خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      آره بابا چقد سقف انتظارت پایینه
      زیر ۵۰ هم میشه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه دروغ میخوای آره اما اگه راستشو میخوای اصلا نمیشه اما میتونی جلوی یه فاجعه رو بگیری و حداقل با یه روحیه ی بهتری بمونی پشت

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا براتون عجیب و مسخره می‌کنید صفر که نیست
      بنظرم ۳۰ هزار منطقی و میشه اما ۵ هزار نه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو دو هفته تنها کاری که میتونی کنی اینه که بشینی بزنی تو سر خودت ملت یکی دو سال هس دارن میخونن هنوز نتونستن زیر 5 هزار بشن اینایی هم که میگن میشه خودشون هیچی نشدن و فقط حرف مفت بلدن بزنن خلاصه همین فرمون بری جلو حداقل تا کنکور 1407 پشت کنکور میمونی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدا رو شكررررر حداقل تو اين زمينه عاقل شديم به خدا قسم دو سال پيش همين تاپيكو ميزدي همه ميگفتن 5 هزار چيه بابا تو رتبه5 ميشي
      ديدم كه ميگم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم خیلی خیلی برات ناراحتم که میای و این جواب ها رو میخونی کاشکی اصلا نمیپرسیدی . میفهمم الان وضع روحیه ات چطوریه ولی بیا و این دو هفته بدون فکر کردن به هیچی بخون . اصلا مهم نباشه که میشه یا نمیشه مهم این باشه آخر این دو هفته از خودت راضی باشی . مشکل این سوال ها اینکه من هیچی از شرایط تو نمیدونم و خودم رو می ذارم تو شرایط تو و میگم که میشه یا نمیشه . ولی تو ناامید نشو اگر این دو هفته رو درس نخونی میخوای چی کار کنی ؟ بهترین خودت رو تو این دو هفته نشون بده . بعد از کنکور هم برای تخمین رتبه وقت هست هم برای خدایی نکرده حسرت خوردن و هم برای فکر کردن درباره ی آینده. موفق باشی عزیزم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقیعت واقیعته ناراحتیم نداره 1سال فرصت داشتی این سوالو ازخودت بپرسی دنبال راهی براش باشی(تلاش)حالا دوهفته مونده یادش افتادی که کار از کار گذشته بنظرم این شکست خیلی عالیه چون باعث میشه از دنیای کودکانت بیای بیرون حتی برا خودم این شکست باعث میشه ادم بفمه که دیگه7سالش نیست اشتباه کنه بگه ببخشید بلکه یاد میگیره الا اگه اشتباه کنه باید هزینه بده گند میخوره تو روحیش تازه میفهمه اجتماع یعنی چی حالا دوهفته بیشتر مونده کسی که الا ولش کنه عمرا ی سال بتونه بخونه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohadeseh_b77 نمایش پست ها
      دوست عزیزم خیلی خیلی برات ناراحتم که میای و این جواب ها رو میخونی کاشکی اصلا نمیپرسیدی . میفهمم الان وضع روحیه ات چطوریه ولی بیا و این دو هفته بدون فکر کردن به هیچی بخون . اصلا مهم نباشه که میشه یا نمیشه مهم این باشه آخر این دو هفته از خودت راضی باشی . مشکل این سوال ها اینکه من هیچی از شرایط تو نمیدونم و خودم رو می ذارم تو شرایط تو و میگم که میشه یا نمیشه . ولی تو ناامید نشو اگر این دو هفته رو درس نخونی میخوای چی کار کنی ؟ بهترین خودت رو تو این دو هفته نشون بده . بعد از کنکور هم برای تخمین رتبه وقت هست هم برای خدایی نکرده حسرت خوردن و هم برای فکر کردن درباره ی آینده. موفق باشی عزیزم

ببینم واقعا سواله برام کی میخواین و میخوایم با واقعیت روبرو بشیم؟ تا کی احساساتتون باید لطمه نخوره؟
      الکی تا کی شیره میمالین سر خودتون و کلتون رو میکنید تو برف؟ خب اقاجان نخوندی، نتونستی خودت کردی الانم عواقبش رو از زبون دیگران بشنو!

نمیدونم فاز اونایی که میگن کاش فلان نمیکردی که روحیت خراب نشه! پس کی میخواد این فرد بالغ بشه؟ بزنین پاره کنین پر غوی رویایی پرنسس بازی و شاهزاده بازی که پدر مادرتون براتون ساختن!
      یه شب برین تنها بیرون، طرف تا بچش استفاده میکنه برا پول! یه بلیط مترو رو گم کنین پای مردم بیوفتین ببینید اصلن کمکتون میکنن یا نه؟ یعنی کسی که برا یه تاپیک و احساساتش جریحه دار میشه میتونه فردا سر بالا نگه داره؟

شل کنین و عینک مضخرف خود بزرگ پنداری و نیمه پر لیوان رو بکوبید پس کله فیلسوفش! تو زندگی بیرون خونه ننه بابا ها ، همون لیوان پر و نمیه پر رو برداشتی هیچ ، برنداشتی یکی دیگه میاد برمیداره یه لگد هم به تو که نشستی داری به لیوان نگاه میکنی و فلسفه احساسات میبافی میزنه و میره!

خودم احساسات انسانی دارم و خواهم داشت، اما نه تا این حد که ایوای بدی هام رو نگین کارای غلطم رو نگین که اووف میشم!

⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 25 خرداد 1400 در ساعت 05:31

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

ببینم واقعا سواله برام کی میخواین و میخوایم با واقعیت روبرو بشیم؟ تا کی احساساتتون باید لطمه نخوره؟
      الکی تا کی شیره میمالین سر خودتون و کلتون رو میکنید تو برف؟ خب اقاجان نخوندی، نتونستی خودت کردی الانم عواقبش رو از زبون دیگران بشنو!

نمیدونم فاز اونایی که میگن کاش فلان نمیکردی که روحیت خراب نشه! پس کی میخواد این فرد بالغ بشه؟ بزنین پاره کنین پر غوی رویایی پرنسس بازی و شاهزاده بازی که پدر مادرتون براتون ساختن!
      یه شب برین تنها بیرون، طرف تا بچش استفاده میکنه برا پول! یه بلیط مترو رو گم کنین پای مردم بیوفتین ببینید اصلن کمکتون میکنن یا نه؟ یعنی کسی که برا یه تاپیک و احساساتش جریحه دار میشه میتونه فردا سر بالا نگه داره؟

شل کنین و عینک مضخرف خود بزرگ پنداری و نیمه پر لیوان رو بکوبید پس کله فیلسوفش! تو زندگی بیرون خونه ننه بابا ها ، همون لیوان پر و نمیه پر رو برداشتی هیچ ، برنداشتی یکی دیگه میاد برمیداره یه لگد هم به تو که نشستی داری به لیوان نگاه میکنی و فلسفه احساسات میبافی میزنه و میره!

خودم احساسات انسانی دارم و خواهم داشت، اما نه تا این حد که ایوای بدی هام رو نگین کارای غلطم رو نگین که اووف میشم!

حرف شما درسته من اصلا خلاف این چیزی نمیگم فقط فکر میکنم الان موقع گفتن این حرف ها به ایشون نیست ( البته سوال این دوست عزیز هم اشتباهه) با گفتن این به قول شما واقعیات ایشون شاید حتی این دو هفته رو هم از دست بده . و من فکر میکنم از دست ندادن این دوهفته و پیشرفت هر چند خیلی کم میتونه باعث بشه اگر خواست سال دیگه پشت کنکور بمونه با یک رتبه ی بهتر و با یک روحیه ی بالاتری بمونه . و من میدونم موندن پشت کنکور با رتبه ی ۲۰ هزار خیلی بهتر از ۱۰۰ هزار هست . به نظر من دو هفته مونده به کنکور وقت خوبی برای بالغ شدن این خانم نیست . این بالغ شدن میتونه بعد از این کنکور باشه . سرزنش نخوندن درس هم بمونه برای بعد کنکور و روزی که نتیجه رو میبینه. من قاضی نیستم چون هزاران دلیل هست برای درس نخوندن و البته در جایگاهی هم نیستم که عواقب کم کاری دیگران رو در این مرحله ی حساس به روشون بیارم . همیشه معتقد بودم به این بیت :
      به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل/ که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
      دلم نمیاد این فرصت دو هفته ای عالی رو ازش بگیرم و خودش هم باید به خودش ی رحمی کنه و این تایم رو دیگه از دست نده
      خطاب به استارتر :رفیق من این فرصت باقی مونده رو از دست نده مهم نیست تهش چی میشه مهم اینکه تو قدر دو هفته از خودت راضی باشی .
      ویرایش توسط Mohadeseh_b77 : 25 خرداد 1400 در ساعت 07:32

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بستگی داره صفر مطلق باشی یا اینکه قبلا خونده باشی...
      البته منطقه هم مهمه...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستش ببین زیر 5 هزار واقن غیر منطقیه تو تجربی
      ولی حداقلش اینه تموم تلاشتو بکن
      اینکه با 20 هزار پشت کنکور بمونی یا 50 هزار یا کلا مجاز نشی خیلی فرقشه !
      بیشتر وقت بذار سر عمومیات ک سریعتر جمع میشن و زیست
      دیگه حالا خیلی فکر نتیجه نباش در حد توانت بخون
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

12. Top | #27
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نگاه کن
      کلاً بستگی داره
      شانس شما کنکور دوازدهمش ساده باشه و پایه سخت ،اونوقت با شاخا رقابت میکنی
      یا مثلا مثل 98 باشه،قوی ها کلا ناک اوت میشن،میتونی بری بالا
      یا مثل 99 اگه کل دوازدهم رو بتونی جواب بدی شاید بیاری زیر 5000
      بستگی به روز کنکور داره
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه واقعا زیر 20 هزار ولی میشه چون عمومی 40 50 بزنی اختصاصی هم تقریبا 20 حله

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خودت رو درگیر عدد و کمیت نکن، دنبال کیفیت باش، در ابتدا برای یه دانشگاه مطرح بجنگ و بعد به رشته فکر کن ...
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینو فک کنم چند بار تو انجمن گفتم کنکور ۹۷ همین موقعا شروع کردم به تحلیل دفترچه سوال کنکور چند سال قبل ، اون موقع فقط مباحثی که بلد بودم یا آسون بود رو خوندم تونستم تو منطقه ۳ رتبه ۱۱ هزار بیارم در حالی که تراز کانونم همیشه تو رنج ۴۰۰۰ بود و به زور خودمو به ۵۲۰۰ می رسوندم الان اعتراف میکنم که در طول سال بیشتر وقتا درس نمی خوندم و الکی ادای درس خوندن رو درمیوردم.....در مقابل من دانش آموزایی بودن که از خرداد سال قبل شروع کرده بودن ، ترازشون از من بهتر بود و چند برابر من درس میخوندن اما نتونستن در حد تلاشی که کردن رتبه بیارن حتی کسایی بودن که ۸۰ هزار آوردن یا کلا مجاز نشدن . خب چی باعث شد من بهتر از اونا از تلاشی که کردم نتیجه بگیرم ؟.....باور کنین موفقیت تو کنکور همیشه به این نیست که از تابستون شروع کنی یا فلان قدر تست بزنی و درس بخونی . یه چیزایی هست که بدون اونا نمیتونین از تلاشتون نتیجه بگیرین و باید بلد باشین مثلا بدونین تو این مدت باقیمونده باید سراغ چه مباحثی برین یا مدیریت آزمون رو بلد باشین . یه بخشی از کنکور هم دست ما نیست و به خوش شانسی ما بستگی داره مثلا مثلا روز کنکور و چند روز مونه بهش حالتون خوب باشه و سر جلسه سرحال باشین یا اتفاقی نیوفته که آرامشتون رو بهم بزنه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن