خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دو سوال در مورد معدل کتبی و سهمیه ایثارگران

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      ویرایش توسط javadrazi12 : 08 اسفند 1396 در ساعت 05:16

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . اگه سهمیه ایثارگران داری که معدلت نه تنها تاثیر منفی نداره بلکه تاثیرش کاملا مثبت هست نگران نباش . بعدشم در کارنامه شما چیزی به نام رتبه در منطقه 3 یا 2 یا 1 وجود نداره . یک رتبه در سهمیه ایثارگران داریم یک رتبه کشوری .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ببخشید منم یه سوال داشتم ...
      این سهمیه ایثارگران شامل چه کسایی میشه ؟ کسی که باباش کارت ایثار داره هم میتونه از سهمیه ایثارگران استفاده کنه ؟ جانباز منظورم نیست ... منظورم اینه کسی که پدرش خدمت در جبهه داشته و الان کارت ایثار داره هم میتونه از سهمیه ایثارگران استفاده کنه ؟؟
      ممنون میشم اگه جواب بدين

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلا کسی اطلاع داره که سهمیه ایثارگران به چه کسانی تعلق میگیره ؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      شما همرو منفی بزن مطمئن باش 100% قبولی
      خوبیش اینکه وقتی رفتی دانشگاه رشته پزشکی فرق طحال و پانکراس رو ندونستی اون وقت که میفهمی سهمیه معدلت رو + کرد ولی دانشت رو نه!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Mir نمایش پست ها
      فرزندان جانبازان 25% به بالا و خانواده شهدا و رزمندگان.
      یعنی فرزندان کسانی که خدمت در جبهه داشته و کارت ایثار دارن رو شامل نمیشه ؟؟
      و یه سوال دیگه اینکه رزمندگان یعنی کیا ؟؟؟
      آقا مهدی بازم ممنون از جوابتون .

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.
      درباره ى سهميه خدمتتون عارض شم که اگر سهميه داشته باشى در کنکور بين اون هايي رقابت ميکنى که سهميه دارن مثلا اگر سهميه ى جانبازى 38% داشته باشى بين اونهايى که سهميه ى جانبازى 30 تا 50 دارن رقابت ميکنى، البته اين رو بعنوان مثال گفتم و اطلاعى از اين درصد ها ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      شما همرو منفی بزن مطمئن باش 100% قبولی
      خوبیش اینکه وقتی رفتی دانشگاه رشته پزشکی فرق طحال و پانکراس رو ندونستی اون وقت که میفهمی سهمیه معدلت رو + کرد ولی دانشت رو نه!
      کسى که سهميه داره جاى کسى که سهميه نداره رو نميگيره . مثلا اگر براى تعداد دانشجوهاى ورودى 93 پزشکى دانشگاه تهران 25تا صندلى در نظر بگيرن، 5تا اضافه تر ميارن و اون هايى که سهميه دارن سر اون 5تا صندلى رقابت ميکنن نه سر اون 25تا.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadrazi12 نمایش پست ها
      سلام دوستانمن درصدام تو آزمونا در حد رتبه 300 الی 500 هست. (منطقه 3)ولی متاسفانه معدل کتبیم پارسال 16.32 شد. ( ریاضی 18 ولی فیزیک 11.5 و شیمی 15.5). می خواستم بدونم این معدل رتبمو تا چه حد پایین میاره؟؟ البته من سهمیه جانبازی هم دارم.این سهمیه می تونه تو انتخاب رشته تاثیر منفی معدلمو جبران کنه؟؟یه دنیا ممنون میشم جواب بدین
      استفاده از سهمیه ی ایثارگران حرام محض است و اجر مجاهدت را ضایع میکند
      واقعا برای هرکس ک از سهمیه ی ایثارگران و شهدا و ........ استفاده میکنند متاسفم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      اگه حتی یکی استفاده کنه واسه بقیه اجر مجاهدتو دوچندان میکنه!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Mir نمایش پست ها
      خواهش میکنم. خیر .رزمندگان کسانی اند که در جبهه به صورت داوطلبانه حداقل 6 ماه در جبهه حق علیه باطل حضور داشته اند. که این سهمیه شامل خود اون رزمنده میشه فقط نه فرزندش.
      آره. اگه بابام کنکور بده الآن پزشکی تهران قبوله :yahoo (4): (چون فقط شامل خودش میشه)

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      سلام.
      درباره ى سهميه خدمتتون عارض شم که اگر سهميه داشته باشى در کنکور بين اون هايي رقابت ميکنى که سهميه دارن مثلا اگر سهميه ى جانبازى 38% داشته باشى بين اونهايى که سهميه ى جانبازى 30 تا 50 دارن رقابت ميکنى، البته اين رو بعنوان مثال گفتم و اطلاعى از اين درصد ها ندارم.

کسى که سهميه داره جاى کسى که سهميه نداره رو نميگيره . مثلا اگر براى تعداد دانشجوهاى ورودى 93 پزشکى دانشگاه تهران 25تا صندلى در نظر بگيرن، 5تا اضافه تر ميارن و اون هايى که سهميه دارن سر اون 5تا صندلى رقابت ميکنن نه سر اون 25تا.
      این دیگه چجور توجیهی هست ؟ مسئله رو نپیچونید.
      شما خودتون دارین میگین ظرفیت دانشگاه مثلا 30نفر هست، بعد چرا باید 5نفر از این 30تا در آزمونی که سطح علمی دانش آموز ملاک هست و لاغیر امتیاز بخصوصی داشته باشن در صورتی که شاید اصلا شایسته نباشن؟
      دوست خود من با رتبه ی 48000 الان داره داروی شیراز میخونه! اومده به من میگه بخدا اصلا نمیفهمم اینا سر کلاس چی میگن؟ استاد چی میگه!
      جای تاسف نداره؟ واقعا حقشه که اون صندلی رو اشغال کنه؟!
      هرچند همه شون اینطور نیستن.

ولی به هر حال من با این دوستان دشمنی که ندارم! کاش حداقل خودشون هم یه تلاشی واسه موفقیت میکردن و سکوی پرتابشون فقط این سهمیه هه نبود, کاش واقعا محق بودن تا دل آدم اینقدر نسوزه.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shaghayegh.L نمایش پست ها
      این دیگه چجور توجیهی هست ؟ مسئله رو نپیچونید.
      شما خودتون دارین میگین ظرفیت دانشگاه مثلا 30نفر هست، بعد چرا باید 5نفر از این 30تا در آزمونی که سطح علمی دانش آموز ملاک هست و لاغیر امتیاز بخصوصی داشته باشن در صورتی که شاید اصلا شایسته نباشن؟
      دوست خود من با رتبه ی 48000 الان داره داروی شیراز میخونه! اومده به من میگه بخدا اصلا نمیفهمم اینا سر کلاس چی میگن؟ استاد چی میگه!
      جای تاسف نداره؟ واقعا حقشه که اون صندلی رو اشغال کنه؟!
      هرچند همه شون اینطور نیستن.

ولی به هر حال من با این دوستان دشمنی که ندارم! کاش حداقل خودشون هم یه تلاشی واسه موفقیت میکردن و سکوی پرتابشون فقط این سهمیه هه نبود, کاش واقعا محق بودن تا دل آدم اینقدر نسوزه.
      من چيزى رو توجيه نکردم و فقط فرآيندى که اتفاق مي افته رو گفتم.
      دليل اينکه اون دوستتون با سطح علمى پايين يه دانشگاه و رشته ى خوب قبول شده اينه که درصد سهميه شون بالا بود و تو اون رقابتى که انجام داد تعداد رقيبا کم بود. . .
      حالا چرا يقه ى منو ميگيريد؟
      ویرایش توسط Majid-VZ : 15 دی 1393 در ساعت 11:38

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      برای باباهاشونم متاسفی که اجازه ندادن شما تو جنگ زندگی کنین و باعث شدن الان درس بخونین و کنکور دین؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zibamehr1376 نمایش پست ها
      برای باباهاشونم متاسفی که اجازه ندادن شما تو جنگ زندگی کنین و باعث شدن الان درس بخونین و کنکور دین؟
      من خیلی از همونایی ک میگی رو می شناسم ک استفاده از سهمیه رو ننگ میدونن خیلی ها رو می شناسم ک حتی توی جبهه حقوق ماهانه شونو نمیگرفتن چون بخاطر خدا اینکارو کردن نه سهمیه و پول و..........

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      90 درصد اونایی که دارن از سهمیه دفاع میکنند، احتمالاً خودشون سهمیه دارند چون هیچ کس حاضر نیست صندلی دانشگاهشو یه نفر که نصفش هم سواد نداره، اشغال کنه!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)