خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 63 از 63 نخستنخست ... 536263
    نمایش نتایج: از 931 به 935 از 935
    1. Top | #931
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

2. Top | #932
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rz1 نمایش پست ها
      يادم مياد تبليغ کتاباي گاج ميومدن ميگفتن بجاي اينکه چندين کتاب بخوانيد کتاباي گاج را چندين بار بخوانيد...حالا شمام بجاي اينکه چندين مصاحبه بخوانيد زيرو نامه را چندين بار بخوانيد
      سلام دوستان
      اگر دنبال توضیحات این تاپیک میگردین ، پستی که نقل گرفتم توضیحات رو نقل قول گرفتن.
      برای کسانی ک نمیدونن چطوری این پست که ریپلای کردم رو بیارن
      اول تمام پست های نقل گرفته شده این علامت وجود داره که مربوط به پستی هست که پاسخ داده شده روش کلیک کنید تا پست براتون بالا بیاد ( هرچند الان فقط میتونید زیرو نامه رو توی پست این عزیز که نقل گرفتم ببینید) فایل پیوست 105907

3. Top | #933
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HUNDRED نمایش پست ها

سلام دوستان
      اگر دنبال توضیحات این تاپیک میگردین ، پستی که نقل گرفتم توضیحات رو نقل قول گرفتن.
      برای کسانی ک نمیدونن چطوری این پست که ریپلای کردم رو بیارن
      اول تمام پست های نقل گرفته شده این علامت وجود داره که مربوط به پستی هست که پاسخ داده شده روش کلیک کنید تا پست براتون بالا بیاد ( هرچند الان فقط میتونید زیرو نامه رو توی پست این عزیز که نقل گرفتم ببینید) فایل پیوست 105907
      وای خیلی دنبالش بودم، مرسی!
      Take the Risk, or lose the Chance

4. Top | #934
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قبل از اینکه شما از انجمن برین و بحث رفتن شما بشه من تا به حال تاپیکتون رو ندیده بودم اما وقتی دوستان هی صحبت از تاپیک های شما میکردن اومدم تا ببینم چه چیزی نوشتین که انقدر بچه ها تعریف میکنن اما دیدم که هیچ متنی توی این تاپیک نیست و فقط چند تا نقطه است اومدم کامنت های آخر و فهمیدم خودتون حذفش کردین بنابراین دیگه دنبالش رو نگرفتم و سعی کردم کنجکاوی نکنم اما باز هم هربار تعریف تاپیکتون رو میشنیدم دوست داشتم متنش رو بخونم تا امروز که دیدم یکی از بچه ها نقل قول تاپیکتون رو نقل قول کرده و بالاخره تونستم بخونمش
      واقعا خوشحالم از خوندن همچین متنی چون انگار خط به خطش از ته دل نوشته شده بود و واقعا انگار با خوندش انگیزه میگرفتم که درس بخونم و تلاش هاتون و نتیجه دادنش واقعا امید بود برام ، نمیدونم به چه علت از انجمن رفتین ولی با خوندن همین متن میتونم بگم شما لایق همه ی اون تعریف بچه های انجمن بودین ارزوی موفقیت براتون دارم هرچند مطمئنم ادم تلاش گری مثل شما حتما موفق خواهد بود
      ویرایش توسط Konkuri1404 : 05 تیر 1402 در ساعت 14:18

5. Top | #935
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      با یه صفحه کاربری اقای زیرو احتمالا همینجا باید باشه

و گوش میده
      ? Happy or sad

صفحه 63 از 63 نخستنخست ... 536263

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن