خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: موافق مستقیم شدن تاثیر سوابق تحصیلی هستید ؟

رأی دهندگان
    114. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

22 19.30%
    • نه.خیر

92 80.70%
    صفحه 2 از 16 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 227
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      25 درصد توی رقابت فشرده و کسایی که زیر 15هزار کشوری میخوان خیلی هم تاثیر داره
      مخصوصا توی رشته های ریاضی و تجربی

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میزنن ادم میکشن شکایت میکنی 10سال بعد حکم نهایی رو میدن واقعا باور داری یه هفته ای بررسی شه و جواب دلخواه بگیرید؟

3. Top | #18

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اينجانب شخصا موااااااااااااااافقم...
      بايد يه فرقي با كسايي كه توي سال سوم عشقو حال كردن و اونايي كه كلي واس نهايي زحمت كشيدنو از خواب شب و تفريحاتشون گذشتن باشه!!!
      ميرم عضو ميشم و ازشون تشكر ميكنم!!!
      قُلهـ اے کهـ چَنـב بآر فَتحـــ شَوَב ؛

بےشَکـ روزے تَفریحگآهـ عُموُمـــ×ـــے میشَوَב!

موُآظِبـ دِلِتـ بآشـ !..

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حق به حق دار میرسه جلوی آبو بگیریم راشو پیدا میکنه.اگه نهایی رو دادین تموم شده که بپسبین به 75%باقی مونده اگرم نه به جای خودخوری بچسبین به درساتون

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خدمت rezajoon37

سلام تاثیر 25 درصد برای تک تک نمرات هر درس دیپلمه که تو تراز و رتبه خیلی تاثیر داره که تو ازمون ازمایشی که بچه شرکت میکنن تاثیر ندادن چون ریز نمرات کتبی دیپلم رو ازتون نگرفتن پس فقط معدل نیست عزیز. هر چند ما چاره ای نداریم چون دیگه تموم شده رفته

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم موافقم فردا اينكارو ميكنم الان پرينتر ندارم. عموي من توي دفتر وكيل كار ميكنه ازش ميپرسم شايد تونست بيشتر راهنمايي كنه مارو. ديوان عدالت اداري و سازمان بازرسي كشور و كميسيون اصل 90 با دادگستري ها فرق دارن هم هزينه 10 هزار تومني ميگيرن از آدم و هم بلافاصله برسي ميكنن چون تعداد به خاطر هزينه گرفتنشون تعداد درخواستهاشون كمه. فقط توي شكايت نامه ها نبايد حرف مفت بنويسيما آبرومون ميره بايد منطقي باشيم.

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درسته بعضیا میگن اونجوری اونایی که سوم رو خوب خوندن حقشون ضایع نمیشه ولی...میشه باور کرد همون سال سوم موقع تصحیح امتحانات حق کسی ضایع نشده؟؟ نمیشه بخدا!! خودشونم میدونن...
      مهم نیست چی میشه فقط امیدوارم حق کسی ضایع نشه لااقل امیدوارم واسه رشته های خوب که رقابت زیاده بهترین تصمیم گرفته بشه و توجه به نمره کل(کنکور) رو یادشون نره!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نترس بالایی حواسش هست هرچی صلاحه همون میشه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی میخواهیم نمرات کتبی مونو تو کنکور جبران کنیم اینجاست بچه ها بیش از پیش دست به دامن مهندسی معکوس- دی وی دی های تکنیکی دروس زیر 30 ثانیه زیر 20 ثانیه (که معلوم نیست کی راست میگه ) میشن چرا؟ برای اینکه اون تاثیرو جبران کنن چون قبلا فقط برا پیشی گرفتن بود این دی وی دی ها تا جای خوب قبول شن الان اینا رو میگیریم تا تاثیر 25 درصد محو بشه الان بهترین موقع سوئ استفاده اساتید برای فروش دی وی دی هایشون البته نه همه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      به جای این کارا برید درساتون رو بخونید و تستش رو بزنید من که میگم اینا همش الکیه :yahoo (3):
      تازه 75 درصد اون وسط افتاده اون رو درست جمع کنید این خودش خود به خود جمع میشه
      برين توي سايت كانون كارنامه ها رو نگاه كنين ببينين يه درصد توي زيست شناسي چطور باعث ميشه رتبه ها اينور اونور بشن. اونوقت ضرب در 25 بكنينش.
      كسايي كه ميخوان اينكارو انجام بدن من ازشون تشكر ميكنم هركي اين پيشنهادو داده هم ازش تشكر ميكنم . كسايي كه ميگن شكايت به ديوان عدالت اداري به جايي نميرسه ميخوان تمركز مارو ازمون بگيرن و نااميدمون كنن چون خودشون از اين قانون كه باعث حذف اتوماتيك عده زيادي از رقباي قويشون ميشه ضرر ميبينن. به من اگه ميگفتن قراره تاثير مستقيم بشه مطمعنا به جاي شروع شيمي پيش و زيست پيش براي آزمون هاي تابستان ميرفتم براي امتحان نهايي ميخوندم و نمره بيشتر ميگرفتم. اگه ميگن بين كسايي كه نمره كم و نمره خوب گرفتن فرق هست خب بيان الان از من امتحان فيزيك3 و شيمي3 و زيست 2 رو مجددا بگيرن اگه كمتر از 19 گرفتم اصلا كنكور نميدم. شب قبل امتحان فيزيك 3 من داشتم تستاي موج و نوسان رو ميزدم خب اگه اطلاع داشتم ميخوان اين كارو بكنن كه جور ديگه اي برنامه ريزي ميكردم.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دمت گرم به shadow

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه کسی میگه که به جایی نمیرسه نه برای این که شمارو از راتون باز داره بلکه تو این مملکت به بعضی نتیجه ها رسیده.خوب شما میگی شب قبل نهایی تست میزدم بیشتر به تستی اهمیت میدادم نا عدالتی نهایی رو دخالت دادن.ولی اونیم که نهایی میخوند تست کمتر زده شما تو کنکور تسلطت بر تست بیشتر اون کمتر اونم حق داره بخواد که معدل دخیل شه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      براي ايشون معدل دخيل هست دوست عزيز. اگر نهايي بيشتر و بهتر كار كرده و الان 20 شده براي تاثير ميدن. ما ميخوايم كه حق ما تضيع نشه.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا ميدونين من چجور مدرسه اي بودم پارسال؟ زناي شوهردار همكلاسيم بودن معلم رياضيمون كه ليسانس حسابداري داشت معلم ادبيات و عربي و دينيمون هم يكي بود. اگه به من گفته ميشد كه قراره تاثير مستقيم بشه معلومه كه پس اندازمو ميدادم براي مدرسه غيرانتفايي الانم معدل كتبيم بالاي 19.75 بود

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چی بگم امیدوارم به نتیجه دلخواه برسید گرچه بعید به نطر میاد

صفحه 2 از 16 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن