خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 81
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      به نظرتون برای کسی که بخواد زیست رو 60 بزنه گرفتن آيكيو لازمه؟
      آی کیوشبیه ترین کتاب موجوددربازاربه تستهای کنکوره قصدتبلیغ ندارم ولی بنظرم شایدبله همینطورهالبته بالای60زدن به تسلط شخص به کتاب درسی برمیگرده
      نگران منی به توقرصه دلم

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      آی کیوشبیه ترین کتاب موجوددربازاربه تستهای کنکوره قصدتبلیغ ندارم ولی بنظرم شایدبله همینطورهالبته بالای60زدن به تسلط شخص به کتاب درسی برمیگرده
      خيلى ممنونم از راهنمايتتون.
      من واقعا گيج شدم.چون عده اى ميگن آيكيو تست هاش فراتر از كنكوره و براى درصد بالاى٨٠ .
      ميشه راهنمايى كنيد بعد از خوندن كتاب و تسلط بايد ايكيو رو زد؟چون گفتيد جنبه ى آموزشى داره؟ممنون.

3. Top | #48
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خيلى ممنونم از راهنمايتتون.
      من واقعا گيج شدم.چون عده اى ميگن آيكيو تست هاش فراتر از كنكوره و براى درصد بالاى٨٠ .
      ميشه راهنمايى كنيد بعد از خوندن كتاب و تسلط بايد ايكيو رو زد؟چون گفتيد جنبه ى آموزشى داره؟ممنون.
      خواهش انجام وظیفست
      بله شمابایداول کتاب درسی رومسلط بشیدبعدواردفازتست زنی بشیدکه خب اولین مرحله تت زنی مهم نیست که منبعتون چیه مهمه که تستهاتون رویادبگیریدوازش دست آوردی داشته باشیدنه خیرآی کیواتفاقابه تستهای کنکورشباهت داره وآنچنان غولی هم که میگن نیست خودآی کیونوشته که هدف ازتستهاآموزش هست نه سنجش چون ممکنه نکات جدیدباشندولی خودمن که هربارمیزنمش اکثرتستهاش رودرست میزنم چون خیلی شبیه سبک تستهای کنکورهای اخیره اون غولهای زیستی که میگن خیلی ازکنکورسخت تره واینابیشترکتاب آزمون زیست خیلی سبزوتک رقمی های کلک معلم هست که اونم واقعارعایت شده که درصدبیشتری مشابه کنکورباشه ولی توصیه من اینه اول کتاب درسی رومسلط مسلط بشیدبعدنقره ای گاج روبزنیدبعدش آی کیوروبزنیداینطوری خیلی راحت باتستهای آی کیومچ میشیدهرچندنقره ایی گاج واسه کسی مثل من که حتی درصدکم50روزدم دراولین کنکورم97واقعااین کتاب دیگه چیزخاصی نداره واگه بخواهم درصدسختی برای ستهای آی کیوتعیین کنم واقعابیشتراز20درصدنمیشه اینم روش های مطالعه زیست که توی یکی ازتاپیکهای اخیرعرض کردم
      درموردزیست شمابایداول کتاب درسیتون روواقعاحفظ کرده باشیدازبس خونده باشیدومرورکرده باشید
      حفظ کردن کتاب اولین قدمه بعدش نکات وتصاویرکتاب درسی میادوسط که بایدبایه درسنامه خوب(تبلیغ نباشه ولی
      (بنظرمن:فاگوزیست دوم(کتاب دوم که بیشترین شکلهای نامفهوم روداره
      وانصافافاگوهم عالی تحلیل کرده
      یاتدریس دکترمهدی آرامفر
      )شکلهاروتحلیل کنید
      البته بگمابچه هااین قسمت خرج کردن واسه بچه مایه دارهاست اتفاقاارزش نکته ای که خودتون بدست میاریدهزاربرابراین نکاته چون ذهن خودتون عملادرگیره

بعدش حل تسته که تواین مرحله شمابایدمتن کتاب درسی روبعنوان درسنامه باپاسخ های تشریحی وگزینه های تست مطابقت بدیدواینطوری
      قدرت تحلیل

خودتون روبالاببریدتحلیل تست خیلی مهمه
      مارک کردن نکات مهم وتستهای مهم+کدنویسی(بهتروکاملتروگو یاتروکم وقتگیرترازخلاصه نویسیه
      )انجام بدید
      بعدش هم مرورکتاب درسی بینهایت مهمه
      یه چیزی هم هست شمااگه یه کتاب مشخص روباجون ودل بخونیدبه
      100
      هم امیدهست

مارک کردن تستهای مهم+کتاب درسی+تحلیل تست
      یادتون نره
      نگران منی به توقرصه دلم

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش انجام وظیفست
      بله شمابایداول کتاب درسی رومسلط بشیدبعدواردفازتست زنی بشیدکه خب اولین مرحله تت زنی مهم نیست که منبعتون چیه مهمه که تستهاتون رویادبگیریدوازش دست آوردی داشته باشیدنه خیرآی کیواتفاقابه تستهای کنکورشباهت داره وآنچنان غولی هم که میگن نیست خودآی کیونوشته که هدف ازتستهاآموزش هست نه سنجش چون ممکنه نکات جدیدباشندولی خودمن که هربارمیزنمش اکثرتستهاش رودرست میزنم چون خیلی شبیه سبک تستهای کنکورهای اخیره اون غولهای زیستی که میگن خیلی ازکنکورسخت تره واینابیشترکتاب آزمون زیست خیلی سبزوتک رقمی های کلک معلم هست که اونم واقعارعایت شده که درصدبیشتری مشابه کنکورباشه ولی توصیه من اینه اول کتاب درسی رومسلط مسلط بشیدبعدنقره ای گاج روبزنیدبعدش آی کیوروبزنیداینطوری خیلی راحت باتستهای آی کیومچ میشیدهرچندنقره ایی گاج واسه کسی مثل من که حتی درصدکم50روزدم دراولین کنکورم97واقعااین کتاب دیگه چیزخاصی نداره واگه بخواهم درصدسختی برای ستهای آی کیوتعیین کنم واقعابیشتراز20درصدنمیشه اینم روش های مطالعه زیست که توی یکی ازتاپیکهای اخیرعرض کردم
      درموردزیست شمابایداول کتاب درسیتون روواقعاحفظ کرده باشیدازبس خونده باشیدومرورکرده باشید
      حفظ کردن کتاب اولین قدمه بعدش نکات وتصاویرکتاب درسی میادوسط که بایدبایه درسنامه خوب(تبلیغ نباشه ولی
      (بنظرمن:فاگوزیست دوم(کتاب دوم که بیشترین شکلهای نامفهوم روداره
      وانصافافاگوهم عالی تحلیل کرده
      یاتدریس دکترمهدی آرامفر
      )شکلهاروتحلیل کنید
      البته بگمابچه هااین قسمت خرج کردن واسه بچه مایه دارهاست اتفاقاارزش نکته ای که خودتون بدست میاریدهزاربرابراین نکاته چون ذهن خودتون عملادرگیره

بعدش حل تسته که تواین مرحله شمابایدمتن کتاب درسی روبعنوان درسنامه باپاسخ های تشریحی وگزینه های تست مطابقت بدیدواینطوری
      قدرت تحلیل

خودتون روبالاببریدتحلیل تست خیلی مهمه
      مارک کردن نکات مهم وتستهای مهم+کدنویسی(بهتروکاملتروگو یاتروکم وقتگیرترازخلاصه نویسیه
      )انجام بدید
      بعدش هم مرورکتاب درسی بینهایت مهمه
      یه چیزی هم هست شمااگه یه کتاب مشخص روباجون ودل بخونیدبه
      100
      هم امیدهست

مارک کردن تستهای مهم+کتاب درسی+تحلیل تست
      یادتون نره
      یک دنیا ممنون از توضیحاتتون.
      خيلى عالى و كامل توضيح داديد.
      ببخشيد باز سوال ميپرسم.مرور هر فصل به نظرتون هر چند وقت يكبار بايد انجام بشه؟
      و اينكه به نظرتون ايكيو براى كسى كه سطح بالايى نداره هم ميتونه مفيد باشه؟
      باز هم ممنونم از وقتى كه گذاشتيد و توضيح داديد.
      ان شاالله موفق باشيد.

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      یک دنیا ممنون از توضیحاتتون.
      خيلى عالى و كامل توضيح داديد.
      ببخشيد باز سوال ميپرسم.مرور هر فصل به نظرتون هر چند وقت يكبار بايد انجام بشه؟
      و اينكه به نظرتون ايكيو براى كسى كه سطح بالايى نداره هم ميتونه مفيد باشه؟
      باز هم ممنونم از وقتى كه گذاشتيد و توضيح داديد.
      ان شاالله موفق باشيد.
      خواهش وظیفست ممنونم ازلطفتون
      دقت بفرماییدمرورهرفصل بایدبه این شکل باشه البته ازنظرمن:متن خوانی کتاب درسی بعدش تستهایی که دردفعه قبلی علامت دارشده اندودرنهایت یک نوع مروری که خیلی کاارسازه اینه که مثلاشماامروزقراره فصل4سال دوم رومطالعه بفرماییدخب بهترین کاراینه که قبلش 3فصل اول سال دوم روکه روزهای قبل مطالعه کردیدروبازهم مطالعه بفرماییداین دفعه دریه زمان کوتاهتروهمین روال ادامه داره تاکتاب تموم میشه بعدمثلاشماپایه دوم روتموم کردیدوواردپایه سوم میشیدبایدقبل ازورودبه پایه سوم کل پایه دوم رودرزمان کوتاهی مطالعه بفرماییددرسته زمان بره ولی نتیجه میدهبنظرم برای کسی که زیستش ضعیفه ازالان تاکنکورهرروزبایدبخونه وروزی حدودا3ساعت واااااااااااااااااااااااا اااااقعاااااااااااااااااا خیییییییییییییییللللللللل لللللللللللییییییییییییی زمان زیادیه پس میشه به بالای80هم حتی فکرکردواصلادورازذهن نیست
      کسی که سطح بالایی نداره مهمترین کاربراش تسلط روی کتاب درسیه اگه نقره ای گاج روبزنه بادیدراحت تری واردآی کیومیشه حتی میتونه اکثرتستهاش روبادیدسنجشی بزنه ولی اگه قرارنیست نقره ای روبزنه آی کیومیتونه منبع مناسبی بعنوان آموزش باشه براش
      خواهش میکنم وظیفست
      ممنونم که اهمیت دادیدهمچنین ان شاالله خودتون هم موفق باشید
      نگران منی به توقرصه دلم

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دقت بفرماییدمرورهرفصل بایدبه این شکل باشه البته ازنظرمن:متن خوانی کتاب درسی بعدش تستهایی که دردفعه قبلی علامت دارشده اندودرنهایت یک نوع مروری که خیلی کاارسازه اینه که مثلاشماامروزقراره فصل4سال دوم رومطالعه بفرماییدخب بهترین کاراینه که قبلش 3فصل اول سال دوم روکه روزهای قبل مطالعه کردیدروبازهم مطالعه بفرماییداین دفعه دریه زمان کوتاهتروهمین روال ادامه داره تاکتاب تموم میشه بعدمثلاشماپایه دوم روتموم کردیدوواردپایه سوم میشیدبایدقبل ازورودبه پایه سوم کل پایه دوم رودرزمان کوتاهی مطالعه بفرماییددرسته زمان بره ولی نتیجه میدهبنظرم برای کسی که زیستش ضعیفه ازالان تاکنکورهرروزبایدبخونه وروزی حدودا3ساعت واااااااااااااااااااااااا اااااقعاااااااااااااااااا خیییییییییییییییللللللللل لللللللللللییییییییییییی زمان زیادیه پس میشه به بالای80هم حتی فکرکردواصلادورازذهن نیست
      کسی که سطح بالایی نداره مهمترین کاربراش تسلط روی کتاب درسیه اگه نقره ای گاج روبزنه بادیدراحت تری واردآی کیومیشه حتی میتونه اکثرتستهاش روبادیدسنجشی بزنه ولی اگه قرارنیست نقره ای روبزنه آی کیومیتونه منبع مناسبی بعنوان آموزش باشه براش
      خواهش میکنم وظیفست

سلام.ممنون بابت وقتی که میزارید.ایکیو سوالات کنکور سراسری داخل و خارج رو داره؟ سوالات کنکور چند سال رو پوشش داده؟ و سوالات کنکورش کامل هست دیگه نیاز نیست از کتاب دیگه ای برای زدن تست کنکور استفاده کرد کنارش؟

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دلنیا نمایش پست ها
      سلام.ممنون بابت وقتی که میزارید.ایکیو سوالات کنکور سراسری داخل و خارج رو داره؟ سوالات کنکور چند سال رو پوشش داده؟ و سوالات کنکورش کامل هست دیگه نیاز نیست از کتاب دیگه ای برای زدن تست کنکور استفاده کرد کنارش؟
      سلام خواهش وظیفستداخل وخارج اکثراداره ولی به تفکیک سال نیست توی هرفصل تستهاپراکنده انداگه درست خودنه بشه همین یک منبه هم کافیهپستهای قبلیم عرض کردم
      نگران منی به توقرصه دلم

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنونم.من در حال حاضر كتاب تست ديگه اى دارم.به نظرتون الزامه اين كتاب ها رو بگيرم؟از بس همه جا تعريف كردند فكر ميكنم بدون اين ها رسيدن به سطح مطلوب در زيست محاله.
      من آی.کیو رو داشتم ولی بعد از زدن 200-300 تا از تست هاش گذاشتم تو دیوار و فروختمش چون مثل خودت اینور و اونور خیلی تعریفشو شنیده بودم خریدمش ... اگه مثل من زیستت آنچنان نیست و تقریبا تازه واردی سمتش نرو که پشیمون میشی!!
      خودم از خط ویژه ( همراه با کتاب درسی بعنوان درسنامه ) و گاج نقره ای ( بعنوان کتاب تست ) استفاده میکنم و واقعا هم راضی ام!! البته برا فصل 8 زیست سوم ( ژنتیک مندلی ) از جزوه خیلی سبز استفاده کردم که الحمدلله این هم عالی بود و ژنتیک رو باهاش یاد گرفتم

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به نظرتون برای کسی که بخواد زیست رو 60 بزنه گرفتن آيكيو لازمه؟
      فایل زیر می تونه به بهتر انتخاب کردن کتاب کمکت کنه
      Manabe 98 - www.Konkourist.ir
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      من آی.کیو رو داشتم ولی بعد از زدن 200-300 تا از تست هاش گذاشتم تو دیوار و فروختمش چون مثل خودت اینور و اونور خیلی تعریفشو شنیده بودم خریدمش ... اگه مثل من زیستت آنچنان نیست و تقریبا تازه واردی سمتش نرو که پشیمون میشی!!
      خودم از خط ویژه ( همراه با کتاب درسی بعنوان درسنامه ) و گاج نقره ای ( بعنوان کتاب تست ) استفاده میکنم و واقعا هم راضی ام!! البته برا فصل 8 زیست سوم ( ژنتیک مندلی ) از جزوه خیلی سبز استفاده کردم که الحمدلله این هم عالی بود و ژنتیک رو باهاش یاد گرفتم
      تو آزمونا چند میزنید؟
      البته بهتره بنظرم کنار میکرو یه کتاب سطح بالاترم بزنید
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      iq

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      تو آزمونا چند میزنید؟
      البته بهتره بنظرم کنار میکرو یه کتاب سطح بالاترم بزنید
      من آزمون نمیرم، ولی راضی ام از سطح خودم
      ممنون از پیشنهاد، برنامه دارم به امید خدا میکروطبقه بندی رو تا 2 ماه دیگه تموم کنم و بعدش میرم 3سطحی رو هم فول میزنم

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      بسيار متشكرم از راهنماييتون.
      يعنى بدون ايكيو هم ميشه نتيجه گرفت؟با خط ويژه و گاج از درصد و پيشرفتتون راضى هستيد؟
      مثلا زمانى كه به سطح خوبى رسيديد هم همون گاج نقره اى كفايت ميكنه؟ممنون ميشم بيشتر راهنمايى كنيد.

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم وظیفست
      خدا خيرتون بده.دستتون درد نكنه.خيلى عالى راهنمايى ميكنيد.
      فقط يك سوال؟بعد از خوندن يك فصل و تسلط روى كتاب و درسنامه بايد از ايكيو تست آموزشى زد يا يك منبع نسبتا ساده تر؟
      مثلا من فصل ٤ دوم رو خوندم و تست آموزشى زدم.مثلا دو روز اينكار وقت گرفت؛روز بعد كه خواستم مرور كنم بايد دوباره متن رو بخونم يا مستقيم تست بزنم؟تست رو بايد از ايكيو بزنم دوباره يا منبع ديگه اى كه دارم؟با توجه به وقتى كه هست تست ها رو مضربى بزنم؟ و اينكه مثلا مرور بعدى اين فصل بايد چه زمانى باشه؟
      واقعا عذرخواهى ميكنم انقدر سوال پرسيدم.
      به نظرتون اينكه من با الگو و ايكيو كار كنم خوبه يا الگو و سه سطحى قلمچى؟و اينكه من از دو منبعى بودن ميترسم چون فكر كنم نميتونم همه ى تستها ش رو بزنم.نظر شما چيه؟
      مجددا بسيار زياد ممنونم از لطفتون.

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

فایل زیر می تونه به بهتر انتخاب کردن کتاب کمکت کنه
      Manabe 98 - www.Konkourist.ir
      خيلى ممنونم.
      خوندم مطلبى رو كه گذاشتيد.
      گفته بود براى رسيدن به سطح متوسط به بالا تسلط كتاب درسى و درسنامه و الگو كافيه.اگر اين سطح رو معادل درصد حدود ٦٠ درنظر بگيريم يعنى واقعا الگو كافيه؟

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)