خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 55
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      تا 5 مهر با مدرسه باش بعد با قلم چی انقد را هم مهم نیستا داری خودتو عذاب میدی
      یکیو ول کن درس بخونی چه برای مدرسه چه قلم چی ضرر نمیکنی
      ولی قلم چی خیلی بهتر از مدرست
      فقط کنکور مد نظرت باشه
      ممنونم بله درسته ولی خیلی ذهنمومشغول کرده بود.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها من متاسفانه نمیتونم تابایان تابستون نمیتونم بایه روتموم کنم خیلیامیگن کسی که آخرتابستون بایه رونبنده موفق نمیشه درسته ؟اینطوری که من کلا نابودشدم.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      بچه ها من متاسفانه نمیتونم تابایان تابستون نمیتونم بایه روتموم کنم خیلیامیگن کسی که آخرتابستون بایه رونبنده موفق نمیشه درسته ؟اینطوری که من کلا نابودشدم.
      چقدر استرس داری. کی اینارو گفته؟ بعد برنامه قلمچی مگه پایه و پیش رو همزمان با هم جلو نمیبره؟ منظورم برنامش از شروع مهرماهه
      تا جایی که تونستی پایه رو بخون بعدش باقی مونده پایه رو با برنامه قلمچی جبران کن

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      قلم چی برنامش جوریه که همیشه از مدرسه عقبه تا مشکلی پیش نیاد.. اگه بازم تداخل داره مشکل از مدرستونه
      مهم قلم چیه.. مدرسه رو کلا بیخیال شو چون چیزی از مدرسه در نمیاد

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      چقدر استرس داری. کی اینارو گفته؟ بعد برنامه قلمچی مگه پایه و پیش رو همزمان با هم جلو نمیبره؟ منظورم برنامش از شروع مهرماهه
      تا جایی که تونستی پایه رو بخون بعدش باقی مونده پایه رو با برنامه قلمچی جبران کن
      راستش معلما وبچه هاوایناواقعا دارم ازاسترس میمیرم بله حق باتوهست ولی من مدرسه هم میرم به خاطرهمین برام سوال بود.

او شنوا و داناست .

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-LEGEND نمایش پست ها
      قلم چی برنامش جوریه که همیشه از مدرسه عقبه تا مشکلی پیش نیاد.. اگه بازم تداخل داره مشکل از مدرستونه
      مهم قلم چیه.. مدرسه رو کلا بیخیال شو چون چیزی از مدرسه در نمیاد
      باشه دکترباقلمچی میرم مدرسه هم به درک.

او شنوا و داناست .

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      از دست این کاظم

چن بار گفتم آزمونات سروسامون بده گوش نکرد که نکرد

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخه میدونی توخانواده مااگه توقلمچی کم بیاری ینی توهیچچی نمیخونی هیچچی حالیت نیست و100در100شکست میخوری وهرروزحرفای مامان وباباوبقیه عین
      پتک میان برسرت البته عادت کردم چه میشه کرد.
      اونا رو نادیده بگیر
      اونا قرار نیست بخونن
      اونا قرار نیست به جای تو برن دانشگاه
      اونا نیست که تلاش میکنن
      این تویی پس تصمیم زندگیتم با توئه
      LEFT
      4/19/2021

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من یه کنکوری99هستم راستش ازاول تابستون درس خوندم ولی باآزمون وخطا وپراکنده تازه روش هاموبیداکردم ومیخوام از0شروع کنم ولی مشکل دارم اگه بابرنامه قلمچی برم جلوبرنامه بامدرسه تداخل ایجاد میکنه ومن باید16شهریوربرم مدرسه ومیمونم دهم یازدهوموبخونم یادوازدهوموواقعا گیج شدم اگه هرسه مقطع روببرم جلوبه برنامه قلمچی نمیرسم نظرتون چیه من باید چیکارکنم که هم قلمچی روبرسم هم مدرسه رو؟.
      من خودم تابستون همین مشکل رو با قلمچی داشتم
      چون مدرسه ما از تیر شروع شد و قلمچی برنامه تابستونش فوق العاده فشرده بود به طوری که پشیمون شدم از ثبت نام آزمونای تابستون
      رتبه ها جالبی هم نمیاوردم
      توصیه ام اینه که تا مهر لازم نیست دوتا پایه تموم شه یا حداقل این که همه مباحث تموم شه
      برنامه ای که قلمچی از مهر میده خیلی خوبه اما برنامه تابستونش فقط یه فشار روانی الکیه
      من تابستون فقط یه سری مباحثی که بیشتر اشکال داشتم رو مطالعه کردم و نقاط ضعفم رو با توجه به این که اول تیر خیلی از بقیه بچه ها عقب بودم پوشش دادم
      اما از مهر برنامه رو با جدیت دنبال کردم که خوشبختانه نتیجه داد
      fgvgsgvf.png

2m.png
      ویرایش توسط IdaM : 21 مرداد 1398 در ساعت 22:49

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم همین مشکلو داشتم تو باید اولویت بندی کنی بعدش در هر نیمسال تو یک پایه از دهم یا یازدمرو میخونی نه دوتاشو!
      باید به پیش نیاز ها دقت کنی مثلا از کارهایی که میتونی انجام بدی اینه که درسها و تکالیف مدرسه رو بنویسی و برای قلم چی بحث رو مرور کنی یعنی مثلا از 5 پارت درس 4 پارت رو بذاری برای مدرسه یک پارت رو هم برای قلم چی
      ببین من حالا نمیدونم معلماتون چطورن و اینا ولی در کل درس معلم رو باید انجام بدی و بفهمیش بعد قلم بخونی(البته من در مورد زیست حرف نمیزنم چون درباره اش اطلاع ندارم)
      راستی یک توصیه حتما برای زوج کتاب نیمسال اول درس شیمی شیمی دهم رو انتخاب کن
      تو این مدت تا شروع مدرسه به بزرگترین ضعف های پایت بیرداز (مثلا اگه مشکل داری مسائل استوکیومتری ،محلول ها،ثلاثی مجرد و مزید،ارایه ها و دستور،ریاضی دهم)
      ویرایش توسط Asfn : 21 مرداد 1398 در ساعت 22:43

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من یه کنکوری99هستم راستش ازاول تابستون درس خوندم ولی باآزمون وخطا وپراکنده تازه روش هاموبیداکردم ومیخوام از0شروع کنم ولی مشکل دارم اگه بابرنامه قلمچی برم جلوبرنامه بامدرسه تداخل ایجاد میکنه ومن باید16شهریوربرم مدرسه ومیمونم دهم یازدهوموبخونم یادوازدهوموواقعا گیج شدم اگه هرسه مقطع روببرم جلوبه برنامه قلمچی نمیرسم نظرتون چیه من باید چیکارکنم که هم قلمچی روبرسم هم مدرسه رو؟.
      سلام
      بهترین روش اینه که با برنامه خودتون پیش برید منطق با الگوی برنامه ریزی کانون وگرنه ممکنه در مسیر راه مشکلاتی بوجود بیاد

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من نمیخواستم برم ولی مامانم اصرارکرد که نری فایده نداره واینا واقعابادستاشون نابودم کردن.
      متاسفانه واسه منم اینجوریه^^
      ولی من این راهو تا ته رفتم بعد الانم که باید قبول کنن همه چیو میندازن گردن خودت که ما واست امکانات فراهم کردیم تو درس بخون نبودی
      نمیدونن بعضی وقتا امکانات مختلف باعث سردرگمی میشه

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

کدوم شهر هستید؟

الان ساعت مطالعه تون چقدره؟
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من هم وقتی پیش دانشگاهی بودم دقیقا همین مسئله رو داشتم . متاسفانه من قلم چی شرکت کردم و باعث شد نه مدرسه رو بخونم و نه قلم چی رو . شرکت تو آزمون های قلم چی سال دوازدهم برای کسی خوبه که پایه دهم و یازدهم رو کامل بلده چون در این صورت نیاز به مرور داره نه یادگیری
      پس اگر پایه ات ضعیفه پیشنهاد من اینه اصلا سمت قلم چی نری . روز هایی که مدرسه میری ، عصر ها کامل درس اون روز رو بخون بعد روز های آزاد که مدرسه نمیری درس های پایه رو بخون مثلا بگو مهر میخوام دینی و زبان خارجه ده و یازده رو بخونم ، آبان فلان کتاب و ...
      باز هم تاکید میکنم که حتما عصر روزهایی که به مدرسه میری درس همون روز رو کامل بخون و تمرین حل کن که روز های آزاد بتونی به پایه ها برسی . این طوری هم مدرسه رو داری هم کنکور ولی اگر قلم چی بری بدتر گیج میشی و نه مدرسه رو درست می خونی و نه پایه رو . حتی اگر فرض کنیم خیلی پایه ضعیفی ، این روش باعث میشه که توی کنکور دوازدهم و پایه هایی که خوندی رو خوب بزنی و کلی جلو باشی
      این نظر منه ، امیدوارم بتونی تصمیم درستی بگیری
      ویرایش توسط melodii : 22 مرداد 1398 در ساعت 00:18

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از نظر انرژی منفی دقیقا مثل منی
      از اول تابستون تا همین الان دارم به خودم میگم نمیتونی پایه رو جمع کنی.
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن