خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 134
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sari_Sheri نمایش پست ها
      ب منم ی دونه کد داد ولی هنوز نرفتم واسه ثبت نام گفتم بذارم فردا ک خلوت‌تر بشه سایت سنجش
      نمیدونم اون یدونه رو کجا باید بزنیم
      کد قبلیا ب درد نمیخوره ک دوتا داشتیم؟
      راستی فک کنم از تاریخ ۲۰ تا ۳۰ فروردین باید بریم داخل همون سایته واسه ترمیم یا ایجاد سوابق
      کدوم سایت؟ من قبل از عید ثبت نام کردم توی مدرسه بزرگسالان ولی اونم دنگ و فنگ خودشو داشتا. باید میرفتی توی یه سایتی تاییدیه میگرفتیو اینا
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      opera-snapshot_2023-04-04_215052_www.sanjesh.org.png

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط titimousavi نمایش پست ها
      چی شد؟ حل نشد؟ من ثبت نام کردم کامل. ولی کد پیگیری که داده خیلی خیلی خیلی طوللانی و عجیب غریبه. فک کنم مشکل داره واقعا سایتا
      برای پیش و دیپلم چه زدین؟
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کدوم سایت؟ من قبل از عید ثبت نام کردم توی مدرسه بزرگسالان ولی اونم دنگ و فنگ خودشو داشتا. باید میرفتی توی یه سایتی تاییدیه میگرفتیو اینا
      همین سایته ک کد سوابق میده
      منم قبل عید اون کارا رو کردم
      منتها این اطلاعیه رو هم ی جا دیدم گفتم بگم ب بقیه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاربر - dba2200f1 ساعت قبل
      بچه‌های نظام قدیم مشکل حل شد فقط یدونه کد19رقمی بزتیدمیتونیدثبت نام کنیدفقط بچه هامن واسم کد پیگیری ازسمت سنجش نیومدواسه شمااومد؟

این کامنته یکی از بچه ها توی سایت قلمچیه
      یک کد 19 رقمی زده ولی کد پیگیری نگرفته
      هر کی تونسته ثبتنام کنه روندشو بزاره استفاده کنن بچه ها چ قدیم چ جدید
      سایت برای خودم مشخصاتمم بالا نمیاره الان

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این کد رهگیری چرا اینطوریه ؟ واقعا الان ثبت شده من می ترسم ثبت نشه چون مراحلش خیلی چرت بودن ...
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      این کد رهگیری چرا اینطوریه ؟ واقعا الان ثبت شده من می ترسم ثبت نشه چون مراحلش خیلی چرت بودن ...
      دوباره گزینه سراسری رو بزن توی قسمت ثبت نام آزمون. اونجا سوابق ثبت نام نوشته نمایش رو بزن کد رهگیری اونجا هست
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      دقیقن. پس واسه شما هم اینطوریه. توی دفترچه مراحلو یه جور دیگه ای زده که با مراحل توی سایت متفاوته. واسه شما هم با دفترچه مغایرت داشت؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دقیقن. پس واسه شما هم اینطوریه. توی دفترچه مراحلو یه جور دیگه ای زده که با مراحل توی سایت متفاوته. واسه شما هم با دفترچه مغایرت داشت؟
      میدونی چی جالبه؟ اینکه هر دفعه که وارد میشی کد رهگیری تغییر میکنه

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بچه ها یه سوال. بعد از اتمام ثبت نام، برای شما پیام کد پیگیری به گوشیتون ارسال شد؟ چون سال پیش که ارسال شد. الان کد پیگیری یه رقم عجیب طولانی همراه با حروفه برای من. گفتم نکنه باز باگ خورده سایت و این کدم ماستمالیه.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بچه ها یه سوال. بعد از اتمام ثبت نام، برای شما پیام کد پیگیری به گوشیتون ارسال شد؟ چون سال پیش که ارسال شد. الان کد پیگیری یه رقم عجیب طولانی همراه با حروفه برای من. گفتم نکنه باز باگ خورده سایت و این کدم ماستمالیه.
      نه برای منم ارسال نشد. ولی سایت یه پیغام کوچیک که گفت ثبت نام با موفقیت انجام شده نمایش داد بعد رفت

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      میدونی چی جالبه؟ اینکه هر دفعه که وارد میشی کد رهگیری تغییر میکنه
      اوضاع پس توی همه چی خرابه نمیخوام بدبین بازی دربیارم ولی یک کار درست حسابی اینا نمیتونن انجام بدن. همه چیز از دم غلط. همینه که مهاجرت بین دانشجوهای دانشگاهای تاپ انقدر بالاست. میری ناامید میشی از همه چیز. این دیگه کوچک ترین چیزشه. همین سیستمای ثبت نام. برای ترمیم هم همین مزخرفاتو درمیارن. کاری که باید توی یه روز انجام شه رو چند روز میکشوننت دنبالش. الانم این سیستم و سرور مزخرف سنجش! انگار سرور روی این کامپیوترای مال دهه هفتاد سواره. من الان میخوام وارد شم توی سامانه باز دوباره با مشکل مواجه شدم. یه بار میگه کلن نیستی توی سیستم یه بار میگه کد جمع اعدادو درست وارد کن درصورتیکه که درست هم وارد کردم. خلاصه ......

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان، آقا من تبعه افغانستان هستم، پدرم در اومد سر ثبت ناممممممممممم
      (فارغ التحصیل ریاضی سال 99 هستم)
      رفتم سایت my.medu.ir دانش آموز رو زدم، مشخصاتم رو زدم گفت یافت نشدی اصلا.
      رفتم از آموزش پرورش منطقه مون کد سابقه تحصیلی گرفتم ولی 17 رقمه
      الان اومدم کنکور ثبت نام کنم نمیزاره اصلا 17 رقمی وارد کنم، میگه 19 رقمی باید باشه.
      دیدم شما گفتید گزینه اولیا و سایر رو انتخاب کنم، همونو انتخاب کردم، بعد از بالا اتباع رو انتخاب کردم، مشخصاتمو وارد کردم، بعد میگه کاربری با این مشخصات یافت نشد.
      بعد دوباره از اول رفتم، ایندفه از اون بالای فرم، "ایرانی" رو انتخاب کردم، بعد زدم ورود از درگاه دولت، سیمکارت به نام خودم رو نوشتم، بعد یه فرم دیگه اومد که 4 تا ورودی داشت واسه انواع و اقسام کد ها.
      untitled.png
      نکته مسخرسش اینه که اون کد فیدا هست که 12 رقمه، کد یکتای اتباع 10 رقمه، ولی اون دانشمندی که اینو ساخته، زیر کد یکتا مینویسه 12 رقم باید باشه، من یدفه کد فیدا رو توی ورودی خودش نوشتم، یعنی همون دومی تو عکس، زدم ثبت اطلاعات، بعد نوشت "عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد اتباع. (شماره تلفن همراه حتما باید برای خود فرد باشد)" و شماره هم خیر سرم مثلا به نام خودمه.
      یدفم کد فیدا رو توی همون ورودی آخری نوشتم، یعنی جای "کد یکتای اتباع"، بازم همین ارور رو داد.
      یدفه دیگم جای هر 2 تاشون کد فیدا رو نوشتم، باز ارور داد.
      یدفم جای 3 تا ورودی آخر کد فیدا رو نوشتم باز همون ارور رو داد.

من الان 2 روزه دارم زور میزنم ولی هیچکاری نتونستم بکنم.
      ویرایش توسط bzmind : 16 فروردین 1402 در ساعت 12:06

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متاسفم تو این خراب شده زندانی شدیم.
      این سیستم شخمی شونو اگر درست نکنن، قطع به یقین خیلیا از ثبت نام کنکور جا میمونن، حتی شاید خود من.

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bzmind نمایش پست ها
      سلام دوستان، آقا من تبعه افغانستان هستم، پدرم در اومد سر ثبت ناممممممممممم
      (فارغ التحصیل ریاضی سال 99 هستم)
      رفتم سایت my.medu.ir دانش آموز رو زدم، مشخصاتم رو زدم گفت یافت نشدی اصلا.
      رفتم از آموزش پرورش منطقه مون کد سابقه تحصیلی گرفتم ولی 17 رقمه
      الان اومدم کنکور ثبت نام کنم نمیزاره اصلا 17 رقمی وارد کنم، میگه 19 رقمی باید باشه.
      دیدم شما گفتید گزینه اولیا و سایر رو انتخاب کنم، زدم اتباع، مشخصاتمو زدم، میگه کاربری با این مشخصات یافت نشد.
      بعد از اون بالای فرم، "ایرانی" رو انتخاب کردم، بعد زدم ورود از درگاه دولت، سیمکارت به نام خودم رو زدم، بعد یه فرم دیگه اومد که 4 تا ورودی داشت واسه انواع و اقسام کد ها.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 117
حجم: 182.9 کیلو بایت
      نکته مسخرسش اینه که اون کد فیدا هست که 12 رقمه، کد یکتای اتباع 10 رقمه، ولی اون دانشمندی که اینو ساخته، زیر کد یکتا مینویسه 12 رقم باید باشه، من یدفه کد فیدا رو توی ورودی خودش نوشتم، یعنی همون دومی تو عکس، زدم ثبت اطلاعات، بعد نوشت "عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد اتباع. (شماره تلفن همراه حتما باید برای خود فرد باشد)" و شماره هم خیر سرم مثلا به نام خودمه.
      یدفم کد فیدا رو توی همون ورودی آخری نوشتم، یعنی جای "کد یکتای اتباع"، بازم همین ارور رو داد.
      یدفه دیگم جای هر 2 تاشون کد فیدا رو نوشتم، باز ارور داد.
      یدفم جای 3 تا ورودی آخر کد فیدا رو نوشتم باز همون ارور رو داد.

من الان 2 روزه دارم زور میزنم ولی هیچکاری نتونستم بکنم.

ببین تورسمن باید بری سازمان سنجش مثکه. اموزش پرورش رفتی؟ ازونا پرسیدی؟ قسمت سنجش داره اموزش پرورش. کارت چند روز طول میکشه احتمالن.

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن