خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 182
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Exclamation بحث در مورد دی وی دی های آموزشی ( صداقت کامل)

با سلام خدمت رفقای عزیز و از همه مهمتر رقبای عزیز کنکور 93
      من داوطلب کنکور 93 تجربی منطقه سه هستم
      این تاپیک رو با اجازه مدیریت ایجاد می کنم که مباحث و صحبت ها نظرات دوستان در مورد سی دی های آموزشی در یک جا جمع بشه.
      من خودم واسه ی این تاپیک در همین انجمن کنکور چندی تاپیک مشاهده کردم که یا غیر فعال هستند یا آنقدری هستند که حوصله نمی کنه بخونه.
      فقط خواهشم از نظر دهندگان عزیز اینه که راست و حسینی نظرشون رو بدند
      من نه قصدم اینه کسی رو طبرعه کنم یا کسی رو محاکمه!
      من فقط می خوام جواب برای اونایی که می خوان از این دی وی دی ها بخریند که یکیش خودم هستم جوب صادقانه آشکار بشه.
      چون کسانی هستند که حتی وبلاگ هم زدند و فقط سخن گفتند اگر موسسه ای رو محکوم می کنید مدرک بدید.
      کسی بود که در وبلاگش گوشه ی شناسنامه دبیر زیست موسسه کنکور چی چی هست رو گذاشته بود . بابا شناسنامه چه به درد من می خوره مدرک بده که ثابت کنه کلاهبرداره.
      خلاصه سرتون رو به درد نیارم.
      اگر تجربه استفاده از این دی وی دی ها رو دارید اظهار نظر کنید.
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خواهش می کنم به کسی توهین نکنید و هر آنچه اطلاعتی در این مورد دارید در اختیار بنده و دیگر دوستان خواهان خرید قرار بدین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حدود 50% از كل محصولات DVD هاي آموزشي چيزي جز تله پول نيستن. اين لينك رو بخونيد

راهنماي جامع DVD ها ، نرم افزار ها و ساير محصولات چندرسانه اي آموزشي

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول تشکر می کنم به خاطر نظرتون
      ولی بهتون توصیه می کنم دوباره اون لینکی که قراردادین رو بهتر و با دقت بخونید اگر متن نوشته اون تاپیکی رو که لینک کردین رو هم دوباره متوجه نشدین دوباره بخونین

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من منظورم از ایجاد این تاپیک گمراه کردن نبویده و نیست
      من قصدم این بوده که دوستان و رفقای عزیزم بتونند بهترین انتخاب رو کرده باشند
      و با چند گفته این دی وی دی ها الکبه و اینجور حرف ها مغز دانش آموزان رو شستشو ندن
      قبلا کسانی بودند که یه چیز هایی می گفتند که آدم شاخ در می آورد در مورد موسسه هایی از قبیل ... می گفتند که اگر ه شکایت کوچکی توسط کسی صورت می گرفت به سرعت پروانه موسسه باطل می شد ولی دوستانی بودند که طوری حرف مکی زنند که آدم فکر می کرد این درست می گه و اون موسسه دروغ تحویل جماعت می ده.
      به هر حال منتظر نظرات بعدیتون هستم

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      من دی وی دی های شیمی 3 اون موسسه رو داشتم
      خداییش مفت نمی ارزید (البته به نظرمن)
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خب اون تاپیکا بسته شدن چون ب اندازه کافی بحث شده بود

باز ی عده با نام کاربری مختلف تبلیغاتشونو شرو میکنن !!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      من چندتا مبحث فیزیک از DVD انتشارات پیروزان رو داشتم و در مورد اونا نظر میدم

من برا 4 مبحث هم درسنامشو و هم سی دی هاشو گرفتم_____درس دادنشون خوبه ولی عین معلم های معمولی هستش و نباید انتظار زیادی از سی دی هاش داشت من جریان و خازنشو گرفتم به خاطر همون بازی با x ای که هی ازش تبلیغ میکرد ولی فقط یه تیکه از سیدی از این تکنیک استفاده میکنه دیگه بقیش رو تشریحی درس میده در ضمن تو سیدیش علاوه بر اینکه درسنامشو درس میده یکی از دانش آموزاش رو میاره که از بانک تستش برا بچه ها تست حل کنه پس باید علاوه بر درسنامش بانک تستش رو هم بخرید_________راستی جدیدا هم که درسنامه هاشو جدا نمیفروشه و باید همراه با سیدی هاش بخریدشون ولی من اومدم از سایت بوک سایت با سختی وحشتناک درسنامه هاشونو تهیه کردم که خیلی تشریحی بود ولی برای آموزش کتاب مناسبی به نظر میاد_________________کلا یه توصیه برادرانه+++هر موسسه ای که می خواد کنکورو براتون تکنیکی کنه و از روش های جنگولکی بخواد سوالا رو حل کنه زیاد بهشون اعتماد نکنید چون عواقبی در انتظارتون خواهد بود که خیلی ها بهش دچار شدن

فعلن ...!!!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا سلام به همگی.والا من dvd شیمی2 و پیش 1 بازرگانی رو چند روز پیش سفارش دادم تازه به دستم رسید. اما مشکل اینجاست که آپدیت نشده و تدریسش مال سال 86 هستش!!!خواهشا جواب بدین که به درد کنکور93 میخوره یا نه؟؟؟اصلا کسی استفاده کرده؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      داداش های گلم و رفقای عزیز تر از جان
      من در ابتدای تاپیک ازتون خواهش کردم که بحث فقط رو موضوع گفته شده بچرخونید تا بحث ها به همدیگر قاطی نشن

با تشکر

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bmninformation نمایش پست ها
      داداش های گلم و رفقای عزیز تر از جان
      من در ابتدای تاپیک ازتون خواهش کردم که بحث فقط رو موضوع گفته شده بچرخونید تا بحث ها به همدیگر قاطی نشن
      لطفا
      الان ما رو دی وی دی های مهندس دربندی بحث می کنیم
      لطفا خواهش می کنم فقط رو این دی وی دی ها بحث کنید.
      با تشکر
      والامن نمیدونم اقای دربندی معلم فیزیکه؟ریاضیه؟زبانه؟یاعرب ی؟چون سرکلاساش کلی پز میده من همه ایناروبلدم!
      من دی وی دیاشو ندارم ولی سرکلاسای ریاضی فیزیکش نشستم ولی چیزخاصی نمیگفت درضمن راه حل هاشم1جوربودن که باهاشون نمیشد ب همه سوالات پاسخ داد من که اصلا قبولش ندارم حالادیگه خوددانید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دو سال پیش سی دی های اقای دربندی رو تهیه کردم
      تو بعضی مباحث خوبه تو بعضی مباحث فوق العاده ضعیف
      مثلا فیزیک نورش اصلا به درد من نخورد ولی با سی دی تابع ریاضی یکم تونستم ارتباط برقرار کنم که اون تکنیکاش همه فراگیر نبود و فقط تو بعضی تستا جواب میداد
      ..
      ..
      ..

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
      حدود 50% از كل محصولات DVD هاي آموزشي چيزي جز تله پول نيستن. اين لينك رو بخونيد

راهنماي جامع DVD ها ، نرم افزار ها و ساير محصولات چندرسانه اي آموزشي
      خطر خطر خطر !! تو این تاپیک یک برادر مبارز و نفوذی که مسئول اون تاپیک هست به نام علیرضا داره سخت تعریف دی وی دی هایی که خودش داره می کنه.بعد هرکی اومد که می خوام سریع تو تور میزنه و میگه رایتی فلان درصد ارزون تر ! پس به تعریف های اون اصلا اهمیت ندید !

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راجع به استاد فرنگی عزیز جناب آقای مهندس ا.ح د...ی (که کراوات میزنه و خیلی خوشتیپه) (اسمش نمیگم چون تبلیغات زده شاید از آراز بنده خدا شاکی بشه...)

آشنایی بنده با ایشون برمیگرده به پارسال ، من بهشون زنگ زدم که آقای د....ی من دبیران خوبی ندارم و اینه وضع درسم. ایشون هم با رو به بد گفتن که هیچی نمی تونم بگم فقط دی وی دی بگیرید عاالیه و خوب میشید. من گفتم فیزیک مشکل دارم و فرمول ها به ذهنم نمی شینه گفتن خدا نگه دار ! من بدون فرمول درس میدم‌ !!!

ریاضیش در حد معلم مدرسه خودمون بود ! فیزیکش دیگه انصافا خیلی چرت بود !! مخصوصا اون جدیداش که میشینه و از رو میز تدریس میکنه دیگه خیلی داغونه !
      والا از من بشنوید اصلا سراغش نرید. واقعا چیز خوبی نیست اینو برادرانه بهتون میگم !

یه تاریخچه ای هم که بگم پارسال آقا شایان تو همین انجمن تکنیک ها (مثلا تکنیک البته !!) ایشون رو مورد بررسی قرار داد و گفت که هیچی نیستن ! ایشون طاقت انتقاد نداشتن و به آقا آراز اعتراض کردن و ایشون مجبور شدن حذف کنن اون تاپیک رو.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adel نمایش پست ها
      راجع به استاد فرنگی عزیز جناب آقای مهندس ا.ح د...ی (که کراوات میزنه و خیلی خوشتیپه) (اسمش نمیگم چون تبلیغات زده شاید از آراز بنده خدا شاکی بشه...)

آشنایی بنده با ایشون برمیگرده به پارسال ، من بهشون زنگ زدم که آقای د....ی من دبیران خوبی ندارم و اینه وضع درسم. ایشون هم با رو به بد گفتن که هیچی نمی تونم بگم فقط دی وی دی بگیرید عاالیه و خوب میشید. من گفتم فیزیک مشکل دارم و فرمول ها به ذهنم نمی شینه گفتن خدا نگه دار ! من بدون فرمول درس میدم‌ !!!

ریاضیش در حد معلم مدرسه خودمون بود ! فیزیکش دیگه انصافا خیلی چرت بود !! مخصوصا اون جدیداش که میشینه و از رو میز تدریس میکنه دیگه خیلی داغونه !
      والا از من بشنوید اصلا سراغش نرید. واقعا چیز خوبی نیست اینو برادرانه بهتون میگم !

یه تاریخچه ای هم که بگم پارسال آقا شایان تو همین انجمن تکنیک ها (مثلا تکنیک البته !!) ایشون رو مورد بررسی قرار داد و گفت که هیچی نیستن ! ایشون طاقت انتقاد نداشتن و به آقا آراز اعتراض کردن و ایشون مجبور شدن حذف کنن اون تاپیک رو.

در تایید حرفهای دوستمون من چند تا از تکنیکای استاد رو میگم برین حالشو ببرین

در هندسه شما میتونین نقاله ببرین سر جلسه کنکور و زاویه ها رو اندازه بگیرین!!!!!!!!!!
      در تمام مباحث ریاضی میتونین از تکنیک عدد گذاری استفاده کنین!!!!

این فیزیک هایی که میشینه رو صندلی و از جاش بلند نمیشه واقعا محشرِ
      طرف کل فرمولا رو مینویسه رو وایت برد بعد میاد اونا رو میخونه.
      ..
      ..
      ..

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن