خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 161
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هنرمند بی هنر نمایش پست ها
      داداش شما کدوم شهرین منم با خودت ببر

من تبریزم . نه داداش اشتب شد برا اقایون جا نداریم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 25 مرداد 1399 در ساعت 10:32

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      خب شما میگی چیکار کنیم؟
      درس نخونیم؟
      اگه درس میخوندید چرا پشت کنکور موندید ؟ خیلی ها اینجا هستن چند سال پشت کنکور هستن
      من پشت کنکور در یک صورت قبول دارم واقعا بعضی ها تلاش خودشون کردن نزدیک شدن به هدفشون داریم تو این انجمن طرف پزشکی پردیس آورده میگه خانواده ام ندارن هزینه کنند تریم مثلا ۱۴ میلیون خوب این عزیز زحمت خودش کشیده یک سال دیگه اصلا دو سال. دیگه هم زحمت بکشه روزانه بیاره واقعا ارزش داره ولی افرادی میشناسم هر سال افتضاح تر از پارسال، هر سال با رتبه ها که هزاران فاصله داره تا رتبه مورد نظر خوب برن دنبال عشق و حال برن. نبال کاری دیگه ای خودشون با پشت کنکور موندن اذیت و پیر نکنن
      من نمیگم درس نخون ولی وقتی نمیتونی درس بخونی برو سر کار (اصلا اینطور با خودت قرارداد ببند یا امسال یا آقا من آدم این کار نیستم برم سر کار برم اصلا سربازی ولی وقتی خیالت راحت نشد سال دیگه بازم هستم یه پیام نور شرکت میکنم ولی میشینم میخونم داری خودت هر سال بازی میدی )

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

من تبریزم . نه داداش اشتب شد برا اقایون جا نداریم
      عب نداره من زیاد جا نمیگیرم منم تبریزم باز کن بریم

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      21
      خستگی که داره
      باید یه جوری کنارش گذاشت
      البته من دانشجو بودم پارسال ۹۹ نمیدم کنکور
      و اینو میگم درسته سخته پشت کنکور
      ولی این که بری دانشگاه یه رشته الکی بخونی
      و فکر رشته ای که میخواستی ولت نکنه
      خیلی سخت تره
      برای من که اینجور بوده

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      23 سالمه و بازم میمونمو بالاخره به هدفم میرسم البته امسال خیلی خوب خوندم وامادم ولی نمیرم اول باید به فکر سلامتی باشیم.و خیلی از همکلاسیام رفتن دانشگاه لیسانس گرفتن الان دوباره کنکور شرکت کردن ادم باید رشته ای که دوس داره بره چه فایده ای داره لیسانس بگیری یه عالمه درس بخونی دوباره برگردی و کنکور بدی.و رشتتو دوس نداشته باشی.هیچ وقت هم ناراحت نیستم عقب افتادم و اینا از دیگران چون من نباید خودمو با دیگران مقایسه کنم و هر ادمی به نظرم منحصر به فرده و نباید خودشو با دیگران مقایسه کنه و خیلی خوشحالم برای هدفم سخت تلاش میکنم در کنارش کارم میکنم.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باورم نمیشه انقد پشت کنکوری هستبیاین بغلم....
      منم 20
      نمیدونم ایشالا ایشااااالا اگه مامانم راضی بشه امسالم بمونم
      اصلا نیمتونم رشته ای برم که بهش علاقه ندارم...در عین حال واسه علاقمم تلاش نکردم
      امسال گفتم وقت زیاده برای من....گفتم ادم باید تفریح داشته باشه.ادم نباید ارتباطشو با بیرون قطع کنه
      مث سالای قبل چسبیدم به مجازی....ضربشم خوردم بخدا امسال اگه بمونم گوشیمو میدم به مامانم.میگم فقط هرشب قبل خواب بهم بده یکساعت بعدشم بگیره.اونم واسه اینکه گروهی چیزی با بچه های درسخون با انگیزه پیدا کنم شبا گزارش کار بدیم و برنامه ریزی کنیم انگیزمون نیفته وگرنه میگفتم شبا هم بهم نده....چند سال پای مجازی بودم چی بهم رسید؟؟؟بخدا هیچی.....اگه همون سال اول کنکور قبول میشدم الان سال سوم چهارم دانشگام بود
      خیلی سخته پشت کنکوری بودن...ازون سخت تر قبول نشدن....ازون سختتر رفتن به رشته ای که علاقه نداری
      هرکس پشت کنکور میخاد بمونه توروخدا فکر نکنه وقت زیاد داره...نه بخدا اصلا وقت نداره...خیلییی زود میگذره.انگار دیروز بود گفتم خدایا یبار دیگه میمونم واسه کنکورهرروز درس بخونین.به فردا نندازیییییییییییییییین. فردا هیچوقت نمیرسه.امروز درس بخونین.همین امروز
      اینم نصیحت من به شما فرزندان گلم
      موفق باشین

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند تا نکته رو هم اضافه کنم....
      از ترک کردن دنیای مجازی نترسید....بخدا اگه نباشید هیییچ اتفاقی نمیفته...مثلا خودم فکر میکردم اینستامو پاک کنم وای چه پستای خفن و جالبیو از دست میدم یا ینکه اگه تلگراممو پاک کنم ممکنه دوستام بهم پیام بدن و کار واجبم داشته باشن
      مثلا یبار یک روز گوشیمو دادم دست مامانم همش تو فکر این بودم وای الان 100تا پیام اومده حتمن برام.شب رفتم چک کردم دیدم فقط یه دوستم پیام داده چطوری؟ایرانسل هم دوتا اس ام اس داده.... اگه فکر میکنید ممکنه بقیه کارواجب باهاتون داشته باشن بگین از ساعت فلان تا فلان تایم استراحتمه به خونمون زنگ بزن
      پس نترسید.اصن پاک کنین اینستاتونو...تا بدونین چیزی نیست که حواستون بهش پرت شه

نکته2:اصلا اصلاااااا در تایم استراحتتون پای گوشی نرید.چون زود براتون میگذره.مثلا نیم ساعت میشینین پای گوشی انگار5دقیقه براتون گذشته بعد با خستگی درحال فحش دادن به زمین و زمان دوباره میرین پای درسگوشیتونو بدین دست مامانتون که بهتون نده اصلا.بشینین یه لیست بنویسین از کارایی که میتونین تو تایم استراحت انجام بدین و طبق زمانتون دسته بندی کنید
      مثلا وقتی یه ربع وقت استراحت دارین مثلا میتونین:1ـ با خانواده صحبت کنید 2ـبه گل و گیاهاتون رسیدگی کنید 3ـدوتا دمبل بردارین ورزش کنید
      وقتایی که نیم ساعت وقت استراحت دارین:1ـ کیکی چیزی بپزین 2ـبا یکی که دوسش دارین و بهتون انگیزه بده (مثلا خواهرم بهم انگیزه میده ولی ازم دوره) تلفنی صحبت کنید و غیره.....
      اینطوری از رو لیست انتخاب میکنید که چیکار کنید و به جای اینکه حوصلتون سر بره و برین پای گوشی یه کار مفید انجام میدین
      ویرایش توسط sis.b : 25 مرداد 1399 در ساعت 18:09

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      یه رفیقی داشتم دانشگاه آزاد درس میخوند رشته مهندسی بود سال ها تو ترم یک و دو دست و پا میزد به اندازه یک لیسانس هزینه و شهریه دانشگاه داد ولی همچنان ترم یک و دو مونده بود چندین بار تعهد داد و دانشگاه آزاد هم دنبال پول بود فقط کلامی و فرمال تهدید به اخراجش میکرد آخر با بدترین حالت انصراف کلی پول هدر رفته و از همه مهم تر عمر نابود شده جوونی که ****** رفته ...
      ‌هیچ وقت جمله آش از یادم نمیره روز انصراف گفت خیلی ها الان فکر میکنن این چقدر تو عشق و حال بود درس نخوند میگفت چیزی که بیش از انصراف و اخراجی بدون دست آورد کلی هزینه کردن منو آتیش میزنه اینکه ای کاش واقعا حداقل عشق و حال میکردم و درس نمیخوندم نه اینکه هر روز گوشه ای از اتاق تو دنیا مجازی وقت خودمو نابود کنم بدون هیچ دست آوردی
      بچه ها همیشه سعی کنید هزینه و فایده کنید واقعا برای چی پشت کنکور برای چی اصلا درس ؟ برنامه ها روی کاغذ آنقدر پرفکت و خوشگل هستن رویا هامون اول تابستون آنقدر زیاد هست حتی خودمون جز رتبه های برتر میبینیم و درگیر با حواشی میشیم اسفند میاد میفهمیم هیچ کاری نکردیم بعدش افسرده میشیم میریم سراغ فاز دوم که چیزی به اسم معجزه است در کمتر از ۵ ماه ۳ ماه میشه ترکوند و ... بعد هم یک هفته به کنکور مونده کاملا نا امید میام در مورد کنکور سال بعد صحبت می‌کنیم این سیکلی که اکثرا متاسفانه تجربه میکنن ولی بعد از چند سال تخریب خودت نداشتن تفریح نداشتن انگیزه و فقط در رویا سیر کردن تبدیل میشید به آدمی افسرده جوونی که پیر شده پر از حسرت پر از نا امیدی و ...
      و تهش به حرف تلخ دوستم برسی که نه تفریحی کردی نه به هدفت رسیدی
      چقدر حال و روز رفیقت مثل منه
      منم همینجورم
      الان کجاست ؟ چیکار میکنه؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      اگه درس میخوندید چرا پشت کنکور موندید ؟ خیلی ها اینجا هستن چند سال پشت کنکور هستن
      من پشت کنکور در یک صورت قبول دارم واقعا بعضی ها تلاش خودشون کردن نزدیک شدن به هدفشون داریم تو این انجمن طرف پزشکی پردیس آورده میگه خانواده ام ندارن هزینه کنند تریم مثلا ۱۴ میلیون خوب این عزیز زحمت خودش کشیده یک سال دیگه اصلا دو سال. دیگه هم زحمت بکشه روزانه بیاره واقعا ارزش داره ولی افرادی میشناسم هر سال افتضاح تر از پارسال، هر سال با رتبه ها که هزاران فاصله داره تا رتبه مورد نظر خوب برن دنبال عشق و حال برن. نبال کاری دیگه ای خودشون با پشت کنکور موندن اذیت و پیر نکنن
      من نمیگم درس نخون ولی وقتی نمیتونی درس بخونی برو سر کار (اصلا اینطور با خودت قرارداد ببند یا امسال یا آقا من آدم این کار نیستم برم سر کار برم اصلا سربازی ولی وقتی خیالت راحت نشد سال دیگه بازم هستم یه پیام نور شرکت میکنم ولی میشینم میخونم داری خودت هر سال بازی میدی )
      حرفات خیلی درسته چون خودم اینجوری بودم(مثل اون پشت کنکوری ای که نمیخوند)،خیلیا فکر میکنن پشت کنکور موندن کلاس داره ولی اصلا اینجوری نیست بعد یکی دوسال پشت کنکور موندن اطرافیان به چشم یه ادم خنگ بهتون نگاه میکنن،شاید بگین حرفت اطرافیان مهم نیست ولی اینو یادتون نره خیلیاتون بخاطر حرف همین اطرافیان میخواید رشته هایی مثل پزشکی و... بخونید،من یه دوستی داشتم همون سال اول رفت زمین شناسی خوند با خودم گفتم چه مسخره اخه زمین شناسی به چه درد میخوره،ولی الان همون ادم میتونه با مدرکش ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنه و دبیر بشه حالا من دارم چیکار میکنم؟هیچی پشت کنکورم
      خلاصه ی حرفم اینه اگه واقعا اهل درس خوندن هستید پشت کنکور بمونید و حتما فضای مجازی رو کم کنید یا اصلا نیاید،ولی اگه اهل درس خوندن نیستید الکی خودتونو با حرفایی مثل سال بعد به هدفم میرسم گول نزنید چون پشت کنکور موندن ادمو اذیت میکنه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhm245542 نمایش پست ها
      چقدر حال و روز رفیقت مثل منه
      منم همینجورم
      الان کجاست ؟ چیکار میکنه؟
      متاسفانه خیلی وقت ازشون خبر ندارم ولی آخرین بار که باهاش صحبت کردم حالش خیلی بد بود افسردگی بدی گرفته بود شروع کرده بود به کشیدن سیگار خیلی زیاد خودش افسردگی بدتر میکنه قطعا و به گفته خودش هر روز با خانواده آش دعوا جنگ داشت

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      21 سالمه

امسال کنکور نمیدم بخاطر وضعیت بیماری ...
      اما خسته نیستم چون از اواخرفروردین شروع کردم

* واحتمالا هم تغییرنظام میدم به نظام جدید ^^ (انشاالله)
      NEVERGiveUp

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کنکور اولم۹۸ بود
      الان میدونم به خاطر تنبلی بعد عیدم نمیتونم نتیجه جالبی تو این ۵ روز بگیرم؛(
      اما روم نیست دیگه پشت کنکور بمونم
      بیشترم به خاطر خونوادم
      چون اگه بمونم، دوباره یه سال باید خیلی از مهمونیاشونو تفریحاشونو کنسل کنن .و کتابا هم کلی تغییر کرده، باید دوباره هزینه کنن برام.... شما جام بودین چیکار میکردین؟
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      کنکور اولم۹۸ بود
      الان میدونم به خاطر تنبلی بعد عیدم نمیتونم نتیجه جالبی تو این ۵ روز بگیرم؛(
      اما روم نیست دیگه پشت کنکور بمونم
      بیشترم به خاطر خونوادم
      چون اگه بمونم، دوباره یه سال باید خیلی از مهمونیاشونو تفریحاشونو کنسل کنن .و کتابا هم کلی تغییر کرده، باید دوباره هزینه کنن برام.... شما جام بودین چیکار میکردین؟
      نظام جدیدی؟
      کتابا اونقدرررر تغییر زیاد و اسااسی نکرده که بخوای کتاباتو عوض کنی

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      نظام جدیدی؟
      کتابا اونقدرررر تغییر زیاد و اسااسی نکرده که بخوای کتاباتو عوض کنی
      آخه زیست و شیمیم مال کنکور ۹۸ بوده ... تغییر داشتن
      ریاضی فیزیکمم همینطور، اما اونا تغییر نداشتن
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من امسال قصد تغییر نظام به جدید دارم

اما مشکلم کتاب درسی هاس

قیمت گرفتم نزدیک 700 گفتن بهم

یعنی این کتابارو فقط ازاد میشه گیر اورد؟

تو دیوار وشیپور هم فک نکنم ب دردم بخورن
      چون تغییراتی هم داشتن و هم احتمالا کهنه و نوشته شده

راه حلی داشتین ممنون میشم بهم بگین

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)