خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

به دست اوردن درصد بالا در آزمون قلم چی

سلام و خسته نباشید به همه دوستان علل خصوص به کنکوری ها ..... من بهمن ماه می خوام قلم چی شرکت کنم چطور و از چه منابعی استفاده کنم که درصد بالایی در دروس کسب کنم لطفا اونایی که ازمون قلم چی میرن راهنمایی کنن در ضمن برای تراز بالای 6000 می خوام :yahoo (3):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein.f74 نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید به همه دوستان علل خصوص به کنکوری ها ..... من بهمن ماه می خوام قلم چی شرکت کنم چطور و از چه منابعی استفاده کنم که درصد بالایی در دروس کسب کنم لطفا اونایی که ازمون قلم چی میرن راهنمایی کنن در ضمن برای تراز بالای 6000 می خوام :yahoo (3):
      لطفا راهکار هر درس رو بگید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استفاده از کتاب های کانون بخصوص کتاب آبی !

دوست عزیز شما به فکر تراز نباشید ... خوب درس بخونید از کتابهای خوب ( کتابهای کانون اکثرا خوب نیستن ...)تست بزنید یقینا تراز خوبی بدست می آورید ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب درس خوندن اون سر جاش هست حتما ولی برای روبه رو شدن با تست های قلم چی بخصوص در دروس شیمی ، زیست ، دینی ، ادبیات چه راهکاری پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینید شما در مرحله ی اول فقط باید کتاب درسی رو بخونید!! بعد از اون نیاز به منبعی برای تست دارید....اولین منبع تست های سراسری سال های گذشته و بعد از اون تست های فوق العاده استاندارد ازمون های کانون میتونه در مرحله ی بعدی قرار بگیره...که همه ی این تستا رو توی کتاب آبی قلمچی به صورت کاملا دسته بندی شده پیدا کنید...شما باید با تست های استاندارد کار کنید....
      اولین گام برنامه ریزی، انتخاب کتاب است...
      (البته اینا گفته های من نیست...رتبه برتر ها همه گفتن...میتونید ببینید...)
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............
      ویرایش توسط mohamadj07 : 16 آذر 1393 در ساعت 13:57

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب واسه زیست ، شیمی ، ادبیات ، دینی اول تست کنکور بعد قلم چی خوب من دیدم ازموناش تفاوت زیادی داره با کنکور شما برای کسب درصد بالا تو این دروس راه کار نشونم بدید

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مستقیم ترین راه=====> تقلب از پاسخنامه یا کسی که ترازش همیشه بالا میشه:yahoo (4)::yahoo (4):

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب واسه زیست ، شیمی ، ادبیات ، دینی اول تست کنکور بعد قلم چی خوب من دیدم ازموناش تفاوت زیادی داره با کنکور شما برای کسب درصد بالا تو این دروس راه کار نشونم بدید
      باو اخه کانون هم شد کتاب ....والااااا
      اینهمه کتاب هست تو بازار...حتما میخوای با کانون کار کنی؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه هرگز کتاب کانون فقط خواستم راه درستی جلو پام بگذارید تا تو این دروسی که گفتم درصد قابل قبولی به دست بیارم البته از راه درستش

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      ببینید شما در مرحله ی اول فقط باید کتاب درسی رو بخونید!! بعد از اون نیاز به منبعی برای تست دارید....اولین منبع تست های سراسری سال های گذشته و بعد از اون تست های فوق العاده استاندارد ازمون های کانون میتونه در مرحله ی بعدی قرار بگیره...که همه ی این تستا رو توی کتاب آبی قلمچی به صورت کاملا دسته بندی شده پیدا کنید...شما باید با تست های استاندارد کار کنید....
      اولین گام برنامه ریزی، انتخاب کتاب است...
      (البته اینا گفته های من نیست...رتبه برتر ها همه گفتن...میتونید ببینید...)
      آیا شما محمد قلم چی نیستید؟

من خودم تو خونه میخوندم خوب بعد هم تستها را میزدم بعد میرفتم قلم چی گند میزدم
      هیچی دیگه تصمیم گرفتم فعلا نرم آزمون بدم و خفن خودم را آماده کنم برای آزمون های جمع بندیش و با کوله باری از عمل و دانش و اطلاعات برم سر جلسه و مثل یک مرد تراز 4500 را در کارنامه افتخاراتم ثبت کنم و برگ زرینی بشم بر افتخارات پشتیبان فداکارم که از بس فداکاره و من دلم میسوزه از بس خسته میشه خودم دو هفته یکبار زنگ میزدم و میگفتم آقا من فردا کجا بیا آزمون
      درکل مدت مکاله من و پشتیبانم:

5شنبه 10 شب قبل آزمون
      من: الو سلام
      اون: بله بفرمایید؟
      من: نوید فلان زاده هستم
      اون: به نوید جان چطوری اتفاقا میخواستم بهت زنگ بزنم
      من: مرسی گفتم دیگه زنگ بزنم آدرس فردا را بپرسم
      اون : فردا 8 صبح مدرسه حکیم ابولقاسم شیرازی ... خوندی؟
      من: بله
      اون: آفرین خدافظ

