خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 62
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینووو نمایش پست ها
      میشه درصداتون رو بگین؟
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B8-%DB%B0%DB%B6-%DB%B1%DB%B8-%DB%B2%DB%B8-%DB%B5%DB%B2-1-1.png

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها جو گیر نشید برید پرستاری. اصلا بازار کار جالبی نداره

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرهود نمایش پست ها
      درآمد پزشکان عمومی که جدیداً وارد بازار کار می شوند کمتر از این مقدار هست که گفتید،همچنین قبولی در تخصص خیلی سخته و بعد 9 سال (پزشکی با دو سال سابقه کار) فکر نکنم بشه 10 میلیون هم در ماه کسب کرد
      اتفاقا توي مقطع عمومي زياد تفاوتي نداره تجربه توي درامد+نميگم قبولي توي تخصص اسونه!نه اصلا!ولي قبوليش محالم نيست،بخوام مقايسه كنم خيييلي راحتره قبوليش تا كنكور
      ي فارغ التحصيل بلافاصله بعد از فارغ التحصيلي،حتي طي دوران طرحش"اگر بخواد"ميتونه ١٠ميليونم ماهي درامد داشته باشه

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      اتفاقا توي مقطع عمومي زياد تفاوتي نداره تجربه توي درامد+نميگم قبولي توي تخصص اسونه!نه اصلا!ولي قبوليش محالم نيست،بخوام مقايسه كنم خيييلي راحتره قبوليش تا كنكور
      ي فارغ التحصيل بلافاصله بعد از فارغ التحصيلي،حتي طي دوران طرحش"اگر بخواد"ميتونه ١٠ميليونم ماهي درامد داشته باشه
      خیلی ممنون که گفتید چون اینطور که شنیده بودم میگفتن آزمون تخصص انقدر سخت هست که کنکور سراسری در مقابلش هیچه واسه همین من بیخیال پزشکی شدم.

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      چرا ؟ میشه بیشتر توضیح بدید

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرهود نمایش پست ها
      خیلی ممنون که گفتید چون اینطور که شنیده بودم میگفتن آزمون تخصص انقدر سخت هست که کنکور سراسری در مقابلش هیچه واسه همین من بیخیال پزشکی شدم.
      ببين دليلي ك خيليا ميگن سخته اينه كه تلاشي براي ازمونش نميكنن ولي انتظار نتيجه دارن،طرف داره كار ميكنه n ساعت،خانواده داره،تفريحشم داره بعد شايد هفته اي ي ساعت بخونه و انتظار قبولي داشته باشه،با قاطعيت ميگم اگر يك چهارم يا حتي يك ششم تلاشي كه براي كنكور عمومي كرديد رو براي تخصص بكنيد صدر صد قبوليد،كنكور تخصص تنوع رشته ي فوق العاده بالايي داره كه تقريبا ميشه گفت٩٩درصد اين رشته ها هم واقعا رشته هاي خوبين

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      ببين دليلي ك خيليا ميگن سخته اينه كه تلاشي براي ازمونش نميكنن ولي انتظار نتيجه دارن،طرف داره كار ميكنه n ساعت،خانواده داره،تفريحشم داره بعد شايد هفته اي ي ساعت بخونه و انتظار قبولي داشته باشه،با قاطعيت ميگم اگر يك چهارم يا حتي يك ششم تلاشي كه براي كنكور عمومي كرديد رو براي تخصص بكنيد صدر صد قبوليد،كنكور تخصص تنوع رشته ي فوق العاده بالايي داره كه تقريبا ميشه گفت٩٩درصد اين رشته ها هم واقعا رشته هاي خوبين
      خیلی ممنون که منو از سردرگمی نجات دادید

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      پرستاری الان برای آقایون بیشتر به صلاحه تا خانوم ها...چون نیاز بیشتری نسبت به پرستار مرد وجود داره..از خودم نمیگم یک دوست شاغل فعال در حوزه پزشکی بهم میگفت..از لحاظ کار که مشخصه مشقه داره.از لجاظ علمی ولی خوب و دلنشینه یکجورایی یک دکتر کوچولو هستی...و مشخصا تهران حقوق بهتری نسبت به بیمارستان شهرستان داره..این اختلاف حقوق وجود داره...

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا ته ته قبول فیزیو در سال ۳۵۰ تا هست که حداقل ۲۰ درصد میرن رشته های دیگه مثل پزشکی ازاد و مازاد تو تکمیل ظرفیت بعضی جاها هم بیشتر از نصف میرن دانشگاه خودم ۲۵ تا قبول داشت الان کلاسمون ۱۲ نفره در ثانی کار فیزیو اصلا به مطب خلاصه نمیشه و یه موردی به نام هوم ویزیت داره که منبع درامد خفنیه

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19981376 نمایش پست ها
      اولا ته ته قبول فیزیو در سال ۳۵۰ تا هست که حداقل ۲۰ درصد میرن رشته های دیگه مثل پزشکی ازاد و مازاد تو تکمیل ظرفیت بعضی جاها هم بیشتر از نصف میرن دانشگاه خودم ۲۵ تا قبول داشت الان کلاسمون ۱۲ نفره در ثانی کار فیزیو اصلا به مطب خلاصه نمیشه و یه موردی به نام هوم ویزیت داره که منبع درامد خفنیه
      یعنی قبول میشن بعد میرن یک رشته دیگه؟خب پس چرا میزننش؟بعد این جای خالی پر میشه و اگر آره چطور؟اگر پر نشه که خیلی نامردیه.خیلیا آرزوشونه فیزیو قبول شن بعد اینایی که قبول شدن ول میکنن میرن؟!

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این که معلومه.پزشکی بهتر از فیزیوتراپیه
      ?

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام ، فیزیوتراپی سالی ۶۰۰ ۷۰۰ نفر تو کل کشور ورودی داره ، و از طرفی این رشته یه رشته قدیمیه ، تعداد مطبای فیزیوتراپی تو شهرای بزرگ روز به روز داره زیاد تر میشه تا جایی که چند سال پیش یه محدودیت جمعیتی برای مطب زدن گذاشتن اما باز ورش داشتن. جمعیت ما داره رو به پیر شدن میره ، درسته اما فیزیوتراپیستا پخش جمعیتی مناسبی ندارن ممکنه هنوز شهرستانی باشه فیزیوتراپ نداشته باشه...
      از لحاظ مطب زدن ، مطب زدن تو شهرای بزرگ سخت تره اما اگه بخوای برای بقیه کار کنی کار هست . خانما بیشتر جذب بازارکار میشن چون فیزبتوراپ خانم هم با خانم میتونه کار کنه هم اقا اما اقایون بیشتر مبتونن با اقا کار کنن و ترجیح مردم بر فیزیوتراپ خانم هست.
      رشته خوبیه اما از دندون بهتر نیست. دندون پزشک عمومی خیلی از جهت درامد و پرستیژ بالاتره.
      ظرفیت فیزیوتراپی هیچوقت به ۶۰۰ ۷۰۰ نفر نرسید چه امسال که ظرفیتش شده ۲۹۶ نفر چه پارسال چه سال‌های قبل‌تر ! من نمیدونم واقعا این اطلاعات رو از کجا میارین !!!!!! ولی فیزیوتراپ نهایت ظرفیتش ۳۰۰ تا ۳۵۰ نفر ! شما تو توانبخشی هستین حتما فیزیو نمیخونید که اطلاعات اشتباه میدین دوست عزیز !!!!

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      اصلا اینطوری نیس شما شهر تهران و کرج و تبریز بزین دستتو میبوسن اصلا به حرف دانشجوها اعتماد نکن مگر اینکه رفیق یا اشنات باشه نه صرفا تو تلگرام با یکی چت کنی بعد بگی اشباع شده
      دقیقاااااا 👌 ایشون انگار هدفش اینه که کسانیکه میخوان برن فیزیو رو ناامید کنن ! حتی تو بیمارستانم فیزیوتراپا وقتی استخدام میشن حقوقشون ماهی ۱۰ تومن تازه کارشونم به اندازه پرستارا نیس و کمتره

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      به هر حال هر کس نظری داره ولی فک کنم در یه مورد موافق باشیم که پرستاری بیکاری نداره
      یک عدد پرستار بیکار هستم
      I wanna thank me for believing in me

15. Top | #60
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      فیزیوتراپی رشته خوبو و تاپیه ، اما وارد که بشی میبینی که یسری مشکلات خاص خودشو داره ، فیزیوتراپی تحت هجمه دکترای طب فیزیکی و توانبخشی هستن و این دکترا اجازه رشد رشته رو نمیدن و میخوان فیزبوتراپیستا استقلال نداشته باشن.
      کش مکش همیشه هست...
      از طرفی بازارکار روبه اشباعی داره ، خصوصا برای پسرا یکم کار پبدا کردن سخت تر شده .
      با این حال جز رشته های تاپه ولی من دانشکده توانبخشی هستم و خیلی از واقعیتازو از نزدیک دیدم و شنیدم
      پزشکی سختیای تحصیلش خب چند برابره ، دردسراش خیلی بیشتره اما کشور ما پزشک سالاره به هرحال...
      به هرحال برای یه ادم نرمال با روحیه معمولی اولویت اول با پزشکی بعد فیزیو.
      متاسفانه اکثریت رشته های توانبخشی همینجورن
      مافیای نظام پزشکی حوزه اختیاراتو محدود کردن تا سود خودشون حفظ بشه! شنوایی شناسی هم همینجوره و چه بسا خیلی بیشتر...

ولی حتی با وجود این مشکلات
      بنظرم فیزیوتراپی بهتر از پزشکی عمومی باشه
      چه از نظر درآمد
      چه از نظر استرس کاری کمتر
      چه از نظر زودبازده بودن

پ.ن۱: اوضاع مهاجرت فیزیوتراپی هم خوبه تاجایی که میدونم
      پ.ن۲: تو منطقه دو نهایتااا تا ۵۰۰۰ بتونن فیزیو قبول شن( تقرییا تو مایه های پزشکی پردیس تیپ۳و از پزشکی تعهدی بهتر میخواد) در نتیجه قبولیش سخته

پ.ن۳: اگر کسی پرستیژ و دکتر صدا شدن و.... براش مهم تر از درآمد و چیزای دیگس خب قاعدتا پزشکی اوکی تره براش

فعلا به فکر کنکور باشید و این تاپیک هارو آپ نکنید
      ایشالا که زیر ۵۰۰۰ شید و بعد بیایم باهم بحث کنیم سرشون
      ویرایش توسط mh81 : 24 اردیبهشت 1402 در ساعت 10:19

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن