خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ازمون۲۱اذر قلمچی

سلام. من چهارم تجربی ام... ترازم ازمون قبلی خیلی کم شد.... شد۴۷۰۰ و از همون دو هفته پیش تصمیم گرفتم واسه این ازمون خوب بخونم.... ازمونامو مثل همیشه اصلا بررسی نکردم.... نمیدونم چرا زیستمو همیشه۱۵درصد میزنم.....با وجود زیاد خوندن...شیمی خیلی سبز خوندم ولی۳۳ درصد زدم....حالا میخام تو این چهار روز مونده به ازمون ازمون قبلمو خوب بررسی کنم تا شاید به این طریق ترازم بره بالا........ بچه ها تورو خدا کمک ی روش یهم بگین تا لااقل بالای پنج هزار بشم....حد اقل پس رفت نکنم...باور کنین وقتی نتیجه ازمونمو میبینم حالم از خودم بهم میخوره....ساعت مطالعه ام هم ۳۵ساعته. خاااااااااااهشا کمک............

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      والا من ریاضیم خوب نمیدونم....
      ولی به نظرم همین چند روزم چنتا درسو مثه زیست و شیمی و که بیشتر تاثیر داره براتونو کار کنی بالای 5000میشی...
      ماشا... 90درصد انجمن رشتشون تجربیه :yahoo (94):بنده خدا یه کمک خواست راهنماییش کنید دیگه...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      سلام. من چهارم تجربی ام... ترازم ازمون قبلی خیلی کم شد.... شد۴۷۰۰ و از همون دو هفته پیش تصمیم گرفتم واسه این ازمون خوب بخونم.... ازمونامو مثل همیشه اصلا بررسی نکردم.... نمیدونم چرا زیستمو همیشه۱۵درصد میزنم.....با وجود زیاد خوندن...شیمی خیلی سبز خوندم ولی۳۳ درصد زدم....حالا میخام تو این چهار روز مونده به ازمون ازمون قبلمو خوب بررسی کنم تا شاید به این طریق ترازم بره بالا........ بچه ها تورو خدا کمک ی روش یهم بگین تا لااقل بالای پنج هزار بشم....حد اقل پس رفت نکنم...باور کنین وقتی نتیجه ازمونمو میبینم حالم از خودم بهم میخوره....ساعت مطالعه ام هم ۳۵ساعته. خاااااااااااهشا کمک............
      الان دیگه مبحث جدید نخون.اون مباحثی رو که خوندی رو دوره کن و تست بزن. اونایی رو که میدونی قوی تری رو بیشتر بخون. ۵شنبه آزمونتو یه بار دیگه بخون!
      شاید روش خوندنت بده! ساعت مطالعتو هم بیشتر کن.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ب نظر من فقط تخصصی بخون این چند روز رو
      البته ب جز فیزیک چون اگر قبلن نخونده باشی خیلی سخته جمع کردنش !
      ساعت مطالعه مهم نیست فقط کیفیت

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما اگه هیچ کلاسی شرکت نمی کنید 35 ساعت در هفته زمان نسبتا کمیه . باید بیشتر وقت بذارید مثلا اگر شنبه تا سه شنبه برید مدرسه 4 روز در هفته مدرسه اید . پس تو این چهار روز باید روزی 5 ساعت مطالعه کنید . روز های تعطیل هم اگه برسونیدش به 8 ساعت عالیه یعنی در هفته 45 ساعت .

منابعتون رو بگید شاید مشکل اصلی از منابعتون باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره....خیلی بده هیچکی جوابمو نداد.... فکر کنم حتما باید برم پولای میلیونی بدم ب مشاورا تا کمک کنن.....ای روزگار

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

زیست:خیلی سبز
      ریاضی و فیزیک:ابی کانون
      شیمی:هیچی
      عمومی هو بیشتر کانون
      تستم اصلا وقت ندارم بزنم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      منابع خوبه...به نظرم درسای عمومی رو که میخونی چون حفظیه بعدش تستا رو بزن, تخصصی ها رو یک روز یا دو روز بعد تست بزن....برا تست ها هم از مثبت منفی استفاده کن, کنار تستی که غلط زدی یک منفی بزار, روز بعد یا هفته بعد دوباره تست رو بزن, تا تو یک محبث اشکالاتت کاملبرطرف نشده نرو مبحث بدی....آزمون هم بیشتر سعی کن تستایی که اطمینان داری درسته رو بزن که منفی نشه درصدت بیاد پایین....به ساعات مطالعه هم نیست من برا آزمون دو هفته روی هم ۴۰_۴۵ ساعت میخونم, سر جلسه هم از ساعت ۱۰ونیم . ۱۱ دیگه بیکار میشنم رو در و دیوار نقاشی میکشم.... ولی ترازم بالای ۴۸۰۰ میشه . یکبار هم ۵۱۰۰ شد....البته الان درسای تخصصی تقریبا همه رو از برنامه عقب افتادم....موفق باشی...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تراز بالا بردن قواعد خودش رو داره
      باید برنامه ریزیت خوب باشه و اینکه آزمون ها بدونی کجا مهم تره رو اونا سرمایه بذاری مثلا پیش یک های آزمون 21 آذر نیمه دومش تقریبا 6 تا از 10 سوال رو پوشش می ده
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره....خیلی بده هیچکی جوابمو نداد.... فکر کنم حتما باید برم پولای میلیونی بدم ب مشاورا تا کمک کنن.....ای روزگار

عمومی هو بیشتر کانون
      تستم اصلا وقت ندارم بزنم
      زیستت رو عوض کن گاج جامع و الگو بگیر. بیشتر زمانت رو تست بزن.

عمومی هو بیشتر کانون
      تستم اصلا وقت ندارم بزنم
      زیستت رو عوض کن گاج جامع و الگو بگیر. بیشتر زمانت رو تست بزن.

لاحَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ

من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو
      پیش من جز سخی شمع و شکر هیچ مگو
      سخن رنج مگو جز سخن گنج مگو
      ور از این بی‌خبری رنج مبر هیچ مگو

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم شما به شدت در مبحث اموزش ايراد داريد ولي به جاي رفع اون داريد در آزمون شركت ميكنيد و هدفتون فقط شده تراز.دوست عزيز شما بايد استرس آزمون رو كنار بگذاريد يعني يگيد من بايد مبحث محلول ها رو بلد بشم تا اين تاريخ و ....نه اينكه يادگيري ناقص رو رها كرده از 4 روز قبل به فكر تراز باشي.الان بيخيال تراز باشيد بريد يك درس تخصصي رو برداريد و بعد از خوندن اون تست بزنيد در ضمن شيمي كانون براي شما بهتره چون به مبتكران گمان نميكنم برسيد.پيروز باشيد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن