خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 203
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

Post ذهن فراری از درس ...لطفا یه راهکار عملی بگید

سلام من امسال اولین کنکورم بود البته یکسال جهشی خونده بودم و بخاطر کم کاری و بی عرضگی خودم گند زدم بهش...رتبه امسالم حدود 3500 اومدمشکل من اینه تحمل پشت سر هم درس خوندن رو ندارم و به هر بهانه ای میزنم بیرون از اتاق یا میرم سراغ گوشی و ....حتی چند وقت خودمو به میز بستم اما کارساز نبود و انگار کرمک داشتم و فقط فکر پیچوندن.چند وقت هم در اتاقو قفل کردم کلیدو انداختم دور اما نزدیک بود درو بشکونم برم بیرون (در این حد اوضاع خرابه)لطفا یه راهکار عملی به من معرفی کنید هر چی باشه قدردانم ازتون فقط بگینمن یه سال عمرمو تبااااه کردم دیگه نمیخوام....
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 18 اسفند 1399 در ساعت 20:29

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سر همه درسا این اتفاق میوفته یا سر درسی که بهش علاقه نداری؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش تو بدتر از منی که!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم همش میخوام از اتاق فرار کنم مخصوصا وقتی میخوام درس های عمومی رو بخونم نمیدونم چکار کنم، اصلا حوصله نمیشه عموم بخونم

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Shirin- نمایش پست ها
      سر همه درسا این اتفاق میوفته یا سر درسی که بهش علاقه نداری؟
      مشکل اینه من با درسی مشکل ندارم که ازش متنفر باشم و ادم درس نخونی هم نیستم ... اما موقع درس خوندن انگار بدنم میخواد فرار کنه.
      ضمنا موقع تست زدن باید با خودم یکساعت قبلش کلنجار برم که بعد تست زدنو شروع کنم بعد چند تا هم خسته میشم میرم بیرون
      این رتبمو هم صرفا با هوش (ادعا نباشه) اوردم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا اینقدر از تست زدن فراریم وقتی هم بزور خودمو راضی میکنم وسطش بدنس سرد میشه دوست داره ول کنه به بیرون از اتاق

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ItsAP نمایش پست ها
      مشکل اینه من با درسی مشکل ندارم که ازش متنفر باشم و ادم درس نخونی هم نیستم ... اما موقع درس خوندن انگار بدنم میخواد فرار کنه.
      ضمنا موقع تست زدن باید با خودم یکساعت قبلش کلنجار برم که بعد تست زدنو شروع کنم بعد چند تا هم خسته میشم میرم بیرون
      حتما تو سندرم بدن بیقرار داریشوخی کردم، پیشنهاد من اینکه بری پیش مشاور

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من یکی میخوام سیاه و کبودم کنه برم تست بزنم مشاور کیلو چنده!کاش سندرم تست زدن بیقرار داشتم خیلی عالی میشد

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله رتبتون که خیلی خوبه تازه جهشی هم خوندین.منم اینطوری میشم مخصوصا سر درسی که بهش علاقه ندارم یا مبحثی که واسه خودم الکی سختش کردم.واسه من که یه بخشیش به خاطر وسواس فکری و مطالعاتیه که ذهنمو خسته میکنه و یه بخشیش هم به خاطر اینه که برنامه روزانمو خیلی سنگین و کمال گرایانه مینویسم و وقتی میبینم با این خستگی ذهنی نمیرسم همه رو بخونم عصبی میشم همش میخام فرار کنم.شاید علت این اتفاق برای شما هم یکی از اینا باشه.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من پیش مشاور رفته بودم گفتم که بهش نمیتونم تمرکز کنم درس بخونم مثلا یه سوال حل میکنم میرم بیرون دور میزنم دوباره میام ادامه میدم یا درس خوندنی مخصوصا عمومی ها زیاد میرم بیرون،مشاوره گفت چون آدم های باهوش از دوران دبستان درس زیاد نمیخونن بعد که کنکور میاد باید درس بخونن نمیتونن تمرکز کنن و براشون سخت میشه درس خوندن و بیشتر کسانی که قبول میشن ادمای سخت کوش هستن بهم گفت از کم شروع کن تا عادت کنی یه برنامه ثابت داشته باش و ورزش هایی که باعث افزایش تمرکز میشه رو انجام بده و...منم بعد اون حرفش رفتم از این آهنگ های بی کلام آرام بخش دان کردم و همزمان با گوش کردن به اون تست زدم و خیلی بهم کمک کرده تا الان

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من یکی میخوام سیاه و کبودم کنه برم تست بزنم مشاور کیلو چنده!کاش سندرم تست زدن بیقرار داشتم خیلی عالی میشد
      ای کاششششش

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام من امسال اولین کنکورم بود البته یکسال جهشی خونده بودم و بخاطر کم کاری و بر عرضگی خودم گند زدم بهش...رتبه امسالم حدود 3500 اومدمشکل من اینه تحمل پشت سر هم درس خوندن رو ندارم و به هر بهانه ای میزنم بیرون از اتاق یا میرم سراغ گوشی و ....حتی چند وقت خودمو به میز بستم اما کارساز نبود و انگار کرمک داشتم و فقط فکر پیچوندن.چند وقت هم در اتاقو قفل کردم کلیدو انداختم دور اما نزدیک بود درو بشکونم برم بیرون (در این حد اوضاع خرابه)لطفا یه راهکار عملی به من معرفی کنید هر چی باشه قدردانم ازتون فقط بگینمن یه سال عمرمو تبااااه کردم دیگه نمیخوام....
      چرا فکر میکنی یه سال از عمرت رو تباه کردی؟؟؟ تو یه سال راه هایی رو تجربه کردی که نمیشه باهاشون تو کنکور موفق شد همین یکسال تجربه ت بیشتره
      میخوای بری بیرون؟؟ مشکلت فقط بیرونه؟؟؟ باشه برو خیلی هم خوبه فقط موقع رفتن کتاب رو هم با خودت ببر ببر بشین تو باغچه یکم درس بخون یکم تو اشپزخونه اون کرمه ازت بپره بعد برگرد اتاق امتحان کن ببین جچوری میشی اگه جواب نداد
      برو بیرون ولی زود برگرد در حد یه دوری بزنی تو آشپزخونه و در یخچلی باز کنی ببینی چی به چیه کم کم ترکش میکنی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiaaaaaa نمایش پست ها
      من پیش مشاور رفته بودم گفتم که بهش نمیتونم تمرکز کنم درس بخونم مثلا یه سوال حل میکنم میرم بیرون دور میزنم دوباره میام ادامه میدم یا درس خوندنی مخصوصا عمومی ها زیاد میرم بیرون،مشاوره گفت چون آدم های باهوش از دوران دبستان درس زیاد نمیخونن بعد که کنکور میاد باید درس بخونن نمیتونن تمرکز کنن و براشون سخت میشه درس خوندن و بیشتر کسانی که قبول میشن ادمای سخت کوش هستن بهم گفت از کم شروع کن تا عادت کنی یه برنامه ثابت داشته باش و ورزش هایی که باعث افزایش تمرکز میشه رو انجام بده و...منم بعد اون حرفش رفتم از این آهنگ های بی کلام آرام بخش دان کردم و همزمان با گوش کردن به اون تست زدم و خیلی بهم کمک کرده تا الان
      دقیییییقا فکر کن مثلا تا قبل از سال کنکور من تکالیف مدرسه رو هم همون روز تو مدرسه مینوشتم و میخوندم که بیام خونه به شیطونی هام برسم ولی خب سال کنکور که میرسد همه چیز فرق میییییکند

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موقع تست زدن (به جز زیست)به موسیقی گوش کن شاید تمرکزت بهتر شد(من خودم سر ریاضی فیزیک آهنگ میزاشتم)
      از کفر و ز اسلام برون صحراییست / ما را به آن میان فضا سوداییست
      عارف چو بدان رسید سر را بنهد / نه کفر و نه اسلام و نه آنجا جاییست

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiaaaaaa نمایش پست ها
      یعنی مشاوره منظورش این بوده که باهوشی؟؟بابا ایولشوخی کردم ...منم اینو شنیده بودم که ذهن بعضیا روی یه چیز نمیتونه فوکوس کنه چون براش کمه.اما نمیخوام با گفتن اینکه مشکل از باهوشی و ... هست هندونه زیر بغل خودم بزارم چون تا الان همین بهم ضربه زده ...یکی هم نیس راه سخت کوش بودن رو یاد بده بهمون

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن