خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یک سوال از انتخاب رشته

سلام دوستلن میدونم الان واسه این سوالا زوده ولی گفتم بپرسم به نظرتدن رشته رادیولوژی بهتره یا فیزیوتوراپی واسه کسی که پول داشته باشه و خودش بخواد یک جا تاسیس کنه منظورمه از لحاظ درامد و... ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیزیوتراپی
      .
      .
      ‌تو فیزیو رئیس خودتی اگه پول داشته باشی
      کلی رادیولوژی باید حتما زیر دست متخصص رادیولوژی باشی
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب مگه تو رشته رادیولوژی نمیشه یک مرکز تاسیس کرد؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkuri99 نمایش پست ها
      سلام دوستلن میدونم الان واسه این سوالا زوده ولی گفتم بپرسم به نظرتدن رشته رادیولوژی بهتره یا فیزیوتوراپی واسه کسی که پول داشته باشه و خودش بخواد یک جا تاسیس کنه منظورمه از لحاظ درامد و... ممنون

کار فیزیوتراپی استقلال بیشتری داره و فیزیوتراپ میتونه تنهایی یا در مقایسه با رادیولوژی با وابستگی کمتر به پزشک های متخصص کار کنه. اگه کارشناس رادیولوژی مرکز رادیولوژی مال خودش باشه باید با پزشک های دیگه هماهنگ باشه و ارتوپد ها یا پزشک های متخصص دیگه براش بیمار بفرستن و فیزیوتراپی برعکس بعضی از کارای رادیولوژی با اشعه زیاد سروکار ندارن و بعضی جاها فیزیوتراپ واسه خدمات فیزیوتراپی به منازل میره که درآمد خوبی داره
      یاد بگیر برای موفقیت دیگران دست بزنی
      به موقعه اش زمان موفقیت تو هم میرسه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نچ !
      فیزیو کجا رادیولوژی کجا مقایسشون شوخی ای بیش نیست

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش تو کارشناس رادیولوژی رو با متخصص رادیولوژی اشتباه گرفتی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون کسی که رادیولوژی تاسیس میکنه یه پزشک عمومی بوده که تو ازمون تخصص یه رتبه دو رقمی اورده تخصص رادیو خونده
      تازه تجهیزاتش بشدت گرونه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در کل میگم عزیز دل برا چیزی که هنوز تو زندگیت اتفاق نیفتاده برنامه نریز
      جفتشون رشته هایی ان که رتبه خوب میخوان الان خوب بخون رتبه ات خوب بشه بعد از کنکورت برو از متخصصاش بپرس
      کلا دو فیلد کاملا متفاوت از همن رادیو یه رشته پیراپزشکیه فیزیو یه رشته توان بخشی
      رادیو کارش سبکه ولی خطرناک ولی فیزیو سنگینه و کم خطر
      تازه تو انتخاب رشته گزینه علاقه و استعداد و توانایی و اینکه به شخصیتت هم بخوره مطرحه
      باید از کسی که تو کارشه بپرسی نه یسری افراد با اطلاعات غلطی که فقط شنیدن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب داداش من افرادی میشناسم رادیو میخونن
      و هم فیزیو
      خواستی خصوصی شمارش بهتون میدم
      البته یه نکته قطعا فیزیو بهتره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما چیزی ک فک میکنید از رادیولوژی متخصص رادیولوژیه ! کسی که پزشکی قبول شده و تخصص رادیو رو زده . یکی از بهترین تخصص های پزشکی هم هست . ولی رادیولوژی ای ک توی انتخاب رشته میزنید کارشناسه که کارش مثلا عکس برداریه ...
      فیزیو قطع بهتره

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      دوست عزیز شما چیزی ک فک میکنید از رادیولوژی متخصص رادیولوژیه ! کسی که پزشکی قبول شده و تخصص رادیو رو زده . یکی از بهترین تخصص های پزشکی هم هست . ولی رادیولوژی ای ک توی انتخاب رشته میزنید کارشناسه که کارش مثلا عکس برداریه ...
      فیزیو قطع بهتره
      اقا سعید من هنوز یه چیزی رو نفهمیدم . وقتی میگیم مثلا دندون از فیزیو بهتره ( دیگه فک نکنم کسی شک درش داشته باشه ) منظورمون از بهتر چی میتونه باشه؟ درامد؟ خوده رشته و درساش؟ اینطوری باشه چرا مثلا بغضی رتبه برترا دندون نمیرن اما میرن فیزیو تهران؟ طبیعتا اونی که میره فیزیو تهران من چک کردم میتونه دندون خرم اباد یا دارو سازی ایلام و اردبیل و چنتا سراسری دیگه قبول شه . جریان چیه؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان جواب دادید بله من اشتباه فکر کرده بودم خخخخخ

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      اقا سعید من هنوز یه چیزی رو نفهمیدم . وقتی میگیم مثلا دندون از فیزیو بهتره ( دیگه فک نکنم کسی شک درش داشته باشه ) منظورمون از بهتر چی میتونه باشه؟ درامد؟ خوده رشته و درساش؟ اینطوری باشه چرا مثلا بغضی رتبه برترا دندون نمیرن اما میرن فیزیو تهران؟ طبیعتا اونی که میره فیزیو تهران من چک کردم میتونه دندون خرم اباد یا دارو سازی ایلام و اردبیل و چنتا سراسری دیگه قبول شه . جریان چیه؟
      ببین واقعا بستگی با شرایط داره . مثلن کسی که سنش رفته بالا طبیعتا پزشکی نمیره و میاد سراغ دندون و یا دارو
      کسی که به درسای شیمی علاقه داره و از نظر سرمایه هم مشکلی نداره میره سراغ دارو
      فیزیو هم همینطوره . شغلیه که درآمد خوب و مدت تحصیل خیلی کمی داره ‌ ولی خب از اون طرف کارش سخته . یعنی یه فیزیوتراپیست از او صبح تا عصر که مطبه ، باید از این بیمار به اون بیمار دستگاه هارو عوض کنه ، آمپر شوک هارو کم و زیاد کنه ، توی اتاق ورزش حواسش باشه به بیمار ها و ... و اگه کسی نتونه ساعت ها روی پای خودش بایسته بدون استراحت ، انتخاب خوبی نیس اصلا

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      ببین واقعا بستگی با شرایط داره . مثلن کسی که سنش رفته بالا طبیعتا پزشکی نمیره و میاد سراغ دندون و یا دارو
      کسی که به درسای شیمی علاقه داره و از نظر سرمایه هم مشکلی نداره میره سراغ دارو
      فیزیو هم همینطوره . شغلیه که درآمد خوب و مدت تحصیل خیلی کمی داره ‌ ولی خب از اون طرف کارش سخته . یعنی یه فیزیوتراپیست از او صبح تا عصر که مطبه ، باید از این بیمار به اون بیمار دستگاه هارو عوض کنه ، آمپر شوک هارو کم و زیاد کنه ، توی اتاق ورزش حواسش باشه به بیمار ها و ... و اگه کسی نتونه ساعت ها روی پای خودش بایسته بدون استراحت ، انتخاب خوبی نیس اصلا

یعنی هرکس با توجه به شرایط خودش تصمیم خواهد گرفت؟ چون همه میدونن الان رتبه 300 مثلا بیاری بری یه مشاور انتخاب رشته کنه طرف حتی اسمتم نمیپرسه میگه به ترتیب بزن پزشکی تهران بعد شیراز بعد تبریز همینطوری میاد پایین . همینو میخواستم بفهمم که جریان این بهتر بودنه چیه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      یعنی هرکس با توجه به شرایط خودش تصمیم خواهد گرفت؟ چون همه میدونن الان رتبه 300 مثلا بیاری بری یه مشاور انتخاب رشته کنه طرف حتی اسمتم نمیپرسه میگه به ترتیب بزن پزشکی تهران بعد شیراز بعد تبریز همینطوری میاد پایین . همینو میخواستم بفهمم که جریان این بهتر بودنه چیه
      خب مشاور انتخاب رشته که بری اول شرایطت رو میپرسه . مثلا واسه یه خانم تهرانی ، میتونه شهر رو به رشته اولویت بده ! به طور مثال فیزیو تهران رو توی اولویت نسبت به دارو شهر های جنوبی مث بندر عباس میذاره ! ولی واسه یه پسر با همین شرایط اولویتش میتونه دارو بندرعباس باشه
      جدای از این ها شما هدف مشخص میکنی واسه کنکور ! درس که نمیخونی هرچه باد ، بادا ... هدفت دندونه یا دارو یا پزشکی ... بعدش شهر ... این هدفا همه اش شخصیه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن