خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 131
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

لطفا پشت کنکور بمانید ! این به نفع ماست !

سلام
      بازم میخوام براتون بنویسم، سعی میکنم تجربیاتم از دوران کنکور، درس و مشق و دانشگاه براتون بگم تا شاید مفید واقع بشه،برام مهم نیست کنکور اولی هستی یا چند ساله پشت کنکور هستی، فقط اینو یادت باشه تو برای خیلیا مفید هستید، تو برای خیلی ها با ارزش هستی، تو برای خیلی ها تاج سری، حالا کی ؟
      تو اگه نباشی انتشارات مختلف و متنوع که الان هر دبیری رو میبینی تا سرکلاس ۲ تا دانش آموز بهش گفت ، استاد! سریع رفت یه کتاب نوشت، ببینید عزیزان، نوشتن یک کتاب و نشر آن به چندین تیراژ، یک معنا بیشتر ندارد و آن، سود است ! اگر یک سایت قوی و خوشگل میبینی، اگر یک بنر تبلیغاتی بزرگ در گرانترین خیابان ضهر میبینی، اگر تیزرهای به کیفیت انیمیشن شیر شاه در تلویزیون میبینی، این ها همه سود ! خیلی ممنون که پول های هنگفت برای خرید کتاب های قطور به انتشارات مختلف میدید ! خیلی ممنون که باعث قطعی چندین هزار درخت های جنگلی برای تولید کتاب هستید ! مافیای چاپ و واردات کاغذ و همین مافیای کنکور که در کشور ما صرفا برای کتب آموزشی، هزار هزار میلیارد تومان سرمایه کاذب کشور را به گردش می‌آورند تا فقط ضرر شامل حال شما شود. ممنون !
      اگر تو نباشی، کی آزمون های آزمایشی ثبت نام کنه؟ آزمون هایی که هر ماه یا هر ۲ هفته از شما گرفته میشه تا فقط و فقط با یک مقایسه کاذب و دروغ و توهمی آن هم با سوالات تماما غیر استاندارد و شاید سخت و خارج از اصول که صرفا بخاطر هرچه بهتر آماده کردن شماست درحالی که فقط به سخت تر شدن و بد قلق شدن کنکور کمک می‌کنند، هیچ فایده دیگری ندارند، تماما مقصر ما هستیم، چون راه دیگه ای نخواستند داشته باشیم، چون نمیخواهند خودمان راهمان را داشته باشیم، ما محکومیم به خرید کتاب، خرید آزمون، خرید معلمی که برای تشکیل کلاسش باید چندین میلیون تومان پول داد، دیگر مهم نیست آیا کسی دیگر وجود دارد که بتواند از این امکان استفاده کند؟‌خب طبیعتا مهم نیست، چون زندگی بر محور خود میچرخد، خودمان سیر شویم، بیخیال بقیه !
      سالانه چندین هزار کاغذ برای آزمون های بی‌کیفیت تلف می‌شود، موسساتی که با فروش کلید پاسخ قبل آزمون همچنان سود میکنند تا یک شوق و کیف فیک براتون فراهم آورند تا بصورت کاذب و پلاستیکی نزد خونوادتون سینه سپر کنید و از آینده پوچ در پیش رو دفاع کنید، تو مگه پلاستیکی بود ؟!
      چقدر خوب، در میان بازنده ها تو بردی، برات بنر چاپ می‌کنند، برات استوری تشکر اونم از سر خودشیرینی در فضای مجازی میذارن، برات گوسفند زمین میزنندو مرغی سر میبرن، برات پاداشی تعیین میکنند و ... یاد این شعر افتادم،
      پر پروانه شکستن نه نشان هنر است تو اگر پر شکنی شه پر شاهین شکن
      دانشگاه دولتی قبول شدی؟ (منظور خودمم هستم) واقعا به چه قیمتی؟ چقدر عمر پاش گذاشتی؟ یادت باشه شما برای هر کنکور ۱ سال وقت نمیذارید، ۱۲ سال عمر میذارید، نمیگم وقت، میگم عمر ! عمر زندگانی و جوانی ! من دانشگاه دولتی درس بخونم آیا واقعا من لایق این جایگاهم؟ آیا امکان دارد حق کسی دیگر را گرفته باشم؟ آیا همین دانشگاه که با ذوق فیک دارم میگویم دولتی، ایا لایق من است؟ یا من فراتر از آنم؟ همین بود؟ این همه خودمان را شرحه شرحه کردیم همین؟
      حال فکر کردی دانشجو شوی دنیارا فتح میکنی؟
      از دانشگاه بگم، یک ماهی از تنگ کوچک وقتی به تنگ بزرگی می‌برید، احساس آزادی میکند! در دانشگاه شما کارگران اساتید هستید! شما باید برایشان کارکنید، برایشان دولا سه لا شوید، آیا این باید ها همیشگی‌ست؟ شما برای علم تلاش نمی‌کنید، شما برای راضی نگه داشتن استاد، کسب نمره صرفا برای قبولی در درس و مشروط نشدن تلاش میکنید، استاد از داشتن شماها سود می‌برد، هم مالی ( رسیدن به هیئت علمی و حقوق نجومی ) و معنوی ( شما برایشان کار میکنید و مقاله می‌نویسید تا آن ها پا بر کمر شما بگذارند و صعود کنند ) ، دغدغه پسران شد سربازی و پیچوندن سربازی با دانشگاه و دختران شاید یافتن همسر رویایی در دانشگاه !

میخوای پشت کنکور بمونی؟ ممنون که دیگران رو ثروتمند و صاحب خانه و خودروهای لوکس و حساب بانکی های عظیم میکنی ! ممنون !

صحب درمورد مشاوران کنکور، موسسات دی‌وی‌دی فروش، تلویزیون،اموزش و پرورش و سنجش و ... بماند !
      مرسی به حرفام گوش کردید
      جمله آخر، خودت باش حتی شده مزخرف

نه درس به کار آید و نه علم ریاضی

نه قاعده مشق و نه مستقبل و ماضی

نه هندسه و رسم و مساحات اراضی

خواهی که شوی مجتهد و حاجی و قاضی

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز

صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است

در مدرسه یک عمر بمانی همه هیچ است

خود را به حقیقت برسانی همه هیچ است

جز مسخرگی هر چه بدانی همه هیچ است

نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند
      ویرایش توسط AMIRREZA_RAHMANI : 13 تیر 1400 در ساعت 12:38

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات

capture46465.png
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 13 تیر 1400 در ساعت 12:24

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      همیشه دوس داشتیم جیب خودمون خالی بمونه ولی جیب بقیه پرپول باشه
      میدونی؟
      همینقدر خوبیم ما

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shelin نمایش پست ها
      همیشه دوس داشتیم جیب خودمون خالی بمونه ولی جیب بقیه پرپول باشه
      میدونی؟
      همینقدر خوبیم ما

یک کنکوری یعنی در کسب درآمد ناتوان باشد ! در منابع کنکور سراسری به او یاد داده نمی‌شود چگونه مستقل شود؟ چگونه بره پی زندگی خودش؟ چگونه علایق خودش رو بر علایق دیگران ترجیح بده؟ چگونه مشت بزنه بر دهان تفکرات عوام که میگه فلان رشته خوبه و فلان رشته بده و .... خب ما یاد نمیگیریم، یاد نداده اند و یاد نخواهند داد، حتی در دانشگاه!
      دانشجو های دکترای زیادی میبینم هنوز پول تو جیبی از خانواده میگیرن !!!
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture46465.PNG
مشاهده: 922
حجم: 33.6 کیلو بایت
      نقل قول نوشته اصلی توسط ion نمایش پست ها
      ایضا... پاسخی بهتر از این به این تاپیک نمیشد داد

طبیعیه، مغالطه یا پوپولیسم ( عوام فریبی ) و ... اصطلاحاتی است که افراد وقتی منافع آنها به خطر میوفتد، استفاده میکنند
      ویرایش توسط AMIRREZA_RAHMANI : 13 تیر 1400 در ساعت 12:40

6. Top | #6
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture46465.PNG
مشاهده: 922
حجم: 33.6 کیلو بایت
      ایضا... پاسخی بهتر از این به این تاپیک نمیشد داد
      در حسرت عطر سیب

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      سلام
      بازم میخوام براتون بنویسم، سعی میکنم تجربیاتم از دوران کنکور، درس و مشق و دانشگاه براتون بگم تا شاید مفید واقع بشه،برام مهم نیست کنکور اولی هستی یا چند ساله پشت کنکور هستی، فقط اینو یادت باشه تو برای خیلیا مفید هستید، تو برای خیلی ها با ارزش هستی، تو برای خیلی ها تاج سری، حالا کی ؟
      تو اگه نباشی انتشارات مختلف و متنوع که الان هر دبیری رو میبینی تا سرکلاس ۲ تا دانش آموز بهش گفت ، استاد! سریع رفت یه کتاب نوشت، ببینید عزیزان، نوشتن یک کتاب و نشر آن به چندین تیراژ، یک معنا بیشتر ندارد و آن، سود است ! اگر یک سایت قوی و خوشگل میبینی، اگر یک بنر تبلیغاتی بزرگ در گرانترین خیابان ضهر میبینی، اگر تیزرهای به کیفیت انیمیشن شیر شاه در تلویزیون میبینی، این ها همه سود ! خیلی ممنون که پول های هنگفت برای خرید کتاب های قطور به انتشارات مختلف میدید ! خیلی ممنون که باعث قطعی چندین هزار درخت های جنگلی برای تولید کتاب هستید ! مافیای چاپ و واردات کاغذ و همین مافیای کنکور که در کشور ما صرفا برای کتب آموزشی، هزار هزار میلیارد تومان سرمایه کاذب کشور را به گردش می‌آورند تا فقط ضرر شامل حال شما شود. ممنون !
      اگر تو نباشی، کی آزمون های آزمایشی ثبت نام کنه؟ آزمون هایی که هر ماه یا هر ۲ هفته از شما گرفته میشه تا فقط و فقط با یک مقایسه کاذب و دروغ و توهمی آن هم با سوالات تماما غیر استاندارد و شاید سخت و خارج از اصول که صرفا بخاطر هرچه بهتر آماده کردن شماست درحالی که فقط به سخت تر شدن و بد قلق شدن کنکور کمک می‌کنند، هیچ فایده دیگری ندارند، تماما مقصر ما هستیم، چون راه دیگه ای نخواستند داشته باشیم، چون نمیخواهند خودمان راهمان را داشته باشیم، ما محکومیم به خرید کتاب، خرید آزمون، خرید معلمی که برای تشکیل کلاسش باید چندین میلیون تومان پول داد، دیگر مهم نیست آیا کسی دیگر وجود دارد که بتواند از این امکان استفاده کند؟‌خب طبیعتا مهم نیست، چون زندگی بر محور خود میچرخد، خودمان سیر شویم، بیخیال بقیه !
      سالانه چندین هزار کاغذ برای آزمون های بی‌کیفیت تلف می‌شود، موسساتی که با فروش کلید پاسخ قبل آزمون همچنان سود میکنند تا یک شوق و کیف فیک براتون فراهم آورند تا بصورت کاذب و پلاستیکی نزد خونوادتون سینه سپر کنید و از آینده پوچ در پیش رو دفاع کنید، تو مگه پلاستیکی بود ؟!
      چقدر خوب، در میان بازنده ها تو بردی، برات بنر چاپ می‌کنند، برات استوری تشکر اونم از سر خودشیرینی در فضای مجازی میذارن، برات گوسفند زمین میزنندو مرغی سر میبرن، برات پاداشی تعیین میکنند و ... یاد این شعر افتادم،
      پر پروانه شکستن نه نشان هنر است تو اگر پر شکنی شه پر شاهین شکن
      دانشگاه دولتی قبول شدی؟ (منظور خودمم هستم) واقعا به چه قیمتی؟ چقدر عمر پاش گذاشتی؟ یادت باشه شما برای هر کنکور ۱ سال وقت نمیذارید، ۱۲ سال عمر میذارید، نمیگم وقت، میگم عمر ! عمر زندگانی و جوانی ! من دانشگاه دولتی درس بخونم آیا واقعا من لایق این جایگاهم؟ آیا امکان دارد حق کسی دیگر را گرفته باشم؟ آیا همین دانشگاه که با ذوق فیک دارم میگویم دولتی، ایا لایق من است؟ یا من فراتر از آنم؟ همین بود؟ این همه خودمان را شرحه شرحه کردیم همین؟
      حال فکر کردی دانشجو شوی دنیارا فتح میکنی؟
      از دانشگاه بگم، یک ماهی از تنگ کوچک وقتی به تنگ بزرگی می‌برید، احساس آزادی میکند! در دانشگاه شما کارگران اساتید هستید! شما باید برایشان کارکنید، برایشان دولا سه لا شوید، آیا این باید ها همیشگی‌ست؟ شما برای علم تلاش نمی‌کنید، شما برای راضی نگه داشتن استاد، کسب نمره صرفا برای قبولی در درس و مشروط نشدن تلاش میکنید، استاد از داشتن شماها سود می‌برد، هم مالی ( رسیدن به هیئت علمی و حقوق نجومی ) و معنوی ( شما برایشان کار میکنید و مقاله می‌نویسید تا آن ها پا بر کمر شما بگذارند و صعود کنند ) ، دغدغه پسران شد سربازی و پیچوندن سربازی با دانشگاه و دختران شاید یافتن همسر رویایی در دانشگاه !

میخوای پشت کنکور بمونی؟ ممنون که دیگران رو ثروتمند و صاحب خانه و خودروهای لوکس و حساب بانکی های عظیم میکنی ! ممنون !

صحب درمورد مشاوران کنکور، موسسات دی‌وی‌دی فروش، تلویزیون،اموزش و پرورش و سنجش و ... بماند !
      مرسی به حرفام گوش کردید
      جمله آخر، خودت باش حتی شده مزخرف

نه درس به کار آید و نه علم ریاضی

نه قاعده مشق و نه مستقبل و ماضی

نه هندسه و رسم و مساحات اراضی

خواهی که شوی مجتهد و حاجی و قاضی

صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است

در مدرسه یک عمر بمانی همه هیچ است

خود را به حقیقت برسانی همه هیچ است

جز مسخرگی هر چه بدانی همه هیچ است

سلام رفیق. ممنون که تگ کردی
      اگر بخوام نظری به مطالبت بگم با احترام منفی است (ولی چون به کسی منفی نمیدم اون منفی کنار پیامت رو نزدم)

به عنوان یک دوست و برادر که ازت چند سال بزرگترم میگم اگر واقعا حق با شماست نباید انقدر اصرار کنی. چون کم کم اینجور برداشت میشه که حق باهات نیست

نه حرف عقل بزن با کسی نه لاف جنون
      که هر کجا خبری هست ادعایی نیست

موفق باشی رفیق جان

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      یک کنکوری یعنی در کسب درآمد ناتوان باشد ! در منابع کنکور سراسری به او یاد داده نمی‌شود چگونه مستقل شود؟ چگونه بره پی زندگی خودش؟ چگونه علایق خودش رو بر علایق دیگران ترجیح بده؟ چگونه مشت بزنه بر دهان تفکرات عوام که میگه فلان رشته خوبه و فلان رشته بده و .... خب ما یاد نمیگیریم، یاد نداده اند و یاد نخواهند داد، حتی در دانشگاه!
      ریشه در سیستم آموزش دارد
      که از ما کاری برنمیاد

مسئولان هم که قربونشون برم انگار نه انگار

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چون تگ شدم پست میزارم

تقریبا نصف مطالب استارتر درسته ولی نصف دیگه افراطی

شما تو هر زمینه ای هر شغلی هر جایی بخوای ورود کنی و فعالیت داشته

باشی این داستانا هست ؛ من ترکیه هم رفتم آزمون یوس دادم اونجام

همین داستان و به مراتب بدتره ؛ باند بازی خیلی بیشتره پس نمیشه

گفت فقط مربوط ب ایران و کشور ماس

الانم که ماشالا تمام کتاب و دی وی دی و کلاس آنلاین ها رایگان ریخته

تلگرام

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      طبیعیه، مغالطه یا پوپولیسم ( عوام فریبی ) و ... اصطلاحاتی است که افراد وقتی منافع آنها به خطر میوفتد، استفاده میکنند
      مغالطه یا پوپولیسم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

چی بگم اخه من به تو
      این حرف شما مثل این بود بگید نوشابه یا بستنی که از کاغذ درست میشود

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      خوب دوست عزیز همینطور هم هست . و قرار هم نیست که تغییری کند . و و و و حتی درستش هم همینطور است . ایراد از شماست که از کنکور و دانشگاه چیزی غیر از کنکور و دانشگاه میخواهید . اشتباه از شماست و نگرش شماست نه کنکور و دانشگاه
      کجای دنیا میگویند بیایید کنکور بدهید تا رسم زندگی و پول دراوردن را به شما یاد بدهیم ؟؟ هان کجا؟؟ یک مورد فقط بگویید
      انتظار شما از کنکور بیش از اندازه است و فکر میکنید همه جوانب زندگی را باید کنکور ساپورت کند و همه جوابهایتان و نیازهایتان را باید کنکور و درس و دانشگاه بهتان بدهد . خیرررررررر اینچنین نیست.
      جوانب دیگر زندگی رو باید در جاهای دیگر جست و جو کرد . اگر علم ودانش و تحصیل میخوای که به درجات بالای اجتماع برسی کنکور و دانشگاه در بست در خدمتت هستن . اگه به علم آموزی علاقه مندی جای درستی هستش کنکور و دانشگاه و ارزشش رو هم داره هر چند وقت که دوست داری تو این سیستم حضور داشته باشی. ولی اینکه بگید چرا تو درس کنکور نمیان به ما آشپزی یاد بدن و چرا نمیگگن چجوری باید زندگی کرد و .... این نشون دهنده ی توقع بی جای شماست / خیلی ها هستن الان تو این سیستم دارن حال میکنن چون توقع درستی داشتن / خیلی ها هم هستن مثل شما زار میزنن چون توقع بی جایی داشتن/
      شما نیازتان را در جای درست مطرح و جست و جو نمیکنید و با تاپیک زدن هم جو و افکار افرادی که شناخت و تجربه و ذهن خوبی در مورد تحلیل حرف ها و مسائل ندارند را مسموم و متشنج میکنید.
      نگران عواقب کارهایتان نیستید؟؟ نگران این نیستید که با مغالطه و دادن اشتباهات نادرست یکی رو از راه به در کنید و از مسیر درستش منحرف؟ نگران و شرمنده پدری نیستید که کار میکند و سختی میکشد تا فرزندش در ارامش به چیزی که دلش میخواهد برسد اونوقت این حرفهای شما را بشنود زحات پدرش و 12 سال تحصیلش را بر باد بدهد و ذهنش مشوش شود؟؟؟ خجالت نمیکشید این حرفها رو میزنید؟؟ ادعای بزرگی و شیرفهم هم دارید
      به شما چه کسی دکترا دارد پول تو جیبیش رو از پدرش میگیرد؟؟ به شما چه؟؟ ربطش به شما چیست؟؟اصلا فرضا فکر کن اون فقط تا اخر عمر پول تو جیب بگیر پدر و مادرش خواهد بود باز هم به شما چه ربطی دارد؟؟
      ویرایش توسط _Joseph_ : 13 تیر 1400 در ساعت 13:42

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من و تگ کردین جوابمو میدم
      هروقت پزشکی و دندون قبول شدین و نرفتین من حرفتونو قبول میکنم"
      اگه من یکیو دیدم که توان قبول شدن تو این رشته ها رو داشت و ازشون چشم پوشی کرد منم می پذیرم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا جروبحث تاپیک بغلی را در این تاپیک تکرار نکنید
      هرکسی نظر خودش را دارد، به نظرات هم احترام بگذاریم
      مثلا من خودم هیچ نظری ندارم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hacker نمایش پست ها
      لطفا جروبحث تاپیک بغلی را در این تاپیک تکرار نکنید
      هرکسی نظر خودش را دارد، به نظرات هم احترام بگذاریم
      مثلا من خودم هیچ نظری ندارم
      یعنی الان نظر ندادی؟؟؟!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تگ شدم ولی منم چیزی ندارم بگم

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن