خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب نهایی زبان فرمول بیست بهتره یا ماجرای منو درسام

سلام
      کتاب نهایی زبان فرمول بیست بهتره یا ماجرای منو درسام

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیادی وسواس به خرج ندین سر منابع ( از یک بدبخت گشته سر تعدد منابع این رو پذیرا باشید )

ولی من خودم برا عمومیا فرمول بیست گرفتم جز ادبیات و زبان که پرسوال مهروماه گرفتم. ( زبان فرمول بیستش موجود نبود وگرنه اونم فرمول بیست میگرفتم ولی بازم تفاوت خاص و چشم گیری ندارن )
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ماجرای منودرسام سطحش خیلی پایین تر از امتحان هایی جدیده. فرمول بیست انتخاب بهتریه. پرسوال مهروماه هم از توی سایتش چک کنید. خیلی خوب به نظر میرسه.
      ویرایش توسط Mazaheri : 12 دی 1402 در ساعت 01:23

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرچی میخری ماجرای من و درسام نخر
      فرمول بیست و مهروماه دوتاش کتابای کاملین و مناسب 20 برا نهایین، یه خوبی فرمول بیستم داشتن کتابچه جداگانه برا قواعد و یا آرایه ها هستش، از نظر سوالم معمولا مهروماه تعداد سوالاتش بیشتره ولی کیفیت دوتاش خوبه ببین با توجه به زمانی که میخواد صرف کنی کدوم برات راحت تره و مطمئنا اگه سوالات بیشتری حل کنی هم تسلطط بیشتره ولی اینطوری نیست که کیفیت سوالشون پایین باشه
      و یه چیزی، من توی ادبیات با فرمول بیست توی آرایه و دستور هایی که از متن در میاورد بیشتر حال کردم نکات قشنگی میگفت که توی کتابا معمولا دیده نمیشه یا هم نکاتی که ممکنه اشتباه گرفته بشه که اینارو توی مهروماهش ندیدم

من و درسام رو صرفا رفتن همون کتابای سطح پایین قبلیو یه برچسب مناسب 60 درصد کنکور زدن که داوطلب فکر کنه کتابه کلا ویرایش خورده اینم ترفند همیشگی خیلی سبزه ولی در عمل کتاب خوبی نیست

موفق باشی
      ویرایش توسط Zeref : 12 دی 1402 در ساعت 12:23

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای کاش یکی میومد استاد معرفی می کرد، کتاب نهایی کلا یکی دو تا بیشتر نیس و خب خیلیم فرقیی ندارن، ولی استادا از فن بیان گرفته تا شیوه تدریسشون متفاوته، خیلیاشونم اصلا تو همون خط کنکور تستی موندن و مثلا ادبیات هنوز هم موضوعی داره تدریس میشه درحالی که درس به درس خوندن برای امتحان تشریحی در اولویته

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها
      ای کاش یکی میومد استاد معرفی می کرد، کتاب نهایی کلا یکی دو تا بیشتر نیس و خب خیلیم فرقیی ندارن، ولی استادا از فن بیان گرفته تا شیوه تدریسشون متفاوته، خیلیاشونم اصلا تو همون خط کنکور تستی موندن و مثلا ادبیات هنوز هم موضوعی داره تدریس میشه درحالی که درس به درس خوندن برای امتحان تشریحی در اولویته
      سلام
      اخه تا ادم موضوعی یاد نگیره درس به درس به درد نمیخوره
      حداقلش اول باید ارایه و دستور رو بلد بود بعدش شروع به درس به درس خوندن کرد .
      ولی درکل : توکلی من چند جلسه دیدم بودم پاییز؛ درس به درس میگه وسط یک درس هم یه دستور یا ارایه میگه
      راجب بقیه نمیدونم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ادبیات و زبان و عربی رو اول موضوعی خوندم، بعد درس به درس. موضوعی رو باید در طول سال بخونی، شب امتحان درس به درس.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      من ادبیات و زبان و عربی رو اول موضوعی خوندم، بعد درس به درس. موضوعی رو باید در طول سال بخونی، شب امتحان درس به درس.
      لغت و مفهوم و معنی شعر و نثر ۱۸ تا درس شب امتحان جمع نمیشه، بعدش هم موضوعی خوندن ادبیات حتی در سخت ترین امتحان نهایی اون پیچیدگی کنکور رو نداره که گزینه ها و مثال های آرایه و قرابت کلا اشعار خارج کتاب باشند

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ، برای ادبیات احسان محسنی خوبه ، فیلم هاش رو خودش رایگان تو اپارات اپلود کرده ( مال 402 هست ولی کلا ضبط جدید نداشته و خودش گفته بدون تغییر هست ) جزوه اش رو هم خودش تو کانال گذاشته رایگان ، هر درس رو تقریبا تو ی ساعت تدریس میکنه بدون حاشیه ، همه نکات رو هم میگه ، کارگاه جدا برای دستور و آرایه هم داره کلا کارش خیلی خوبه زمانش هم کمه
      عربی فلاح ، اگه ضعیفی از سالیانه و ری استارت استفاده کن اگه نه هم پارسال قواعد رو توی چند جلسه سریع تدریس کرد و بعد ی جلسه 5 ساعته آمادگی نهایی داشت اون رو ببین
      زبان قریشی ، دینی هم که خب خودخوان
      ویرایش توسط amirrezagh10 : 12 دی 1402 در ساعت 15:51

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من با این دبیرا میبینم راضیم اگه خاستی یه جلسه ببین شاید خوشت اومد دینی با فکری زبان با قریشی ادبیات با توکلی و عربی هم با فلاح

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رفقا نظرتون درباره راه نهایی هامون سبطی چیه؟
      یه کتاب موضوعی هم داره به اسم دستور نهایی ؛ بنظرتون این دوتا بهتره یا فرمول بیست؟
      راستی سیر تا پیاز های گاجم کتابای قطورین (برای ادبیات فک کنم ۳۰۰ و خورده ای صفحه داره) نمونه صفحه های درسنامشو که دیدم خیلی انگار عمیق کتابو بررسی کرده حالا سطح سوالاش نمیدونم چجوریه. بنظرتون برای زبان و ادبیات سیرتاپیاز منطقی تره یا فرمول بیست؟
      من حقیقتش میخوام برای اختصاصیا کتاب دروس طلایی استفاده کنم، واسه ۴ تا درس عمومی و هویت و سلامت هم فرمول بیست
      نمیدونم همینجوری خوبه یا نه
      ویرایش توسط hosseyn : 12 دی 1402 در ساعت 15:42

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو ادبیات باید دستور و ارایه فول باشی و بعد واسه هر درس بیای سه قلمرو فکری زبانی وادبیشو برسی کنی و نمونه سوال حل کنی
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseyn نمایش پست ها
      رفقا نظرتون درباره راه نهایی هامون سبطی چیه؟
      یه کتاب موضوعی هم داره به اسم دستور نهایی ؛ بنظرتون این دوتا بهتره یا فرمول بیست؟
      راستی سیر تا پیاز های گاجم کتابای قطورین (برای ادبیات فک کنم ۳۰۰ و خورده ای صفحه داره) نمونه صفحه های درسنامشو که دیدم خیلی انگار عمیق کتابو بررسی کرده حالا سطح سوالاش نمیدونم چجوریه. بنظرتون برای زبان و ادبیات سیرتاپیاز منطقی تره یا فرمول بیست؟
      من حقیقتش میخوام برای اختصاصیا کتاب دروس طلایی استفاده کنم، واسه ۴ تا درس عمومی و هویت و سلامت هم فرمول بیست
      نمیدونم همینجوری خوبه یا نه
      نظر شخصی من اینه کتابای فرمول بیست در مجموع یه سر و گردن بالاتر از بقیه کتابان و امتحانشونو تا حد زیادی پس دادن.
      سیر تا پیازم قبلا داشتم و کتاب خوبیه و مطمئن باشین خیلیییی تفاوت چشم گیری با فرمول بیست نداره و فقط به قول شما توضیحات بیشتر و دقیق تری داره. حالا تصمیم با شماست که ببینید با نحوۀ آموزش کدوم کتاب راحت ترین.
      من برا هویت و سلامت و دینی و عربی فرمول بیست گرفتم که از تصمیمم خیلی راضیم. برای هویت و سلامت و دینی یه کتابچۀ رایگان هم داره که متن کتاب درسیو هایلایت کرده اونجاهاشو که تو امتحانا اومده و برا مرور شب امتحان میتونه خیلی کمک کننده باشه.
      برا عربی هم یه کتابچۀ به درد بخور داره و در مجموع انتخاب مطمئن تریه.
      من فقط برای ادبیات بخاطر تعداد سوالای بیشتر تصمیم گرفتم پرسوال مهروماه رو بگیرم و زبان هم فرمول بیستش تو اون سایت موجود نبود دیگه اونم پرسوال مهروماه گرفتم وگرنه تصمیمم این بود همه رو فرمول بیست بگیرم جز ادبیات که دلیلشو گفتم.
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...
      ویرایش توسط StarryNight : 12 دی 1402 در ساعت 16:32

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط StarryNight نمایش پست ها
      نظر شخصی من اینه کتابای فرمول بیست در مجموع یه سر و گردن بالاتر از بقیه کتابان و امتحانشونو تا حد زیادی پس دادن.
      سیر تا پیازم قبلا داشتم و کتاب خوبیه و مطمئن باشین خیلیییی تفاوت چشم گیری با فرمول بیست نداره و فقط به قول شما توضیحات بیشتر و دقیق تری داره. حالا تصمیم با شماست که ببینید با نحوۀ آموزش کدوم کتاب راحت ترین.
      من برا هویت و سلامت و دینی و عربی فرمول بیست گرفتم که از تصمیمم خیلی راضیم. برای هویت و سلامت و دینی یه کتابچۀ رایگان هم داره که متن کتاب درسیو هایلایت کرده اونجاهاشو که تو امتحانا اومده و برا مرور شب امتحان میتونه خیلی کمک کننده باشه.
      برا عربی هم یه کتابچۀ به درد بخور داره و در مجموع انتخاب مطمئن تریه.
      من فقط برای ادبیات بخاطر تعداد سوالای بیشتر تصمیم گرفتم پرسوال مهروماه رو بگیرم و زبان هم فرمول بیستش تو اون سایت موجود نبود دیگه اونم پرسوال مهروماه گرفتم وگرنه تصمیمم این بود همه رو فرمول بیست بگیرم جز ادبیات که دلیلشو گفتم.
      فرمول بیست زبان تازگیا موجود شده
      اتفاقا الانم تو گاج مارکت دیدمش
      ولی خب درکل نهایی فکر نکنم اونقدر چیز هیولایی باشه که آدم بخواد وسواس بخرج بده تو منابع.
      فقط واسه ادبیات وسوسه شدم راه نهایی بگیرم نمیدونم چجور کتابیه. اون موضوعی های هامون سبطی کتابای خیلی خوبی بودن بخاطر همین گفتم شاید این کتابشم خوب باشه
      شما این کتابو دیدی؟
      احساس میکنم اون pdf نمونه صفحه هاش تو سایت کتاب فروشیا برای چاپ قدیمه حالا دقیق مطمئن نیستم. واسه همین میپرسم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها

تو ادبیات باید دستور و ارایه فول باشی و بعد واسه هر درس بیای سه قلمرو فکری زبانی وادبیشو برسی کنی و نمونه سوال حل کنی
      فول در چه حد؟ در حد کنکور که آدم بره کلی تست قرابت و ارایه و دستور بزنه؟ شاید هم من بد منظورم رو رسوندم، من منظورم این نبود کسی که یه استعاره ساده رو نمیتونه از تشبیه تفکیک کنه و خب پایه اش داغونه، شروع کنه درس به درس بخونه، من حرفم اینه این استادا همشون تو دوران کنکور عمومی موندن! وگرنه کاملا مشخصه تو امتحان نهایی درس به درس خوندن خیلی اهمیتش بیشتره، چرا؟ چون تو کنکور عملا ابیات قرابت و آرایه و دستور خارج کتاب هستند خب اینجا باید کسی که میخواد ادبیات رو بالا بزنه بره برای تک تک قرابت و آرایه و دستور کلی تست بزنه و آموزش ببینه تا بتونه آرایه اون شعری که بار اول سر جلسه دیده تشخیص بده ولی تو امتحان نهایی ابیات کلا داخل کتاب ازشون سوال میاد و خب اینجا درس به درس خوندن اهمیتش ویژه تره و باید تک تک ابیات و نثرهای کتاب رو مفهومش و معانی و آرایه ها و نقش های دستوریشونو جویید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 9 مهمان)