این کل مکالمه من و اونه از بس پشتیبانیم میکنه

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

ویرایش توسط N a v i d : 16 آذر 1393 در ساعت 14:11

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezmile نمایش پست ها
      مستقیم ترین راه=====> تقلب از پاسخنامه یا کسی که ترازش همیشه بالا میشه:yahoo (4)::yahoo (4):
      دوست عزیز افکار منفی رو دور کن از خودت اگر کنکوری هستی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه هرگز کتاب کانون فقط خواستم راه درستی جلو پام بگذارید تا تو این دروسی که گفتم درصد قابل قبولی به دست بیارم البته از راه درستش
      دینی که مشخصه...
      زیست و شیمی هم که هیچی...داستان داره برا خودش...
      ادبیات هم یکم زمان بره
      نتیجه میگیریم شما هیچ مشکلی نداری :yahoo (4):
      (جدای از شوخی دقیق تر بگو مشکلت رو....)

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب های آبی الان یکی چند سالی هست که دیگه سوالی ازش توی آزمونا طرح نمیشه!!به جاش سوالای آزمون کانون 2سال اخیر اومده توی کتاب(من زیستشو دیدم)که خیلیم قوی هستن و نکته های خوبی دارن!

ولی کانون یه درجه بالاتر از کنکور طرح میکنه تست رو واسه همین شمام اول باید بفهمید کنکور چی میخواد بعدش یه سطح برید بالاتر!!
      زمان بر هست تراز رو بالا بردن ولی شدنیه.
      بالای 6000 هم شما به میانگین 40% توی عمومی و 50% درصد توی اختصاصی نیاز دارید! میانگین اختصاصی بشه 60% تراز اختصاصی میره نزدیکای 7000!
      پس خیلیم کار عجیب غریبی لازم نیست و فقط باید زیاد درس بخونید.
      هیچوقتم هدفتون رو روی تراز نزارید همیشه هدفتون پیشرفت نسبت به قبلی باشه خود به خود تراز میره بالا!!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینا همش کشکه هیچی باور نکن....تست استاندارد و اینا همش کشکه..... . اینایی که میگگن اول و فقط. کتاب درسی و اینا همش کشکه......ایناییکه میگن کانون غیر استاندارد همش کشکه......... ایناییکه میگن تست کنکور های گذشته همش کشکه.....

فارغم و 93 کنکور دادم از همینا ضربه خوردم..

جن تا نکته.... تا میتونی تست بزن....هر تستی دیدی چه اسون چ سخت بزن....هیچ فرقی بین تست تالیفی و کنکوری نزار....ما شیمی تستای کنکور های سال های گذشته حل کردیم و تستای 93 هم دیدیم.............

درصد بالا تو کانون خیلی سخت نیست.... عمومیا رو نمیدونم ولی فیزیک و گاج خاکستری و زیست هم گاج ..شیمی هم مبتکران یا خیلی سبز....

کاری که تو ازمونای کانون میکنی دقیقن همونو سر جلسه کنکور انجام میدی پس نرم ازمونو....نمیدونم غیر استانداردو.....سوال مسخره ..... بد ازمون دادم سر جلسه کنکور درستش میکنم و اینا رو بزار کنار

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nav!d نمایش پست ها
      آیا شما محمد قلم چی نیستید؟

هیچی دیگه تصمیم گرفتم فعلا نرم آزمون بدم و خفن خودم را آماده کنم برای آزمون های جمع بندیش و با کوله باری از عمل و دانش و اطلاعات برم سر جلسه و مثل یک مرد تراز 4500 را در کارنامه افتخاراتم ثبت کنم و برگ زرینی بشم بر افتخارات پشتیبان فداکارم که از بس فداکاره و من دلم میسوزه از بس خسته میشه خودم دو هفته یکبار زنگ میزدم و میگفتم آقا من فردا کجا بیا آزمون

5شنبه 10 شب قبل آزمون
      اون: به نوید جان چطوری اتفاقا میخواستم بهت زنگ بزنم
      اون : فردا 8 صبح مدرسه حکیم ابولقاسم شیرازی ... خوندی؟
      اون: آفرین خدافظ

خخخخخخخ اینا دیگه کین

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nav!d نمایش پست ها
      آیا شما محمد قلم چی نیستید؟ دور از جون

5شنبه 10 شب قبل آزمون
      اون: به نوید جان چطوری اتفاقا میخواستم بهت زنگ بزنم ارواح عمه ات !! میخوام صدسال سیاه زنگ نزنی!!
      اون : فردا 8 صبح خوبه میگه 8 صبح وگرنه نمیدونستی!! مدرسه حکیم ابولقاسم شیرازی ... خوندی؟ تو که هیچ کاری نکردی این سوالم نپرس سنگین تری دیگه :yahoo (4):
      اون: آفرین خدافظ بسلامت!

اصن میدونی بحث سر چیه؟ بحث سر اینکه هزینه مکالمه براش بیوفته یا پیگیر نباشه و مشاور بدی باشه نیس باور کن...فقط و فقط بحث سر کالریه!!! کالری؟؟؟؟ آره کالری!!! بعضیا سختشونه یکم بسوزونن یه مقدار کالری مصرف کنن...حیفه
      ویرایش توسط mohamadj07 : 16 آذر 1393 در ساعت 14:52

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن