خم کنکورو یه بار رفته باشه
      نه کسانی که همیشه پشت میز بودن و میگن اینقد کتاب و بخون و ...
      جریان مشاوری بود که فصل 8 سال سوم زیست شناسی رو توی 2 تا 3 ساعت داده بود برا خوندن و تست زدن
      عجیب هست ...
      این به کنار! کل زیست یک رو توی یک روز میدن بخونین!!!

نشون به اون نشون!!!

تکنیکایی که این آقایون رو میکنن ما چند ماه قبل از اون تاپیکشو زدیم!!!!

یکی اومده تند خوانی زیست منتشر کرده!! جالب اینه دقیقا همون صفحه ای که من تاپیکش رو زدم تو ویدیو هست

http://forum.konkur.in/thread18110.html

http://forum.konkur.in/thread17204.html

!!!

صحبتای یک دانش آموز یا دانشجو رو کسی قبول نمیکنه! فعلا صحبت های اساتیدی که اصلا شناسنامه درسیشون معلوم نیست بازارشون رونق داره و دانشجو های بیچاره بیکار!!!

جالب اینه! یک دانشجو بخواد بیاد تو زمینه مشاوره آقا مشاوره بهش بر میخوره!! میگه چرا میاین؟ برین تو رشته خودتون تلاش کنید!

خوب اگه بده شما چرا رفتی؟ ما چیمون کمه؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ولی بعضیا اقای افشار رو خیلی قبول دارن نمیخوان پا توی کفشش بکنن:yahoo (21):
      درکل بهترین مشاور هر کسی خود ادمه
      فقط وقتی یه مشکلی داشت که نتونست خودش حل کنه باید از دانشجوهای برتر و مشاورا بپرسه
      وگرنه کل سال مشاور داشتن به نظرم به درد نمیخوره:yahoo (21):

البته یه چی دیگه هم هست اینه که اگه مشاورتون رتبه برتره فقط کار به عشق و عاشقی و دوستی نرسه که کلا بدبخت میشین:yahoo (21):
      ویرایش توسط Lara27 : 16 بهمن 1393 در ساعت 23:53

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezairanpur نمایش پست ها
      اقای ایرانپورعزیز لطفا احساسی برخورد نکنید من گفتم امکان داره نه همه منظورم بعضی موسسات بود نه موسسه شما ویا هر رتبه برتری. درسته؟بعضی موسسات رتبه برتریشون به اصطلاح اینطوریه ودر همه رتبه برترها صدق نمیکنه بخودتون نگیرید شرمنده.وگرته یه رتبه برتر یا دانشجو بروز تر از یه مشاوره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عجب !!!
      واقعا که ...
      دوستان میشه به منه نوعی بگید کار مشاور چیه و به چه کسی میگن مشاور ؟
      سره چه حسابی به هر کسی میگید مشاور ؟
      سره چه حسابی به کسی که توانایی درس خوندن داشته و حالا یه رتبه ای هم آورده ، میگید مشاور ؟
      اصلا میدونید فلفسه مشاور دادن و مشورت گرفتن چیه ؟
      پس به کسی که شاخه تحصیلی مشاور و بیس روانشانسی رو به صورت کابردی و علمی طی کرده و با واژه های همچون ادراک - شناخت - تمرکز - توجه - احساسات - انگیزه - کارکرد ذهن - شخصیت - رفتار - روابط برون ودرون فردی و ... آشنایی کامل داره چی میگن ؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali47 نمایش پست ها
      اقای ایرانپورعزیز لطفا احساسی برخورد نکنید من گفتم امکان داره نه همه منظورم بعضی موسسات بود نه موسسه شما ویا هر رتبه برتری. درسته؟بعضی موسسات رتبه برتریشون به اصطلاح اینطوریه ودر همه رتبه برترها صدق نمیکنه بخودتون نگیرید شرمنده.وگرته یه رتبه برتر یا دانشجو بروز تر از یه مشاوره
      بنده قصد جسارت نداشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط poshtiban.c905 نمایش پست ها
      عجب !!!
      واقعا که ...
      دوستان میشه به منه نوعی بگید کار مشاور چیه و به چه کسی میگن مشاور ؟
      سره چه حسابی به هر کسی میگید مشاور ؟
      سره چه حسابی به کسی که توانایی درس خوندن داشته و حالا یه رتبه ای هم آورده ، میگید مشاور ؟
      اصلا میدونید فلفسه مشاور دادن و مشورت گرفتن چیه ؟
      پس به کسی که شاخه تحصیلی مشاور و بیس روانشانسی رو به صورت کابردی و علمی طی کرده و با واژه های همچون ادراک - شناخت - تمرکز - توجه - احساسات - انگیزه - کارکرد ذهن - شخصیت - رفتار - روابط برون ودرون فردی و ... آشنایی کامل داره چی میگن ؟
      از کجا میدونین که اون رتبه ی برتر آشنایی نداره با ادراک و شناخت و تمرکز و ... ؟ خودش حسش کرده تجربه کرده اونقدر هم شعور داره بدونه هرکسی شیوه ی مطالعه ی خودشو داره و چه روشی برای چه کسی مناسبه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اره عزیزم
      شما راست میگید
      همین کارها رو کردید که بازار مشاوره داغ شده
      والا خوبه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن