خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میخوام بمونم پشت کنکور و سال بعد کولاک کنم

امروز توی این روز و تاریخی که قرار داری با نا امیدی نسبت به کنکور امسال و امیدواری به کنکور سال بعد به خودت میگیعب نداره تا الان که درستو حسابی نخوندم این چند روز باقی مونده میشینم یه ذره پایمو قوی میکنم (این مدت واسه نهایی میخونم فعلا همه رو بیست میشم )
      کنکور امسال رو شرکت میکنم تجربه میشه برام
      و بعد از کنکور شروع میکنم پر قدرت میخونم
      میزنم تو دهن اونایی که گفتن نمیتونی..
      میزنم تو دهن اون معلمی که بهم گفت خنگی نمیفهمی ...
      بارتبم میشم عامل سر بلندی خانوادمم
      آرهههه همینههههههه

توو میتونیییی

بعد میای شروع میکنی محاسبات تو ذهنت :
      پایم رو تو این چند روز باقی مونده میخونم و به تسلط میرسم
      اول مباحثی که اشکال دارم رو میچینم دیگه مدرسه هم نمیرم که بخواد کسی بهم گیر بده
      خوب حالا 365 روزتا کنکور مونده و من تقریبا 300 روز در نظرش میگیرم
      300 روزه روزی 10 ساعت بخونم ...
      نه حالا 10 ساعت تخیلیه روزی 5 ساعت که بخونم 1500 ساعتت مطالعه میشههه
      روزی از هر منبع یک تست بزنمم هر منبع 1500 تست از هر عمومی از هر اختصاصی دیگه هیچی نمیخوام ...
      میدونی چی میشههه
      یه آزمون هم شرکت میکنم هر دو هفته یک بار خودمو میسنجم ببینم چقد پیشرفت داشتم دیگه یه کنکور ساده چی میخواد مگه ؟؟؟ هاا تحلیل آزمون هم نباید یادم بره
      دیگه با حسرت رتبه برترای قلمچی رو نگاه نمیکنم
      تازه وقت اضافه هم میارم که آزمون جامع بزنم و گاهی وقتا برم استراحت
      و بعدش غرق فکرای بعد قبولی میشی
      خودتو تو مطب تصور میکنی
      خودتو تو رشته مهندسی مورد علاقت تصور میکنی
      خودتو که یه فرد موفقه تصور میکنی
      خودتو یه ادمی تصور میکنی که داره به کنکوری های سال بعد مشاوره میده و میگه من یه سال موندم پشت کنکور و تونستممم
      بعدش توی فضا های مجازی پروفایلتو
      یه گوشی پزشکی میذاری
      عکس دانشگاه تهران رو میذاری
      میری یه لباس سفید میپوشی و میذاری رو پرو فایلت
      و یا اگه رشتت ریاضی عکس دانشگاه صنعتی شریف رو میذاری
      عکس انیشتین میذاری
      تو بیوگرافیت مینویسی
      جنگجوی کنکور سال..14
      مینویسی من میجنگممم
      مینویسی من عهد بستمممم

چند روز بعد میگردی دنبال بهترین منابع
      بهترین کتابا
      یه دفتر پلنر رنگارنگ میخری که انگیزه بگیری
      چند تا ماژیک هایلایتر گذاشتی اون گوشه
      یه تایمر کنارته
      خوراکی مورد علاقت و یه فنجون قهوه هم داری پیشت
      عکس دانشگاه مورد علاقتو پوستر میکنی میزنی رو دیوار رو به روی میز مطالعت بزرگ روی میزت مینویسیی
      من همونیمم که واژه غیرر ممکن رو ممکن کردد
      تغییرات کنکور امسال و سال بعد
      قشنگه نه ؟؟؟
      خودتو توی دانشگاه کنار رفیقات تصور میکنی
      هرکی میگه چطور موفق شدی میگی یک سال فقط یک سال خوندم و موفق شدم و از سال فلان به عنوان سالی که تغییر تو زندگیت ایجاد شد یاد میکنی

همین حالا که وسط دوران بعد قبولیتی و داری تو خیالاتت برنامتو میچینی که کاملا همه چی فراهم بشه واسه قبولیت
      یه عده دارن با درس خودکشی میکنن
      یه عده اونقد هدفشون براشون مهمه که حتی ختم عزیز ترین کسشون هم نمیتونه مانع تلاششون بشهه
      یه عده دارن میجنگن... به معنای واقعیی میجنگن
      یه عده چند سال پشت کنکورن
      یه عده با رتبه
      1000 موندن پشت کنکور و دارن میخونن که رتبشون بهتر بشه آره بعد تو همین مدت باقی مونده رو قایم شدی پشت تخیلاتت
      قایم شدی پشت یه عکس و پوستر دانشگاه
      اتاقت همش شده عکس دانشگاه مورد علاقت
      یه مولاژ بزرگ گوشه اتاقت داری
      هر کی میاد خونواده بهش میگن بچمون داره سختت میخونهه
      خودتم باورت شده
      تو انگیزت شده یه دوتا دفتر رنگی و دوتا عکس ..
      اونی که قبول میشه کنکور از ترس اینکه گشنه بمونه
      از ترس اینکه مثل پدرش کارگر نشه
      یا مثل مادرش که کارش فقط خونه داریه و از صب تا شب زحمت میکشه و در آخر اختیار هیچچ کاری رو نداره نشهههه
      اون نمیخواد زخم بخوره
      اون نمیخواد بدبخت بشه
      ولی تو میخوای چشم فلان فامیل رو دربیاری
      اون عزیزشو از دست میده با چشم اشکی میشینه میخونه
      تو یکی از فامیلاتون میاد بهت میگه هنوز هم درس میخونی؟؟ به خاطر این حرف 5 روز درس نمیخونی
      میای تو فضای مجازی مینویسییی
      آدماییی منفی رو اعصابمنن
      ادمایی منفی باف رو از خودم دور میکنمممم

به رفیقت میگی فلانی اینجوری گفته اونم تایید میکنهه آرههههه منم همینجوریمممم
      اونا نمیخوان موفقیت مارو ببینن
      با همین چرندیات یک عالمه تایم دیگه از دست میدی
      وقتی نمیتونی 57 روز پیوسته درس بخونی
      انتظار داری پشت کنکور بمونی و یکسال پیوسته درس بخونی؟؟
      خیال خامه همش
      تو وقتی نمیتونی 57 روز بدون توجه به آخرش روزی 10 ساعت اصن روزی 8 ساعت پیوسته بخونی تست بزنی و تمرین کنی
      چطوری میخوای 365 روز با استرس مضاعف فشار خانواده نزدیک شدن به سربازی و هزارن چالش جدید که تو سال بعد برات اتفاق میوفته درس بخونی ؟ تست بزنی ؟ به خیال خودت هر آزمون نسبت به آزمون بعد پیشرفت کنی ؟؟
      تو وقتی هنوز نمیتونی ساعت مطالعتو یک ساعت نسبت به روز قبل افزایش بدی میخوای یک سال هر دو هفته یک بار پیشرفت کنی ؟ ترازت بره بالا ؟؟
      اصن افزایش ساعت مطالعه پیش کش
      هنوز نمیتونی دو هفته پشت سر هم 5 ساعت درس بخونی
      5ساعت یه تعداد تست معین بزنی
      خنده داره واقعا خنده داره خدایی تو خنده داری که هنوز با دیدن یه عکس و کلیپ دانشگاه ذوق زده میشی
      انگیزه میگیری
      میدونی چرااا ؟؟؟
      چون خودتم میدونی 5 دقیقه بعد اون انگیزه ی دورغین میشی همون ادم قبلیی ولی نمیخوای قبول کنی
      آخر حرفم :
      این چند روز رو بدون این لوس بازیاا اصن با نا امیدی تمامم بخون واسه کنکور امسال
      اگه تونستی این چند روز رو پیوسته رو بخونیی هر روز برنامت کامل بشه
      دنبال دیده شدن گزارشت تو فلان کانال درسی تو فلان جا نباشی
      اگه تونستی بدون لوس بازیا بدون این چرندیات بدون حرفایی تکراری و کلیشه ای که هر روز به خودت میگی (من میتوانم ...)
      درستو حسابی درستو بخونی
      پیوسته بخونی
      واقعااا اگه یک فصل رو میخونی یادش بگیری
      بدون توجه به نتیجه فقط هر روزِ خودت رو کامل کنی و سعی کنی نسبت به روز قبل... دقت کنن نسبت به خودت تو روز قبل نه نسبت به بقیههه بهتر بشی پیشرفت کنی
      نه اینکه بشینی از امروز 16 ساعت بخونی نههه
      مثل انسان عاقل و بالغ (و نه مثل یه انسان تخیلی ) از یه ساعت مطالعه پایه در حد توانت شروع کنی و افزایشش بدی
      اون موقع میتونی امیدوار باشی که سال بعد هم قبول میشی
      اون موقع میتونی به سال بعد فکر کنی
      اصن شاید سرعتت بالا رفت و تونستی با خوندن بخشای مهم امسال به هدفت برسی (و نمونی یک سال از عمرتو تلف کنی)
      قبول نشدی
      چیزی رو از دست ندادی که
      یاد گرفتی پیوسته بخونی کلی مطلب یاد گرفتی و لااقل به یه رتبه نجومی پشت کنکور نمیمیونی که همه و حتی خودت از خودت نا امید بشی
      به خودت ثابت کردی میتونی 57 روز ثابت بخونی
      میتونی به خودت ثابت کنی که همیشه بدبختی نیستی که میاد تاپیک میزنهه :: آیااا از الانن میشههه؟؟ لطفاا کمکککک
      و منتظره یکی بهش بگه آره میتونیی
      و اونم ذوق کنه
      چرا گدایی ترحم میکنی ؟؟؟
      اره بازم بخند بگو اینم اومده یه تاپیکی بزنه امتیازش بره بالا
      بگو اومده یه چیزی بگه بره
      این خودش اگه حرف خودشو قبول داشت الان باید پزشکی درس میخوند ..
      اره اینا تو ذهنته منم بهت میگم اوکی برو ولی روز کنکور حال خودتو میبینی
      من یک سال تجربش کردم .. با اینکه نسبت به سال قبل بهتر شدم خیلیی بهتر از سال قبل ولی اون چیزی که تو ذهنم نبود ..
      من باید تو همون روزای آخر کنکور قبلی به خودم ثابت میکردم که میتونم و نکردمم
      این حرفارو من گفتم چون کسی نبود به من بگه
      تو لااقل مثل من نشو (نه اینکه فک کنی الان من بیخیال شدم هااا نههه اصلاا من دارم میخونم ، اما خوب از اول سال وقتم رو دیدم که چجوری گذشت )

اگه خودت تغییر نکنی پشت کنکور هم بمونی چیزی عوض نمیشه
      به قول یکی وقتی غذای گندیده لای مبل بمونه هرجا نقل مکان کنی باز خونت بو میده
      سال پیش من همونی بودم که به هرکی میرسید میگفت از الان بخونم میشه؟؟؟
      الان اون منبع میتونه کمک کنه بهم ؟؟؟
      غافل از اینکه اون منبع که میتونست بهم کنه خودم بودم اون منبع اثبات خودم به خودم بود

خوب همه اینا رو خوندی
      بیا ریپلای بزنن واقعاا عالییی بودد
      بیا بگوو اشکممم در اومد
      و دوباره مثل همه متن های مشاوره ای و انگیزشی که قبلا خوندی بعد از این هم
      بشو همون آدم قبلی و بازنده باشه ؟؟
      آفرین بهت که دوباره وقتتو با خوندن این تلف کردی
      پاشو برو بقیه روزت و بقیه زندگیت هم خراب کن

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آدما با هم متفاوتن و ظرفیت متفاوتی دارن.
      واقعیت اینه که اکثر آدمایی که رتبه ی خوبی اوردن سال کنکور شرایط روحی کاملا مساعدی داشتن و فضای خونه واسشون کاملا مناسب بوده!!
      یکی از رتبه های تک رقمی سال 98 تو رشته ی تجربی می گفت که من تمام سال کنکور رو مشاور داشتم و حتی اگه یه درصد روحیه ام آسیب می دید سریع بهش مراجعه می کردم که با هم حرف بزنیم
      آره یه عده استثنا هستن که به قول شما حتی اگه عزیزشون هم بمیره تاثیر نمی پذیرن،هرچقدر حرف بشنون هرچقدر تو خونه تنش داشته باشن بازم ادامه میدن ولی به نظر من اینجور افراد استثنائن و تعداد زیادی ندارن!
      انقدر شعاری حرف نزنین لطفا
      ویرایش توسط Marisa.jk : 14 اردیبهشت 1401 در ساعت 19:54

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه دو دوتا چهارتا کن؛
      میبینی دردی که تو دیدن اون رتبه بد و اون کلمه کوفتی مردود هست تو هیچی نیست؛
      ی دردیِ که رو قلبت میمونه ....
      خنده رو ازت میگیره...
      با تموم وجودم این دردو حس کردم
      با تموم وجودت این دردو حس کردی....!

یه امسال ۳۶۰درجه همه زندگیتو تغییر بده✨

یه کاری نکنید بشه شب کنکوری که به خودتون بگید کاش الان 2 ماهه پیش بود!
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معلم فیزیکم میگفت

شماها از اول مهر تا اردیبهشت درس میخونید

که این دوماه آخرو درس بخونید!!

میفهمید یعنی چی؟

یعنی #اهمیت

این دوماه خیلی زیاده
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تیتر تاپیک من رو برد به زمستون 97
      زمانی که اولین کنکورم یعنی 98 رو پیش رو داشتم...

ترازهای آزمون هام رو میدیدم و خودمو میباختم
      خب تو با این ترازت امسال حتی به زیر 5 هزار هم فکر نکن... با تراز پنج هزار میخوای چه امیدی داشته باشی ؟
      بله
      همون زمستون بود که به خودم گفتم تو 98 رو باختی و شکست خوردی (سناریویی که هرساله بین هزاران نفر تکرار میشه و قبل از کنکور دادن شکست میخورن)

بعدش چیکار کردم ؟
      اهمال کاری ؟ کم کاری ؟ ساکن نشستن و ناامیدی ؟
      نه
      اتفاقا تلاشم رو ده برابر کردم ولی دیگه برای 98 نمیخوندم بلکه برای 99 میخوندم...همه ی برنامه ریزی هام طبق کنکور 99 پایه ریزی شد و باخودم گفتم کنکور 98 هم مثل یکی از آزمون های آزمایشی فقط میرم سرجلسه شرکت میکنم ولی مطمعنم رتبه افتضاحی میارم و از فرداش بدون مکث درس خوندن رو ادامه میدم و منتظر اعلام نتایج نخواهم بود..

همین تفکر شکل گرفت
      و زمستون 97 من کنکور 98 رو باختم ...
      شب از ساعت 12 بیدار میشدم !
      یک نفس تا صبح که برم مدرسه ، فقط یکی دوتا درس مثل شیمی یا ریاضی که توشون داغووووون بودم رو کار میکردم
      چند صد صفحه براشون جزوه نویسی کردم برنامه ام این بود که نقاط ضعف اصلیم رو درست کنم تا سال دیگه که توی آزمون های آزمایشی برای کنکور 99 شرکت میکنم نقاط ضعفم کمتر بشن..

دوران جمع بندی کنکور 98 روهم برنامه جمع بندی و مرور خوبی نداشتم بلکه داشتم طبق برنامه ام برای 99 درس میخوندم...

روز کنکور 98 که رفتم سرجلسه
      و دیدم کنکور امسال ساده و آسون طرح شده انگار دنیا روی سرم خراب شد
      تقریبا همه سوالات برام آشنا بود بلد بودم اما چون از زمستون برنامه ی خوندنم رو تغییر دادم و دوران جمع بندی مرور و برنامه جمع بندی خوبی رو پیش نبردم نمیتونستم به سوالات اونجوری که باید پاسخ بدم...

کنکور 98 ای که فکر هم نمیکردم رتبه ام در بهترین حالت زیر 5 هزار بشه
      رتبه ام شد 3000 و فقط کافی بود همون چندماه پایانی یا حداقل دوران جمع بندی رو عالی کار کنم تا همین امسال نتیجه خوبی بگیرم اما.... من همون زمستون کنکور رو به افکارم باختم...

ولی با این حال
      از همون فردای کنکور 98 صبح زود بیدار شدم و استارت 99 رو زدم.... هرچند خسته هرچند داغون و هرچند مثل جنازه ای تهی از روح...
      طی مسیر کنکور 99 هزاران بار مشکلات بیشتری پیش اومد
      هزاران بار دلیل محکم تر برای قبول کردن شکست قبل از کنکور رو داشتم
      اما برام درس عبرت شده بود که نباید هیچ وقت قبل از کنکور کنکور رو باخت !
      باید تحت هرشرایطی بهترین خودت رو بذاری و بری برای بهترین نتیجه ی ممکنه خودت...

و خطاب به تویی که ممکنه الان توی دوران جمع بندی کم کاری کنی ناامید شده باشی یا به هردلیل دیگه ای سستی کنی و بزنی توی فرعی میگم
      کنکور رو قبل از کنکور دادن نباز !

هرچی هستی هرجا هستی بهترین خودت رو بذار تا بعدها پشیمون نشی و به ای کاش ها متوصل نشی...

آرزوی موفقیت برای همگی

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جو گیر نشید بابا،اونی که قبول میشه،میشه،اونی که نمیشه هم نمیشه،معلومه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه ذهنیت بازنده همیشه بازنده است. چه بهش دوماه وقت بدی چه 2 سال (خودمو میگم که به کسی بر نخوره)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      یه ذهنیت بازنده همیشه بازنده است. چه بهش دوماه وقت بدی چه 2 سال (خودمو میگم که به کسی بر نخوره)
      +من

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      pain
      .
      .
      .
      pain
      pain
      صد بار pain

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      جو گیر نشید بابا،اونی که قبول میشه،میشه،اونی که نمیشه هم نمیشه،معلومه
      حق پرومکس

پ.ن : گاهی باید شرایط جوری باشه که یه خزی مث اسدی بشه 13 و این شرایطو بوچود بیاره (به این میگن نظم جهانی )

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مهم نیست چه کار میخوای بکنی مهم اینه که الان داری چه کار میکنی ...
      ذهنیت اول ،هر آزمون پیش رو واسه من مثل کنکوریه که قراره
      با رتبش انتخاب رشته کنم
      ذهنیت دوم .می خونم اما به امسال امیدی ندارم بلکه میخوام کارم واسه سال بعد راحت تر باشه

ذهنیت سوم .دیگه امیدی نیست فعلا میگذرونیم تا بعد کنکور چی بشه کلی وقت دارم کو تا 402

ذهنیت اول اگه امسال قبول نشه! قطعا سال بعد شانس بالایی داره
      ذهنیت دوم امسال رو قطعا از دست میده سال بعد ممکنه موفق بشه (تا حد زیادی)

ذهنیت سوم همون تنبل درونته که حتی ده سال دیگه ام باهاش به جایی نخواهی رسید .
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Marisa.jk نمایش پست ها
      واقعیت اینه که اکثر آدمایی که رتبه ی خوبی اوردن سال کنکور شرایط روحی کاملا مساعدی داشتن و فضای خونه واسشون کاملا مناسب بوده!!
      یکی از رتبه های تک رقمی سال 98 تو رشته ی تجربی می گفت که من تمام سال کنکور رو مشاور داشتم و حتی اگه یه درصد روحیه ام آسیب می دید سریع بهش مراجعه می کردم که با هم حرف بزنیم
      آره یه عده استثنا هستن که به قول شما حتی اگه عزیزشون هم بمیره تاثیر نمی پذیرن،هرچقدر حرف بشنون هرچقدر تو خونه تنش داشته باشن بازم ادامه میدن ولی به نظر من اینجور افراد استثنائن و تعداد زیادی ندارن!
      تنش تنش تنش
      بخدا من شرایط این رتبه برترا رو میبینم با خودم فک میکنم من قرنها هم بگذره ....
      خدایی من از زندگی خستم کنکور بین اون همه بدبختی که من توشم هیچه
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Marisa.jk نمایش پست ها
      اره اینو بدجور موافقم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم حتی اگه فوتبالی هم نیستید کامبک دیشب رئال رو حتما ببنید.
      رئال وقتی گل اول رو خورد، 5-3 عقب افتاد
      تا دقیقه 90 به زور چند تا شوت زدن و گزارشگر گفت کار رئال تمومه.
      دقیقه 90 رودریگو گل اول رو زد (همون بازیکنی که تاتیر خاصی نداشت تو زمین) ،
      گزارشگر گفت رئال با یه باخت خفیف حذف میشه (با اختلاف یه گل)
      چند ثانیه بعد رودریگو گل دوم رو هم زد و بازی به تساوی کشیده شد
      وقتای اضاف هم که حاج کریم کار سیتی رو یه سره کرد با پنالتی که گرفت.
      شاید بگید شانسی بوده همچین چیزی و فلان
      آره منم قبول دارم رئال پاریس و چلسی و سیتی رو امسال شانسی با کامبک زدن معمولا تو نیمه دوم برد و به فینال رفت! همه این تیما خیلی دفاع شخمی داشتن، سرمربی شون خوب نبود، بازیکنای درستی نداشتن و ... آره حق با شماست.
      در کل
      تا لحظه آخر تمام تلاشتون رو کنید، اگه شد بزارید بقیه بگن شانسی تونستید، بذارید مسخره تون کنن آدمای منطقی، بذارید هر گ.وهی که دلشون خواست از شما و زندگی تون بخورن
      ولی
      شما
      تمام تلاش تون رو تا جایی که میشه بکنید حتی اگه هیچ امیدی به آینده نداشتید. (گور بابای امید)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واقعا این ذهنیت اشتباه هست که برای خودمون ایجادش میکنیم بنظرم از کامل گرایی میاد اینکه بعضیا میگن سال دیگ از اولین ازمون فلان موسسه درس میخونیم از یک مهر یا روز بعد کنکور استارت میزنیم ایندفعه من فهمیدم چیکار کنم دیگه مسیر کنکور رو بلدم من دقیقا پارسال همین بودم از اسفند اینا جا زدم ولی قبولش نکرده بودم یعنی خودمو مقصر نمیدونستم بهونم خیلی قوی بود راستش یجورایی از عذاب وجدان فرار کرده بودم اره درسته اول مهر سریع رفتم ازمون ثبت نام کردم و از اولین ازمون شروع به خوندن کردم ولی راستش دقیقا جایی که پارسال جا زدم امسال هم جا زدم چون قبول نکرده بودم کم کاریه خودم بود قبول نکرده بودم مقصر من بودم خیلی از ادما تغییر نمیکنن کسی که میخواد تغییر کنه همین الان شروع به تغییر میکنه حتی اگه بگه از فردا یا یکساعت بعد بازم تغییر نمیکنه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NYC نمایش پست ها
      سلام از من پشت کنکوری به توی کنکوری
      اومدم بگم که این ور خبری نیست این چند روز هوا بارونی بود دل منم بارونی
      من که آدم درسخونی بودم از سال 98 دارم کنکور میدم شاید بگی تو امتحانای خاتون کتایون بیست شدن ربطی به درس کنکور نداره ولی اخه آزمونامم خوب بود وضعیت.. خیلی راستش درد دارم تو دلم اصلا نمیدونم از 98 تا الان چطور گذشت شاید بگم در حد یه نیم روز .. بچه ها ازتون خواهش میکنم مخصوصا این لحظه های منتهی به کنکور از هرچی آدمه فاصله بگیرین حتی دوست، به قول سعدی از دشمنان برند شکایت به دوستان چون دوست دشمن است شکایت کجا برم...
      من سال 98 با سایت تخمین رتبه اشنا شدم کاش نمیشدم دقیقا همین روزا بود 70 روز اینا مونده بود البته. با خوندن کامنت ادمایی که اصلا هویتشون معلوم نبود مریض شدم درس خوندم ولی با کلی زور از یه جایی به بعد ولش کردم کنکورهای بعدم باورم نمیشد از کجا رسیدم به کجا از اتاقم میومدم بیرون خونرو متر میکردم با خودم حرف میزدم راجع به رویاهام راجع به آیندم راجع به کارایی که میخوام بکنم. یهو رسیدم به جایی که دیدم اینهمه حرف زدم زمانی برای انجامشون نموند...نفهمیدم چطور رسیدم به اینجا اخرای اسفند بود تصمیم گرفتم یه گلی به سرم بزنم شروع کردم به درس خوندن دیدم اگه راه نرم نمیتونم حرف بزنم درو قفل کردم کلیدو از زیر در سر دادم اونور اولین روزا مثل وحشیا شده بودم اینکه نمیتونستم حرف بزنم باعث شده بود مغزم به اذن خدا زبون باز کنه که گفتم داداش حوصله تو یکیو دیگه ندارم تو این وضعیت خلاصه که امسال اخرین فرصت منه اینهمه از کنکور فرار کردم اخرش دیدم کنکور یه زنجیر انداخته دور گردنم دو سرش دست خودش هرچقدر فرار کردم بیشتر خفه شدم.
      چند روز پیش یه فیلمی دیدم به نام la haine اولین دیالوگ فیلم این بود
      داستان کسیو شنیدی که خودشو از اسمان خراش پرت کرد پایین هر طبقه رو که رد میکرد میگفت تا اینجاش که خوب بوده.. تا اینجاش که خوب بوده... البته که نمیدونم این بنده خدا از اسمان خراش پرت شده چطور زنده مونده که این سوالو ازش بپرسن که اخرین لحظه به چی فکر میکرده شاید اینجام کالای ایرانی با خارجی فرق داره
      نتیجه گیری به عهده خودتون موفق باشید
      آخ آخ تخمین رتبه خیلی سمه، خیلی سم

اگه پنج تا کار غلط که تو کنکورم انجام داده باشم رو بگن نام ببر، قطعا یکیش تخمین رتبه زدن تو سایتاست

آدم به خودش امید الکی میده با تخمین رتبه و شل میگیره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن