خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 131
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      حرف و عقیده و بحثی قابل احترام است که به شعور خودت توهین نشود. یک حرف و نظریه و عقیده نباید احترام را گدایی کند بلکه باید خودش اینقدر با استدلال و منطق باشد که احترامش حفظ شود.
      ولی این ذهنیتی که دارید خودتون رو اذیت میکنه، "تا زمانی سکوت میکنم که به شعورم توهین نشود." دنیای پر از ادمای بی شعوره میخواید به جنگ همشون برید؟
      یه تیکه از کتاب طلای درون رو واستون مینویسم دربارش فکر کنید:
      اگر به من تهمت بزنید و بگویید که موهایم سبز است، ناراحتم نمیکند و می گویم این حقیقت ندارد. اما اگر اعلام کنید که دیروز بی ادب بودم، خودم را عقب میکشم.اگر سخن شما تاثیری در من داشته باشد به این معناست که جنگی در درون من در جریان است. شما آن جنگ را به راه انداخته اید اما آنچه شما به راه انداخته اید به من مربوط است.هرچیزی که بتواند در وجود شخصی بسوزد، باید بسوزد.تنها چیزهایی که ماندنی، نسوز و غیرقابل سوختن هستند ارزش و شایستگی نگه داشتن دارند.اگر شما بتوانید احساسات مرا جریحه دار کنید، چه بهتر که جریحه دار شوند؛ زیرا این امر نشان می دهد خطایی در من وجود دارد
      و من الله توفیق.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کلی عرض کردم در رابطه حرف شما
      من طرفدار بحثی هستم که هر حرفی زده میشه با هر لحنی و ادبیاتی بدون توهین کردن به شعور همدیگر بتوانیم اون حرف رو نقد کنیم . این ماهیت یک جامعه باز است
      به دور از ریا و دروغ پراکنی و دیگر چیز های سنتی و ....
      شما میگید احترام بزارید و .....
      من که نه
      در ضمن شما که گفته بودیید نظری در این حیطه ندارید پس چرا وارد بحث شدید؟ وقتی نظر دادن رو از خودتون صلب میکنید چرا بحث میکنید؟در ضمن چرا به من احترام نگذاشتید؟
      اگه جایی بهتون بی احترامی کردم بگید که بابتش عذرخواهی کنم
      هنوز اونقدری سفت و سخت به عقایدم نچسبیدم که بابتش انسانیت رو زیر پا بگذارم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hacker نمایش پست ها
      ولی این ذهنیتی که دارید خودتون رو اذیت میکنه، "تا زمانی سکوت میکنم که به شعورم توهین نشود." دنیای پر از ادمای بی شعوره میخواید به جنگ همشون برید؟
      یه تیکه از کتاب طلای درون رو واستون مینویسم دربارش فکر کنید:
      اگر به من تهمت بزنید و بگویید که موهایم سبز است، ناراحتم نمیکند و می گویم این حقیقت ندارد. اما اگر اعلام کنید که دیروز بی ادب بودم، خودم را عقب میکشم.اگر سخن شما تاثیری در من داشته باشد به این معناست که جنگی در درون من در جریان است. شما آن جنگ را به راه انداخته اید اما آنچه شما به راه انداخته اید به من مربوط است.هرچیزی که بتواند در وجود شخصی بسوزد، باید بسوزد.تنها چیزهایی که ماندنی، نسوز و غیرقابل سوختن هستند ارزش و شایستگی نگه داشتن دارند.اگر شما بتوانید احساسات مرا جریحه دار کنید، چه بهتر که جریحه دار شوند؛ زیرا این امر نشان می دهد خطایی در من وجود دارد
      و من الله توفیق.
      خیر عدم داشتن این ذهنیت بیشتر اذیتم میکند. کتاب بی شعوری را بخوانید که دقیقا به این حرف این کتاب پاسخی در خور داده است .
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امار بدید از دیگر کشورهای دنیا برای اثبات حرفتون
      با اینکه خیلی چیز واضح و اظهر من الشمسی هست ولی به عنوان نمونه واسه کشور آمریکا رو میذارم https://nces.ed.gov/programs/coe/indicator/cta

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه جایی بهتون بی احترامی کردم بگید که بابتش عذرخواهی کنم
      هنوز اونقدری سفت و سخت به عقایدم نچسبیدم که بابتش انسانیت رو زیر پا بگذارم
      خیر من که گفتم باید هر سختی نقد شود.
      چه کسی گفته انسانیت یعنی احترام و معذرت خواهی و ... انسانیت در شما در این ها تعریف شده است؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مشکل این تاپیک های چند روزه انجمن اینه که هیچ کس نمیخواد بدون تعصب به ریشه مشکلات نگاه کنه. ففط یه دو قطبی ایجاد شده بین کسایی که پشت کنکور موندن و نموندن. هر کدوم هم میخوان اثبات کنن که تصمیم و انتخابشون درست بوده و اینطوری حرفشون رو به کرسی بنشونن و خودشون رو راضی کنن.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      با اینکه خیلی چیز واضح و اظهر من الشمسی هست ولی به عنوان نمونه واسه کشور آمریکا رو میذارم https://nces.ed.gov/programs/coe/indicator/cta
      این مقاله در مورد تعداد مدرک اخذ شده هستش نه تعداد شرکت کننده های هر ساله در آزمون ورودی پزشکی
      اگر به تعداد مدرک باشد پزشکی و دندانپزشکی هم در ایران کمترین تعداد مدرک را دارد و همه جا مهندسی و مدیریت و حیابداری ریخته شده دلیلش هم مشخص و واضح است . پزشکی رشته ای نیست هر کسی از پسش بر بیاید چه قبول شدنش چه ادامه تحصیل دادنش
      موفق باشید

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیر عدم داشتن این ذهنیت بیشتر اذیتم میکند. کتاب بی شعوری را بخوانید که دقیقا به این حرف این کتاب پاسخی در خور داده است .
      مدتها پیش خوندمش، کتاب زردیه. معمولا افرادی که میخوننش میوفتن به مدار عیب جویی از دیگران. فلانی تو اینجور، فلانی تو اونجور
      من توصیه میکنم این تدتاک رو تماشا کنید
      https://www.aparat.com/v/hHJdz/%D8%B...A8%DB%8C%D8%B1

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیر من که گفتم باید هر سختی نقد شود.
      چه کسی گفته انسانیت یعنی احترام و معذرت خواهی و ... انسانیت در شما در این ها تعریف شده است؟
      هرکسی ارزش های هسته ای (core values )خودشو داره که برای من احترام گذاشتن و احترام دیدن در اولویته، پس در جوابتون ، بله.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      مدتها پیش خوندمش، کتاب زردیه. معمولا افرادی که میخوننش میوفتن به مدار عیب جویی از دیگران. فلانی تو اینجور، فلانی تو اونجور
      من توصیه میکنم این تدتاک رو تماشا کنید
      https://www.aparat.com/v/hHJdz/%D8%B...A8%DB%8C%D8%B1
      خیلای ممنون از شما که اثبات کردید کتاب را نخوانده اید .

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      هرکسی ارزش های هسته ای (core values )خودشو داره که برای من احترام گذاشتن و احترام دیدن در اولویته، پس در جوابتون ، بله.
      پس منتظر باشید به شعورتان هم توهین شود و احترام بزارید. موفق باشید

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      تگ شدم ۱۴۰۰ دومین کنکورم بود امسال نه مشاور نه کلاس حضوری و انللین داشتم نه ازمون ثبت نام کرده بودم با اینکه فامیل و اطرافیان هی خانوادمو تشویق میکردن که چند میلیونی خرج کنم که عمرم واسه یه سال دیگه حروم نشه ولی در اخرش تصمیم خودم بود پشیمونم نیستم بی خوابی کشیدم تا خودمو اینجا برسونم الانم از وضعیت امسال هنوز کارنامه ها نیومده چیز اضافه ای نمیتونم بگم ترجیح میدم بقیه حرفامو یه ماه دیگه بزنم
      i`m taxic
      ویرایش توسط Sorry : 13 تیر 1400 در ساعت 14:50

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      مشکل این تاپیک های چند روزه انجمن اینه که هیچ کس نمیخواد بدون تعصب به ریشه مشکلات نگاه کنه. ففط یه دو قطبی ایجاد شده بین کسایی که پشت کنکور موندن و نموندن. هر کدوم هم میخوان اثبات کنن که تصمیم و انتخابشون درست بوده و اینطوری حرفشون رو به کرسی بنشونن و خودشون رو راضی کنن.
      ولی یه چیزی که من اگه درست فهمیده باشم از این مقاله ای که لینکش رو گذاشتید بود این بود که تو آمریکا هم رشته های بیزینسی و حسابداری و مدیریتی و ... بیشترین مدرک رو دارن درسته؟؟؟ که خوب با توجه به وجود شرکت های جهانی و تعداد زیاد این شرکتها که در نتیجه هم موقعیت شغلی بیشتری در این زمینه بوجود خواهد آمد و اغلب جامعه به این سمت خواهد رفت . ولی چیزی که برام عجیب بود کم بودن مدرک مهندسی از رشته های مربوط به خدمات درمانی بود . شاید من اشتباه فهمیده باشم
      با اینکه این مقاله اطلاعات جامعی در رابطه با آزمون ورودی پزشکی نداشت چون در آنجا دکتری پیوسته معنی نداره ( دقیق مطلع نستم) ولی اطلاعات جانبی داشت که واقعا من نمیدانستمشون و خیلی جالب بود. خیلی از شما ممنونم

capture123132.png
      ویرایش توسط _Joseph_ : 13 تیر 1400 در ساعت 14:53

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      با احترام من فاز تاپیکو نفهمیدم

15. Top | #45
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      با احترام من فاز تاپیکو نفهمیدم
      چ حس مشترکی
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن