خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جزییات تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

سلام دوستان - یه مشکلی برا دوستم پیش اومده و حتی خود منم بهش فکر کردم...

دوست من نرمافزار قبول شده شهرقدس ولی زیاد از این دانشگاه راضی نیست و آرزو میکنه کاش یه جا دیگه حتی اطراف تهران رو میزد اما خب الان راهی نیست...
      حالا من میخوام بدونم میشه ثبت نام نکنه و برای تکمیل ظرفیت صبر کنه تا تکمیل ظرفیت یه واحد دیگه رو بزنه؟
      اخه مشکل اینجاست که ما مطمئن نیستیم تکمیل ظرفیتم قبول میشه یا نه - از یه طرف شهر قدسم خوشش نمیاد بره ولی مجبوره
      حالا اگه تکمیل ظرفیت شکرت کنه قبول نشه مهر میتونه بره دانشگاه با تاخیر همون جا قبلی یعنی شهرقدس ثبت نام کنه؟

خود منم کرج قبول شدم دانشگاش خوبه اما تا خونمون 3 ساعت راهه منم میخوام بدونم میتونم منم اینکارو کنم مثلا بزنم رودهن یا تهران غرب؟؟؟؟
      Long Live the walls we crashed through

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elena 1994 نمایش پست ها
      سلام دوستان - یه مشکلی برا دوستم پیش اومده و حتی خود منم بهش فکر کردم...

دوست من نرمافزار قبول شده شهرقدس ولی زیاد از این دانشگاه راضی نیست و آرزو میکنه کاش یه جا دیگه حتی اطراف تهران رو میزد اما خب الان راهی نیست...
      حالا من میخوام بدونم میشه ثبت نام نکنه و برای تکمیل ظرفیت صبر کنه تا تکمیل ظرفیت یه واحد دیگه رو بزنه؟
      اخه مشکل اینجاست که ما مطمئن نیستیم تکمیل ظرفیتم قبول میشه یا نه - از یه طرف شهر قدسم خوشش نمیاد بره ولی مجبوره
      حالا اگه تکمیل ظرفیت شکرت کنه قبول نشه مهر میتونه بره دانشگاه با تاخیر همون جا قبلی یعنی شهرقدس ثبت نام کنه؟

خود منم کرج قبول شدم دانشگاش خوبه اما تا خونمون 3 ساعت راهه منم میخوام بدونم میتونم منم اینکارو کنم مثلا بزنم رودهن یا تهران غرب؟؟؟؟
      اگه نظر منو میخوای به هیچ وجه اینکارو نکنه چون اصلا ارزش ریسک نداره

این آزاد اصلا در و تخته نداره و کاملا الابختکی تکمیل ظرفیت میکنه

نمونش همین بهمن 91 که دندون و دارو و رشته های خوب رو تکمیل ظرفیت کرد

اما هیچی معلوم نمیکنه

چون برعکسش هم پیش میاد نمونش هم همین سال 90 که اصلا 1 نفرم تکمیل ظرفیت نکرد

انتقالی هم که بعید میدونم به این راحتی ها بدن

اول از همه ببین ترازش چنده و در حد نرم افزار رودهن یا اطراف تهران هست یا نه

2 حالت داره

اگه ترازش نمی رسید که همونجا رو باید تحمل کنه(اگه هم خواست در حین تحصیلش یه مقدارم واسه کنکور بخونه و سال بعدکنکور بده و سال بعد که قبول شد تهران تطبیق واحد بگیره)

حالت دوم هم اینه که ترازش قابل قبوله و احتمال قبولیش هست

در این حالت بهش بگو برو دانشگاه مدارکتو کامل ببر و ثبت نام کن
      وقتی مراحل ثبت نامت تموم شد و بهت کد دانشجویی دادن و قرار شد بری شهریه بدی , نرو

میشه گف تقریبا تا هفته دوم مهر حذف و اضافس

1هفته صبر میکنه اگه خبری از تکمیل ظرفیت شد که چه بهتر اما اگه نشد میره شهریه رو میده و انتخاب واحد میکنن براش

رشته خودتونم اگه معماریه برین ثبت نام کنین ولی اگه شهر سازیه تجدید نظر کنین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من معماریم

یه راه دیگه هست که به ذهن خودم رسید: این که مستقیم بلند بشه بره دانشگاه رودهن چون الان موقع ثبت نامه بچه های نرم افزار اونجارو ببینه رتبه های چند گرفته اگه رتبه ای پایین تر از خودش بود یعنی اینم قبول میشه ، برای اینکه مطمئن به تکمیل هست یا نه هم بره واحد اموزشی از مسئول اموزش بپرسه ...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه ثبت نام کنه و شهریه رو نریزه بعدش یه جا دیگه قبول بشه بخواد مدارکشو بگیره بره اونجا دانشگاه ازشون پول انصراف میگیره که الان دقیقا میشه 750 تومن ... خب این منصفانهنیست اخه دانشگاه همون دانشگاه ازاده فقط یه واحد دیگست نمیدونم چرا اینا اینطوری میکنن..

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *ALi* نمایش پست ها
      اگه نظر منو میخوای به هیچ وجه اینکارو نکنه چون اصلا ارزش ریسک نداره

این آزاد اصلا در و تخته نداره و کاملا الابختکی تکمیل ظرفیت میکنه

نمونش همین بهمن 91 که دندون و دارو و رشته های خوب رو تکمیل ظرفیت کرد

اما هیچی معلوم نمیکنه

چون برعکسش هم پیش میاد نمونش هم همین سال 90 که اصلا 1 نفرم تکمیل ظرفیت نکرد

انتقالی هم که بعید میدونم به این راحتی ها بدن

اول از همه ببین ترازش چنده و در حد نرم افزار رودهن یا اطراف تهران هست یا نه

2 حالت داره

اگه ترازش نمی رسید که همونجا رو باید تحمل کنه(اگه هم خواست در حین تحصیلش یه مقدارم واسه کنکور بخونه و سال بعدکنکور بده و سال بعد که قبول شد تهران تطبیق واحد بگیره)

حالت دوم هم اینه که ترازش قابل قبوله و احتمال قبولیش هست

در این حالت بهش بگو برو دانشگاه مدارکتو کامل ببر و ثبت نام کن
      وقتی مراحل ثبت نامت تموم شد و بهت کد دانشجویی دادن و قرار شد بری شهریه بدی , نرو

میشه گف تقریبا تا هفته دوم مهر حذف و اضافس

1هفته صبر میکنه اگه خبری از تکمیل ظرفیت شد که چه بهتر اما اگه نشد میره شهریه رو میده و انتخاب واحد میکنن براش

رشته خودتونم اگه معماریه برین ثبت نام کنین ولی اگه شهر سازیه تجدید نظر کنین

گفتید اگه شهرسازیه تجدید نظر کنه
      من شهرسازی روزانه سراسری بویین زهرا (اطراف قزوین )قبول شدم
      ازادم مهندسی صنایع تهران شمال

پس به نظر شما رشته ی شهرسازی زیاد ایده ال نیست ؟؟ میشه دلیلشو بگید

به نظرتون کدومشو برم ؟؟؟

ببخشید اگه یه کم سوالم به موضوع تایپیک مرتبط نیست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قزوین اگه وسیله شخصی دارید میتونید برید بیاید خیلی ها میرن - اگه نه هم فکر میکنم سواری و خطی باشه..
      من الان فقط میخوام بدونم آخرین رتبه تراز تهران غرب چقدر بوده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قزوین اگه وسیله شخصی دارید میتونید برید بیاید خیلی ها میرن - اگه نه هم فکر میکنم سواری و خطی باشه..
      من الان فقط میخوام بدونم آخرین رتبه تراز تهران غرب چقدر بوده
      قزوین نیست آخه بویین زهراست
      اتوبوسم داره دانشگاهش ولی خیلی کمه ! فقط دو سه تا
      خوابگاهم نداره
      یه ساعتو چهل و 5 دقیقه اگه ماشین داشته باشی که من ندارم البته راهه/ خوذم بخوام برم یه 2:30 میشه تقریبا

پریروزم رفتم دانشگاهش / عین مدرسه بود
      از مدرسمونم کوچیک تر !
      ولی خب هر چی باشه سراسریه و استاداشم حتما خوبن

اما بر عکس
      این تهران شماله اصلا
      من 10 دقیقه تو دانشگاه بوم احساس کردم واقعا دانشجو ام

محیطش که خیلی بهتر بود
      ساختمونای نو ساز .... یه ساعتو ربع ام راهه تا اونجا ولی خب خوبیش اینه که همش تو مترو نشستی

رشته ی صنایعم میدونم رشته معرکه و عالیی هست

ولی شهرسازیو زیاد اطلاعات ندارم

شما میدونید چه جوریه رشتش

اگه خودتون بودید کدومو ترجیح میدادید ؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliara88 نمایش پست ها
      گفتید اگه شهرسازیه تجدید نظر کنه من شهرسازی روزانه سراسری بویین زهرا (اطراف قزوین )قبول شدم ازادم مهندسی صنایع تهران شمال پس به نظر شما رشته ی شهرسازی زیاد ایده ال نیست ؟؟ میشه دلیلشو بگید به نظرتون کدومشو برم ؟؟؟ ببخشید اگه یه کم سوالم به موضوع تایپیک مرتبط نیست
      امیدورام که مشکلی تو تصمیمتون ایجاد نکرده باشم من نظر شخصیمو گفتم ببینید دوست عزیز شما هیچ وقت به دانشگاه نگاه نکنین, به رشته نگاه کنین فرض کنین لیسانس شهرسازی رو از سراسری گرفتین همه چی هم رایگان بوده ولی وقتی رو که گذاشتین چی؟ اون همه درسی که خوندین چی؟ آخرش بیکار! یکی از دوستان تو تاپیک دیگه گفت برم آزاد پرستاری یا سراسری رشته زمین درسته پول خرج میکنه واسه آزاد اما میدونه کارش تامینه
      من معماریم یه راه دیگه هست که به ذهن خودم رسید: این که مستقیم بلند بشه بره دانشگاه رودهن چون الان موقع ثبت نامه بچه های نرم افزار اونجارو ببینه رتبه های چند گرفته اگه رتبه ای پایین تر از خودش بود یعنی اینم قبول میشه ، برای اینکه مطمئن به تکمیل هست یا نه هم بره واحد اموزشی از مسئول اموزش بپرسه ...
      بستگی به واحد و آدماش داره اما کلا مسئولای آموزش اهل آمار دادن نیستن البته مسئولای آموزش ما , واقعا گل اند(تو سراسری ها کم و بیش پیدا میشه) دوستت اگه زود بجمبه میتونه از خود دانشجو ها بپرسه النا خانم بهترین کار اینه: تو همون جا درس بخونه و ممتار باشه و معدل الف باشه اونوقت یه کم بره بیاد میتونه انتقالی بگیره معدل بالا واحد مقصدو راضی میکنه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونی که بیشتر بهش علاقه داشتم یه سر بزن اینجا علی آرا : باشگاه مهندسان ایران

ببین اینجا برو تو قسمت صنایع و شهرسازی خودت ببین کارشون و بحثاشون راجع به چیا هست در مبحث چی هست بازار کار و همه چی رو بحث میکنن میتونی تصمیم بگیری کدوم بهتره به نظر من فقط برو دنیال علاقت.. اگه علاقه خواستی نداری و برات مهم فقط درس خوندنه برو تهران شمال که اذیت نشی

بستگی به واحد و آدماش داره اما کلا مسئولای آموزش اهل آمار دادن نیستن البته مسئولای آموزش ما , واقعا گل اند(تو سراسری ها کم و بیش پیدا میشه) دوستت اگه زود بجمبه میتونه از خود دانشجو ها بپرسه النا خانم بهترین کار اینه: تو همون جا درس بخونه و ممتار باشه و معدل الف باشه اونوقت یه کم بره بیاد میتونه انتقالی بگیره معدل بالا واحد مقصدو راضی میکنه

درست میگید - شاید اصن خوشش بیاد همونجا بمونه فقط میشه بگید معدل الف دقیقا چنده؟ 17 به بالا؟
      امکانش هست واحد های داخل تهرانم با شرط معدل مهمانی دائم یا انتقالی رو قبول کنن؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)