خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با این وضعیت شخمی حاکم بر بازار کتاب چه می کنید؟

رأی دهندگان
    38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • میخرم دیگه چاره ای نیست

8 21.05%
    • فقط از PDF میخونم

5 13.16%
    • بخشی از منابع رو از PDF میخونم

13 34.21%
    • لعنت بر مافیا

12 31.58%
    صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI25 نمایش پست ها
      یعنی صفحه ی کامپیوتر یا گوشی رو میاره تو صفحه قلم نوریه؟بعد فرقش با قلم لمسی گوشیا چیه؟
      اره کل صفحه لپ تاپ محدود میشه به صفحه قلم نوری
      قلم لمسی برای گوشیه این برای تمام دیوایس ها صد البته دقیق تره قلم نوری
      یه سرچ بزن میفهمی داستانشو

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.h.f نمایش پست ها
      اره کل صفحه لپ تاپ محدود میشه به صفحه قلم نوری
      قلم لمسی برای گوشیه این برای تمام دیوایس ها صد البته دقیق تره قلم نوری
      یه سرچ بزن میفهمی داستانشو

من قلم نوری قبلا داشتم، انتظاراتم رو برآورده نمی کرد، من یه چیزی مثل تبلت میخواستم که مستقیما توش بنویسم نه که یه صفحه باشه توش بنویسم و بعد بیاد رو صفحه نمایش لب تاب یا گوشی. ولی این قلم لمسی های گوشیا چطورین؟ همونایی که تو دیجی کالا و اینها حتی با ۲۰۰ ۳۰۰ تومن قابل خریداری اند. این قلم ها چجورین؟ به خوبی قلم تبلت میرسن؟ تو هر گوشی روان و با دقت کار میکنن؟

البته منظورم از قلم لمسی گوشی گوشی های note سامسونگ نیس که اونا خودشون قلم دارن

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها

من قلم نوری قبلا داشتم، انتظاراتم رو برآورده نمی کرد، من یه چیزی مثل تبلت میخواستم که مستقیما توش بنویسم نه که یه صفحه باشه توش بنویسم و بعد بیاد رو صفحه نمایش لب تاب یا گوشی. ولی این قلم لمسی های گوشیا چطورین؟ همونایی که تو دیجی کالا و اینها حتی با ۲۰۰ ۳۰۰ تومن قابل خریداری اند. این قلم ها چجورین؟ به خوبی قلم تبلت میرسن؟ تو هر گوشی روان و با دقت کار میکنن؟

احیانا اگه میتونی، یه سرفیس بگیر؛ هم تبلت طوره، هم سیستمش ویندوزه دیگه کارت راحته. ولی دیگه هزینه ش بی نهایت حدیه؛ اگه میتونی یه استوک تمیز بگیر خیلی جالبه.
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

4. Top | #64
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

قلم نوری بالای ۱۵۰۰ قیمتشه من xp-pen خریدم فوق العادست ،اونی که شما میگی نیست،شما با این قلم رو پی دی اف بنویس بعد سیو کن رو هرجا ،بی نظیره

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      قلم نوری بالای ۱۵۰۰ قیمتشه من xp-pen خریدم فوق العادست ،اونی که شما میگی نیست،شما با این قلم رو پی دی اف بنویس بعد سیو کن رو هرجا ،بی نظیره
      من هوئیون داشتم که قیمتش نزدیک ۳ تومنه، یه صفحه داشت که وصل میکردی به سیستم یا گوشی و بعد روی اون صفحه با قلم مینوشتی که تو مانیتور سیستم یا گوشی نوشته شما رو نمایش میداد، من با همچین چیزی حال نمیکردم، تبلت بهتره و خب راحت میشه مستقیما روی صفحه تبلت نوشت و صفحه ای به عنوان واسطه نیست ولی خب قیمتش هم در حد متوسط معقولش بالای ۲۰ هست :/

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فقط 12 درصد کلا از رو pdf میخونن
      همیشه جزو معدود ها بودم

7. Top | #67
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه لپ تاپ چرخشی 360 نو یا استوک بگیر
      با یه قلم لمسی
      سرفیس قیمتش بالاست
      این مناسب تره...
      پ.ن
      اگه که ریچ کیدی همون سرفیس و بگیر)))))))))
      ما از امید نوشتیم و تمام کلماتمان جوانه زدند.

8. Top | #68
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من به این نتیجه رسیدم ک
      هیچی کاغاذ و خودکار نمیشه حتی اگه با پی دی اف بخونی
      Legends Never Die

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من هوئیون داشتم که قیمتش نزدیک ۳ تومنه، یه صفحه داشت که وصل میکردی به سیستم یا گوشی و بعد روی اون صفحه با قلم مینوشتی که تو مانیتور سیستم یا گوشی نوشته شما رو نمایش میداد، من با همچین چیزی حال نمیکردم، تبلت بهتره و خب راحت میشه مستقیما روی صفحه تبلت نوشت و صفحه ای به عنوان واسطه نیست ولی خب قیمتش هم در حد متوسط معقولش بالای ۲۰ هست :/
      داداش من جدا متوجه نشدم؛ خب اگه از رو پی دی اف میخونی، درسنامه شو که چیزی روش نمینویسی، میمونه تستا. تستا رو هم رو کاهی حل کن و اگه علامتی چیزی لازم بود، قطعا میشه با دست یا قلم لمسی های ریزه میزه ی ارزون، روش علامت گذاشت. برادرم پارسال از طریق یه آشنایی، به یه رتبه برتری زنگ زد باهم یه گپ و گفتی داشتن؛ همون موقع هم این رتبه ی 167 منطقه 3 ( فک کنم دقیقش همین بود )، گفت خیلی از منباعشو با پی دی اف همینجوری خونده. به نظر خودم اگه منبع درسنامه ت کاغذی و اوکیه و فقط میخوای تست کار کنی، چه میدونم مثلا منبع اولتو خوب کار کردی و میخوای آیکیو رو بزنی، همین رو باطله حل کردن و علامت گذاشتن راحت میشه انجام داد. اگه درسنامه تم همون پی دی افه که خب بخون دیگه جون جدت انقدرم سخت نیست دیه انصافا
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بستگی داره چقدر بخواید هزینه کنید قطعا خرید یه ایپد دست دوم مثلا 2017 اینا با یه قلم نسل یک 3 تومن اینا که بشه 15-16 تومن انتخاب خوبی میتونه باشه الان یه سری از دوستان میان میگن 2017 قدیمیه که باید بگم سیستم عامل ios مثل سیستم عامل اندروید نیست و برای ورژن های قدیمی دیوایس هاش هم اپدیتش منتشر میکنه به عنوان مثال حتی مدل 2016 هم ios 16.5 داره
      اما بخوای کمتر هزینه کنی میتونی دنبال لپ تاپ های استوک مثل برند لنو بگردی که صفحه کوچیکی دارن اما لمسی ان و قلم دار
      خیلی کمتر بخوای هزینه کنی میتونی یه تبلت سیستم عامل اندروید بگی 10 اینچ اینا یه قلم 200 تومنی بزنی تنگش

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها

ببخشید کدوم مدل رو دارید میشه بفرمایید

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.h.f نمایش پست ها
      بستگی داره چقدر بخواید هزینه کنید قطعا خرید یه ایپد دست دوم مثلا 2017 اینا با یه قلم نسل یک 3 تومن اینا که بشه 15-16 تومن انتخاب خوبی میتونه باشه الان یه سری از دوستان میان میگن 2017 قدیمیه که باید بگم سیستم عامل ios مثل سیستم عامل اندروید نیست و برای ورژن های قدیمی دیوایس هاش هم اپدیتش منتشر میکنه به عنوان مثال حتی مدل 2016 هم ios 16.5 داره
      اما بخوای کمتر هزینه کنی میتونی دنبال لپ تاپ های استوک مثل برند لنو بگردی که صفحه کوچیکی دارن اما لمسی ان و قلم دار
      خیلی کمتر بخوای هزینه کنی میتونی یه تبلت سیستم عامل اندروید بگی 10 اینچ اینا یه قلم 200 تومنی بزنی تنگش
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3%DB%B1%DB%B0%DB%B0%DB%B4_%DB%B2%DB%B2%DB%B1%DB%B8%DB%B2%DB%B6_chrome.jpg

منظورم از این قلم هاست که میگن هم رو انواع گوشی و هم رو لب تاب کار میکنه! شما کار کردی باهاش؟

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZanaP نمایش پست ها
      داداش من جدا متوجه نشدم؛ خب اگه از رو پی دی اف میخونی، درسنامه شو که چیزی روش نمینویسی، میمونه تستا. تستا رو هم رو کاهی حل کن و اگه علامتی چیزی لازم بود، قطعا میشه با دست یا قلم لمسی های ریزه میزه ی ارزون، روش علامت گذاشت. برادرم پارسال از طریق یه آشنایی، به یه رتبه برتری زنگ زد باهم یه گپ و گفتی داشتن؛ همون موقع هم این رتبه ی 167 منطقه 3 ( فک کنم دقیقش همین بود )، گفت خیلی از منباعشو با پی دی اف همینجوری خونده. به نظر خودم اگه منبع درسنامه ت کاغذی و اوکیه و فقط میخوای تست کار کنی، چه میدونم مثلا منبع اولتو خوب کار کردی و میخوای آیکیو رو بزنی، همین رو باطله حل کردن و علامت گذاشتن راحت میشه انجام داد. اگه درسنامه تم همون پی دی افه که خب بخون دیگه جون جدت انقدرم سخت نیست دیه انصافا
      من خودمم بیشتر با همون کاهی حل میکنم، قلم نوری اینا تو کنکور زیاد کاربردی نداره، تو دانشگاه به کار اومد، مخصوصا اگه کلاسا مجازی بشه و ارائه داشته باشی، تو تاپیک صحبت قلم بود، خواستم در مورد این قلم های لمسی ارزون بپرسم چون به نظر میرسه دوستان اطلاعات بیشتری در این زمینه دارن

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)