خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز تنها راه حل رفع مشکل

تجمع یا ارسال نامه دوستان کنکوری عزیز هست
      برای رفع این مشکل و برداشتن شرط معدل

چیزی که واقعا زحمت بعضی از دوستان بر هدر میده

متاسفانه سازمان مجلس شرط معدل تصویب کرد و باعث شده که بعضی از دوستان از این قانون رنج ببینند

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi14 نمایش پست ها
      پیرو حرف دوستمون رامین ... هر سال داره بیشتر از سال قبل رتبه های تک رقمی به شهرهای بزرگ تر می رسه و این رنجیه که بچه های منطقه 3 می برند ... معلم دینی ما هم همین طور بود ، بهش می گفتیم پیام آیات رو حداقل بگو ، ولی می گفت من هیچ وظیفه ای در مورد کنکور ندارم ، وظیفه من فقط درس دادن و امتحان گرفتنه ، برای همینم پول می گیرم ، هر وقت به من پول بیشتری دادن منم در خدمت شما هستم !!!
      معلم فیزیک و زیست ... اصلاً نگم بهتره ... تنها معلم شیمی خیلی خوبی داشتیم که آدم فوق العاده ای بود ...
      باور میکنی تا آخر سال سوم دبیرستان نمی دونستیم کنکور چطوریه؟؟
      نه معلم..نه مدیر..نه مشاور..نه معاون یه کلمه هم نگفتند..فلانی ها فردا پس فردا کنکور داریااااااا...
      شهرستانمون هم کوچکتر از اینا بود که موسسه ای..دفتر مشاوری چیزی ببینیم و آگاه بشیم که آقا جریان اینه..
      وقتی سوم تموم شد تازه از این ور و اونور فهمیدیم که بله کنکور اینه
      درسامونم که صفر...
      وقتی تصمیم گرفتم که برا کنکور بخونم از روی تست و چند تا کتاب فهمیدم که صفر صفرم..یعنی همه اینطوری بودن..
      باید همه چی رو از صفر شروع کنم..تو همون زمان اندک.سال چهارم.شروع کردمولی خیلی موفق نشدم..
      درسای چهارم دبیرستان هم بود.نمیرسیدم.تا حدودی با مباحث آشنا شدم..
      کنکور 92 من که شاگرد ماگرد نبودم شدم 16000 شاگرد اولمون هم شد صد و چند هزار..
      فهمیدم کنکور خیلی هم عجیب نیست..اگه یه سال پیش میدونستم رتبم قطعا بهتر میشد..
      دبیرای ما همشون صفر نبودند خیلی هاشون میدیدن کسی کاری به درس دادنشون نداره کلاس رو با صحبت و خاطراتشون میگذروندند..
      یه معلم ریاضی داشتیم تا حالا تدریسشو ندیده بودیم..یه بار اتفاقی دفترچه آزمون سنجش افتاد دستش..
      شروع کرد به حل کردن..یکی یکی حل میکرد و به جواب می رسید..ده دوارزده تا حل کرد تا زنگ خورد..یه جوری هم توضیح میداد انگار اینارو بهمون گفته..
      فهمیدیم این هیولا..همه چی رو بلد بوده خیلی هم اوستا بوده..ولی از سادگی دانش آموزا و بی توجهی آموزش و پرورش سو استفاده کرده..

ما :
      آموزش و پرورش :
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      یه عده که نابغه نبودند اما می تونستند پیشرفت کنن نابود شدن..
      نمیدونم این قانونو کدوم .....ی گذاشته ولی...
      تو شهرستانا معلمی وجود نداره که دانش آموز تو امتحان نهایی با نمره های 20 قبول بشه...
      خود من تو شهرستانمون 3 سال دانش آموز معلمی بودم که تربیت بدنی خونده بود اما فیزیک درس میداد.(مثلا درس میداد) از طریق اقوامشون که پست خوبی داشتن.وارد آموزش و پرورش شده بود..یک فرمول خیییلی ساده رو هم نمیتونست ثابت کنه..به ولله نمی توست..اصلا تو باغ نبود
      اعتراض هم کردیم با خشونت مدیر و بی توجهی آموزش و پرورش شهرستانمون رو به روشدیم...یه مدیر داشتیم پت و مت..در ضمن دبیری در کار نبود..
      دبیر شیمی مون همون دبیر زیستمون بود..میخواست درس بده ولی واقعا نمی تونست...شیمی مون هم اینطوری پرید..
      خیییلی خنده داره که دبیر هندسه ما معارف خونده بود و فقط می اومد که کلاس خالی نباشه..چون دبیرای دیگه وقتشون پر بود..
      بعدها یه دبیر شیمی اومد که درگیر آزمونها و امتحانات خودش بود همش سرش تو لپ تاپش بود یکی دو هفته بعد تو یه جلسه فشرده یه چیزایی برای خودش میگفت و می رفت..
      دبیر ریاضیمون هم که بوکسور بود و کلاس عملا به رینگ تبدیل می شد..وااااااقعا تو یه همچین شرایطی تحصیل کردیم..
      وقتی کتابای کمک آموزشی خریدم پیش خودم این همه سال تو دبیرستان داشتیم چیکار میکردیم این معلما برای چی حقوق میگرفتن؟؟
      تو مناطق محروم همینه....وقتی درصدها از 15 بالا نره سهمیه منطقه 3 هم کاری نمیتونه بکنه..
      اونوقت میخوان سوابق تحصیلی رو ملاک قرار بدن..
      هر وقت نظام آموزشی بین چند کشور مورد توجه بود این قانونو بذار...
      منم تو همچین شرایطی بودم
      مثلا تو نمونه دولتی یه شهرستانی درس میخوندم(تیزهوشان هم نداشت) بیشترین مدرک معلمامون لیسانس بود (اکثرا فوق دیبلم)
      نه یه کتاب خونه ی درست حسابی داشتیم نه معلم خصوصی! طوری که واسه ی خرید یه علوم مبتکران باید100کیلومتر میومدم تبریز!!!
      هنوزم هنوزه تو بعضی درسای راهنمایی مثل عربی و ریاضی مشکل دارم
      ولی خودمون خوندیم واسه آزمون دبیرستان! با ali761 تو یه کلاس بودیم ! اون نفر اول شهرستان شد من نفر 3وم ! بدون سهمیه تیزهوشان قبول شدم اونم که 100% قبول میشد نرفت! (تو قضیه همون سهمیه یه روستایی شد نفر اول و ما یه نفر رفتیم عقب! 2 و 4 )
      25% هم تاثیر معدل بود ! جلوی چشمم تو امتحان کشوری تقلب کردن ! به مدیر و معاون هم گفتیم کاری نکردن
      اینا فقط بهانن... اگه کسی بخواد میتونه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما کاری نداریم تقصیر کیه عزیزم...ما یه کانال میشناسیم که بهش اعتراض کنیم و میدونیم اگه تعداد اعتراضا کافی باشه خودشون به سازمان مربوطه ارجاع میدن اعتراضارو...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      منم تو همچین شرایطی بودم
      مثلا تو نمونه دولتی یه شهرستانی درس میخوندم(تیزهوشان هم نداشت) بیشترین مدرک معلمامون لیسانس بود (اکثرا فوق دیبلم)
      نه یه کتاب خونه ی درست حسابی داشتیم نه معلم خصوصی! طوری که واسه ی خرید یه علوم مبتکران باید100کیلومتر میومدم تبریز!!!
      هنوزم هنوزه تو بعضی درسای راهنمایی مثل عربی و ریاضی مشکل دارم
      ولی خودمون خوندیم واسه آزمون دبیرستان! با ali761 تو یه کلاس بودیم ! اون نفر اول شهرستان شد من نفر 3وم ! بدون سهمیه تیزهوشان قبول شدم اونم که 100% قبول میشد نرفت! (تو قضیه همون سهمیه یه روستایی شد نفر اول و ما یه نفر رفتیم عقب! 2 و 4 )
      25% هم تاثیر معدل بود ! جلوی چشمم تو امتحان کشوری تقلب کردن ! به مدیر و معاون هم گفتیم کاری نکردن
      اینا فقط بهانن... اگه کسی بخواد میتونه
      بله حق با شماست هر کی بخواد میتونه..
      من خودم اگه چند تا کتاب و وقت کافی داشته باشم..
      به معلم نیاز ندارم..
      ولی اصلا بحثی به نام آزمون کنکور تو مدرسه ما مطرح نبود..
      اصلا نمیدونستیم کنکور چجور امتحانیه...چجوری سوال میاد..از کجاها سوال میاد...
      اگه واقعا خوب خوب با کنکور آشنامون میکردن..
      دیگه معلمو بی خیال میشدیم..و به خودمون و کتابهای آموزشی پناه میبردیم..تنها راهمون همین بود..
      من خودم سال چهارم معلمو بی خیال شدم..امتحان هماهنگ فیزیک رو 19 قبول شدم..در حالی که سال سوم رو مرز رد شدن بودم..
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن