خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 74 از 74
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ۳۰ هزار؟ بشین فقط قرابت بخون، ترجمه عربی، لغت زبان، ریاضی تابع +مجموعه الگو دنباله+ مثلثات و حد + شیمی دهم و حفظیات همه سال ها ،زیست گوارش گردش مواد دفع مواد ایمنی هورمون تننفس حواس اعصاب، فیزیک هم گرما، نوسان، حرکت. زیر ۲۰ هزار هم میاری. ولی کلا ۳۰ هزار مخصوص اونیه ک بره هیچی نزنه ته تهش هر درس ده پونزده درصد
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

فک کنم منظور شما من بودم
      این همون پُستی هست که داخل تاپیک شما نوشتم=
      http://forum.konkur.in/thread75673.html#top

به بدترین وجه ممکن کوبیدم؟ دقیقا کدوم قسمتش مد نظر شماست؟ اون قسمتی که گفتم کنکور آسون نیست و چیزی نیست که مشاورای فروش بچه ها رو باهاش خام می کنن؟ یا اون قسمتش که گفتم اگر میخواید شروع کنید از همون اول نگید 9 ساعت میخونم از یه تایم معقول شروع کنید و رفته رفته افزایش بدین تایم تونو، یا اون قسمتش که تاپیک مباحث منتخب (یک مدل ییشنهادی برای شروع از صفر) رو لینک کردم تا مطالعه کنید.

تاپیکای شروع از صفرمو تقریبا دو هفته میشه نرسیدم آپ کنم و جواب خیلی ها رو هم داخل پیام خصوصی نرسیدم بدم که حتما دلخور شدن...
      بعد دانش آموز جمع کنم؟
      از این فروم هر کس دانش آموز منه میتونه اعلام حضور کنه (اگر کسی هست بگه تا منم بدونم اینجا دانش آموز گرفته بودم و خودم خبر نداشتم)

منو یاد اون آیدی میندازی که می گفت دفتر مشاوره میخوام باز کنم

خلاصه ممنون که به فکر تولید مافیای نسل جدید هستید و انقدر محکم با خیال پردازی تون به آدما تهمت می زنید. (هر چند مشاوره دادن کار مقدس و قابل احترامیه ولی از نظر شما هر کس مشاوره میده میخاد مردم رو بچاپه و متهم میشه به دزدی و ...)

اوکی
      موقق باشی
      صرفا اومدم عذر خواهی کنم اگر مشاوره نمیدید و انقدر بهتون بر خورده که میگین من تهمت زدم
      من واقعا عذر میخوام ، اگر شما میگین مشاوره نمیدین پس حتما درسته
      نمیخام سال کنکورم با کسی بحث کنم،
      شاید لحنت بده و من هنوزم بد برداشتن میکنم یا من زیادی حساسم،
      در کل کسی که انتقاد میکنه مافیا نیستش ☹️ ولی خب.. بدم نمیاد باشم

ضمنا به لطف مشاورین خوبی که داشتم از موقعی که شروع کردم برای کنکور(آقای رحیمزاده رتبه ۲) با خفن ترین ادمای کنکور در ارتباط بودم .. پس من مشاور داشتم
      شما چرا دفتر مشاوره نمیزنین خب؟

بازم میگم خیلی عذر میخوام اگر جاییش بهتون بر خورده و واقعا فکر میکنید اون حرفا وصله شما نبوده( چیزیم نگفتم البته)
      ویرایش توسط rozedentist : 02 خرداد 1400 در ساعت 15:20

3. Top | #63
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      نه تو میتونی طرز تفکر اونا رو عوض کنی نه اونا میتونن تفکر تو رو عوض کنن پس بهتره هر کی اون چیزی که تو ذهنش درسته رو انجام بده!
      ولی این وسط به یه سریا چند اتمسفر فشار وارد میشه منفی میدن
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چقدر عقده !
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان لطفا امید الکی به کسی ندید و الکی هم تو ذوق کسی نزنید
      ادبیات :8_46
      عربی:25_68
      دینی:28_61
      زبان:72_10
      ریاضی:0_0
      زیست:23_12
      فیزیک:13_5
      شیمی:18_11
      این کارنامه دو نفر بود ک تو کنکور 99 رتبه 27 هزار آوردن /بنظر من ک از الان واقعا میشه زیر 30 آورد و اگه یکمم پیش زمینه داشته باشی میشه گفت کاری هم نداره!
      ولی اینکه از الان بتونی عمومیا هرکدوم تا 60 ببری اختصاصیا هم تا 30 _40 درصد بزنی محاله !! این دیگ چه سمی بود این درصدا رو یه نفر پارسال میزد که زیر 4 هزار میاورد : ))))))
      درصد این دو نفر ک گفتم رو دیدید (از سایت گزینه 2 برداشتم) /حتی ریاضی رو هم هیچکدوم نزدن...با حذف مبحث و یکم تلاش زیاد بنظرم میتونید رتبه زیر 30 هزار بیارید شاید هم 20 هزار !!
      موفق باشی : )

پ.ن:به یه نفر هم که گفت اگه نتونید فلان درسو 40 درصد بزنید چطوری میخواین فلان درسای پزشکی رو بخونید هم بگم ک الان بحث زمان مطرحه نه مهارت !

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان محترم و غیر محترم (بسته به میزان احترام متقابل)چیزی که گفتم نظر شخصی بود این که کسی موفق بشه یا نه رو هبچ کس نمیتونه تعیین کنه حتی اونی که 1 سال تمام خونده هم در حال حاضراعتماد به نفس لازم نداره ,من تمام پیام هام رو پاک میکنم و واقعا تنها میتونم احساس تاسف کنم برای خودم به خاطر بحثی که ارزشش رو نداشت.موفق باشین
      ویرایش توسط miss_shadow : 02 خرداد 1400 در ساعت 23:42

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      اگه شما به طور دقیق نگاه کرده بودی به چیزی ک نوشتم اولا درباره همه عمومیا نگفتم 60 ریاضی فیزیکم گفتم تا 20 زیست و شیمی ام نگفتم 40 بازه 30 الی 40 و مساله دوم 30 هزار کشور مدنظر بود نه منطقه این درصدا تو تخمین رتبه هیوا این رتبه رو میداد
      معذرت میخوام به طور دقیق نگاه نکرده بودم
      ولی خب رسیدن به درصد 30_40 زیست و شیمی رو واقعا مخالفم(نمیشه)(از نظر زمانی امکان پذیر نیست نه از نظر توانی)ولی خب زیر 30 هزار رو میشه آورد
      چرا متاسف میشی ؟ :/ چیزی نشد ک

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون صرفا یه نظر شخصی بود,صاحب نظران زمینه کنکور(پشت کنکوری های زحمت کش)تبدیلش کردن به نظریه خداناباوری استیون هاوکینگ

9. Top | #69
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه فرقی میکنه الآن بدونیم تا چه رتبه ای امکان پذیره وقتی تو بخوایی حداکثر تلاشتو بکار ببری؟
      هرکس هم میخواد هرجور فکر کنه مگه تیمه عامو انفرادی تر از کنکور پیدا نمیکنی که بحث میکنین سر یه موضوعی که سال هاست بحث روشه و باز همون نتایج همیشگی
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را
      ویرایش توسط be_quick : 02 خرداد 1400 در ساعت 23:25

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها
      چه فرقی میکنه الآن بدونیم تا چه رتبه ای امکان پذیره وقتی تو بخوایی حداکثر تلاشتو بکار ببری؟
      هرکس هم میخواد هرجور فکر کنه مگه تیمه عامو انفرادی تر از کنکور پیدا نمیکنی که بحث میکنین سر یه موضوعی که سال هاست بحث روشه و باز همون نتایج همیشگی
      خب طرف تایپیک زده ک بدونه دیگ !
      بعضیا چیزا واضح ان ک نمیشه یا میشه

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      خب طرف تایپیک زده ک بدونه دیگ !
      بعضیا چیزا واضح ان ک نمیشه یا میشه
      از این تاپیکا زیادن هیچ وقتم شک هم برطرف نشد))
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

12. Top | #72
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      سلام
      دوستان لطفا امید الکی به کسی ندید و الکی هم تو ذوق کسی نزنید
      ادبیات :8_46
      عربی:25_68
      دینی:28_61
      زبان:72_10
      ریاضی:0_0
      زیست:23_12
      فیزیک:13_5
      شیمی:18_11
      این کارنامه دو نفر بود ک تو کنکور 99 رتبه 27 هزار آوردن /بنظر من ک از الان واقعا میشه زیر 30 آورد و اگه یکمم پیش زمینه داشته باشی میشه گفت کاری هم نداره!
      ولی اینکه از الان بتونی عمومیا هرکدوم تا 60 ببری اختصاصیا هم تا 30 _40 درصد بزنی محاله !! این دیگ چه سمی بود این درصدا رو یه نفر پارسال میزد که زیر 4 هزار میاورد : ))))))
      درصد این دو نفر ک گفتم رو دیدید (از سایت گزینه 2 برداشتم) /حتی ریاضی رو هم هیچکدوم نزدن...با حذف مبحث و یکم تلاش زیاد بنظرم میتونید رتبه زیر 30 هزار بیارید شاید هم 20 هزار !!
      موفق باشی : )

پ.ن:به یه نفر هم که گفت اگه نتونید فلان درسو 40 درصد بزنید چطوری میخواین فلان درسای پزشکی رو بخونید هم بگم ک الان بحث زمان مطرحه نه مهارت !
      لطفا رتبه دقیق و کدوم منطقه رو بگید یا عکس این دو تا کارنامه رو بگذارید

13. Top | #73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با عمومی های بالا شاید بشه. ایشاالله که برای شما بشه و بیای همینجا خبرشو بهمون بدی

14. Top | #74
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

خداوکیلی این مطالب طنز رو جایی منتشر نکنید .
      رتبه زیر هزار در 40 روز!!!

سلام
      من حرف الکی نزدم اگه تاپیک بنده رو دیده باشید از اسفند شروع کردم و الان به درصدای فوق العاده ای رسیدم
      ازمون 17اردیبهشت قلمچی تراز 7500 بهم داد و یه رتبه دو رقمی
      من تو سه ماه تونسم به این درصدا و این سطح برسم
      چرا ایشون نتونن به زیر هزار برسن؟؟؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن