خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 195
    1. Top | #181
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      چندتا مدرسه ی دیگه هم رفتم و دیدم ولی به گروه خونی ام نمیخورن اونجاها
      نمیدونم شاید هم اصن توی همین مدرسه موندم....
      بله بله من همونم!
      اره جو گیر نشو برا عوض کردن یه کم تحقیق کن.
      اها خودتی؟بابا تو که کارت درسته تا حالا هیشکی مثل تو رو ندیده بودم.خیلی هدفات درست و حسابی بود.
      احسنت
      هوای خودتو داشته باش مطمعنم رتبت خیلی خوب میشه .

2. Top | #182
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      سلام دوستان. خسته نباشید. امیدوارم خوب باشین
      مشکل من خواب زیادمه ، من اگه ساعت 12 شب بخوابم ، معمولا تا ساعت 12 ظهر یا 2 بعد از ظهر میخوابم
      یعنی 12-14 ساعت!!!
      نمیدونم اشکال کار از کجاست..
      تابستون ها هم مدرسه میرم ، وقتی میرم مدرسه همیشه سر کلاس ها چرت میزنم و خواب ام....

چیکار باید بکنم!؟ پیش دکتر برم؟ صبحها که بیدار میشم واقعا خوابم میاد.....
      یه کاری کن، توی خونه هر فرد بالاخره با گوشی و ساعتای زنگی و اینا، فکر کنم 4-5 تا چیز واسه زنگ گذاشتن باشه؛
      شما یکی رو رو هفت بزار، یکی هفت و ده دیقه، یکی هفت و ربع (اینجا دیگه بیداری و سرحال ) حالا اگه دیگه خیلی استثنا باشی، هفت و 20 و هفت و نیمم بزار که کلا خوابت بپره و بتونی زود بیدار شی
      واسه روزایی هم که مدرسه میری صبحش15 ورزش کن شدید جواب میده
      اینا رو خودم امتحان کردم الان 7 ساعت خواب دارم و دیگه بعد چند سال مشکلی به اسم خواب زیاد یا کم ندارم خوشبختانه

3. Top | #183
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TAT نمایش پست ها
      زیاد درس می خونی

خود مدرسه بس نیست تابستونم چسبیدی به مدرسه؟؟؟

مدرسه رفتنو کم کن

شب بیدار بودنو کم کن

یه دو سه روز بتونی جوری بیدار بشی که هنوز خوابت میاد

و این خستگیت تا اخر روز بمونه

میوفتی رو غلطک و هم ساعت خواب هم مدت خوابت میاد رو فرم

میشی فیت
      مسئله اینجاست که من نچسبیدم به مدرسه.... مدرسه چسبیده به من ول هم نمیکنه
      از پیشنهادت ممنون... عملی میکنم ببینم چی میشه.... مدرسه رفتن رو به 3 یا 4 روز در هفته کاهش میدم امیدوارم نتیجه بگیرم...

4. Top | #184
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها

اره جو گیر نشو برا عوض کردن یه کم تحقیق کن.
      اها خودتی؟بابا تو که کارت درسته تا حالا هیشکی مثل تو رو ندیده بودم.خیلی هدفات درست و حسابی بود.
      احسنت
      هوای خودتو داشته باش مطمعنم رتبت خیلی خوب میشه .
      ممنون. شما همیشه به من لطف داشتین... امیدوارم با کمک خدا و راهنمایی های شما و بقیه دوستان به هدفهام برسم
      ویرایش توسط Alir3zaa : 19 مرداد 1396 در ساعت 00:45

5. Top | #185
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مشکل خواب زیاد!!!

سلام.من خیلی با خوابم مشکل دارم الان چند وقتیه شبا تا صبح بیدارم و تا ظهر میخابم.هر کار هم میکنم شبا زود بخابم نمیشه از اونورم ۴ یا ۵ صبح خواب میرم بخام صبح زود پاشم نمیشه حتی اگه بیدار شم از بس خسته میشم بیهوش میشم تا ظهر یا عصر میخابم از اونورم چون تا ظهر میخابم شبا خواب ندارم.چه کار کنم

6. Top | #186
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند شب قرص ملاتونین بخور به تنظیم خواب کمک میکنه عوارضی هم نداره. ولی اگه یه روز صبح زودتر پاشی و سعی کنی تا شب نخوابی درست میشه

7. Top | #187
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      چند شب قرص ملاتونین بخور به تنظیم خواب کمک میکنه عوارضی هم نداره. ولی اگه یه روز صبح زودتر پاشی و سعی کنی تا شب نخوابی درست میشه
      خیلی سعی کردم یه روز کامل نخابم ولی نمیشه باز خواب میر عصرش

8. Top | #188
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حتما این عادتتو ترک کن خیلی بده سعی کن شب ها ساعت ۱۱ بخوابی صبح هم ۶ بلند شی اگه شب زود بخوابی صبح واسه بلند شدن احساس خستگی نمیکنی
      موفق باشید

9. Top | #189
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ALI. نمایش پست ها
      خیلی سعی کردم یه روز کامل نخابم ولی نمیشه باز خواب میر عصرش
      پس همون قرص ملاتونین رو بخر و چند شب ۱ ساعت قبل خواب بخور اصلا هم باعث نمیشه صبح که بیدار شدی کسل باشی چون قرص خواب نیست

10. Top | #190
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به هیچ وجه ملاتونین و این چیز هارو مصرف نکنید !!! اینا با تجویز پزشک مصرف میشن و نباید برای استفاده های فرعی (مثل بیدار شدن برای درس خوندن و تنظیم خواب خودسرانه) ازشون استفاده بشه اینجوری باشه کوکائین خوراک درس خوندنه ولی عوارضشون سنگینه (بعضی وقتا جبران ناپذیر) و یهو کلا از درس و زندگی ساقط می کنن آدمو!!! برای خوابت هم به نظر من یه روز صبح زود بیدار شو (البته این بلند شدنه سخت ترین قسمتشه ) و برو از خونه بیرون(اگه میدونی نمیتونی بلند شی به یکی بگو مجبورت کنه!!!!) و کتاب خونه ای ،مدرسه ای ،کلاسی، کوهی دشتی چیزی! شب هم بگیر زود بخواب (قاعدتا ساعت 6-7 خوابت میبره ولی صبحش دیگه زمان مورد نظرت بیدار شو) باز هم تا یه هفته سخته ولی بعدش دیگه عادت می کنی!
      عوارض جانبی برگشت‌پذیر ملاتونین

استفاده مقدار کم آن در دورهٔ زمانی ۳ ماهه اثبات شده که عوارض جانبی بسیار کمی دارد. اگرچه عوارض زیر ممکن است در استفاده طولانی‌مدت رخ دهند:

• خواب‌آلودگی مهم‌ترین عارضه جانبی آن است که بعد از قطع مصرف دارو به احتمال زیاد برطرف می‌شود.
      • تغییرات عروق خونی که ممکن است بر جریان خون تأثیر بگذارد.
      • کاهش و یا از بین بردن کامل میل جنسی در آقایان
      • پایین آوردن درجه حرارت بدن (هیپوترمی).
      • سردرد
      • ضعف صبحگاهی
      • رویاهای واضح

در صورت مصرف ملاتونین، هنگام مراجعه به هر پزشکی، باید آن را با او در میان گذاشت.
      عوارض جانبی برگشت نا پذیر ملاتونین

• مصرف با دوز بالا و چند ماهه دارو باعث تغییر رنگ پوست به تیرگی و رنگ چشم به روشنی می شود.

11. Top | #191
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      به هیچ وجه ملاتونین و این چیز هارو مصرف نکنید !!! اینا با تجویز پزشک مصرف میشن و نباید برای استفاده های فرعی (مثل بیدار شدن برای درس خوندن و تنظیم خواب خودسرانه) ازشون استفاده بشه اینجوری باشه کوکائین خوراک درس خوندنه ولی عوارضشون سنگینه (بعضی وقتا جبران ناپذیر) و یهو کلا از درس و زندگی ساقط می کنن آدمو!!! برای خوابت هم به نظر من یه روز صبح زود بیدار شو (البته این بلند شدنه سخت ترین قسمتشه ) و برو از خونه بیرون(اگه میدونی نمیتونی بلند شی به یکی بگو مجبورت کنه!!!!) و کتاب خونه ای ،مدرسه ای ،کلاسی، کوهی دشتی چیزی! شب هم بگیر زود بخواب (قاعدتا ساعت 6-7 خوابت میبره ولی صبحش دیگه زمان مورد نظرت بیدار شو) باز هم تا یه هفته سخته ولی بعدش دیگه عادت می کنی!
      عوارض جانبی برگشت‌پذیر ملاتونین

استفاده مقدار کم آن در دورهٔ زمانی ۳ ماهه اثبات شده که عوارض جانبی بسیار کمی دارد. اگرچه عوارض زیر ممکن است در استفاده طولانی‌مدت رخ دهند:

• خواب‌آلودگی مهم‌ترین عارضه جانبی آن است که بعد از قطع مصرف دارو به احتمال زیاد برطرف می‌شود.
      • تغییرات عروق خونی که ممکن است بر جریان خون تأثیر بگذارد.
      • کاهش و یا از بین بردن کامل میل جنسی در آقایان
      • پایین آوردن درجه حرارت بدن (هیپوترمی).
      • سردرد
      • ضعف صبحگاهی
      • رویاهای واضح

در صورت مصرف ملاتونین، هنگام مراجعه به هر پزشکی، باید آن را با او در میان گذاشت.
      عوارض جانبی برگشت نا پذیر ملاتونین

• مصرف با دوز بالا و چند ماهه دارو باعث تغییر رنگ پوست به تیرگی و رنگ چشم به روشنی می شود.
      ملاتونین یک هورمونه که خود بدن هم ترشح میکنه و قرصش به عنوان مکمله، در ضمن من از دکتر پرسیدم و گفتن مصرف کوتاه مدتش هیچ اشکالی نداره و لازم نیست زیر نظر پزشک باشه کسی هم نگفت ۳ ماه بخوره گفتم چند شب (تازه گفتم اگه میتونه ۱ روز نخوابه که خودش گفت امتحان کردم و نمیشه)
      اون عوارضی هم گفتبن از عوارض قرص استامینوفن کمتره و این عوارض واسه طولانی مدت و بیشتر از ۳ ماه نوشته شده نه چند شب!!
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 06 اسفند 1396 در ساعت 00:28

12. Top | #192
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      ملاتونین یک هورمونه که خود بدن هم ترشح میکنه و قرصش به عنوان مکمله، در ضمن من از دکتر پرسیدم و گفتن مصرف کوتاه مدتش هیچ اشکالی نداره و لازم نیست زیر نظر پزشک باشه کسی هم نگفت ۳ ماه بخوره گفتم چند شب (تازه کفتم اگه میتونه ۱ روز نخوابه که خودش گفت امتحان کردم و نمیشه)
      اون عوارضی هم گفتبن از عوارض قرص استامینوفن کمتره و این عوارض واسه طولانی مدت و بیشتر از ۳ ماه نوشته شده نه چند شب!!
      چیزی که من میگم اینه که نیازی به این چیزا نیست با یکم اراده و چند روز سختی کشیدن میشه ساعت خواب رو درست کرد ...

13. Top | #193
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به هیچ وجه از دارو های شیمیایی استفاده نکنید برای این مسائل.
      قبلش سری به کمپ های ترک اعتیاد بزنید!!

خوابتون خودش تنظیم میشه به شرطی که حساس نباشید...
      استرس رو از خودتون دور کنید
      یه سری خوراکی ها که میدونید نباید استفاده کنید یا باید استفاده کنید(تحقیق کنید)

14. Top | #194
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها
      حتما این عادتتو ترک کن خیلی بده سعی کن شب ها ساعت ۱۱ بخوابی صبح هم ۶ بلند شی اگه شب زود بخوابی صبح واسه بلند شدن احساس خستگی نمیکنی
      موفق باشید
      - خوابم بهم خورده
      + سعی کن خوابتو تنظیم کنی

رفع اسپم : ی شستشوی صورت با آب سرد یا خالی کردن ی لیوان آب سرد روی صورت بنظرم خیلی کارسازه

15. Top | #195
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرچقدر دوس داری بخواب حالشو ببر بقیشو واقعا بخون

Sent from my Lenovo TB3-730M using Tapatalk

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 31213

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)