خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 293839
    نمایش نتایج: از 571 به 583 از 583
    1. Top | #571
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArthurMorgan نمایش پست ها
      و از این داستان نتیجه میگریم که اکبر و کبری نانای اصغر و صغری نانای افعل و فعلی
      حالا اون دوستت که همدان رو زد به خاطر نزدیکی یا جای خوبی هم هست؟چون من شنیدم جای خوبیه
      .

دقیقا خیلی نتیجه درستی بود
      نزدیکی!
      والا من شنیدم اتفاقا همدان دانشگاه خوبی نیست، پسرخاله خودمم اونجاست گفت کاش برات نگیره :/

ولی هرچی خیره مهم اینه خودتون اونجا تلاش کنین که خوب درس بخونین و خوب کار کنین
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

2. Top | #572
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،اونایی که علوم پزشکی شیراز قبول شدین خواهشا جواب بدین، من که تغذیه قبول شدم باید فرم شماره6 پرکنم؟ منطقه3هستم(اون قسمتش که میگه دوبرابر مدت تحصیل تعهد دارین منظورش چیه؟ یعنی نمیتونم مطب بزنم)و در همین فرم در قسمت دانشگاه نقطه چین باید جای نقطه چین بنویسم علوم پزشکی شیراز یا دانشکده تغذیه شیراز؟ و همچنین فرم شماره1 در قسمت یکش(الفو..) باید کدوم گزینه‌ها رو پرکنم؟ من پریروز از پیام نور انصراف داده ام.جواب بدین لطفا ضروریه

3. Top | #573
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدارک باید به پست بدیم فردا تا ببرن دانشگاه؟

4. Top | #574
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      مدارک باید به پست بدیم فردا تا ببرن دانشگاه؟

آره حضوری نیست باید پست کنی.

5. Top | #575
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      سلام،اونایی که علوم پزشکی شیراز قبول شدین خواهشا جواب بدین، من که تغذیه قبول شدم باید فرم شماره6 پرکنم؟ منطقه3هستم(اون قسمتش که میگه دوبرابر مدت تحصیل تعهد دارین منظورش چیه؟ یعنی نمیتونم مطب بزنم)و در همین فرم در قسمت دانشگاه نقطه چین باید جای نقطه چین بنویسم علوم پزشکی شیراز یا دانشکده تغذیه شیراز؟ و همچنین فرم شماره1 در قسمت یکش(الفو..) باید کدوم گزینه‌ها رو پرکنم؟ من پریروز از پیام نور انصراف داده ام.جواب بدین لطفا ضروریه

ربطی به مطب نداره چون مطب باید امتیاز جمع کنی. دو برابر به خاطر منطقه دو یا سه کنکورته که بچه های روزانه باید امضا کنند. خودم نوشتم علوم پزشکی ... فک کنم باید همینطوری بنویسی ...

6. Top | #576
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      کسی در باره نحوه ثبت نام پردیس پزشکی و تکمیل فرم هاش مثل تعهد دو برابر خدمت و... اطلاعی داره؟
      ممنون میشم اطلاعاتتون رو در اختیار من و بقیه متقاضیان پردیس قرار بدین

7. Top | #577
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein80 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کسی در باره نحوه ثبت نام پردیس پزشکی و تکمیل فرم هاش مثل تعهد دو برابر خدمت و... اطلاعی داره؟
      ممنون میشم اطلاعاتتون رو در اختیار من و بقیه متقاضیان پردیس قرار بدین
      ثبت نامش که مثل پزشکی عادیه. فقط شما باید یه فرم پر کنید که تعهد میدید که شهریه رو واریز میکنید. همچنین این فرم باید همراه با سفته 100 میلیونی به نام خودتون و امضای دو تا ضامن باشه.
      برخلاف افرادی هم که روزانه قبول شدن شما نمیخواد تعهدی بابت خدمت بدید و مدرکتون از همین الان ازاده. بچه های روزانه باید یک فرم پر کنن که توی اون فرم تعهد میدن که یک برابر مدت تحصیل جدا از طرح، در مکان های بومی خدمت کنن و خارج هم نمیتونن برن تو اون مدت. اگه بخوان مدرکشونو ازاد کنن باید پول بدن.
      بقیه چیزاش مثل پزشکی روازنست. فقط قبل از انتخاب واحد هم باید شهریه رو واریز کنید.

8. Top | #578
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BenKenobi نمایش پست ها
      ثبت نامش که مثل پزشکی عادیه. فقط شما باید یه فرم پر کنید که تعهد میدید که شهریه رو واریز میکنید. همچنین این فرم باید همراه با سفته 100 میلیونی به نام خودتون و امضای دو تا ضامن باشه.
      برخلاف افرادی هم که روزانه قبول شدن شما نمیخواد تعهدی بابت خدمت بدید و مدرکتون از همین الان ازاده. بچه های روزانه باید یک فرم پر کنن که توی اون فرم تعهد میدن که یک برابر مدت تحصیل جدا از طرح، در مکان های بومی خدمت کنن و خارج هم نمیتونن برن تو اون مدت. اگه بخوان مدرکشونو ازاد کنن باید پول بدن.
      بقیه چیزاش مثل پزشکی روازنست. فقط قبل از انتخاب واحد هم باید شهریه رو واریز کنید.
      خیلی ممنون از شما دوست عزیز

9. Top | #579
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      پرچم شهیدبهشتی بالاست

فایل پیوست 95105

قرار بود دیگه انجمن نیام ولی وظیفه دیدم بخاطر بعضی دوستانم توی انجمن نتیجه قبولیم رو اطلاع بدم
      به همه ی بچه هایی هم که قبول شدن تبریک میگم
      بچه هایی هم که مردود شدن میدونم چه حسی دارید خودم هم سال قبل مردود شدم و تجربه اش کردم ایشالا با تلاشتون درآینده به هدفتون برسید

اگه کسی هم قابل دونست و بهم تبریک گفت همینجا ازش تشکر میکنم چون دیگه قرار نیست توی انجمن باشم (طبق مکاتباتی که با Araz داشتم)

بازم به همگی دوستانم توی انجمن تبریک میگم......برای همگی تون آرزوی موفقیت توی رشته ای که قبول شدید میکنم

امیدوارم توی رشته تون بترکونید
      ودف ینی چی دیگه نمیام انجمن؟؟

10. Top | #580
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال.روانشناسی از طریق کنکور ریاضی چه رتبه ای میخاد؟دانشگات های تاپ منظورمه

11. Top | #581
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matean نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال.روانشناسی از طریق کنکور ریاضی چه رتبه ای میخاد؟دانشگات های تاپ منظورمه
      برای دانشگاه های تاپ رتبه خوبی باید بیارید 1000 به بالا
      مثلا با رتبه 2800 ریاضی منطقه یک روانشناسی علامه طباطبایی قبول شدن ، یا رتبه 1100 منطقه دو دانشگاه شهید بهشتی قبول شدن
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

12. Top | #582
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      سلام گرگ سفیدپوش چقدر دیر اومدی؟ ما تو صفحات یک و دو منتظرت بودیم بهت تبریک میگم، خوشحالم چیزی که میخواستی شد، امیدورام که موفق باشی دکتر
      سلام گرگ سفیدپوش لقبه من نبودااااا والا اومدن به سایت با pc حال میده با گوشی آدم درگیره جاذبه های دیگه میشه مرسی واسه تبریک . ایشالا شما هم به اون چیزی که میخوای برسی ازت شیرینیشو بگیریم اگرم الان رسیدی ولی شیرینیو پیچوندی سره اون پل معروفه جلوتو میگیرم من بچه قانعیم به شارژه همراه اولم راضیم 😇😇
      If u Wanna Make an Omelette, u need to break some eggs

13. Top | #583
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer1 نمایش پست ها
      سلام گرگ سفیدپوش لقبه من نبودااااا والا اومدن به سایت با pc حال میده با گوشی آدم درگیره جاذبه های دیگه میشه مرسی واسه تبریک . ایشالا شما هم به اون چیزی که میخوای برسی ازت شیرینیشو بگیریم اگرم الان رسیدی ولی شیرینیو پیچوندی سره اون پل معروفه جلوتو میگیرم من بچه قانعیم به شارژه همراه اولم راضیم ������������
      به به، ان شا ا.. شما هم گرگ سفیدپوش میشی یعنی تو مسیرش که افتادی دیگه خداروشکر ( شایدم اسما شدی----} شهر قبولی و رشته قبولیت که بی شباهت نیست ممنونم، نه من ترجیح دادم بمونم اینور پل فعلاتا چند ماه دیگه به جامعه سفیدپوشان شیک پوش بپیوندم اگر خدا خواست
      پ.ن1: کلی واست اتفاقای خوب و مثبت و عالی از خدا میخوام،ان شا ا..موفق باشی
      پ.ن2: نمیدونم چرا هیچوقت نسبت به همراه اول اعتباری حس خوبی نداشتم ترجیح میدم ثابتشو بخرم واست0_0 ( البته پول ندارم، بعد همکار شدیم بعد میخرم)
      پ.م3: منم همیشه با pc میام... من بعدم بچه خوبی میشم احتمالا خیلی کم بیام..واسم دعا کن

صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 293839

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)