خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      براي سوالات تاليفي سنگين درس رياضي و حسابان هيچ كتابي بهتر از الگو نيست..
      الگو رياضي و حسابان سوالات رو نميپيچونه، بلكه قدرت حل مسئله رو تو هر تيپ به حد كمال ميرسونه و اين دقيقا همون چيزيه كه ميخوايم.
      سه سطحي هم بعدش بزني كه ديگه فبهااااا.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B-Rabbit نمایش پست ها
      براي سوالات تاليفي سنگين درس رياضي و حسابان هيچ كتابي بهتر از الگو نيست..
      الگو رياضي و حسابان سوالات رو نميپيچونه، بلكه قدرت حل مسئله رو تو هر تيپ به حد كمال ميرسونه و اين دقيقا همون چيزيه كه ميخوايم.
      سه سطحي هم بعدش بزني كه ديگه فبهااااا.
      عنوان تاپیک در مورد ریاضی تجربیه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برا ریاضی بهترین ترکیب ممکن تو این دوران میکس موج ازمون و فصل ازمون

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      برا ریاضی بهترین ترکیب ممکن تو این دوران میکس موج ازمون و فصل ازمون
      من کنکوری ۴۰۰ م. برای اون زمان چی پیشنهاد میکنی
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      من کنکوری ۴۰۰ م. برای اون زمان چی پیشنهاد میکنی
      بستگی ب سطحتت اگه تو ریاضی ضعیفی بهتره با مهرو ماه شروع کنی
      اگه متوسط رو ب بالایی حتما با خیلی سبز یا میکرو گاجم خوب بوده تو ریاضی ولی خیلی سبز بهتره
      اگه میخوای قوی کار کنی کلا بجز موج ازمون هیچی بهتر نیست سمت ای کیو و نردبامو این چرت و پرتا هم نرو
      و در هر سطحی هستی حتما موج ازمون رو کار کن تستای سنگین ولی عجیب کنکوری داره ک قطعا سرجلسه کنکور غافلگیر نمیشی..تقریبا تمام کسایی ک موج رو کامل کار کرده بودن کنکور 98 چیزی براشون نبوده
      درمورد فصل ازمونم سطحش از موج پایین تره اما تیپ تست های متنوع تری از موج داره اینو حتما کار کن ک اگه ی کنکور نرمال برگذار بشه مشکلی نداشته باشی...صرفا موج کار کردن ذهنتو سخت بین میکنه ک خیلی بده همیشه ی منبع متوسط تو درسای ک قوی بزار کنار دست خودتت ک از نرمال بودن بیرون نری

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بستگی ب سطحتت اگه تو ریاضی ضعیفی بهتره با مهرو ماه شروع کنی
      اگه متوسط رو ب بالایی حتما با خیلی سبز یا میکرو گاجم خوب بوده تو ریاضی ولی خیلی سبز بهتره
      اگه میخوای قوی کار کنی کلا بجز موج ازمون هیچی بهتر نیست سمت ای کیو و نردبامو این چرت و پرتا هم نرو
      و در هر سطحی هستی حتما موج ازمون رو کار کن تستای سنگین ولی عجیب کنکوری داره ک قطعا سرجلسه کنکور غافلگیر نمیشی..تقریبا تمام کسایی ک موج رو کامل کار کرده بودن کنکور 98 چیزی براشون نبوده
      درمورد فصل ازمونم سطحش از موج پایین تره اما تیپ تست های متنوع تری از موج داره اینو حتما کار کن ک اگه ی کنکور نرمال برگذار بشه مشکلی نداشته باشی...صرفا موج کار کردن ذهنتو سخت بین میکنه ک خیلی بده همیشه ی منبع متوسط تو درسای ک قوی بزار کنار دست خودتت ک از نرمال بودن بیرون نری
      موافقم با صحبتات. ولی متاسفانه هزینه و وقت زیادی دادم تا بفهمم نردبام و ایکیو اشغالی بیش نیستن...
      بنظرت اگه منبع اولمون جلو باشیم ،تو سال کنکور از کی موج و فصل ازمون رو شروع کنیم ؟ من خودم میگم از همون مهرخوبه اینا شروع بشن

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موافقم با صحبتات. ولی متاسفانه هزینه و وقت زیادی دادم تا بفهمم نردبام و ایکیو اشغالی بیش نیستن...
      بنظرت اگه منبع اولمون جلو باشیم ،تو سال کنکور از کی موج و فصل ازمون رو شروع کنیم ؟ من خودم میگم از همون مهرخوبه اینا شروع بشن
      نمیرسی هر دو رو از مهرشروع کنی بهتره یکیشو از مهر شروع کنی یکشو بزاری برا جمع بندی...البته اونی ک از مهر شروع میکنی سوالای مهم و کنکوریش رو مارک دار کن ک تو دوران جمع بندی هم اونارو بزنی هم ازمونای اون یکی کتاب اینجوری قطعا ریاضی کنکورو میترکونی...راستی سه سطحی ها هم منابع خوبین مخصوصا تو ریاضی و فیزیک از اونامم میتونی استفاده کنی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمیرسی هر دو رو از مهرشروع کنی بهتره یکیشو از مهر شروع کنی یکشو بزاری برا جمع بندی...البته اونی ک از مهر شروع میکنی سوالای مهم و کنکوریش رو مارک دار کن ک تو دوران جمع بندی هم اونارو بزنی هم ازمونای اون یکی کتاب اینجوری قطعا ریاضی کنکورو میترکونی...راستی سه سطحی ها هم منابع خوبین مخصوصا تو ریاضی و فیزیک از اونامم میتونی استفاده کنی
      پیشنهاد خوبیه ممنون.
      سه سطحی فیزیکو دارم حرف نداره یعنی ولی ریاضیش با وجود مهروماه چیز زیادی واس گفتن نداره شایدم استفاده کردم حالا

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما دنبال چجور کتابی هستین که میگین نربادم خوب نیست؟
      اتفاقا بسیار کتاب خوبیه برای کسایی که میخوان ریاضیو بالای80بزنن چون سطح بالا کارکرده و همچنین بنده برای تدریس ریاضی ازاین کتاب استفاده میکنم و دانش آموزامو حسابی باهاش بالا کشیدم.تست های زیبا و مفهومی فراوانی داره که با حلشون ریاضیو عمقی یاد میگیری
      البته اینم بگم در خوب بودن کتبی مثل موج ازمون هم شکی نیست اما نردبام هم کتاب بسیار خوبیه.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته اینم بگم که ای کیو رو بررسی نکردم
      کلا با کتابای ریاضی گاج حال نمیکنم
      ولی این سوالاییه که تو ابتدای تاپیک اوردید واقعا به درد چنین کتابی نمیخوره و بیشتر برای کتب جامع معمولی خوبن نه کتابی که اسمش آی کیو هست

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      شما دنبال چجور کتابی هستین که میگین نربادم خوب نیست؟
      اتفاقا بسیار کتاب خوبیه برای کسایی که میخوان ریاضیو بالای80بزنن چون سطح بالا کارکرده و همچنین بنده برای تدریس ریاضی ازاین کتاب استفاده میکنم و دانش آموزامو حسابی باهاش بالا کشیدم.تست های زیبا و مفهومی فراوانی داره که با حلشون ریاضیو عمقی یاد میگیری
      البته اینم بگم در خوب بودن کتبی مثل موج ازمون هم شکی نیست اما نردبام هم کتاب بسیار خوبیه.
      من چند فصل رو باهاش کار کردم
      خوبیاش: تستاش به اندازه اس از نظر تعداد. پاسخنامش خوبه. اینکه گفتی ادمو بالا میکشه هم درسته
      ولی : نه به اندازه کتابای خوب دیگه ای مث موج ازمون. کلا هدف این کتاب معلوم نیست نه کنکوره نه المپیاد
      تستاش اونقدا که میگن سخت نیست. ولی تستاش کمکی چندانی به ادم نمیکنه. چون سختی تست ها ناشی از پیچوندن سواله نه مفهوم!
      قبول دارم که عمق میده به یادگیریت اگه بعنوان منبع تکمیلی استفاده کنی، ولی اگه بخام بهینه فکر کنم اصلا نمیصرفه!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      البته اینم بگم که ای کیو رو بررسی نکردم
      کلا با کتابای ریاضی گاج حال نمیکنم
      ولی این سوالاییه که تو ابتدای تاپیک اوردید واقعا به درد چنین کتابی نمیخوره و بیشتر برای کتب جامع معمولی خوبن نه کتابی که اسمش آی کیو هست
      کتاب ایکیو قبلی که به اسم : ایکیو جامع منتشر میشد تستای خیلی قشنگی داشت، با روند چینش خوب تستا ، کم کم سطحت بالاتر میرفت.
      ولی این یکی اشغالی بیش نیس. تازه کلی تست چرت دیگه از این کتاب هست که نزاشتم.
      بدون شک مزخرفترین کتاب ریاضی تجربیه در کل کهکشانها!
      حیف ۱۵۰ تومنم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه منظورتون این کتاب جدید التالیف باشه به قلم علیرضا شعبانی نصر و محمد حسین صابری که در دوجلد درسنامه + بانک تست و پاسخ ارائه شده باید بگم به نظرم به شدت اشتباه میکنید و این کتاب به نظرم بهترین استاندارد کتاب ریاضی تجربی رو داره برای قشر متوسط به بالا و هیچ کم وکاستی از نظر تست و درسنامه و پاسخ نداره و من خودم بعد از بررسی های فراوان کتب ریاضی تجربی این کتاب رو دیروز خریدم
      capture%D8%A8%D9%84%D8%A8%D9%84.png
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی و زیست آیکیو خوبه یا نردبام یا موج آزمون؟؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      ریاضی و زیست آیکیو خوبه یا نردبام یا موج آزمون؟؟
      برای زیست آیکیو
      برای ریاضی موج آزمون

البته بستگی به سطح خودتون باید انتخاب کنین ولی این دو منبع امتحان خودشون رو پس دادن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن