خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 66 از 66
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      دوست دارم اقای روحانی رو ببینم بگم عزیز من داری با سرنوشت یه عده جوون چیکار می کنی؟
      این جوونا خیلی هاشون با هزارتا امید و ارزو به تو رای دادن اون وقت تو باید این طوری جوابشون رو بدی؟
      اون از ظرفیتای علوم پزشکی که تقریبا نصف کردی اونم از تاثیر مستقیم معدل
      تاثیر مستقیم معدل توسط شورای سنجش و پذیرش دانشجو تصویب شد که تا اونجایی که تو سایتا اومده اعضا این شورا حدود 11 نفر هستن که 6 نفر مستقیم از کابینه دولت هستن و اگه دولت میخواست راحت میتونست با دلایل منطقی این قانون رو لغو کنه
      اعضا شورا اینا هستن
      الف ـ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری (رئیس شورا)
      ب ـ وزیر آموزش و پرورش
      پ ـ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
      ت ـ معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
      ث ـ معاون آموزشی وزیر آموزش و پرورش
      ج ـ معاون آموزشی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
      چ ـ رئیس سازمان سنجش آموزش کشور (دبیر شورا)
      ح ـ یک نفر از نمایندگان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر
      خ ـ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رؤسای دو دانشگاه دولتی از دانشگاههای زیرمجموعه وزارتخانه‌های «علوم، تحقیقات و فناوری» و «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» به انتخاب وزرای مذکور بدون حق رأی
      د ـ رؤسای مرکز سنجش آموزش و پرورش و مرکز آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بدون حق رأی
      عزیز من حالا دیگه کسی نبود به روحانی بدبخت گیر بدید؟!بنده خدا روحانی نمیدونه اقتصاد مقاومتی‌رو اجرا کنه یا نرمش قهرمانانه یا انرژی هسته ای حق مسلم ماست یا .....بیاد به صدر مستقیم معدل دخالت کنه؟!حالا همه موندن این بنده خدا گیره؟٬به این عقب مونده هایی که توی مجلسن و بدون هیچگونه اطلاعی و از سر شکم قانون میذارن بگید

2. Top | #62
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      شما درس نخوندی تقصیر من و بقیه است؟
      یا فکر میکنی من از درس خوندن خیلی لذت میبرم؟ تفریحاتم رو گذاشتم کنار تا رتبه بیارم.
      سال 88 وقتی اطرافیانم میرفتن گیم نت من میرفتم این درس های بی ربط رو حفظ میکردم و تلاش میکردم تا مطابق پاسخنامه بنویسم تا نمره ازم کم نشه.
      من سال 88 خبر داشتم که قراره سال به سال تاثیر معدل زیاد بشه تا وقتی که 100% بشه و حذف بشه، ماشالا بحث حذف کنکور تو همه محافل هم هست. من اصلا نمیفهمم چرا یک محصل که این موضوع با آینده اش ارتباط مستقیم داشته از این موضوع خبر نداشته یا پیشبینی نکرده شاید در آینده دوباره کنکور بده!
      برادر من اصول کل هستی این هست که به همه باید یک بار وقت جبران داد !

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      عزیز من حالا دیگه کسی نبود به روحانی بدبخت گیر بدید؟!بنده خدا روحانی نمیدونه اقتصاد مقاومتی‌رو اجرا کنه یا نرمش قهرمانانه یا انرژی هسته ای حق مسلم ماست یا .....بیاد به صدر مستقیم معدل دخالت کنه؟!حالا همه موندن این بنده خدا گیره؟٬به این عقب مونده هایی که توی مجلسن و بدون هیچگونه اطلاعی و از سر شکم قانون میذارن بگید
      من خودم از طرفدارای اقای روحانی بودم و الان هم تو بعضی زمینه ها به نظرم خوب کار کردن در ضمن من نگفتم خود اقای روحانی تو بحث معدل دخالت کنه ولی همون طور که تو پست قبل گذاشتم سه تا وزیر ایشون و معاونانشون عضو شورای سنجش و پذیرش دانشجو هستن و میتونستن تاثیر معدل را لغو کنند
      نمایندگان مجلس که جای دفاع ندارند ولی تاثیر معدل را همون طور که گفتم شورا سنجش و پذیرش تصویب کرد

4. Top | #64
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب اگه کم کردن دلیلش اینه که بیش از حد مورد نیاز پزشک ریخته تو جامعه
      برای چی تجربی باید اون همه شرکت کننده داشته باشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
      فکر میکنی همه عاشق پزشکی هستن؟؟؟؟
      از قصد سختگیری میکنن که تجربی ها کم تر بشن و باید هم بشن

5. Top | #65

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اشتباه همه همنیجاست

باید ورودیا رو زیاد کنن ولی داخل دانشگاه سخت بگیرن:yahoo (3):

طوری که هرکسی که حتی بهش بگن برو پزشکی نره چون میدونه بعد 2 سال عذرشو میخان

اونجوری هرکی لیاقت داره پزشک میشه...ولی داستان ما برعکسه

در ضمن هر دولت که عوض میشه کلا قانوناشم عوض میشه الان ببینید تو این مدت چقد عوض شده سیستم آموزش پرورش

اینا نه تنها باعث پیشرفت نیست بلکه پسرفت هم میکنیم

هرکی میرسه یه فتوا از خودش صادر میکنه:yahoo (4):
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کافیه شما یه سری به نمرات و افتخارات دوران دبیرستان کسانی که قوانین لحظه ای وضع میکنند بندازین.به نظر شما تو نظام آموزشی قدیم معدل خوب و حتی ممتاز چقدر بود؟19.98 یا 19.99 یا 19.99999 ؟ کدوم؟مثلا پرفسور سمیعی معدل دبیرستانش 20 شده؟
      اصلا من با روح معدل ناسازگارم.چون به هیچ وجه ملاک منطقی و صحیحی برای سنجش میزان معلومات یک فرد نمی باشد.مثالی میزنم تا مطلب کاملا باز بشه.کسی را در نظر بگیرید که به لحاظ سلامت جسمانی در بهترین شرایط قرار داره ولی یه مشکل مثلا در بینایی دارد.آیا همچین کسی برای شغلی مثل رانندگی قطار مناسبه؟مثلا معدل سلامت ازش بگیرن معدل چند میشه؟خوب معلومه معدلش عدد بالایی رو نشون میده . ولی آیا اینجا عدالت برقرار شده؟
      در دوره ی اصلاحات یه تکونی میخواستن بدن ولی چون ما عادت کرده ایم همیشه اونقدر موضوع رو بد مطرح میکنیم که از اون ور بوم می افتیم.اون دوره زمان خاتمی اومدن گفتن اصلا دروس عمومی حد نصاب داشته باشه و رقابت رشته های تخصصی بمونه واسه دروس تخصصی خودش.مثل تمام دنیا.ولی چون طرح و حل مسئله به مسائل غیر اصولی کشیده شد اصلا از خیر کار گذشتند.مثلا دبیران دروس مثل دینی سر وصداشون در اومد که چرا درس ما بی اهمیت شد(با احترام به تمام دبیران عمومی)یا مثلا دبیران درس عربی گفتند موضوع رو اگه شده به شورای نگهبان میکشیم که چرا زبان عربی برای ورود دانشگاه قدرت نفوذش در حد کسب حد نصاب شد و از این حرفها.البته من طرف هیشکی رو نمیگیرم .بالاخره مملکت ما اسلامیه باید دانشجوی ما هم از زبان قران سر در بیاره و چون زبان رسمیش فارسیه بایستی بتونه گلیمش رو از آب بکشه بیرون.یعنی بتونه متون فارسی منابع رو ازش استفاده کنه.
      اما آیا برای ورود به رشته های تخصصی حوزه علمیه هم بایستی طلبه ها به انتگرال و فیزیک و لایه اوزون و گراف همیلتون و دور اویلری و تئوری شرودینگر جواب پس بدن؟بله بایستی طلبه از ریاضیات و هندسه و منطق اطلاعات داشته باشه ولی دیگه همه قبول دارن که مباحث خیلی جدیتر از این علوم پایه(زیست و فیزیک وشیمی) بایستی در محافل علمی حوزوی مورد مطالعه قرار بگیره.که واقعا به خصوص امروزه این مباحث خیلی مهمتر از علوم مادی دیگر است.به گفته بزرگان مملکت امروز علوم انسانی مهمتر از دیگر علوم هستند.
      ولی!!!!! آیا این درسته که برای ورود به رشته های تاپی مثل پزشکی درس عربی سرنوشت دو داوطلب رو تعیین کنه.؟مهمتر از همه ی اینها : چه کسی با چه تضمینی میتونه همه ی نمرات معدل کسب شده ی 1000000 داوطلب رو تایید کنه؟سازمان سنجش با اون همه وسواسش هر ساله مقادیر هر چند جزیی از تقلب رو کشف میکنه.چه کسی میتونه معدل های کسب شده رو عاری از هر شائبه ای بدونه.نمیخوام کسی رو به چیزی متهم کنیم.ولی واقعا آیا برای شما همچین دغدغه هایی پیش نمی آد؟
      حرف بسیار است در این مورد لکن , اینها میتواند دغدغه های خیلی از دانش آموزان باشد.باشد که مسئولین ذیربط آنها هم دغدغه این جور چیزها رو داشته باشند.باشد

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن