خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اگر تو دینی مشکل داری بیا تو ...

دوستان یه چیزی رو بهتون بگم ....
      برای درس دین و زندگی از همین الان کتاب جمع بندی مهروماه رو بگیرین و کتاب رو بندازین دور....
      بهتون قول میدم اگر این کتاب رو بگیرین و خوب بخونین راحت تو کنکور بالای 80 میزنی....

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان وقت كاف براي خوندن يكي از دوتا كتاب خيلي سبز يا گاج + كتاب آيات و نكات + مرور به تعداد دفعات كافي وجود داره. اصلا درست نيست كه از الان به جاي كتابهاي گاج يا خيلي سبز كتاب جمع بندي بخونيم. من توصيه ميكنم در كنارش واسه گاج هم وقت بزاري دوست عزيز

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen K نمایش پست ها
      الان وقت كاف براي خوندن يكي از دوتا كتاب خيلي سبز يا گاج + كتاب آيات و نكات + مرور به تعداد دفعات كافي وجود داره. اصلا درست نيست كه از الان به جاي كتابهاي گاج يا خيلي سبز كتاب جمع بندي بخونيم. من توصيه ميكنم در كنارش واسه گاج هم وقت بزاري دوست عزيز
      ببین من بهت میگم اینو بگیر بقیه رو بنداز دور ...
      واسه این ازمون قلم چی امتحان کن ... ضرر که نمیکنی ...
      من همینو خوندم 80 زدم دینی 3
      70 زدم دینی کنکور

حالا خوددانی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      برای درس دین و زندگی از همین الان کتاب جمع بندی مهروماه رو بگیرین و کتاب رو بندازین دور....
      بهتون قول میدم اگر این کتاب رو بگیرین و خوب بخونین راحت تو کنکور بالای 80 میزنی....
      میدونی داری چی میگی___یعنی چی اینو بخون بالای 80 میزنی___این کتاب خلاصه است و همه ی مطالب رو نداره و واسه جمع بندی بعد عید تالیف شده الان بچه ها باید با کتاب های جامع پیش برن که بتونن کل مطالب رو بخونن و بعد عید مطالبی که مهم و پرتکرار هستن رو با کتاب هایی مثل این و دیگر کتب خلاصه بولد کنن تو ذهنشون____الان تازه اول کاره ....!!!sorry!!!

فعلن ...!!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عاغا چرا بچه هارو گمراه میکنی!
      تنها راهی که میتونه کسی تو کنکور دینی رو خوب بزنه همین کتابه...یعنی غیر از کتاب به هیچ منبعی نیازی نیس
      بعدشم،اسم کتابی که گفتی جم بندیه،پس واسه این موقع اصن مناسب نیس
      واسه دینی جم بندی هم لازم نیس اخه!کتاب درسی رو بخون نکات خیلی مهمشو که فک میکنی یادت میره توی یه برگه خلاصه برداری کن همین!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      میدونی داری چی میگی___یعنی چی اینو بخون بالای 80 میزنی___این کتاب خلاصه است و همه ی مطالب رو نداره و واسه جمع بندی بعد عید تالیف شده الان بچه ها باید با کتاب های جامع پیش برن که بتونن کل مطالب رو بخونن و بعد عید مطالبی که مهم و پرتکرار هستن رو با کتاب هایی مثل این و دیگر کتب خلاصه بولد کنن تو ذهنشون____الان تازه اول کاره ....!!!sorry!!!
      قابل توجه هردوی شما .... لابد بچه میخوان متاب رو بخونن که هیچی ادم حالیش نمیشه ؟؟؟
      یا درسنامه گاج رو که از کتاب بیشتر توضیح داده؟؟؟

ببین من تا اخر کنکور همین کتاب رو میخونم از همین الان ...
      ببینیم کی بالاتر میزنه نسبت به اونایی که کتاب یا گاج یا ... رو میخونن ...
      بهت قول میدم که بالای 80 بزنم ...
      بخاطر این موضوع هم که شده هیچ کتاب دیگه ای رو هم نمیخونم فقط همین ....

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ஜOceaNஜ نمایش پست ها
      عاغا چرا بچه هارو گمراه میکنی!
      تنها راهی که میتونه کسی تو کنکور دینی رو خوب بزنه همین کتابه...یعنی غیر از کتاب به هیچ منبعی نیازی نیس
      بعدشم،اسم کتابی که گفتی جم بندیه،پس واسه این موقع اصن مناسب نیس
      واسه دینی جم بندی هم لازم نیس اخه!کتاب درسی رو بخون نکات خیلی مهمشو که فک میکنی یادت میره توی یه برگه خلاصه برداری کن همین!
      واسه دینی جم بندی هم لازم نیس اخه!کتاب درسی رو بخون نکات خیلی مهمشو که فک میکنی یادت میره توی یه برگه خلاصه برداری کن همین!؟؟؟

یعنی اصن به من فحش دادی ....
      خب وقتی که اینجا هدر میره چی میشه؟؟؟

یه چیزایی میگینا ...

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بذارین بهتون بگم که این کتاب :
      1 - نکات خط به خط کتاب رو داره ...
      2- خلاصه ی نموداری هر درس رو داره ...
      3 - ایات و مفهوم و معنی و تعداد بارهایی که تو کنکور اومده و توی کنکور چه جوری اومده رو داره ...

شما بگید غیر از اینا چه چیز دیگه ای لازمه؟؟

جالبه دیگران همینجور میان تشکر هم واسشون میذارن ...
      اول کتاب رو ببینین بعد اظهار نظر کنین

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بذارین بهتون بگم که این کتاب :
      1 - نکات خط به خط کتاب رو داره ...
      2- خلاصه ی نموداری هر درس رو داره ...
      3 - ایات و مفهوم و معنی و تعداد بارهایی که تو کنکور اومده و توی کنکور چه جوری اومده رو داره ...

شما بگید غیر از اینا چه چیز دیگه ای لازمه؟؟

باشه عزیزم همه ی رتبه های برتر کنکور و شیوه هایی که دین و زندگی رو خوندن((خوردن کتاب +کمک آموزشی مناسب)) همه غلط میگن تو داری راس میگی_

تا حالا اسمی به نام حافظه تصویری به گوشت خورده؟؟؟!!!اگه خورده بود هیچ وقت نمیگفتی کتاب درسی رو بندازین دور!!!

در ضمن من این کتاب جمع بندی مهروماه رو 1 هفته مونده بود به کنکور خوندم و از محتواش آگاهی کامل دارم که اینا رو میگم این کتاب همون جور که قبلا هم گفتم برای بعد از عید تالیف شده و ساختار شبکه ای که داره برای منظم کردن و یکپارچه کردن کلیه آموخته هایی که تو کتاب های جامع خوندیم کاربرد داره که اومده کلیه مطالب مربوط به هم رو تو ضمیمه آخرش اوورده و آزمونک هایی به نام بزنگاه هم بعد هر چند درس داره که باعث جمع بندی اون درس ها میشه___اگه قرار بود این کتاب بتونه جای یک کتاب جامع رو پر کنه شک نکن مهروماه اصلا کتاب دبن و زندگی جامعش رو چاپ نمیکرد و میگفت همه این کتاب سیب رو بخونن و بالای 80 بزنن

مطمئن باش کسی نمیاد اینجا و الکی در مورد یک کتابی که نخونده نظر بده ___فی امان الله!!!

فعلن ...!!!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      باشه عزیزم همه ی رتبه های برتر کنکور و شیوه هایی که دین و زندگی رو خوندن((خوردن کتاب +کمک آموزشی مناسب)) همه غلط میگن تو داری راس میگی_

تا حالا اسمی به نام حافظه تصویری به گوشت خورده؟؟؟!!!اگه خورده بود هیچ وقت نمیگفتی کتاب درسی رو بندازین دور!!!

در ضمن من این کتاب جمع بندی مهروماه رو 1 هفته مونده بود به کنکور خوندم و از محتواش آگاهی کامل دارم که اینا رو میگم این کتاب همون جور که قبلا هم گفتم برای بعد از عید تالیف شده و ساختار شبکه ای که داره برای منظم کردن و یکپارچه کردن کلیه آموخته هایی که تو کتاب های جامع خوندیم کاربرد داره که اومده کلیه مطالب مربوط به هم رو تو ضمیمه آخرش اوورده و آزمونک هایی به نام بزنگاه هم بعد هر چند درس داره که باعث جمع بندی اون درس ها میشه___اگه قرار بود این کتاب بتونه جای یک کتاب جامع رو پر کنه شک نکن مهروماه اصلا کتاب دبن و زندگی جامعش رو چاپ نمیکرد و میگفت همه این کتاب سیب رو بخونن و بالای 80 بزنن

مطمئن باش کسی نمیاد اینجا و الکی در مورد یک کتابی که نخونده نظر بده ___فی امان الله!!!

تنها فرق کتاب جامع با جمع بندی تعداد تست های بیشتر.... صفحات بیشتر ...فونت درشت تر ... هست
      وگرنه عین همون مطالب هست ....
      والا من از تابستون تا الان دارم اونو میخونم و تستی رو ندیدم که اون کتاب راجبش مطلب نیاورده باشه ....
      حالا باز خوددانی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قابل توجه هردوی شما .... لابد بچه میخوان متاب رو بخونن که هیچی ادم حالیش نمیشه ؟؟؟
      یا درسنامه گاج رو که از کتاب بیشتر توضیح داده؟؟؟

ببین من تا اخر کنکور همین کتاب رو میخونم از همین الان ...
      ببینیم کی بالاتر میزنه نسبت به اونایی که کتاب یا گاج یا ... رو میخونن ...
      بهت قول میدم که بالای 80 بزنم ...
      بخاطر این موضوع هم که شده هیچ کتاب دیگه ای رو هم نمیخونم فقط همین ....
      کتاب درسته یه کمی سنگین گفته بعضیا جاهارو اما همین کلمه هایی که توی کتاب بکار برده شده میدن تو کنکور یعنی بیای بیان کتابو عوض کنی که بچه بهتر بفهمه خیلی کار خوبی میکنی اما توی کنکور بدبختش میکنی
      اگه میخوای توی کنکور موفق بشی باید فقط کتابو بخونی سوالات رو از کتاب طرح میکنند نه از کتاب کمک آموزشی که طرز نوشتش با کتاب فرق داره
      باشه شما بالاتر بزن من که با شما کل کل ندارم
      باشه...خیلی هم خوب

واسه دینی جم بندی هم لازم نیس اخه!کتاب درسی رو بخون نکات خیلی مهمشو که فک میکنی یادت میره توی یه برگه خلاصه برداری کن همین!؟؟؟

یعنی اصن به من فحش دادی ....
      خب وقتی که اینجا هدر میره چی میشه؟؟؟

یه چیزایی میگینا ...
      من فحش دادم؟فحشی که دادمو با رسم شکل بهم نشون بده!نکنه باید با چشم بصیرت ببینم؟
      چی هدر میره؟
      اصن خیل خب،راه شما واسه خودت راه ماهم واسه خودمون...هرکی هم با هر روشی که دوس داره میتونه بخونه
      اما من تجربش کردم و از رتبه های برتر هم تائید حرفمو گرفتم حتی معلممون که دیروز اومد سر کلاسمون همین حرف منو زد....دینی فقط و فقط کتاب!
      منم بخاطر فحش بسیار رکیکم معذرت میخوام قول میدم دیگه تکرار نشه!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حافظه تصویری مهم ترین فاکتور تو دینی هست.....خیلی میشینن فقط متن گاح یا.... میخونن بدون اینکه به این فاکتور توجه کنن
      بعد که تو آزمون جامع آزمایشی کار رو خراب میکنن میفهمن چه کلاهی رفته سرشون

لازم به خوندن کتاب نام برده نیست.....فرمایش شما یه مقداری منحصر به فرد بود و طبیعتا عمومیت نداشت ...

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ஜOceaNஜ نمایش پست ها
      کتاب درسته یه کمی سنگین گفته بعضیا جاهارو اما همین کلمه هایی که توی کتاب بکار برده شده میدن تو کنکور یعنی بیای بیان کتابو عوض کنی که بچه بهتر بفهمه خیلی کار خوبی میکنی اما توی کنکور بدبختش میکنی
      اگه میخوای توی کنکور موفق بشی باید فقط کتابو بخونی سوالات رو از کتاب طرح میکنند نه از کتاب کمک آموزشی که طرز نوشتش با کتاب فرق داره
      باشه شما بالاتر بزن من که با شما کل کل ندارم
      باشه...خیلی هم خوب

من فحش دادم؟فحشی که دادمو با رسم شکل بهم نشون بده!نکنه باید با چشم بصیرت ببینم؟
      چی هدر میره؟
      اصن خیل خب،راه شما واسه خودت راه ماهم واسه خودمون...هرکی هم با هر روشی که دوس داره میتونه بخونه
      اما من تجربش کردم و از رتبه های برتر هم تائید حرفمو گرفتم حتی معلممون که دیروز اومد سر کلاسمون همین حرف منو زد....دینی فقط و فقط کتاب!
      منم بخاطر فحش بسیار رکیکم معذرت میخوام قول میدم دیگه تکرار نشه!
      خواهر یا برادر من ... این برای چدمین بار ....
      این کتاب کاملا برگفته از متن کتاب درسی هست ... نه چیزی بهش اضاهفه شده نه چیزی کم شده ....
      لااله الا الله

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
      حافظه تصویری مهم ترین فاکتور تو دینی هست.....خیلی میشینن فقط متن گاح یا.... میخونن بدون اینکه به این فاکتور توجه کنن
      بعد که تو آزمون جامع آزمایشی کار رو خراب میکنن میفهمن چه کلاهی رفته سرشون

لازم به خوندن کتاب نام برده نیست.....فرمایش شما یه مقداری منحصر به فرد بود و طبیعتا عمومیت نداشت ...
      اخه بابا این کتاب هر چی که توی کتا اضافه هست رو حذف کرده ... ولی چیزی از کتاب رو جا نذاشته مثلا یه نکته رو کلا نیاد بگه....
      اشتباه شما و بقیه اینه که فک میکنین این کتاب مثل گاج تالیفیه

15. Top | #15
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      خدا قوت به همه ی دینداران!
      مومنین و مومنات!
      درس بخونین!
      آفففرین!

همه لطف خداست.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن