خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

زیست خیلی سبز یجامع یا نشرالگو یا میکروطلایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفااا ا راهنمایی کنید

دوستان ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید من هنوز منابعمو تکمیل نکردم
      و واقعا گیج شدم کدوم یکی ازین منابع بهتره؟؟!
      زیست نشرالگو اومده یانه؟؟؟
      نظرتون راجبه میکروطلایی چیه‌؟
      بگید من الان چیکار کنم چه کتابی بخرم؟
      پشت کنکوری هم هستم و قبلا کتابای جدا جدای خیلی سبز رو خوندم ولی کامل نه...
      بعضیا میگن کتاب جامع خیلی سبز(پینوکیو)کتاب کاملی نیست..

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درسنامه های نشرالگو خوبه؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سبز جامع ولاغیر
      Success is what you make it

Take it how it come

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      نشر الگو بسیار حجیمه و ویرایش درست حسابی روش انجام نشده و یه عالم نکته نظام قدیمی داره و سوال غلطم ماشالله کم نداره
      زیست جامع خیلی سبز کتاب خوبیه ولی نکات ترکیبی خیلی داره و بنظرم بعنوان منبع دوم بیشتر جوابگوعه
      میکرو طلایی که دیگه اصلا چاپ جدیدش نیومده
      اگه کتاب جامع میخواین ، کتاب میکرو رو بنظر من تهیه کنین
      و یا میتونین همون خیلی سبزای پایه به پایه رو که کتابای خوبیم هستن کار کنین و کنارش از یه منبع دوم مثل جامع خیلی سبزم استفاده کنین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام خیلی سبز نسبت به دوتا کتابی که گفتی به نظرم بهتره هرچند خیلی از مشاورام نشرو توصیه میکنن ولی من به شخصه از اون کتاب خوشم نیومد و نکات متناقض با کتابهای دیگه و نظام قدیمی زیاد داشت..حالا شاید ویرایش های جدیدش بهتر شده ولی به نظرم خیلی سبز کتاب بهتریه!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_az نمایش پست ها
      سلام خیلی سبز نسبت به دوتا کتابی که گفتی به نظرم بهتره هرچند خیلی از مشاورام نشرو توصیه میکنن ولی من به شخصه از اون کتاب خوشم نیومد و نکات متناقض با کتابهای دیگه و نظام قدیمی زیاد داشت..حالا شاید ویرایش های جدیدش بهتر شده ولی به نظرم خیلی سبز کتاب بهتریه!
      در عوض من معلم زیستی ندیدم که الگو معرفی کنه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سبز جامع(تستای با علامت ترکیبیش انصافا خیلی زیاده ولی میتونی اونا رو فعلا نزنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان شما کتاب های نسل جدیدشو بررسی کردین که همینطوری نظر میدید!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
      اتفاقا کتابهای خوبیه و تست اشتباهم به ندرت داره من دهم و نیمی از یازدهمشو خوندم و مشکلی نداشته ،حالا دیگه یه عده ....!!!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زیست نشر الگو نسل جدیدش کتابه بی نطریه واقعا تست های اموزشی خوب تست های ارمونی استاندارد
      برای درسنامه درسی مثل زیست زیاد نیاز به درسنامه خفن و زیادی مثل خیلی سبز نداره چون خود کتاب سنگینه و نکات و اضافه گویی های خیلی سبز جز نا منظم کردن ذهن دانش اموز و پر کردن با نکات زیاد فایده ای نداره یه دوستی توی انجمن میگف برای درصد بالا در زیست نکات زیادی لازم نیس فقط باید بتونید سر جلسه با توجه به سوال از کتاب درسی که خوب خوندید نکات استخراج کنید و علاوه بر اون خیلی سبز اومده یه عالمه نکات ترکیبی اورده که اونم باز هم سرجلسه بازدهی نداره باید شما زیست را طوری بخونید که سر جلسه خودتون بتونید ترکیب کنید
      دوستانی که میگن نشر الگو نکات نظام قدیم رو اورده با توجه به سه بعدی میگن در صورتی که در کتاب های نسل جدید نکته از نظام قدیم نیومده و درسنامه ایی خوب برای تفهیم مطالب کتاب ونکات کم تر نسبت به خیلی سبز و لی مهم تر و تستی تر داره

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      دوستان شما کتاب های نسل جدیدشو بررسی کردین که همینطوری نظر میدید!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
      اتفاقا کتابهای خوبیه و تست اشتباهم به ندرت داره من دهم و نیمی از یازدهمشو خوندم و مشکلی نداشته ،حالا دیگه یه عده ....!!!
      کاملا باهاتون موافقم هنور یه سری بدون مطالعه نسل جدید برا ساس سه بعدی میان نطر میدن به نظرم واقعا کتاب خوب کاملیه برای زیست و کسایی که از این کتاب استفاده کنن تغییرشو رو توی افزایش درصد هاشون احساس میکنند

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SiiiiiiNA نمایش پست ها
      سلام
      نشر الگو بسیار حجیمه و ویرایش درست حسابی روش انجام نشده و یه عالم نکته نظام قدیمی داره و سوال غلطم ماشالله کم نداره
      زیست جامع خیلی سبز کتاب خوبیه ولی نکات ترکیبی خیلی داره و بنظرم بعنوان منبع دوم بیشتر جوابگوعه
      میکرو طلایی که دیگه اصلا چاپ جدیدش نیومده
      اگه کتاب جامع میخواین ، کتاب میکرو رو بنظر من تهیه کنین
      و یا میتونین همون خیلی سبزای پایه به پایه رو که کتابای خوبیم هستن کار کنین و کنارش از یه منبع دوم مثل جامع خیلی سبزم استفاده کنین
      کتاب های نشرالگو نسل جدید که تازه چاپ شدن چطور؟ دیدین اونارو؟

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها

ببخشید ها ببخشید
      چه خبرتونه اینجوری تاپیک میزنید تو انجمن؟
      زیست خیلی سبز یجامع یا نشرالگو یا میکروطلایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفااا ا راهنمایی کنید

چند تا علا مت سوال میزارید؟
      لطفااا ا؟
      بعدشم برای منابع که این همه تاپیک زده شده کلی هم بچه ها زحمت کشیدن نظر دادن خوب چرا نمیرید اونا رو بخونید؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.ببینید من هم میکرو طلایی گاج رو داشتم،هم نشر الگو دوازدهم رو داشتم و نیم نگاهی به خیلی سبز ۱۲ هم انداختم.
      پیشنهاد میکنم به هیچ وجه سمت نشر الگو ندید...خیلی ازمطالبش نظام قدیم هست و در جاهایی مثل فصل۴ زیست ۱۲ این قدر با کتاب تناقض داشت که من خیلی سبز دوستمو قرض گرفتم و یه مدت از روی اون تست زدم.میکرو طلایی گاج هم از الگو بهتره(البته من فقط الگوی دوازدهم رو داشتم) ولی اونم به خصوص در دهم و یازدهم غلط های زیادی داره ولی بازم از الگو بهتره.در کل پیشنهادم اینه که تا وقتی خیلی سبز هست(کتاب هایی از خیلی سبز که صرفا ماز مینویسه مثل پینوکیو رو اطلاع ندارم منظورم کتاب های پایه به پایه مثل زیست دهم هست)،کار عاقلانه ای نیست سمت اون دوتا منبع بری
      موفق باشی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی شما که کتاب های جدای خیلی سبز رو خوندی بنظرم بازم کتاب پینوکیو یا جامع خیلی سبز از اون دوتا منبع بهتر باشه
      بازم قسمتی از فایل هر کدوم رو دانلود کن و از هر لحاظ اونا رو بسنج

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      حقیقتا همیشه باید فقط یه چیزو در نظر بگیرید اونم اینه که از قلم مولف خوشتون بیاد!!! و اگه خوشتون بیاد تقریبا شما میتونید درصد خوبی از کتاب بگیرید!!!
      من همیشه با اشکان هاشمی و بهمن بازرگان (با اینکه از استادان و مولفان خوب کشور هستن) مشکل داشتم!!! و همیشه موقع خوندن درسنامه یا تست زدن خوابم میگرفت یا خسته میشدم!!! این یعنی کتاب هرچقدم خوب باشه تو نمیتونی بخونیش و این دردسر بزرگتریه (با عربی میکروطلایی هم این مشکلو دارم خوابم میبره میخونمش)
      به نظر من هرکتابی باید قبلش یکم تست ازش بزنی
      من‌خیلی سبز دوازدهم رو دیدم خوب بود
      پینوکیوی جامع تستای ترکیبیش زیاده و اتفاقا تستای خوبی داره ولی منبع اول محسوب نمیشه( برا به تسلط رسیدن به متن کتاب درسی نیازه یه کتاب خط به خط تر پیدا کنی بعد از نصف سال استارت پینوکیو بزن که حتما سطحتو میبره بالا!
      من میکروی دهم و یازدهم(تالیف زارع) رو دیدم خیلی خوبن(به شرطی که درسنامشو نخونی و فقط تستاشو بزنی)
      سلیقه ایه کتابو ببین قبلش بپسندش بعد بخرش
      من کتاب مورد علاقم رو میتونم تا سه بار بخونم یا تستاشو بازم بزنم و مرور کنم ولی کتابی که باهاش راه نمیام رو یه بار بزنم بار دوم با اکراه میرم سمتش!!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)